• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledulko: no tak aspoň víš, čím se Tomík bude živit, až vyroste, bude z něj dobrej herec :grinning:

Já chci taky třešně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani: My už jsme hranici tří kil statečně pokořili :wink: Se mi zdá, že ten můj jedlík přibývá až nějak moc rychle. Za chvilku ji snad budu muset brzdit, aby z ní nebyl cvalík :grinning:

Nám kyčle kontrolovali v porodnici a další kontrola je po šestinedělí. A na UTZ ledvin jdeme v polovině července.

Claudi: to jooo, teď by z nás v té ZOO měli ještě větší bžundu a atrakci než v tom dubnu :grinning:

Jsem chtěla jí s malou odpoledne na procházku, ale zrovinka když jsme se chystali, tak se venku narychlo zatáhlo, rozfoukal se vítr a začlo pršet. Tak dřepíme doma. Ale dopoledne aspoň manža malou na chvilku vyvenčil, tak dnes venku byla :wink:
Tak jsem si teď aspoň doma pořádně uklidila, umyla koupelnu a záchod a vytřela. Takže to bylo taky k něčemu dobré :wink: jsem to furt odkládala.
16. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Len: teď jsem si to zapla, tak to je fak hustýýýý!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tam bych na nic nesáhla ani v gumových rukavicích! Ta ženská měla pravdu, to by snad bylo lepší podpálit.
16. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
iluss....ja nechapu! davaj to kazdej den v pet a nekdy je to vaaazne neskutecny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz si kolikrat rikam, ze mam doma bordel, tak to teda nemam :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Holky zacinam chytat nerva, pokousim se slozit tu postylku a vubec mi to nejde.. :angry: :angry: Jedna strana se mi povedla, ale ani nevim jak a ostatni tri mi nejdou.. to asi brzy hodim z balkonu
16. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak jsem vyzkousela tu stranu povolit abych zjistila jak se to zacvakava a ta mi pro zmenu zase nejde povolit.. No me snad omejou
16. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Kuki kuki! BAf! :grinning:
16. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
No ja na to nemam nervy, pockam na Dadu az prijde domu.. Ja bych to asi vzteky rozslapala.. :confused: :confused:
16. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
ritus, kliiiiid :grinning: :grinning: :grinning: ono to pujde, neboj :wink:
andulko, kuk :slight_smile: jakpak se mame? co prcek?
16. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Kdo že si tu stěžoval na nateklý nohy? Sis? Tak jen na uklidnění - já mám od neděle nohy nateklý tak, že je mám úplně fijalový! :confounded: Auauauau!

MAminky, to je bezva, že prďolky tak přibývají!
Já doufám, že my 4kg ( :sweat_smile:) hranici nebudeme pokořovat ještě v bříšku. :grinning: :sweat_smile:

Luco, z monitoru si nedělej hlavu a hlavně buď v klidu! I kdybys měla rodit, teď, tak už je všechno v pořádku a mimi seuž spíš jen krášlí. :slight_smile:

Leni, co Pipinka?
16. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Tak jsem to volala mamine, ze mi to nejde... Tak se mi smala do telefonu, ze jsem vztekla jako ona :grinning: :grinning: A ze pry jdou takhle blbe vsechny tyhle postylky.. Tak nevim.. No jestli to nedam dohromady, tak ji tu postydlku vratim, ja na to nemam nervy :confused: :confused:
16. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Ach jo, doufam ze malej v tomhle nebude po me :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Leňulko, malej se prdelí a bolí to jak pes. Jsem od něj otlačená až pod prsama. :sweat_smile: :frowning2: :confounded:

Rit, hlavně v klidůů! :grinning: :wink:
16. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
andul, pipinka v pohode....ted rval jak na lesy, tak jsem mu tam nasypala vlocky a je klid :grinning: :grinning:
hele, prcek se za chvili bude prdelit nekde uuuplne jinde a uz to bolet nebude :wink: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
jsem zapnula Barrandov až teď, tak to už asi skončilo, to co jsi myslela Leni, že ?

rit - se na to vybodni a počkej na živitele, ať to zkusí složit :wink:

andulíne - bolí tě pacičky? vyděržaj, vyděržaj kočičko, snad už to bude všechno brzy za tebou :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky zacinam mit tady z toho bytu deprese, jak jsem se pustila do toho pokojicku, tak mam po byte vsude rozhazene veci co patri do pokojika, preskakuji to z jedne strany na druhou.. Ja uz si tak tsrasne preju at to tu mam vsechno hotovi a uz nemusim nic kutit a vymyslet.. Uz si jen preji aby ten byt byl hotovej a ja nemusela byt na nervy porad z toho bordelu... Prijde mi to tu jako nekonecny pribeh..

