• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak to jsme na tom asi podobně... je to dobrý a sem tam nějaká ta bolístka přijde, ale dá se to.... :wink:

to už půl desáté? jdu dát sprchu a umýt si škatuli, ať nedělám ve městě ostudu...jak to říká Lenka? Mastňák?? :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak zdravim z prace a jdu se podivat, co jste napovidaly....
Claudinko, co dnesek, hodi se? Ja bych rada, jen bychom asi prijeli o neco dele - uz mam jit psat pujcku :confounded:
17. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojda Arwouši - ty stará sklerotik, včera jsme se domluvili na čtvrtku a to je prosím pěkně zítra :grinning: :grinning: Tak pokud ti do toho nic nevleze, tak na zítřek já s tím počítám na 150% :wink:

tak a já vyrážím do víru velkoměsta, musím ještě do banky a do drogérky a pak hurá na ten obídek :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
nojo, ja mam totiz ctvrtek dneska :grinning: :grinning: :grinning:
On fakt není? :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Arwen koukam ty uz mas v tech dnech taky pekny zmatek :grinning: :grinning:

A jak se jinak holky dneska mate?
17. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
ahooooj :slight_smile:
tak koukam, ze arwen se opici a predbiha o jeden den :grinning: :grinning:
tak jsem zvedava na andulku, drzim palecky :wink:
a vam vsem ostatnim, co jdete na kontroly, samozrejme taky :wink:
17. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
kdepak jste vsechny?? :confused:
17. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ja jsem tady, ale maluji u toho pokojicek.. Tak vzdy jen tak nakouknu :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ritus, to ti docela zavidim...taky bych chtela zarizovat pokojicek :frowning2:
17. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Len neboj se to prijde :wink:

No abych ti rekla ravdu tak ono si to delat vse sama je celkem vycerpavajici, ale musim uz to dat pomalicku dohromady,protoze jinak by ten nas drobek nemel anikde spat a taky by nemel nic cisteho na sebe, protoze dokud nebude vymalovanej pokoj, tak si nemam kam dat ciste hadriky na nej.. Dada na to nema cas a na to abych si zaplatila nejake malire nemam korunky..
17. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, ja jsme zase tady, prace. Taky mi volala kolegyne, ze mi veze desky, tak jsem sla ze schodu dolu - no, sla je honosnej vyraz - valila se je lepsi - normalne jsem nevidela ty schody, jen megavelkej pupek, takze jsem z tech schodu malem slitla :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Arwen tak prosimte hlavne opatrne!!! :wink:
17. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
arwi, melas to udelat jako Mach v tom vecernicku, sjet to po zabradli :grinning: :grinning:
hele, ze nevidis na schody je sice strasny, ale je to docasnej stav....vem si ty tlustochy, co maj pres sto kilo...ti si celej zivot nevidej na pindika nebo na pipku....a to musi byt sakra trauma :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
No tak to je svata pravda, protoze takova zenska, co ma 120 kilo normalne, je taky jedina, kdo se na tu jeji pipku kouka :grinning: :grinning: :grinning:
A na tom zabradli tady mame ty zelezny vystupky - takze bych si bud roztrhla zadnici nebo mela nastrih zaadara :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hi hi, tak to by byla jizda :grinning: :grinning: au
17. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

tak jsem v jednom kole- nevím co chystat dřív- vše definitivně na mimčo a nebo na víkendové stěhování do Jilemnice ( takže zabalit spoooustu věcí pro mě a Tomíka až do porodu,což může být klidně i na 3 týdny...)

už máme sestavenou postýlku,manžílek ji pak jen povlékne,aby se do ní zatím neprášilo..

