• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Já jsem to v průběhu nesledovala, viděla jsem jen 1. a tenhle díl,ale taky se mi nelíbilo to chování páns č. 3. Přišlo mi to úplně zbytečný. A hlavně u toho chlapa - ta paní se ho docela snažila držet zpátky. Ani si neumím představit, jak by to vypadalo, kdyby ho nechala "na plno"...

No nic - aut,co se řídí sama se doufám nedožiju, neb řízení mě 1. baví a za 2.to zavání "světem" z Valliho.
Tak my vyrazíme na tu odloženou prochajdu, ať úplně nezlenivíme. :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
14. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
čus holky,
tak Andulko, co ty?

U nás pro změnu veselo, Jendá má 38,5, takže porod dalšího potomka doufám ještě chvilku počká!!!!
Sousedovic děcka už marodí všechny tři. takže asi virozka. Počítám s tím, že brzy lehne Terka. :frowning2:
Jen doufám, že to mine mne. Že bych musela rodit v horečkách, tak to zase nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak nám držte palce a mějte se. zatím.
14. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ludvi, ahojda! Už jsem si říkala, zda ten sen nebyl předtucha. :slight_smile:
Jéé,takto mě mrzí, že je Jenda nemocný. :frowning2: SandtoTerka nechytne a Tobě se to vyhne veeelikým obloukem! :wink:

My se předchvilkou vrátili z procházky a teď jdem koukat na Krokýdyli a mojeho zamilovanýho Koudelku. :slight_smile: Jinak nohy mám nateklý tak, že je mám normálně fialový. :confused:
14. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
dobré ráno vespolek :slight_smile:

Ludvi - tak to je nemilé, snad virozka bude rozumná a tebe obejde velikým obloukem :wink: Prostě vždycky něco takového se vyvrbí v nejméně vhodnou dobu, to je zákon schválnosti !!! :angry: Tak ať Jeník je brzy fit!!!

Andulíne - ještě 2v1? Mimi je asi v bříšku moooc spokojené, tak nikam nespěchá.. :slight_smile:

jedu něco nakoupit, jsme nějaký vyžraný po víkendu....

opatrujte se a hezký den plný sluníčka /snad../ :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Caute kocky, jakpak se mame pri utery? :slight_smile:
Ludvi, tak snad to preckate a virozka neskoci na tebe, to by bylo asi nemile, rodit s horeckou :confounded:
Claudi, to je jak tady, uz tu taky nic nemam, budu se muset vydat smer nakup a neco pokoupit... :confused:
andulko, tak si predstav, ze mam to kuratko doma v krabici :sweat_smile: sousedum asi uteklo, tak jsem ho vecer nahanela po silnici pred barakem...jeste ze tu nejezdej zadny auta :sweat_smile:
15. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
he he, koukam, ze jsem o den driv....mame teprve pondeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobre rano tehulinky a maminky...

Tak jak jste si uzivali vikend? My jsme grilovali jako divy..
Len jak se citis? Ja to nejak posledni dva dny snasim.. Prsty na rukou mam permanentne natekle a nemuzu dat ani ruku poradne v pest, protoze me boli klouby.. Nohy mi taky naejkaj a poboliva me bricho...

Uz mi vcera rekli dva lidi ze mi spadlo bricho.. Ale me to nejak neprijde.. A Davidova mamka se mi smala ze to pry nedonosim a ze to bude urcite driv.. Tak jsem teda zvedava, ale jelikoz jsem uz dva dny nepouzitelna a zacina me to pekne vadit tak se ani zlobit nebudu..
15. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj ritus, no ja jsem zatim v pohode....zrovna jsem vcera psala, ze zatim ani neotykam, tak treba se mi to vyhne, tuk tuk tuk.....prstynky porad jeste sundam i nandam :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Uz jsem si byla dat na nohy studenou vodu.. Este jsem se dnes na ne ani poradne nepostavila a uz je mam jak konve..
Holky taky vam blbne Konik a nebo me jen blbne net?
15. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
No tak prstynky uz ani nenosim.. Ja uz ani nemam poradne cit v prstech, obcas mi dela problem si i po ranu zapnout podprsenku.. :angry:
15. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
ritus, blbne vsem a to jsi to mela videt o vikendu...byl na rozkopani :angry: :angry: :angry: :angry:
jeeeje, to si neumim predstavit, byt v takovym stavu, ze si nezapnu podprdu :grinning: asi nic prijemnyho, co?
15. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
koník je dnes na zralej na jatka....snad už půjde normálně...

rit - taky otékám, většinou kotníky a když je takhle teplo jako dneska, tak to mám už od rána jak si stoupnu na nohy...takže jediná rada, jak jen můžeš hoď kopýtka na stůl, pěkně podlož polštářkem a relaxuj...studená voda je taky příjemná, to máš pravdu, taky to aplikuju...a pak třeba ještě večer je strčím Pepanovi na klín a pěkně zlehka mi je promasíruje a to je labůůůžo, to držím a ani se nehnu :grinning: .... prstýnky jsem taktéž odložila :wink:

