• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
rituš- no tak to doufáme,že u toho odpočíváš a nepřeháníš to...at to klidně trvá,hlavně at si neublížíš... :wink:
15. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ritus, na pokojicek pockame, ale rady bysme videly brisko, ze jo, holky :sweat_smile: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
leni,díky za pochvalu :slight_smile:

hele ,já nevím jak se to jmenuje,já jsem to dostala -bylo to v igeli. sáčku a u toho návod- asi se to jmenuje třešnové pecky...oni mají v DM koutek,kde mají dětské věci,tak to tam někde asi bude :slight_smile:

je to cca 20 cm v průměru kulatý pytlíček z látky ...
15. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Deni, z nekojení si vůbec nic nedělej,brouku!!!Někdy to holt nejde a to pak nepomůže ani když se postavíš na hlavu. Apro všechny pro vás bude lepší, když budeš v klidu a nebudeš se nervovat. :wink: Dneska jsou ta mlíčka a všechno užtak kvalitní,že se ničeho neboj a užívej si toho, jak Vašík roste. :wink:

Iluš, tak snad Lucinka nebude blinkat moc často. A ty pecky mám taky a jsou fakt super i na prdíky dospěláků. :wink: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
hmmm, tak koukam, ze budu muset ty pecky asi koupit :grinning: kdyz jsou tak chvaleny :grinning:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
bledul, jak dlouho ti to trvalo? :confused:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak co se tyka briska, to uz se nevejde ani na obektiv jak je velke, tak az prijde dada domu rknu mu at mi ho vyfoti a vozim ho sem juuu.. No ale je uz ze me pekna vorvan.. No uvidite sami!! :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
rit, no ja myslim, ze nejsi sama :grinning: :grinning: :grinning: a neboj, urcite se vejde, kdyztak rekni Dadovi, at jde na druhy konec bytu :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
rituš- kdybys viděla některé mé fotky- hned je mažu a zavedla jsem doma přííísnou cenzuru fotek :grinning:
některé jsou fakt tak hrozné,že jen nesoudný člověk je někde ukáže :grinning: :sweat_smile: :confused: :wink:
15. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
aaaa, bledulka zase prehaniiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
ůeni- no jeden den jsem dělala korpusy...a to bylo na cca 4 hodiny,ale docela v klííídku a navíc za asistence Tomíka,takže něco ve stylu " stále ve střehu" i když byl teda ale zlatý...

prostě udělat korpusy celkem ze 4 dávek..mezitím jsem si pak udělala kaši na krém a po vychladnutí vyšleala v krémíka a to bylo na chvíli...vykrájení mašinky i vagonků jsem dělala odpoledne cca necelou hodinu-ale v klidu a bez spěchu-šlo by to mnohem rychleji

no a druhý den jsem rychlovkou udělala druhý-tvarohový krém...to promazala...sestavila s krémem ,udělala tu potahovou hmotu- s tou mi pomohl Honza- takže jsem seděla a radila jak hustá má být-že má ještě přidat to či ono..a pak potáhla a dozdobila ...druhý den cca 4 hodinky to dalo...ale kdybych se neplácala s vagonkama,tak to bylo mnohem ryhcelji-jen samotná mašinka by byla rychle :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
koukam na House, to je zase hustyyy :astonished:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
leni-no nepřeháním- tak znáš to,na někkterých fotkách je člověk z takového úhlu,že to pak vypadá fakt otřesně a to se fakt na to koukat nedá...takže to promažu a schovávám jen ty,kde to vypadá aspon trochu normálně :slight_smile:

ale břich mám fakt velký-ale to je asi i tím,že mám druhé dítě - říká se,že u vícerodiček roste rychleji a víc..a i prcek prý bude velký říkal pan doktor...a věřím tomu-tomík měl 4 kila a 53 CM- no někam se to nacpat musí,ne? :grinning: :wink: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
bledul, no stejne smekam klobouk :wink: treba to jednou taky zkusim, az budou malymu dva roky :grinning:
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Rituš, podle toho jak to popisuješ, tak bude pokojíček moc hezký. :slight_smile: TAky mám v plánu podobné barvy, až budeme dělat v Domečku dětský koutek a pokojík. :slight_smile: Ale fakt to nepřeháněj! :slight_smile: :wink: Co že to budeš mít na té borduře? Asi jsem to nějak nepochopila. :confused:
15. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak u nas asi nehrozi, ze by mel malej 4 kila :grinning: :grinning: nebo aspon doufam....jestli bude po mamince :wink:
no jo, ty fotky znam, taky cenzuruju :wink: tenhle tyden uz snad taky budu nejaky fotecky mit....abych to stihla, nez splasknu :wink:
15. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
no leni,musím říct,že nadšený tomášek byl takovou odměnou,že bych ten dort šla dělat klidně znova :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když tam výskal a skákal a tleskal a pak mašinku pusinkoval... prostě pro ty dětičky to má fakt smysl se s tím dělat...akorát mi tchýně řekla-když jsem plánovala co řpíští rok- že nemám moc počítat s tím,že budu mít čas na podbná veledíla s ročním a tříletým prckem v zádech :slight_smile: že by měla pravdu :wink: :wink: ale já když se hecnu....tak se neznám :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
andul....medvidka puuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
bledul, tak to budu drzet palecky :grinning: :grinning: ale urcite to zvladnes :wink:
15. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
leni-to je až za dlooouho :wink: :slight_smile:

ale uteče to jako voda.... :wink: :confused:

jo,andulko....dnes jsem si objednala kravičkové BECO :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

jo a taky ...novinka holky....přišla mi PPM ..vivááát,slááááva,hurááááá.... tři dny se smějte a radujte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

spadl mi balvan ze srdce,už jsem se viděla,jak do srpna neuvidím ani kačku :wink:
15. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Leni, aha - to jsem fakt nějak nepostřehla - dneska je těch dojmů na mě nějak víc. :sweat_smile:

Bledul, dort je náááádhernejj!!! Klobouk dolů! A fotečky jsou taky super- Tomík z něj měl opravdu radost,to je vidět :slight_smile: :wink:
15. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
bledul, rok nejni dlouho :wink: se nestacis ani otocit a budes delat dalsi masinku :wink:
15. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
jeee, ja jsem tak rada, ze se ten kun rozebehl :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Bledul, sláááva!!!

Hele, taky mám super "historku" ze dneška ze sociálky.
Když jsem šla z kontroly,tak mi volala "moje" referentka, že má na stole před sebou moji neschopenku(dubnovou) a že na ni nemám nárok. :astonished: Na neschopence jsem sice od 14.4., ale nárok mi vznikl až od 28.4. a tedy jsem měla zaplatit ještě za duben pojištění. Což jsem neudělala, protože když jsi na neschopence (PN), tak jsi osvobozena od poplatků. Jinými slovy - neměla jsme zaplacený pojištění - nemám nárok na vyplacení PN - zaniklo mi nemocenský pojištění a těch 12tisíc, co jsem do toho vrazila, mi propadlo. Naštěstí je paní referentka naprosto úžasná a připravila mi žádost o přeúčtování 56Kč z březnový platby na dubnovou, abych o to všechno nepřišla a dostala ty peníze vyplacený. Takže jsem to tam byla jen podepsat. Až budu po porodu trochu schopná,as ijí ponesu kytku - kdyby se na mě vykašlala, tak jsem bez peněz i bez pojištění... :frowning2: :confounded: :frowning2:
15. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
andulko,cože? :confused: :confused: :confused: takže ale ve finále přijdeš o mín,ale o něco jo a nebo nepřijdeš o nic?

na druhou starnu-proč ti tonikdo neřekl dřív-je červen..no aspon že se na tebe nevykašlala ta referentka a že máš aspon toto...počkej a ty nemáš PPM ale jen rodičák? nebo jsi na PPM?
15. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
andul, tak to je mooooc hodna.....ale kruci, jak maj lidi takovyhle veci vedet??? :angry: :angry: :angry: :angry: ten nas stat ma ale vychytany zakony, co??? na nas blbecky :angry:
15. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
bledu, proc to lidem rikat, vzdyt to znas....neznalost zakona neomlouva :angry: :angry: :angry: :angry: vem si, na kolik si ten stat takhle prijde....dneska rikali v televizi, ze nas stat dluzi pres bilion korun!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jeste nedavno to bylo na osobu 60 000 a ted je to pres sto!!! a hadej, kde ty penize jsou?? v nasich kapsach rozhodne neeee!!
ja to vidim tady...naproti pres ulici bydli byvalej ministr Nemec a to byste cumely....pravidelne tu maj zahradniky na udrzbu super zahrady, vyzvedavaj ho panove s cernyma brylema v cernych autech (nekdy cekaj pred barakem i par hodin, asi nez se Nemec vykadi, nebo co), ma nekolik aut (i sportak od audi se stahovaci strechou)....a tak dale.....cloveku je z toho na bliti :confounded: :confounded: a oni se divej, ze jsme tak zadluzeny....jedna vlada to svadi na druhou, ale kdyby vysypali svoje kapsy, tak ten dluh takovej nebude.....uz jsem zase rozcilena! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
leni,radši mi to ani nepiš :angry: :angry: :angry: je to fakt totiž nanic..aneb jak to říkali v tý telce ohledně té PPM- když ty dlužíš státu-hned ti naskakuje penále..když stát dluží tobě, zákonné lhůty se zastavují a penále stát pltit nemusí...kde to jsme...

a i když to je jakoby andulky problém,že nezaplatila pojištění-proč na to nebyla upozorněna a upozorněna včas? to snad takový problém není...ale hlavně,že to pro andulku dopadlo dobře,ale spousta takových jiných lidí takové štěstí nemá a co potom,že?
15. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
kočičky,jdu do sprchy a pak do postýlky- trénovat hráz ( v jilemnici jsem na to kašlala) a pak spááát..
tak papá a dobrou noc a krásné sny a zítra ahoj :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.