• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no to jsem tu dlouho nepobyla, a musím končit, malý začíná plakat, takže budeme krmit
tak se holky mějte krásně, pohlaďte miminka a těhulky se pěkně opatrujte. taky jsem zvědavá na andulku a bledulku, jak jsou na tom.
tak pa možná zítra
15. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
jooo, já jsem slyšela o nějakých kapkách které začínají na S. Tak to bude asi ono :wink:
A jsou volně prodejné a nebo jen na recept?
15. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
jj to je ono, jsou volně prodejné, i sestra mi o nich dneska říkala, ale jsou dražší, ale co bychom pro ty naše bobky nedali že. hlavně že se jim uleví
15. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahoj těhulinky,maminky a miminka :slight_smile:

tedy,člověk si najde chvíli na koně a on ne a ne se spustit...kdyby koník byla kobyla,tak bych si myslela,že odjela rodit :grinning: :grinning: :grinning:

já hlásím že jsem vcelku,koukám,že Ludva také a Andulku sice nevidím,ale snad by někomu z nás dala vědět,takže ta je asi taky celá chuděrka naše :wink:

jinak vás dočtu později,pokud takhle šel koník od pátku špatně,tak toho asi na dočítání moc nebude :wink: :grinning: :grinning:

jinak my teda v jilemnici oslavili Tomíkův druhý rok :slight_smile: docela v pohodě, Tomík nadšený z dortu ( ten se mi i při velké skromnosti musím říct že docela povedl- na to,že jsem nikdy moc nepekla dorty..pak vložím fotku )

zase stále sfoukával dokola svíčky,pak chtěl ukousnout mašince obličej :grinning: :grinning: :grinning: dárky pak nadšeně rval z papíru a pak si hrál s jedním známým chlapečkem,který přišel- on je sice 7letý,ale kopal si s Tomíkem s míčem a tak byl Tom celý nadšený (děti má rád)

no a večer nám rodiče pohlídali a uložili Tomíka a my šli s Honzou do kina :slight_smile: :sweat_smile:

včera jsem byli na třešních a já se jich tááák napapala,že si to nedovedete představit...a Honza mezitím trhal do košíčku,takže jsme is nějaké přivezli domů :slight_smile: bylo tam kráásně-taková samota s výhledem na skály a hory..no a pak jsme šli kouknout se na blízkou zříceninu hradu na skále a tam se líbilo Tomulkovi-prolézání těch jeskyní sem a tam..i já jsme si nějakou prolezla...a paní u které jsme byli na těch třešních nám vyprávěla o skále,kde je díra,kam se leze s baterkou a pak se velze do krááásné jeskyně..tak se mi rozzářila očička nadšení a že tam půjdeme a ona se na mě podívala a se smíchem povídá "ale vy už se do té díry nevejdete" :grinning: :grinning: :grinning: a já si navíc vzpomněla na laudinčin výrok "plazit se jako had"- v těhotenství po břiše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no a dnes jsme se vraceli až odpoledne,protože honza si naplánoval nějakou služebku v okolí jilemnice,takže jel ráno pracovat a v poleddne se k nám vrátil a odpolko jsme jeli domů a před chvílí se vrátili... :wink: :slight_smile:

a mě ted čeká spousta praní zase po tom víkendu,nebot nechtějte vidět jak vypadá to oblečení po těch třešních a prolejzání skal :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teda ale to cestování je docela úmorný- jako jet autem takhle na dálku -dvě až tři hodiny... takže se asi brzy usídlím v jilemnici už natrvalo do porodu a pendlovat sem a tam nebudu...ale už radši jezdím s podložkou pod zadkem,kdyby mi rupla voda :grinning: :grinning: :grinning:

jo a jinak jsem psala Klárce (cca jednou týdně se jí ozývám,aby viděla,že na ní myslíme :wink: )

a píše že děkuje za pozravy a že ani nevíme,jak na nás myslí ona :slight_smile:
daří se jim prý dobře,prý bere 4 prášky za 24 hodin což je prý pokork a primář prý mluvil o vysazení :slight_smile: Děloha jí prý netvrdne už tak moc a Ondrášek se projevuje jen co je pravda a prý mu 3x denně poslouchají srdíčko :slight_smile:

toliko zprávy od naší těhulinky Klárky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak jsem dovarila a cpu se smetanovou omackou a koukam pri tom na tloustiky, jak se snazej zhubnout :grinning: :grinning:

ahoj deni, jak pise ilusska, nikdo te kamenovat nebude, kdyz to nejde, tak to nejde....ja byla od narozeni na umely, mliko jsem nechtela....a koukej, jakej jsem kousek :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ze je malej spokojenej a prospiva :sweat_smile:
ahoj bledulko :slight_smile: jeeee, tak to jste meli fajn vikend :slight_smile: evidentne jste si ho vsichni uzili :slight_smile: neviss, jestli se klarka jeste dostane pred porodem domu? :confused:
15. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
tak jsem prolítla diskuzi jen hodně v letu, okoukla album Janči a Claudíska- holky,ty pupíčky vám tak sluší :slight_smile: (teda Janče slušel-ta už ho nemá :sweat_smile: :wink: ) já se ještě nezmohla na žádnou fotku pořádnou :confused:

deni,kojením se netrap-snažila ses,nevzdala jsi to hned a prostě to nešlo,je fajn,že máš gyndaře takového co tě kvůli tomu nekamnenuje-a jako že takových lidí je spousta :unamused: tak at hlavně je Vašíček i ty v pořádku a at tě ten zánět už netrápí ... :wink:

jo a sab simplex je fajn- to jsou dobrý kapičky :slight_smile:

