• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky ona je normalne jak zenska kdyz to dostane, taky je precitlivela a porad by se jen tuliila :grinning: :grinning: A tak jsem ji rekla at si z toho nic nedela, ze me to za chvilku ceka taky :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
leni - souhlas s pólem, ať už jižním nebo severním.... šup tam s nima... Andul, neboj oni by si medvědi a tučňáci s nima sjednali pořádek :grinning:
16. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Rit, a pomohlo jí to? Tety fenka trpí falešnou březostí vč. spuštěný laktace - nevím, která znich to období snáší hůř , jestli teta nebo Máťa. Máťa musí brát nějaký kaky odveterináře,nesmí si hrát s hračkama a musí míň pít. Chuderka. Ale na podzim má slíbený štěňátka a pak kastraci, tak jí už pak bude dobře. :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
rit - musíš zvolnit :slight_smile: a s postýlkou se nerozčiluj :slight_smile: já jsem v tomhle ale stejná, když se mi něco nedaří, taky bych s tím vždycky nejradši flákla :slight_smile:
a bříško máš moooc pěkné !!!

ill - UTZ ledvin nám naopak dělali už v porodnici a jednu ledvinnou pánvičku má Ondra rozšířenější - prý to má ale hodně miminek a za nějaký čas půjdeme na kontrolu - mělo by se to srovnat
právě jsem dopila fenyklový čaj :slight_smile: mně docela chutná :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Claudi, já si myslím, žeby to odskákali chudáci tučňáci - jak jsou černobílý, tak by je sežrala ta strana, na kterou se nepřiklonili, páč by to brali jako zradu. :grinning:
16. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Jo ted spinka uvelebena na gauci.. To je dobry napad ze ji teta necha pripusti, ale mozna ji nebude muset davat kastrovat, ona se ta faleska treba s temi stenaty strati.. Ja jsem davidovi uz taky rikala ze pokud ji nenechame maximalne do dvou let pripustit, tak ji necham vykastrovat.. Ptoze je teprve cerven a letos hara uz po druhe, no je to druhe harani tak uvidim kdy zacne potom po treti.. Ale neminim ji hlidat kazdy ctvrt rok aby mi je nekde nejaky pes neoto a hlavne ona ma taky tu falesku, takze ji by se taky ulevilo..
16. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
andul a co ty tady ještě děláš? :wink:
kdy jdeš zase do poradny?
16. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Jani zvolnit, se to rekne, ale me porad prijde ze nemam sanci to do porodu vse stihnout.. Byla bych nerada, kdyby to na me prislo a nemela bych ani vyprane obleceni pro maleho a vyprat je nemohu do te doby nez se udela pokojicek, protoze je nemam jinak kam dat.. Je to na pytel.. No dneska se uz na dodelavani pokojiku necitim, takze se asi pujdu natahnout k telce.. Stejne mi davaji Ruzovku :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Já vím, já jsem se taky snažila všechno připravit a dodělat a stejnak jsem do porodnice odjížděla z bordelu :slight_smile:
užij si růžovku - asi ji taky zapneme
a jak ti to vlastně dopadlo s tou sociílkou? budeš dostávat aspoň nějaké penízky?

já zřejmě budu patřit mezi ty, které suí na mateřskou budou muset pár měsíců počkat, za květen mi ještě nic nedorazilo :confounded:
16. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
jo a ještě poznámka k váze - já jsem přibrala 20kg - v porodnici zůstalo 11 a zbytek mám na břiše, zadku a stehnech - jsem taková trošku oplácanější :slight_smile: zatím mi to nevadí, akorát, že nemám nic moc na sebe - do svých starých kalhot se nevejdu :angry:
16. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Jani oni mi poslali tento mesic uz vic, takze to neni tak hrozne
Jinak co se tyka tve socialky, tak tam musis chodit je buzerovat, protoze kamaradce takhle nechodilo nic tri mesice a ona na to je uplne sama, takze zadna prca
16. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jani, to naše Skřítě se asi rozhodlo, že se narodí až pod vánoční stormeček nebo co. :grinning: Do poradny jdu zítra, tak jsem zvědavá, co nám řeknou.
Taky jsem zvědavá, co mi zůstane na váze - brala bych těch 66-67kg. Je to sice víc, než jsemměla třeba loni touhle dobou,ale cítila jsem se tak nejlíp.
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
tak to je dobře, že se ti to nějak vyřešilo
zítra se na sociálku chystám se žádostí o porodné, tak se je pokusím popohnat, ale je to děs...
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Je to hrozny.. no snad stim nebudu mit nejake problemi a zacnou mi to hned posilat.. No jsem na to zvedava
16. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
andul, tak jsem zvědavá, co ti zítra řeknou - budu na tebe myslet, aby ti to dobře dopadlo!!!
16. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Anduliku ja jdu taky zitra do poradny, v kolik jdes ty?
16. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Rit, jdu hnedka ráno.
Tak ať Ti to dobře dopadne! :slight_smile: :wink:
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dekuji!! Ja jdu az na treti.. Taky drzim palecky at ti to dobre dopadne :wink:

No ja se loucim, jedu pro Dadu do prace.. Tak se mejte a zitra ahojda :wink:
16. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobrý večer,
tak jen letmo jsem to přelítla, koukám, že Andulajs pořád v kuse :grinning: :grinning: :grinning: .
Ráno jdeš do poradny, tak ať dobře dopadneš :grinning: :grinning: :grinning: .

Koukám, že se Bledulka taky vrátila z Jilemnice celá :grinning: :grinning: :grinning:
My to teda vedem.
16. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Přišel nám mamánek z práce. Jdu mu dát véču. čauky zatím.
16. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ludvi, jsme prostě držáci. :grinning:
Co Jéňa? Doufám, že je mu už líp.

RIt, ahojky a opatrně! :wink:
16. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
TAk berušky, jdu do Hajan. Zítra na mě myslete, ať nám poradna dopadne dobře.

Všem, koho čeká zítra něco obdobného nebo jinak náročného, přeju mnoho zdaru! :slight_smile: :wink:

Dobrou!
16. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ránko těhulky,

koukám andulka a ludva pořád nic nebo jsem prošvihla nějaké miminko???

Holky dneska je tak krásně, už se těším na zahrádku a co máte v plánu vy???
17. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobre ranko tehulinky a mamci..

Fuj tam je zas tak krasne, to budu zas dneska otekla a neschopna :grinning: :grinning: Uz ted rano kdyz jsem se probrala mam tak natekle prsty ze mi nesla vzit do ruky ani perina kdyz jsem se chtela prikryt.. Ani nemuzu dat ruku vpest jak me bolej.. No hnus..

Tak jsem zvedava na ANdulika jak dneska pochodi u doktora..
17. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky ja jsem na jednu stranu rada ze Meggi hara uz ted protoze predstava ze by ji to chytlo az po porodu a ja bych musela prebalovat maleho, sebe a i Meggi tak to teda nevim :grinning:
17. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
No jdu neco delat dokud jsem tak nejak pouzitelna :grinning: :grinning: :grinning: Sem tam nakouknu :wink:
17. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
čauky :slight_smile:

Andulíne - tak ať přineseš z poradny jen samé dobré zprávy a nejlépe už nenos žádné a zrovna napiš že už je skřítě na světě :wink:

Ludvi - tak co to jako znamená? 16tého bylo už včera!!! ty chceš s Andulínem prostě být loajální, že? :grinning:

Unko - u vás je krásně? tak to u nás moc ne...není zima, neprší, ale je pod mrakem a sluníčko asi stávkuje... :frowning2: A neboj, mimčo jsi žádné neprošvihla... Mě dnes čeká oběd s kolegyní a odpoledne mám v plánu nějaké "oblíbené " domácí práce jako je vytírání a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže nic zvláštního... Být na zahradě je určitě lepší, tak si to s Vanesskou užijte :wink:
17. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Claudi, tady je fakt slunečno, ale poletuje pár mráčků, tak se to snad nezkazí. Teď jsem si vzpomněla je středa, tak musím ještě i v 13 do města na KO. No, fakt se mi moc nechce
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
tak taky přeji jen samé dobré zprávy z kontroly Unko!! Termínek se ti taky kvapem blíží, co? :wink: Jak se cítíš?
17. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Ráno a přes den suprově, večer bolestivé poslíčky, ale zaspím je a mám klid a co ty???
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.