• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no hamizna nejsem, ale jak je venku horko a ja vystrcim nos ven, tak se koupu ve vlastnim potu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzivote jsem se nepotila na zadech a kdybys to videla ted :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
16. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Len - kdyby jen na zadech :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se ani neptej, kde se potim ja - v tu chvili nabyvam dojmu, ze vlastnim prsa :dizzy_face:
A tam dolu si sice nevidim, ale mokro citit je, tak aspon vim, ze ji mam :grinning:
16. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten pocit znam mooooc dobre :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Leni, kolik jsi vlastne pribrala? Ja se hrozim prosti poradny :unamused:
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
no ja mam zatim nahore 8 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: co ty? ja jdu do poradny ve ctvrtek, naposledy na gyndu a 36 tyden uz jdu do motola....jsem tam na to zvedava.... :confused: nejradsi bych chodila az do konce ke svoji doktorce
16. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
čautě kočky :slight_smile:

opožděné přání Danulíčkovi k narozeninám.... :slight_smile: , Arwi, bylo to trochu hektické jak popisuješ, ale zvládla jsi to a to je hlavní.... cachtání v bazénku, jé to se dětičky měly :wink:

rit - bříško ti moc sluší... :slight_smile: a žádný buben to není, je to pěkný domeček pro Matyáška :wink:

no Bledulínku - teda, před tebou smekám...ten dort je naprosto perfektní!!! by mi bylo líto ho vůbec jíst :grinning: Tomulka musel být unešený!!! :slight_smile:

leni - 8kg? to jde....já byla dnes na gyndě, a vždycky sestře říkám, že jim to váží nějak špatně :grinning: :grinning: mám nahoře 16kg...
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
ahoj holčinky :slight_smile:

zdravím při úterku :slight_smile:

arwi-rádo se stalo,hlavně,jestli ti to poslouží a že ji snad malá sandra užije :slight_smile:

koukám,že jsi se včera opravdu nenudila...to už je ale fakt na hranici- dyt se strháš....a miminka taky :confused:

luci- jé,tak to závidím takhle malého prcka- my budeme así zase velicí...a hlavně,že je v pořádku...ale zrychlení srdíčka miminka při aktivitě je normální-ono kdyby se to tam neukázalo ani jednou,tak zase miminko budí a nebo se řeší,že bije srdíčko pomalu...nejlepší je,když chvilku spinká a pak se probere a chvíli kope :sweat_smile: :sweat_smile: jenže ti prckové si nedají poroučet,co? :grinning:

holky, pokud tento týden stihnu vše definitivně nachystat (postýlka atd) ,pak ještě vyprat vše po víkendu a vyžehlit atd,tak se si definitivně o víkendu nakýbluju do jilemnice a nehnu se tam odsud dokud neporodím.. :slight_smile:

leni-moc a moc držím palce,aby to s manželem vyšlo- a aby mu vyšel šéf vstříc- stejně je to blbý,že na tak důležité okamžiky v životě-kterých nebývá tolik (kolik má dítě obvykle dětí,že jo..) nemá partner ze zákona nárok (v jakékoliv profesi) být s rodinou...

holky,dítě me nutí čurat..šla jsem asi dvakrát hned poté co se tomík vyčural do záchoda taky na malou a on ted-když trénujeme,aby si došel na záchod sám ( až budu kojit,tak to musí zvládnout sám-takže ho posílám samotného a pak si ho jenzkontroluju,zda se nepočural atd a) tak on se sice parádně vyčural,ale hned jak velká voda přilítl a za ruku mě tam táhl..tak jsme si myslela,že udělal nehodu,ale on né :grinning: :grinning: on jenom maminku donutil taky se posadit a že mám taky čurat :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
claudísku ahoj :slight_smile:

zase jsem ti v pátek mávala :grinning: :grinning: :grinning:

a taky jsem si vzpomněla na tvé "plazit se jako had " :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
a děkuji za pochvalu :slight_smile: mě ho teda líto nebylo,spíš by mě naštvalo,kdyby ho nikdo nechtěl a nikomu nechutnal...takhle se po něm zaprášilo a přitom to bylo docela velký množství dortu - celkem jako 4 dorty to bylo.. :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Bledulko, Claudísku, ahojky!

Jeste jednou dekuju, Bledulí :slight_smile: Omlouvám se, že jsem nepřijela sama, ale zrovna jsem byla na druhým konci Jičína celá na nervy, že malej z oslavy nebude jic mít...

Claudísku, máš bomba fotky v albíčku! Máme přijet?

