• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dneska jsem se byla podivat v porodnici na jedno cerstve narozeny miminko a a uz se nemuzu dockat az tu nasu prdolu bud chovat :slight_smile:

O vikendu jsme zvladli oslavu zlate svatby, detsky den a jeste hody, sla jsem spat o pul druhe rano :grinning:

Taky vam tak natikaji nohy? Ja je mam jak bane :frowning2: ani chodit poradne nemuzu :(
16. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
arwi cikanka :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj sis :slight_smile:
noveho nic, nic ti neuteklo, neboj.....kun stejne celej vikend zlobil :angry: :angry:
andulka zatim nic :wink:
16. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
cikanka je doooost dobra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Asi pujdu navsivit tresne na zahradu :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
sis, posli nejaky :grinning: :grinning: bych si taky dala....mnaaaam
16. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Nechate toho s tema tresnema, jooooo? Tady uz je po nich a kvuli tem destum shnily :cry:
16. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
arwi, ty mas napapano tresni na rok dopredu :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Nene, béééééé, dup. Hned bych spapala dalsi kilo :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
tyyyjo, ja taky :sweat_smile: a jeste vic bych si dala melounek :sweat_smile:
no nic, musim jit umyt nadobi a pak hupky dupky do sprsky :grinning: abych nebyla Mastnak :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
tak jsem tu :grinning: tresne byly dobry, ale su prezrana :grinning: :grinning:

Meloun bych si taky dala :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
ahoj kočky,jen jsem si sem odskočila a za chvíli zase odskočím po nějaké domácí práci :slight_smile: :sweat_smile:

ahoj sis a iluško :slight_smile:

holky,nic proti cikánům,ale ze mě nikdo cikánku neudělá...já jsem od přírody tak bílá (proto i ten můj nick bledulka) s takovou reakcí na sluníčko,že ze mě nic,co by jen zdánlivě připomínalo snědou kůži jakéhokoliv etnika neuděláte :grinning: :grinning: :grinning: spíš ze mě uděláte rudou tvář (až se spálím) ,ale rozhodně ne snědou :grinning: :grinning: :grinning: jedině,že byste ze mě chtěly mít PIPI pihovatou-to jo,pihy to já mám :grinning: :grinning: :grinning:

třešně jsou má zhouba,jsem jich docela přejedená,ale nějak nemám brzdu a tak se jimi cpu dál....až mi bude zle,tak mi můžete připomenout,že si za to můžu sama :sweat_smile: :confused: :wink: :grinning: :grinning:

a ještě se honem podělím s historkou- holky,vychovala jsem si doma simulanta ...fakt...
Tomík když má někde nějaký škrábaneček,tak docela lítostivým hláskem řekne Au au....fajn,beru,může ho to bolet....když začal říkat AU na týden starý škrábanec,tak už mu to tolik nebaštím,ale pofoukám....

ale co je vrchol všeho : dostal pár třešní a na noze měl červenou čmouhu od třešně a já mu na to sáhla a on s jekotem AU AU AU začal knourat..no chápete to?? :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu ji smázla,říkám "kde máš au" a on najednou z toho breku udiveně přestal a koukal,kam se to jeho Au vlastně podělo :grinning: :grinning: :grinning: docela pěknej komediant to je :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
mě teda namlsáváte s těma třešněma!! včera jsem je viděla v obchodě, krásné, takové ty rudo-černé, ale po přečtení ceny mě přešla chuť, jako 149,- za kilo je fakt hrůza.... :angry: :angry: no, ale miláček můj to zachránil a přivezl večer celého melouna, tak na něj za chvíli půjdu :slight_smile:

leje tu jako z konve a to jsem chtěla jít chvíli ven, tak smolík :unamused:
16. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
bledul - to je teda herec ten Tomík :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj kočky,

bledulko - máš můj obdiv :slight_smile: Dort byl úžasnej!!!