leni ahojky :slight_smile: klarka minule psala,že to vidí tak,že pokud bude muset brát ty léky co se berou pod dozorem že si ji tam nechají do cca 36 týdne (asi že jí je jako dřív nevysadí,pokud by děloha zlobila - ale pak těžko říct jak rychle porodí ) tak se uvidí,kdy budou moc léky vysadit...asi sama neví jai to bude,ale prý má hodně věcí nachystaných a kamardáka,sestra a maminka taky něco zařizují a pomáhají :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
a taky-když už konečně běží kůň -

vše nejlepší k narozeninám arwinčinýmu Danečkovi :slight_smile: Danečku,vše nejlepší ,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky, dva super sourozence a hlavně ti přeji hodně pavučinometů :grinning: :grinning: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
jeeee ajoooo, Danecek ma narozky :grinning: tak tedy vsechno nejlepsi, poradny pokoupanicko v bazenu a samozrejme dalsi pavucinomet :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojda!

Byli jsme v kině a na procházce.Ale už jsem tady. :slight_smile:

Daníkovi,přeju všeeeechnooo nejnejnejlepší, zdraví, štěstí,pohodu a zdravé sourozenečky i maminku! :slight_smile: :wink:
15. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahooooj andulko :slight_smile: takze jste si udelali hezkej den :wink: to je fajn..... :slight_smile: ja v kine nebyla ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
na cem jste byli?
15. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
andulko,kočko naše :slight_smile: jak je? myslela jsem na tebe tam v horách :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
já to chci takýýýýý vědět na čem jste byli :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
andulko,že ty nám mezitím přepisuješ děj celého filmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
15. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nebo odpociva po vychazce :wink:
15. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dočítám.ale na to že ta naše herka dneska téměř nešla,jste toho nakecaly hrooozně moc! :astonished: :grinning:

Byli jsme na Kletbě Měsíčního údolí a bylo to moooc hezký! :slight_smile: Dokonce s náma byli tchánovci. :slight_smile: Je to lehce pohádkový příběh o lidech a kouzlech, ale hlavně o lidech a je to fakt hezký - trošku najivní jak už pohádky bývají, ale až to bude na dvd, taksi ho koupím. :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
andulkóóó,náááástup !!!!!
autor
jé,už jsi tu :slight_smile:
autor
už vám chystám fotečky,za chvíli tam budete mít toho našeho oslavenečka :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak pro dnesek hotovo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pokracovani zitra..

Anduliku ahojky jak se citis?
15. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
andul, hmmmm :confused: :confused: :confused: o tom jsem jeste ani neslysela
jeeee, uz se tesim na fotecky :wink:
15. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
rit, ty jsi sikula :slight_smile: jakou jsi davala barvicku?
15. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
tak jsou tam...ale některé fotky nejsou kvalitní,protože manžílek spíš natáčel a fotky fotil na takovou tu rychlospušt- takovéto hodně snímků za sebou bez blesku-takže jsou tmavší a méně kvalitní...
15. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
rituš -opatrně s tím malováním,at neporodíš moc brzo :wink:
15. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Uf, dočteno. :slight_smile:

Bledul, tak to jsem ráda, že jste si oslavu užili a že se všem líbila. A na fotečky se už těším!!! S tím cestováním je to rozumný,, zůstat v jilemnici už dřív. Však ono vám tam špatně nebude! :wink:

Leni, pípátko se vrátilo? Jéé, to jsem zvědavá, jak to s ním dopadne a u koho nakonec bude bydlet. Kdybys chtěla,tak máme momentálně prázdnou veeelikouklec po Míně. :slight_smile: :wink:
15. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
jo a jak ludva psala o třešnových peckách-tak jsou super-já je dostala-asi to je to samé- z drogerky DM v látkovém kulatém pyrtlíčku a dají se do mikrovlnky a potom to hřeje..a bud jsem to mohla dávat prckovi na bříško při prdících a nebo jsem si tím nahřívala prsa před kojením a odstříkáváním :wink: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
teda bledul!! ja CUMIM!!!! ten dort je naaaaaadhernej :sweat_smile: :sweat_smile: tak to bych asi nesvedla :unamused: ty jsi sikovnaaaaa :slight_smile:
a Tomik bobik je zlatej :sweat_smile: tak drepi u masinky :sweat_smile: no to muselo byt super :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
No on bude pokojicek dvoubarevny.. Asi tak od urovne me brady je to nahoru a strop zluty a spodek bude zeleny a tam kde se to deli tak prez to bude pruh tapety s poovskymi motivy.. Tak zatim mam jen tu zlutou, a uvidim jak to bude zitra vypadat kdyz tak to vezmu este jednou, mam jen jeden nater..
No snad to bude vypadat dobre, az to bude hotove tak dam fotecky.. Ale pocitejte stim ze to potrva, protoze ja se to delam po kouskach, moc nevydrzim,takze pekne v klidu a kdyz uz nemuzu jdu si odpocnout.. :grinning: :grinning: Takze je dost pravdepodobne ze to bude az tak koncem mesice :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
A vlastne ta tapetka bude az v cervenci, mam ji u mamci a ona az zacatkem mesice prifrci, protoze mi bude este malovat jinde, tak ji potom priveze
15. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
andul, jj, pipatko se vratilo :sweat_smile: sidli na verande v obrovsky krabici....a hajzlik pekne klove :angry: misto aby byl rad, ze jsem ho zachranila, tak do me klove :grinning: :grinning: a moc mu chutnaj ovesny vlocky :sweat_smile: dik za nabidku klece, ale budu ho muset nekomu dat, slipku mit nemuzu, bo ji nemam kde chovat :frowning2:
bledul, a to se jmenuje normalne tresnovy pecky??? :confused: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.