Ještě sem musím dát k dobru jednu hlášku - pětiletej syn mé známé si hrál na zahradě, samo předtím viděl mě s tím panděrem a najednou se zadíval na šedesátiletou babičku, která tam stála s vyšpuleným břichem a povídá jí: Babi, ty jsi jako teta - budeš mít babiččátka :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojky bledul a claudi :slight_smile:
claudi, ja myslim, ze ty kila jeste dozenu, zacina to stoupat nejak rychle :astonished:
bledul, tak to je vtipny..... :grinning: :grinning: :grinning: no jo, kdyz nutis na zachod malyho, tak proste musis chodit taky :grinning: :grinning: to je fakt bobik :sweat_smile:
arwi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty deti jsou fakt uuuzasny :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
bledul - jsem tě viděla jak máváš :grinning: Ještě že Tomíka máš, dohlíží na tvůj čůrající režim :grinning: :grinning:

arwoušku - dnes se nám vrací tchýňka z dovolené, tak mám odpoledne pohotovost na telefonu, budu muset pro ni zajet...takže nevím jak budu odpo doma.... Ale ve čtvrtek a v pátek na 100% nic nemám /pokud už bych nerodila :grinning: /, nehodilo by se ti to spíš?

a díky všem za pochvalu těhu fotek :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Claudisku, ja mam nahore 12 kg (teda mela jsem - na minule kontrole - a to me jeste mazec ceka).
Tak to nechame na ctvrtek? Ja Pepina ukecam, aby se jeste chvili zdrzel :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
arwi - babiččátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
leni - musíme doufat, že hodně těch nabraných kil necháme už v porodce a zbytek pak doma vyběháme... :wink: a zase budeme holky štíhlý :wink:

arwi - dobře, na čtvrtek s tím budu počítat, v kolik to tak plus minus vidíš? a Pepino snad ještě vydrží...i když dnes od rána mám takové divné tlaky v břichu, ale to jsou asi ti poslíčci zase
16. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky těhulky a maminky :slight_smile:

arwi: to mě mrzí, že ta včerejší oslava dopadla takhle a byla pro tebe taková hektická a náročná. Ale aspoň že se Danečkovi líbila a byl spokojený :wink:
16. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Claudinko - ja Ti mam taky od rana tlaky, ale jestli to nebude vcerejsi odpoledne-vecerni kombinaci, ktera obsahovala parizske rezy, feta syr na kosticky, varenou brokolici, varena vejce, rajcata, to vse prelite dressingem z cesneku, zeleninovy salat, kde bylo ale UPLNE vsecko a litr detsky coly :grinning: :grinning:
Rano jsem tam mela bitvu jako u Verdunu a ted me ti dva silene kopou.

No, vzhledem k pracovni dobe a Danulici ve skolce bych to videla tak na patou....
16. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
mimochodem Rit: máš pěk bříško :wink: a vůbec mi nepřipadá moc velké, já měla totiž taky takové :grinning:

bledulko: obrovská gratulace k nádhernému dortíku, fakt se ti povedl :wink: klidně by ses tím mohla živit!

claudi: vždy´t jsi moc nepřibrala. Já měla v tom 36tt (když jsem rodila) nahoře 17kg. A teď vypadám jako dřív :wink:
16. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
juuu, claudi, teď jsem ti koukala do albíčka, krásný fotky!!! :wink:
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
claudi, ja nebyla holka stihla ale nikdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spis takova krev a mliko :grinning: :grinning: :grinning: hooooodne mlika :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj iluss :slight_smile:
no nic, bezim se psem.....vykouklo slunicko, tak doufam, ze zase nezacne prset, az budem nahore na louce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jsem tady u obidku - ja budu mit ale zdravy deti, nacpala jsem do sebe asi kilo zeleniny, ale horsi je, ze jsem si zase neodpustila cesnek a taky to zalila colou - tentokrae ne detskou....to je mismas :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj Ilčo - já taky doufám, že budu vypadat jako dřív a třeba radši ještě líp :grinning: :grinning: Ani mi na gyndě nic neříkají, jako kvůli přibírání....Ale posledně, když jsem tam byla na monitoru, tak sestra brala na váhu a na tlak další těhulku, takovou hodně mladou holčinku /tipuju tak 17 let/ a tu tam teda "zjebala" jako psa, že je teprve v 31tt a má už 20kg nahoře a díky tomu že může mít dost problémy a že už teď má bílkoviny v moči atd... no holka koukala jako jojo a neřekla ani ň .... takže asi všeho s mírou... Ale mě nějaké kilo sem kilo tam nerozhází :grinning: :grinning:

arwi - no ty si dopřáváš miš maš :grinning: , já měla koprovku od včerejška...
16. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak jsme zpatky.....zase vypadam, jak kdybych vylezla ze sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Claudi, mnaaaaaam, no to ja rada :slight_smile:
To si delas legraci, 20 kg nahore za 31 tydnu....kam se hrabu :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Leni - Mastnak :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
hele, ja myslim, ze 20kg za 31 tydnu je v pohode, kdyz si vzpomenu na tu moji kamaradku se 40ti kilama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
arwi, Mastnak II :grinning: :grinning: :grinning: budu muset skocit do sprchy :wink:
16. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
dneska si asi udelam leco...... :wink:
16. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem nejak nemala od patku cas sem vubc zajit tak nejsem vubec v obraze. Uniklo mi neco?
Co Andulka?

Bledulko ten dort je uzasnej, ses uplna cikrarka :slight_smile:

Claudi moc hezky fotky :slight_smile:

Holky z tech kil si nic nedelejte ja uz mam taky 20 kg a zatim me nikdo nic nerika :grinning:
16. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
sis - ahoj :slight_smile: , nového snad nic....žádné nové mimi
16. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj sis :slight_smile: Ja cetla, ze je Bledulka cikanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.