• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahoj ludvi

teda snad se jenda co nejdřív dá do pořádku...ty jsi psala,že blbě ty horečky snáší,že? :frowning2: :unamused: no,snad matějík počká ještě pár dní,až se mu brácha uzdraví a pak vyleze sám a dobrovolně :wink:
no úplně tě v poradně vidím :slight_smile: já si tak přišla v poradně minule taky- a zatímco si všechny maminky četly časopisy typu Betynka,maminka atd, tak já vytáhla noviny a četla si aktuální zprávy např. o založení strany TOP 9 :grinning: ...ale namalovaná jsem byla :grinning: :grinning:

takže má prcek čas do řpíštího pátku,jo? no snad se vzdá dobrovolně a vyleze z úkrytu ven :slight_smile: :grinning: :slight_smile:

díky za pochvalu mašinky- kde té už je konec :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:

s jilemnicí to vypadá vymyšlené dobře,tak snad to i dobře proběhne...a snad tam nebudu moc hysterčit a neudělám tam celonemocniční ostudu své tchýňce :grinning: :grinning: :grinning:
už jsme sestavili postýlku a Tomík dnes chodí ukazovat,která je Tomova a která je miminka :grinning: :grinning: :grinning: no jsem moc zvědavá,jak přijme mladšího brášku...dosud si to podle mě nemůže ani uvědomovat... :wink:
17. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
kociny, tak jsme doma z vychazky....musela jsem hned do sprchy...jeeee, jak ja zavidim vsem, co maj na zahrade bazen :sweat_smile:
ludvi, to je mi liti s Jendou, musi to byt strasny :frowning2: chuderka malej :frowning2: ale aspon ze Matejicek nechce rychle ven, to by bylo v tyhle situaci asi dost neprijemny :frowning2:
jsem zvedava na andulku, drzim palecky.... :wink:
jeee, tak to vypada, ze by klarka mohla mozna domu...to by si zaslouzila, kocka :slight_smile: me by v nemocnici asi trefilo a hlavne nevim, co bych udelala se psem....
zitra jdu do poradny, tak jsem zvedava.....
17. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky, tak uz jsme doma..

Hned jak jsem tam vlezla, tak sestea mi rekla ze jsem jejich jedina pacientka s takhle velkym brichem.. Zetakove jako mam ja tam nikdo nema.. Ze vsechny maminy ho maji jine v tom ze ho nemaji tak dopredu jako ja a tim padem to opticky zvetsuje.. No pote jsem vlezla na vahu, po odhaleni cisilka 79 kg jsem se malem skacela :grinning: :grinning: Takze jsem uspesne nabrala 20kg a to mam este mesic a kousek do porodu.. Holky ja se ani nechci videt jak budu vypadat.. Ptala jsem se na to poklesle bricho, pry je to mozne, ale po schlednuti vnitrku se k nicemu neschyluje.. Vse poradne uzavrene, takze to vypada ze ja v tehotenstvi muzu delat asi i stojky na hlave :grinning: :grinning: :grinning: I kdyz to uz bych asi nezvladla :grinning: :grinning: Jinak mi ukoncili neschopenku a vystavili materskou a pristi tyden ve stredu posledni kontrola a pak me uz odeslou na kontrolky do porodky
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Jinak jsem moc rada ze Klarce se to lepsi..

Ludvi je mi lito ze malej takhle marodi, drzim palecky at se brzy uzdravi!!!
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
No koukam zeje venku hezkya vsichni utekli
17. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
HALÓÓÓÓ, máme další miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

sms od ANDULKY :slight_smile:

"Haló,haló! Už jsem tady! Jmenuji se Vítek,narodil jsem se dnes v 14:12 h, vážím 3600g a já i mamka jsme v pořádku.
Už se těším,až vás všechny poznám. Skřítek Vítek a Ani. "

Aničko,oběma rodičům véééliká gratulace k Vítkovi a Vítkovi přejeme hlavně hodně zdravíčka,lásky a štěstíčka...
Nepochybuji,že pro Vás bude sluníčkem a vy jemu báječní rodiče :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: veeeeelikaaaa gratulace vam obema, ze jste to krasne zvladli :sweat_smile: hodne zdravicka, stesticka a Vitkovi kraaasny zivot :sweat_smile:

to je nadhera :sweat_smile: andulka se konecne dockala :sweat_smile:
17. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
leni,už jsem byla lehce nervozní za Aničku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

supr zprávička..ted by se k aničce mohl někdo přidat - navrhuji Ludvu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
jj, bledul, uz se dlouho zadny miminko nenarodilo :sweat_smile: treba andulka spustila druhou vlnu :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
no jo,ale koho do druhé vlny zařadit? :sweat_smile: ted se fakt nabízí ludva a pak možná někdo ze skupiny Unka,claudinka,sis, já a Lucca....

ale to si myslím,že pak spíš bude mohutnější třetí vlna :grinning: :grinning: :grinning: ...ale uvidíme,jak si to ta naše miminka naplánují :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
jj, jak je videt, tak maj svuj vlastni plan vln :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Andulko! To je ta nejkrásnější zpráva dneška :slight_smile: Moc a moc blahopřeji a přejeme všichni hodně zdraví a lásky :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Jeeeee tak velika gratulace Anduliiku :slight_smile:))) Tak to je super ze uz to mas za sebou :wink: :wink: A jinak preji at ti malej dela jen a jen radost!!! :slight_smile:

Pani holky tak uz dalsi :slight_smile:) To je super :wink:
17. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Andulko, holka jedná zlatá, tak konečně!!!!!
Moc, moc, ti blahopřeju a přeju Vám všem třem hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.
Alespoň jedna dobrá zpráva :grinning: :grinning: :grinning: .
My starší holt musíme počkat :unamused: :unamused: .

