• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ritu, v Praze to bude urco jeste drazsi....zkus kouknout vazne nekde u Tongu :slight_smile: A ty satky Ti na leto zustanou :slight_smile:

Kdybyste videly, co jsem vyvedla....mela jsme byt za pet minut v Hradci na obchodnim jednani a ja na to zapomnela.....holky, uz je toho fakt moc :cry:

Ja znam cestu do Hradiste, tak pohlidam ten Zdar a Doubravu :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
ritu- v praze si fakt nic nepůjčuj-ceny jsou šílený..fakt...když to koupíš,tak pak to ještě můžeš někde prodat...a nebo bych to asi já osobně za sebe vyřešila koupí něčeho těhotenského letního světlého (šaty, sukně a tunika) co bys mohla nosit i mimo svatbu a ještě to budeš mít schovaný na případné druhé těhotenství.... navíc když se kolikrát člověk koukne, v čem kdo jde na svatbu,tak u těhulky každý snad pochopí,že nebude mít bůůhvíjakou garderóbu...
18. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Bledulko - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Se tady muzu prorvat :grinning: :grinning: :grinning:
Mi to pripomina Danecka, ktery sice v tomto smeru odborne terminy nepouziva, ale strasne dobre vi, ze mame daleko zachod - takze pred par dny jen vidim, jak se kolem mne zene neco celeho nahateho, rukou zaskrceny pindour az nahore a rve: Mamiiiiii, uhni, ja to mam za posledni zatackou :grinning: :grinning:

Jinak ovsem odbornosti oplyva, to jsou samy makrofagy a podobny terminy i s vysvetlenim, co v tele delaji - diva se totiz porad na Byl jednou jeden zivot :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
holky, vy budete mít syny ale vzdělaný :grinning: To je sranda s nima co? :grinning: :grinning:

jsem dnes jak plíva lína....krom toho že jsem si udělala snídani a pustila psa, tak tu sedím jako pecka...se mi nechce vůbec nic, ale je taky pravda, že nic nemusím...uvařeno mám od včera tak co...ale půjdu asi chvíli ven na sluníčko, když je tam tak krásně, že Alberte? :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
No asi mate pravdu, tak pockam co mi priveze a kdyz se nebudu do niceho vejit, tak snad nekde neco levneho sezenu.. Ja tuniku mam celkem hezkou, ale jedine co se k tomu hodi jsou cerne leginy.. Jenze v tech ja se uz necitim, pripadam si v tom oplacana :unamused:
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Hihi, Ritu, to ja maam naa sobe brutalni zluty kalhoty - jeste jsme si je pokydala od rasenky - vsak Caludinka uvidi :slight_smile: Navic je mam pod pupkem nebot je pres nej uz nenatahnu :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
No tak ja pres pupik nenatahnu vubec nic, a az si kolikrat rikam, jak mam ted ten pupik niz aby nevylezlo z tech kalhot i to co nema :grinning: :grinning:

Jinak jsem ted prevlekla postel a dala jsem si tam takovou tu podlozku jak se dava pod stare lidi kdyz se pocuravaj.. To kdyby nahodou tak at nepromacham celou postel... Akorat ale premyslim jak se na tom bude spat, protoze to trochu susti :confused: :confounded:
18. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jenze jsi jen o 4 tydny vepredu - mozna pet - a ja maam vetsi :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
já mám doma taky tu položku, přinesla mi ji kamarádka co dělá v domově důchodců :grinning: :grinning: ale do pelíšku jsem jí ještě nedala, taky bych už mohla, co kdyby náhodou, že? :wink:

arwi, na to se vykašli co máš na sobě...hlavně aby jsi se v tom cítila pohodlně a bříško mělo prostor a dvojčátka se nějak nemačkali...parádu budeme honit až spalskneme /snad/ :wink:
18. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
arwi-ten tvůj daník je taky kousek :grinning: :grinning: :grinning: ale ono to asi časem vyroste ze všech,co? :grinning: :grinning: :grinning:

holky,na jednom tématu jsem našla tenhle odkaz a docela se bavím-ani nemůžu jít nic dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.levret.cz/texty/casopisy/mb/2003_2/gala.php

asi se dám v šestinedělí na pití kořalky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
claudinko,jááá chciii takýý na zahrááádkuuuu :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale co,o víkendu se nakvartýruju k tchánovcům a tam je zahrada tak velká,že se tam ztratí i to moje panděro velikýýý :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
No claudi, mas to za par, ja preci jen mam este cas, takze byt tebou tak si ji tam dam.. :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
no vidíš Bledul, si zahrádku taky užiješ :slight_smile:
mrkla jsem na ten odkaz, to je síla :grinning: :grinning:
tohle mě fakt dostalo:Má-li těhotná žena na něco chuť a nedostane-li to, bude mít dítě na těle mateřské znamení tvaru tohoto předmětu.
no tak to chci ty naše prcky vidět...co kdo bude po sobě mít za znamení... :grinning: :grinning: :grinning: já měla třeba včera chuť na ananas a žádnej jsem neměla....chudák Pepino :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky ja mam ten pupik opravdu velikej a vubec si nedokazu predstavit ze mi este pres mesic poroste.. Uz ted mi dost prekazi, vcera se mi kamoska vecer pri venceni psu smala jak ho mam velike a ze se uz sotva valim.. Vubec si nedokazu predstavit jak budu fungovat za mesic :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
claudi :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jsem zvedava
18. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
rit - taky jsem si říkala, že to břicho prostě už NEMUŽE nikam růst a ono pořád může... :grinning: :grinning: Tak ať si roste, když se mu chce, ne? :slight_smile:

jaké bude mít na těle znamení Matyášek dle té pranostiky ?? :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
claudi- tak naše dítě bude mít různě po těle třešně,meloun,jahody,jitrnici, větrník,sex (nevím jak znázorněn tedy :grinning: :grinning: )

pak dobrá hláška o tom vytírání podlahy...

a taky budu mít blbé dítě,protože jsem mu stříhala nehty dřív než v roce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
To je v haji. Obe my deti budou posety materskyma znaminkama velikosti tresnovyho sadu !!!!!
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
jo a honem sháním svěcenou vodu-prý pokud se jí napiju,tak rychle a snadno porodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a taky vtipný je tohle: " Porod postupuje rychleji, přijde-li sousedka " ...no bodejt ne,že jo?
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Claudi hele nevim, ale za prubeh meho tehu jsem mela takovych chuti a nemela jsem to zrovna, takze je asi chudak odkazany k tomu ze bude sami flicek se vselijakymi tvary :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
bledul - jitrnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
arwi-schovala jsi danečkovi jeho pupečník? pokud jo,bude to mít ve škole bez problémů ..
"Když se pupečník schová, dítě se dobře v 6 letech učí." :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
no já z toho prostě nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
jdu si ohřát oběd...ale nevím jestli se to v těhotenství dle pranostik vůbec může...aby se třeba nenarodilo miminko s hrncem na hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
..a bacha na tohle :

# Nedělka nesmí do 6 neděl vyjíti z domu.
# Nedělka nesmí do 6 neděl jíti do sklepa, neb by ji vzal čert.
# Jde-li žena do kostela hodně brzy po porodu, nemůže v šestinedělí onemocněti a její dítě také ne.
# Nedělka nesmí na půdu a do hospody.
# Když jde šestinedělka na louku, přijde bouřka.
# Nedělka nesmí po západu slunce pro vodu do společné studně, aby nevyschla voda.
# Nedělka, která pije kořalku, bude mít hezké dítě.
# Žena po porodu nesmí do 6 neděl večer ven, sice přivolá špatné počasí.
# Která nedělka nepije kořalku, "nevyčistí se".
# Nedělka nesmí v šestinedělí s dítětem ven, aby nebylo toulavé.
Po porodu se nemá 6 neděl větrati, aby rodička neofoukla.
Jde-li nedělka po západu slunce ven, skočí jí někdo na záda.

a dost,jdu něco dělat radši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
claudi-třeba ale ten hrnec na hlavě bude kvalitní teflonový-to za to stojí :grinning: :grinning: :grinning:

naštěstí můžeme spát a dýchat a pít kořalku :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
takže když nic jiného, tak alespoň můžeme být těch 6 neděl imrvére v lihu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jo a lekam se nekolikrat denne.
Kde mam asi jinde nosit horky hrnce, kdyz nemam tak dlouhy ruce, abych je s tim hrncem natahla dal, nez konci moje bricho???
Vytirani podlahy je super? Fakt? Takze luzko taky nebude prirostle :slight_smile:
Je teda pravda, ze mam v ksichte fleku jak naseto - ale ze by Nicolaskovi upadl pindik??? :astonished:
Ale zas me fest pali zaha, tak se to tim asi vykompenzovalo :slight_smile:
A spicaty nebo kulaty bricho??? Copak u tohohle jde jeste poznat nejaky tvar???
Jo a kope mne teda vlastne jen holcicka - bych chtela videt, kdyby se do toho dal jeste chlaapecek...
A chleba nejim - budou maly hlavicky :slight_smile:
A jdu do kostela pro zasobu svecene vody....to uz stoji za to (i kdyz u toho porodu by asi bylo lepsi mesni vino :slight_smile: )
No a vodu po vejcich a se skorapkama? To by mi mohli dat jeste pred porodem misto klystyru :slight_smile:
No a sousedku u porodu? To diky, to nemusim - ale vymazat pochvu sadlem??? Aby je pak doktor stacil chytat :slight_smile:

Ty brdo, to je na den, nez bych to cely okomentovala :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tak to chudak Maty bude mit asi hlavu poradnou, protoze ja jim chleba porad :grinning: :grinning: Proste ,mi chutna
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
7.Svobodná matka má mít při porodu sáček s kuchyňskou solí, zavěšený kolem krku. Když se kousek lůžka a pupeční šňůry po odpadnutí usuší a rozemele na prášek a tento se smíchá se solí ze sáčku a dá se vypít s tekutinou otci dítěte, nebude pak chodit za jinou ženou a bude mít dítě rád.
Tak tohle je mazec.....Jardo, tes se :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.