• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojda Kayko,

Já se půjdu k pediatrovi registrovat tak měsíc před porodem, abych měla časovou rezervu, najít jinýho, kdyby mi paní doktorka řekla, že má plno. Ale holky tu, myslím, říkaly, že se budou registrovat po telefonický dohodě až před porodem. :wink:
Koukala jsemna miminko a fotečky máš krásný! :slight_smile:

Léňo, Ty provokatére! :grinning: Hele do té 1. dražby jdi a já si odTebe pak "vydražím" ten prouškatý overálek. :wink: :grinning:
3. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Pediatra už mám domluveného, ale to díky tomu, že mám první dcerua s tou jsem byla nedavno na prohlídce
3. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Unko, ahojky, a pak že nejsou nemoci vůbec k ničemu dobré. :wink: :grinning:
3. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
To je pravda, ale nesnáším virozy :angry: :angry:

Kord když den před tím vysílají v televizi, že umřel klučík na meningokoka a tím, že Vanesska je vyjímečně nemocná nepočítám rýmu a já mám teď víc času, tak mi pak hraboší
3. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Un,neblázni! Vždyď by ses z toho musela zbláznit! :sweat_smile:
No,jsem zvědavá na sebe. :grinning: Ale já si asi budu muset hooodně rychle zvyknout s tím,co nám "taťka" nosí domů z práce. :sweat_smile:
3. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
andul normálně mě to nebere, ale tím, že musím být doma a odpočívat a nejsem na to zvyklá, tak jsem pak na pěst
3. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Já jsem doma 2. den, takl jsem zvědavá, jaké následky to zanechá na mě (hlavně naše babi :grinning: ).
3. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj těhulíny :slight_smile:

Dneska to zase vypadá na kráááásnýý den :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Díky, tak dám někam na viditelný místo originál oddacího listu :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Koukám, že jste řešily sukně... no taky bych něco na léto potřebovala, ale vůbec teď nevím jak bych to měla koupit, aby mi to bylo. Kdoví jakou budu mít po porodu velikost :unamused:
3. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
A co se týká toho dětskýho doktora, tak já už jednoho vybranýho mám. Ještě mi ho musí schválit manža a pak mu napíšu mailik a uvidím co a jak dál :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
jinak taky chválím andulinku za ty seznamy do porodnice - jsi šukulka! :wink:
3. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Květulínku, to přece nicnebylo - jen jsem to opsala. :slight_smile:

JJ,tadyu ná sto taky vypadá krááásně!
3. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
3. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
holky, už mě s těma aukcema taky blbnete, hádejte co od rána dělám :grinning: prohlížím a prohlížím, ale zatím se držím a nepřihazuju :grinning:
3. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Teda mě z vás picne, už zase nakupujete :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
caaaaaaau :grinning: :grinning: :grinning: preju vsem kraaasnej, slunickovej den!
andul :grinning: :grinning: :grinning:
kvet: sukukla? no, jeste ze andulka neni sukalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neboj, ono to prihazovani prijde :wink: ja vcera dooost podrobne projizdela do noci, vlastne do rana aukro a nasla jsem dalsi veci, ktery jsem predtim prehlidla :wink: :wink: :wink:
teda holky, ja dneska nemohla vubec usnout, podarilo se mi to v pul paty rano a mam nejakou dobrou naladu :grinning:
3. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
jo andul: bodynko a overalek hezoucky :wink: hele, ja vcera nejak neprisla na syzstem,jak se na tom mimibazaru prihazuje :confused: i kdyz, nevim, jestli bych to mela vedet :wink: zavislost na jednom serveru by mohla stacit, ne? :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
len: ty furt bereš člověka za slovo, nebo líp řečeno - za písmenka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
kvet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: furt ne, jenom, kdyz me to zaujme :wink:
3. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
honí mě mlsná, jdu se mrknout co najdu v ledničce
3. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
tak v mrazáku byla půlka nanukáče :grinning:
3. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
kvet: byla? :sweat_smile: hadam, ze uz neni.... :wink:
3. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
za chvíli se asi vrhnu na to naše zvíře a zastříhám mu uši, vypadá jak netopýr :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
len: no jo a záhadně zmizel i mandarinkovej kompot :grinning: (bohužel jahůdkovej nebyl) ale ještě mám kousek na talířku :grinning:
3. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
andulinka se neozvývá, to vypadá, že někde draží hlava nehlava :wink:
3. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Leniku, na mimibazaru se nepřihazuje - to je klasickej bazar. Prostě odpovíš nainzerát. Přihazuje se na mimiaukci :wink: Tam máš stejný login a heslo jako na mimibazar a mně přijde mimiaukce na příhozy jednosdušší než aukro. :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Nene, sice mi jednadražba za chvilku končí :grinning: Ale myla jsemsi vlasy a chystám se s kamarádkou doměsta na obídek. Budu trénovat- Zuza má toitž 10ti měsíční Zuzanku. :slight_smile:

Mám chuť navajíčko na hniličko, ale asi nemáme chleba :frowning2: Myslím, že jsme na ty topči včera sdělali ten poslední a ještě jsem nebyla nakupovat. Taknevím, co s tím. :confused:
3. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
andul: hmmm, tak jsem asi tupka...nechapu :confused: v nedeli si budem muset popovidat :grinning:
kvet: ty jsi zvire :grinning: :grinning: nejakej komputek bych si dala, ale mam smulu, zadnej neni :unamused: a co to mas za netopyrka? :confused:
3. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
andul: tak to pak joo :grinning: Tak trénuj pečlivě :wink: Já se ani tak nebojím toho jako že bych nevěděla co a jak, ale že tomu malýmu prckovi něco udělám až ho budu přestrájet a tak, přece jen ty novorozeňata jsou takový titěrňoučký :sweat_smile:
3. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.