koukám,zda tu nejsou novinky,já hlásím,že mě zatím nikdo také na mobil novinky nepsal :wink:

ted jsme poobědvali s Tomulkou a půjdu ho uložit a odpoledne-pokud se vzbudí rozumně a včas,tak půjdeme koupit deku na trávu-pogumovanou zespoda proti vlhku.... :slight_smile:

tak zatím ahoj a zase kouknu :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Bledulinko, Ty budeš mít Tomíka u sebe v nemocnici???? Ahoj, kočičko
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky uz budu mit pomalicku zlutou cast pokojiku hotovou.. Normalne by to mohlo byt hotove za jeden den komplet cely pokojik a ja tu zlutou delam dva dny :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ale ten spoodek zelenou barvou pujde lepe... Protoze uz se nemusim plazit po strope :grinning:
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
arwi ahoj :slight_smile:

néé, ale odjedeme asi o víkendu do Jilemnice a asi bych porodila tam ,protože tam máme hlídání... a sem do prahy bych už přijela po porodu,takže co udělám ted,to bude hotové,pak už jen malé dodělávky nechám na manžílka...

a až začnu rodit,tak manžův tatínek pohlídá Tomíka a maminka se mnou bude moci jít k porodu a Honza až začnu rodit,tak sedne do auta a přijede-což by mohl stíhat....tady v praze by nakonec asi u porodu být bohužel nemohl,protože s hlídáním to je strašně nejisté ...
17. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Taaaak holky a mam to tou zlutou hotove.. :slight_smile: :slight_smile:

Tak a ted si jdu dat sprchu a na treti letim do poradny :wink:
17. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ritunko, drzim palecky :slight_smile:

Bledulko, tak to jo, to je super napad....skoda, ze ja nemuzu do Vrchlabi a nemam uz tady sveho gynekologa.....
17. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jeee holky ta sprcha byla uzasna :slight_smile:

Dekuji Arwen :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Neni za co, hlavne prijd rict, jak jsi dopadla.....

Copak asi ta nase Andulka......
17. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
No taky na ni myslim.. Jo jo neboj, jen co prijdu domu tak dam vedet :wink:
17. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky tak ja paaaadiiiim.. Dam potom vedet.. Zatim ahojky :wink:
17. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
holky,přišla mi pěkná sms od Klárky- taková pozitivně naladěná :slight_smile:

" Tak už máme 2 kila :slight_smile: čípek je zkrácený,ale zdá se uzavřený,takže je všechno super. Můj dr. zítra navrhne primáři vysazení léků :wink: Hurá! "

to zní pěkně,že? taky si kočka naše "užívá" -už si zaslouží jít domů.... :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj ženy,
nakukuju co Andulka, jestli není něco nového :wink:

Z Klárky mám radost, mustí to být na bednu v nemocnici :frowning2: .

U nás proběhla opět příšerná noc. Jenda hořel měl 39,5 a nešlo to vůbec dolů.
Když to konečně jakžtakž kleslo, začalo mi děsně tvrdnou břicho, ale i kdyby, byla jsem totálně na dně.
Asi bych nebyla schopná porodit - ikdyž co by mi zbývalo..... Takže to Matějíček vzdal....

Ráno jsem byla v poradně. Přiklulila jsem se učesaná - neučesaná meizi nastrojené, namalované provorodičky s doprovodem :grinning: :grinning: . Matějda celý monitor prochrapošil a bylo mu to úplně jedno, že do něj sestřička šťouchá... :grinning: :grinning: . Měla jsem co dělat, abych taky nespala.
Nakonec se mě mudra ptala, jestli se chci na něco zeptat, ale že to ho vím o porodu asi víc než ona (vypadá na 15 let). Tak jsme se dohodly, že když neporodím do příštího pátku, tak nastupuju s taškou.
Přihnala jsem se domů a zjistila, že Jendula opět topí, tak jsem ho naložila a jela k doktorce. Vypadá to na virózu, ale už to trvá nějak moc dlouho. CRP v pohodě, výtěry budou příští týden :unamused: . Snad už se to zlepší...

Terča má dneska vystoupení, trošku mě mrzí, že jsem mohla naposledy jít, ale co se dá dělat.
17. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Bledulko, s tou Jilemnicí to máš krásně vymyšlený. Jo a ta mašinka byla úžasná - klobouk dolů.
17. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Bledulko, děkujeme za sms od Klárky, bylo by fajn, kdyby už mohla být doma....

Ludvi, ahoj, no, taky moc pěkné to máš, je to na prd, viď - taková honička....vím, o čem mluvím....přeju Jeníkovi další den už bez teplot a Ty se snaž ASPOŇ malinko odpočívat, co to půjde ....
17. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.