Děkuju všem za přání k Jendovo uzdravení. Jdu na další partičku člooobrda.
Na nic složitějšího dneska nemám :grinning: :grinning: :grinning:
Mějte se. L.
17. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Len tak mi dve este 38 dni do terminu, stejne jsem moc zvedava kterou znas to chytne driv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jo jinak jsem zapomela napsat ze kultivacku mam taky v poradku.. Doufam ze se tomu tak rika :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
holky, to byla rychlost,co? sla do poradny a porodila :grinning: :grinning:
rit, taky jsem zvedava, ktera z nas si to odbyde driv :wink:
17. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
No to teda byla rychlovka, ale to je dobre!!! Alespon ji to dlouho nebolelo... Takhle rychle by se mi to taky libilo :grinning:
17. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
jj, to asi kazdymu :grinning:
musim jit umyt nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: vubec se mi nechce, zase je tam toho kopa....spolubydlici odesla do prace a zase mi to tam nechala....hmm, vlestne nemam co jinyho na praci :wink:
a mam chut na vajicka na mekko s chlebikem, mnam :slight_smile:
cos varila, ritus?
17. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
a mmch, super poradna :wink:
17. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Ja jsem len nevarila.. Jsem na tohle hrozna.. Jelikoz Dada je cely den v praci a doma neji, tak nevarim, protoze ja jsem moc lina na to abych sama pro sebe varila... Ale premyslela jsem dnes nad Francouzkymi brambory.. mam na ne chut
17. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
a co si davas k papani?
17. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
tak jako samozrejme papam, ale jelikoz posledni dobou vecne nekde litam a nebo pracuji tak se necim odbydu.. Ale samozrejme si obcas neco udelam, ale spis si dam polevku nebo tak neco
17. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
to teda....poradne by ses mela nadlabnout, a ne se odbyvat :wink:
ja jdu na to nadobi a na vajicka....pak sem jeste skocim....snad tu nekdo bude :wink:
17. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

to je super, že už je Klárce líp :slight_smile: snad ji už brzy pustí domů, musí to tam pro ní být dlouhé.

Ludvi: tak to sis opravdu užila krušnou a náročnou noc. Snad bude Jendovi brzy líp, abys mohla v klidu a pohodě jít rodit :wink:

Juuu, Andulka už má miminko!!! To je supeeer :grinning: Andulko, obrovská GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!
Už se na vás oba moooc těšíme :wink:
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dobry vecer, damy, tady Tom od Andulky.

Prinas prvni zpravy :wink: Jak jiz vite, tak se nam dnes narodil syn Vitek, a to nakonec cisarskym rezem. Proste se nejak nemohl prodrat prirozenou cestou, tak jsme radeji zvolili po dohode s panem doktorem tuto cestu. Nastesti vse slo pomerne rychle, takze jsme to stihli uz dneska.
Andulka byla moc statecna a skoro vubec se nebala :grinning: Moc hodna pani doktorka anesteziolozka Andulce udelala epidurální anestezii a tak mohla Andulka vsechno "pozorovat" pri vedomi. A pak uz to jelo jedno za druhym. Hned po dvou hodinach po porodu sestricky Vitka vzali za novopecenou mamkou na JIPku a prilozily ho - bastil jako pominuty. Podle poslednich zprav ho mela u sebe pred chvili a skoro celou dobu bastil.

Arwence mam vzkazat, ze nohy jsou v poho (nebo tak nejak).

Mejte se krasne, ja se treba zase ozvu.
17. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Ahoj Tome-tatínku :slight_smile:

děkujeme za zprávičky a moc a moc svou statečnou Andulku pozdravuj :slight_smile:
a Vám oběma ještě jednou mnoooho gratulací k Vítkovi :slight_smile:

Moc Aničku pozdravuj a Vítka za nás pohlaď :slight_smile:

a budeme rádi,když nám zase přijdeš říct,jak jsou na tom zlatíčka :slight_smile:

Bledulka - Petra (viděli jsme se v ZOO :wink: )
17. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj Tome - my Ti moc děkujeme za zprávu a jsme rády, oběma - tedy všem třem moc blahopřejeme :slight_smile:
Už jsem si dvakrát poposedla a pořád si sedím na vedení, jééééééééééééééééééé, už ne :slight_smile: :slight_smile: Chápu - Andulka myslela, že ty nohy cítí - to mi chtěla vymluvit můj strach :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
jéééééé, já jen žasnu............. Tak další mimi je na světě, to je kráááása :slight_smile:

Takže milý rodičové, Andulko a Tomáši, přeji vašemu Vítkovi do života jen to nejlepší co vlastně jde... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem fakt překvapená, jak se to vše seběhlo... Říkala jsem si, zapnu ještě Koníka a mrknu co Andul v poradně... ale že se dozvím, že Vítek je už na světě, tak to by mě fakt nenapadlo.... :slight_smile: :wink: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Andulko a Tome, mám ještě poblahopřát od Jardy - díval se sem a přeje všem mnoho štěstí :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.