leni - ha ha, úterý.... :grinning: :grinning: ty teda jedeš holka...co se budeš zabývat nějakým pondělkem, že?? :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
leni - tak kuřátko nakonec skončilo u tebe? no prostě si tě vybralo za "maminku"... :grinning: :wink: no ale s dantíkem by se asi neměli moc rádi, co? :confused:
15. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
kuk :grinning: ta nase chroma kobyla se zase rozebehla :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile: to je na zabiti, co ten kun dela..... :angry: :angry:
jj, kuratko ted bydli u me v krabici :sweat_smile: dante by ho mel moc rad, ale kuratko by to asi neprezilo..... :confused: jsem zvedava, co s nim budu delat :grinning:
15. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
claudi, no nejak me zmatlo, ze dneska neodjizdel Petr...odjizdi vzdycky v pondeli....no a kdyz tu ted na vikend nebyl, tak mam rovnou utery :grinning: :grinning:
aa co ty, jakpak se mame?
15. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
leni - no co, trochu ho vykrmíš a pak bude pěkně na smetaně :grinning: :grinning:
ani se ti nedivím, že jsi si spletla dny, já taky nějak neeviduju co je za den nebo kolikátého je....jen si vždycky hlídám, kdy jdu do poradny, abych tam nepřišla o den dýl nebo dřív... A kdyby bylo to úterý dnes, tak bych to právě prokaučovala... :grinning: :grinning:

jo, u mě pohodička....nakoupila jsem, stavíla se u kámošky na kafčo a pak za holkama v práci na chvíli...teď jsem před chvílí dovařila /švagřice mi o víkendu přivezla "kytici" kopru, tak hádej co bylo? :grinning: / a jinak vcelku nic...
co ty brouku?
15. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
no ja nedelam v celku nic....dneska jsem zvladla jenom vyvencit pesana dojit na nakup....asi se tam vydam jeste jednou, protoze mam chut na kvetak :grinning:
no a kuratko na smetane nebude...to bych ho nemohla snist, kdyz vidim, jakej je to drobecek cestovatel :grinning: to by mi ho blo moc lito.....budu ho muset nekomu dat, ale aby se o nej dobre starali :confused: :sweat_smile:
15. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
tyyyyjo, koprovku jsem mela naposledy, kdyz jsem bydlela u nasich....ani nevim, jak se dela :confused:
15. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
hmmm...to by fakt nešlo, starat se o něj a pak ho zbaštit...to bych taky nedokázala...
květák jsem taky koupila, bude asi ve středu s novým brambůrkem, mňamiky...
teda u nás je dusno jak v prde..., asi přijde nějaký deštík či co :confused:
15. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
jj, jen at prsi, aspon porostou houby :grinning: :grinning: :grinning: chceme jit s Petrem pristi tyden :wink:
15. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
já většinou dělám koprovku od Vitany z pytlíku, tam se přidá jen mléko nebo smetana a je raz dva a hlavně je dobrá...no,ale když jsem ten kopr tady měla, tak jsem ji udělala normálně...a nic to Leni není, mrkni na netu, jsou tam docela jednoduché receptíky na ní...jo a nedělám ji s masem, ale s vejcem na tvrdo a knedlík koupím hotový, takže je to taky docela rychle hotové... :wink:
15. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
stejne je to zvlastni, kdybych mela hejno slepic od kuratek, tak je klidne snim az budou vetsi, ale kdyz mas takovyho jedinacka, tak to proste nejde..... :confused:
15. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
mmm, my ji doma taky vzdycky delali s vajickem.... :wink: ani nevim, jestli by mi chutnala, kdyz jsem ji takovou dobu nejedla a jako dite jsem k ni mela takovej neutralni postoj :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
chodíš ráda na houby? já jdu do lesa docela ráda, ale houby moc neumím hledat, oči mám sice v pořádku, ale na hledání hub jsem slepá jako patrona... no, ale smaženici nebo obalované jéééé to bych si dala :slight_smile:

když jsem byla malá, tak se naši splašili a pořídili si kozu, já jí říkala Vendulo a pak když se zabíjela, tak jsem řvala jako čudla několik dní a ještě pár týdnů na to jsem prý odmítala jíst jakékoliv maso, páč jsem myslela, že je z nebohé Venduly :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
copak asi naše adeptky rodičky Andul a Ludvajs???
snad se kočky ohlásí...
15. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky holky, tak uz jsem myslela ze se dneska konik uz nerozbehne..

Ted jsem byla s meggi za barakem a akorat zaclo strasne prset, ale rekla bych ze uz je zase po desti.. :angry: :angry: I kdyby prselo az do vecera tak me to vubec netrapi.. :slight_smile: Normalne jsem musela utikat a aych rekla pravdu, tak mi to moc neslo :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
claudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudak Vendula......a chudak ty, to bych taky protrpela :wink:
chodit na houby miluju!!!! super si odpocinu a miluju chodit po lese... :sweat_smile: strasne bych si dala bilou omacku z prasvych hribu s testovinama...mnaaaam..... mame s Petrem uuuzasny misto, skoro u Plzne a tam roste neskutecne hub....predminulej rok jsme nasli nejvic hub v celym svym zivote!!! za tri hodiny jsme meli plnej kufr u combika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sbirala a Petr behal s kosikama do auta :grinning: :grinning: nez se vratil s prazdnym, tak ja mela zase plnej nasbiranej :grinning: :grinning: :grinning: nasli jsme tenkrat mimo jine asi 70 pravaku :slight_smile: to byla pochoutka :slight_smile: :slight_smile:

andulka je ve meste, pak se ozve, az prijdou.....
15. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Normalne vubec nemam chut na jidlo, takze jsem si dneska vytahla ctvrtku melouna z lednice, podotykam velkou ctvrku :grinning: :grinning: a sezrala jsem ji na posezeni.. Ale bylo to dobry a byl dobre vychlazenej, takze me to krasne osvezilo
15. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.