• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoooooooooooooooj :slight_smile:

Jsme doma a chystame Danulkovi bazen k tem narozkam....
Andulko, co tady jeste delas? :grinning: :grinning:
Claudinko, krasny fotky, opravdu, MOC Ti to slusi :wink:
14. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj Arwen!

A jak to dopadlo - sehnali jste hadici?

No, já tu tak posedávám a popocházím a polehávám - nic z toho nevydržím dělat nějak dýl nebo intenzivně a hrozně mě bolí nohy, jak je mám nateklý. :confounded:
A asi jsem přišla na to, že jsem na Koníkoj závislá. :sweat_smile: Pořád jsem ho chodila hlídat, zda už funguje nebo ne. :sweat_smile:
14. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
:slight_smile: ahoooooj, tak koukam, ze hribatko dorazilo :grinning: :grinning:
andul, z toho si nic nedelej, ja to taky hned zpinala, jak jsem otevrela oci :grinning: bohuzel jsem vcera zase nemohla asi do ctyr usnout, tak jsem vstavala pozde a kun uz nesel :angry:
arwi a kyblikujete nabo hydrantujete? :grinning:
andul, ja se vratila s pesanama , udelala jsem si michany vajicka se syrem a jdu koukat na telku :slight_smile: zatim jeste neotykam, tak si porad rikam, ze se mi to TREBA vyhne :confused:
14. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
No, kocicky, Jarda lita s kyblama, nalili jsme tam nejakou prisernou desinfekci a uz z toho lovime prvni mouchy, jeste, ze mam plachtu :slight_smile:
Holky, dneska jsme byli na cesnecce v hospode a ja si skripla nerv ve stehne. Vstala jsem a malem spadla, Jarda me musel podpirat. Nastesti to pak preslo, jeste tohle by mi chybelo....

Ahoj Leni :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj Leniku!

Chystala jsem se Ti psát, že je hříbátko! :slight_smile: :wink:
14. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
arwi, aaaaauuu, to je peknej hnus, skriplej nerv.....au au au, jeste ze jsi tam mela Jardu :wink: hi hi, to musi byt sranda nanosit 1000 litru po kyblech :wink:
andul, jsme my to ale zavislaci, co? :grinning: :grinning: :grinning:

jeee holky, vite co se mi dneska stalo? normalne mi odnekud vbehlo do baraku uuuplne malinky cerny kuratko.....jeste ze Dante nebyl na chodbe, protoze by ho zakousl :stuck_out_tongue_closed_eyes: absolutne nechapu, jak se sem dostalo....a hlavne odkud :confused: byla jsem i u sousedu, ale ty prej tak maly kuratka nemaj....ale nastesti si ho nechali, tak snad to drobek prezije :sweat_smile: ha ha, kdybyste me videly, jak jsem ho tu nahanela....fakt sranda.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
TAk jsme zapli Pána prstenu. Nemůžu si pomoct, ale tomu Bloomovi to tam hrozně sluší. :dizzy_face: Ale v Piráte je ještě hezčí! :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
14. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
jj, je hezkej :sweat_smile: no ale jak rikas, tak v piratek je mnam :grinning: ja moc nemusim blondaky s dlouhejma vlasama :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Leni, kuřátko?? Teda, tak jsi měla na návštěvě takovou malou pipinku. :slight_smile:
14. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
andul, bylo uuuplne malinku, tak do dlane :sweat_smile: :sweat_smile: drobecek, malem se mu rozskocil hrudnicek, jak mu tlouklo srdicko :sweat_smile:
14. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
malinky :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ach jo, ten konec nemám ráda... A teď to ještě ke všemu snáším mnohem hůř. :frowning2:

Leni, ono zaTebou přišlo, abys nebyla sama.
14. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Zrovna přemýšlím, kde vzali tolik hezkejch chlapů, aby jim hráli armádu Elfů. A jestli je hledali podle Orlanda, nebo jeho podle nich. :grinning:
14. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze se sem cpu :slight_smile:
Maly se mi ma narodit koncem cervna a ja ted premyslim nad koupi spaciho pytliku. Problem je v tom, ze nevim jaky - klasicky s vyplni nebo nejaky lehky (kdyz je prece jen leto)? Bojim se, aby mu nebyla zima nebo se neprehrival. Co mate vy? A v jake velikosti? Dik za rady :slight_smile:
14. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
jj, taky si myslim.... :wink: ale chudak mohlo skoncit Dantovi v zaludku....s tim urcite nepocitalo :wink:
ja koukam na cinemu, davaj nejakej film pro deti :wink: a budu koukat na jak se stavi dum, jsem fakt zvedava, kdo to vyhraje....he he, se vubec nedivim, ze jim na tu aukci nikdo nedorazil....skoro 6 000 000,- za barak s takovou pidimidizahradkou bych fakt nedala, i kdyz je komplet zarizenej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj senja, tak ja ti moc neporadim....ja spaci pytel podedila po kamaradce, ale asi ho ani nepouzijem....v lete mi to prijde zbytecny a na zimu uvidime, jestli se bude odkopavat, ale mame pripravenou teplou perinku....takze ja nevim :wink:
14. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj Senjo.
Já mám jen jeden spacáček, ale stejně si nejsem jistá,zda v něm bude malý spinkat. Ona to míma prý nemají moc ráda - líp se cítí v zavinovačce, kde jsou stažený jako v děloze. Velikost jeto myslím 62 a je spíš slabý. Kdyby byla jo zima, tak Skřítě ještě přikryju dekou.
14. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
andul, oni je nikde nevzali, ty jsou udelany pocitacem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Ten trpaslík - Gimli je taaak vtipnej! :grinning:
14. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Leni, jako že byli úplně normální a počítavou grafikou je udělali hezký? To je podvod!!! :astonished:
14. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
ne, jako ze tam zadny nebyli a cely je udelali v pocitaci....takova iluze, ze je tolik hezkejch chlapu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdem se chvilku vyvenčit.

Tak zatím, pa :slight_smile:
14. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Tak asi ne - nějak jsem se zadívali na Jak se staví dům.
14. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
hmmm, taky na to koukam.....
14. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
TAk který by sis vybrala? My se shodli, že se nám nejvíc líbí 1. ALe vůbec se nedivím, že nikdo nekoupil kompletně vybavený dům, na kterým by se vlastně nemohl sám podílet. Asi bych si tam připadala jak na návštěvě. Možná, že na pronájem by to udali snáz.
14. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
mne se libi c.2.....ale za ty penize? to asi ne.....
ha ha a dovedes si predstavit, kolik by to stalo na pronajem? ja kdyz se kouknu na nas barak a platime tu 20 000...... :confused:
14. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
tyyyyjo a dostanou jenom milion :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to s nima pekne vyjebali :grinning: :grinning: :grinning: sorry za ten vyraz.....
14. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ty z ty trojky jsou pekne trapny.......
14. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
ha ha, dobre jim tak :grinning:
14. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
jeeee, tak vyhrala dvojka :slight_smile: si to zaslouzili....ten kluk byl strasne sikovnej....skoro vsechno si tam delal sam.....
14. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.