Do toho mi porad po byte litaji moli... Vubec jsem porad nechapala kde se tu berou, protoze vsechny stare veci a aobleceni co jsem tu nasla jsem vyhazela.. A kdyz jsem se o tom bavila s tchynkou, tak mi oznamila ze vedle nasich dveri na chodbe ma nejaka sousedka svuj kumbal a tam nahazeny bordel a je pravda ze ja vecne zabijim moli prede dvermi a to aby mi vlitli do bytu neovlivnim a hlavne oni se dostanou vsude.. Jsem z toho uplne nastvana, protoze nevim jak ji to mam rict, nechci se s nekym nejak hadat.. Ale taky nechci mit moli v byte kdyz tu bude malej :angry: :angry:
16. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
hádat se s ní nemusíš, prostě normálně v klidu jí slušně na problém upozornit a pokud je to normální člověk, tak to pochopí a něco s tím udělá :wink:
16. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
ritus, tak kup takovy nalepky na moly a nalep ji to na ten kumbal a v byte si to taky nalep....to dost pomaha a je to netoxicky... :wink:
claudi, jj, uz to skoncilo.....ale davaj to kazdej den v pet hodin, tak jukni zitra....fakt je to otres....urcite jsi v zivote nic takovyho nevidela....ja teda NE!!
16. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
len - dobrá, snad si na to vzpomenu, to by mě zajímalo co to je za pořad.... asi pěkná síla, co? :grinning: To je taky dobrá rada s těma nálepkama na moli, to ani nevím, že existuje....
16. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
byl tu dnes vůbec Ludvík? asi ne, že...
16. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Rituš a nešlo by té paní na ten kumbál nalepit ty lepicí papírky na moly? Jak na něteďběží reklamav telce nebo něco podobného. A bordelem se nestresuj, za chvilku už budeš mít všechno hotové a to pak bude parádička! :wink: :dizzy_face:

Claudi, ve 41.týdnu už můžemříctcelkem jistě, žeto dlouho trvat nebude. :grinning: :wink: :grinning:

Leni, já nechápu, jak je možné, že jsi přibrala jen 8kg! :astonished: :sweat_smile: to snad ani není možný. :confused: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Claudi, Ludvík má nemocnýho Jeníka (a doufám, že jen jeho), tak asi běhá kolem něj. :confused: Už aby byl zdravej. Prázdniny se kvapem blíží a on je chudák nemocný. :angry: :frowning2:
16. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
já bych se už taky nezlobila, kdyby Pepino už chtěl ven... jsem jako hroch zkřížený s dinosaurem :grinning: :grinning: Takže v sobotu po uzavření semestru jsem mu říkala, že teď už kdykoliv.... :wink: :wink:
16. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
andul, aha...já jen, že má Ludvajs dnes termín, tak jestĺi by náhodou nebyla jedna z mála mamin co rodí přesně na termín :wink:
16. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
andul - k tomu že Len přibrala zatím jen 8kg, tak to já se dnes stavila za ségrou v práci a její kolegyně mi říkala, že celé těhu přibrala jen 6 (!) kg... to jsem teda čučela jako trubička :confused:
16. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky ty lidi jsou vazne neuveritelni.. Na podzim nam za barakem postavili nove detske hriste, ted tam sedi nejaka banda cikanu asi tak okolo 30 let a ten jeden se tam sel houpat na houpacky.. Ja nevim ze tem detem musej vsechno nicit :angry: :angry:
16. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
claudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hroch s dinosaurem :grinning: :grinning: jeste ze se u toho neplazis jak had :grinning: :grinning: :grinning: jj, ty nalepsky na moly jsou super...je to neco jako mucholapka, ale nevisi ti to z lustru :grinning: :grinning:
andulko, ja to chapu....zacinala jsem jako boubelka a ty pribiraj min :grinning: tak snad po porodu zhubnu vic, nez jsem nabrala :confused:
16. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
claudi, jj, ten porad je sila :astonished: jmenuje se to Mate doma uklizeno? ty lidi, ktery tam ukazujou rozhodne uklizeno nemaj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ritus, ty se divis? dyk se podivej na ty byty, co dostavaj, jak to nicej a vybydlujou....myslis, ze se venku budou chovat jinak? Nekdo by jim mel zaridit vlastni stat (primlouvala bych se za jizni nebo severni pol), vsechny je tam odstehovat a byl by klid. Tam, kdyby si znicili a vybydleli iglu, tak si muzou zase novy postavit, kdyz nebudou chtit, aby jim zmrzly zadky :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Léňo, a co tučňáci a lední medvědi? Medvědi jsou bílý a tučňáci nejsouaničerný ani bílý - víš, jakl by to tam dopadlo?
16. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Holky me asi ten puppik vazne klesnul, strasne me prekazi v rozkroku kdyz sedim a este v sede je mi to neprijemne.. A to mam na sobe jen kalhotky a nema me co drit do pupiku a i tak je to neprijemne.. No to jsem zvedava kdy to na me prijde :confused: :confused:
16. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Chudera Meggi zacla harat.. No ale zase si rikam ze to budeme mit zasebou nez se malej narodi.. Jak to zni zaclo tect, tak z toho byla tak vyjukana ze normalne couvala a podlamovali se ji zadni packy.. Uz jsem ji navlekla do brachovych slipek a dala ji vlozku.. Tak tu beha se spodarama :grinning:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.