Novinky z dnešní poradny - Ondra přibral 240g, tak jsem moc ráda. Do tří kil mu zbývá ještě 50g, ale to zvládneme rychle :slight_smile: A kontrola kyčliček - musím dávat přes papírovou plenku jednu hadrovou navíc. U ortopeda jsme byli už teď, protože nás nekontrolovali v porodnice a na ultrazvuk půjdeme zase za měsíc.

Obdráškovo album se chystá - vydržte :slight_smile:

A nedělejte mi tu pořád chutě s těma třešněma. Já si akorát koupím ty pecky a budeme nahřívat :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt cislo :grinning: :grinning: :grinning: to je, co? chvili tu nejsi a arwen z tebe udela cikanku :grinning: :grinning:
claudi, tolik???? :astonished: to jsem teda nevedela.....a navic ty cerny moc nemusim, ja mam radsi chrupky :sweat_smile:
jinak hlasim, ze nadobi je umyto (byla tam pekna hromada) probehla uuuzasna sprska (akorat ze u toho musim stat, protoze kdybych si sedla, tak se uz asi nezvednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a ted se jeste dokopat a dojit do kramu pro tocenak, papriky a vajicka a udelat si to leco, na ktery mam takovou chut :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj jani, to jsme na tom stejne....ja si se svoji financni situaci taky koupim jenom ty pecky :grinning: :grinning: :grinning: uz aby byl Petr doma a privezl penize :sweat_smile: na albicko uz se moooooc tesime :sweat_smile: tyyyjo, a koukam, ze pekne rostete :grinning: takovej chlap uz je to velkej....skoro tri kila :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky devcatka, tak ted jsem se dostala domu..

Dneska jsme sli s kamaradkou tady u nas v Krci do jednoho bazarku pro deti.. Je to v sidlisti a maminky co tam bydli v okoli to tam ty pani davaji na prodej.. NO a dnes jsem tam sehnala hrazdicku za 140,- kolotoc na postylku za 250,- a prevoznou postylku za 550,- A to mi este ta pani rekla, ze si ji mam vzit domu celou si ji prozkoumat a vyzkouset a pokud by se mi na te postylce neco nelibilo tak ze ji zitra rano muzu vratit..

Jinak Arwen teda ty na sebe davej veci pozor at neporodis uz ted.. Hlavne ze uz to mas za sebou a ted se setri.. Jinak Danulikovi opozdene preji vse nejlepsi..

Jo a jak jsi tu holky stezujete kolik jste pribraly, tak ja kdyz jsem byla minuli tyden v poradne tak jsem mela na vaze 77 kg.. Takze o 18 kg vice.. Len strasne ti zavidim ze mas nahore tak malo..
to je husty, jak jsou ty cervencovky ukaceny....uz maj devatou diskusi :grinning: :grinning: :grinning:
koukam, ze ja jsem taky ukacena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oni jsou ukecany :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
jančo - Ondrášek pěkně prospívá, co? za chvíli přeskočí tři kila a za pár týdnů tu budeš psát, že už ho ani neuneseš :wink:

leni - jo, jo...tolik moc za ně chtěli....chrupky taky nejsou špatné.hmm lečo, to nezní zle...
16. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
ritus, neni co zavidet....mne vaha ukazuje 75 :confused:
16. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
No jo Len ale kolik meris? Ja jsem precek.. mam jen 165 cm
16. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Jinak moc dekuji za pochvalu pupiku :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
holky, teď by teprve na nás bylo pokoukání, kdyby jsme se sešli v ZOO na srazu...to by byl sraz koulících se těhulí :grinning: :grinning: a už taky maminek vlastně :wink:
16. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
rit - no pěkně jsi dnes nakoupila :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
rit, hi hi, ja mam o 2 cm vic :grinning: :grinning: :grinning: taky nejsem zadnej cahoun.....ale zacinala jsem na 68 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
claudi, taky jsem uz o tom premyslela :grinning: jestli se smali predtim, tak nevim, co by lidi delali ted :grinning: :grinning: to uz by se nasemu spolku smaly i ty zvirata :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Holky, jestli chcete neco videt, tak si zapnete barrandov :astonished: :astonished: :astonished:
16. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
ten borec 5 let neuklizel :astonished: :astonished:
16. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.