• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Normalne mi ted prisla omluvujici smska za vcerejsek.. :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jarda se má na něco těšit, co? :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Claudi, nemaaaaaam. Tak to je Danecek ztracenej a bude blbej, protoze jsme mu strihala nehty a taky proto, ze jsme netocila púupecni snurou kolem hlavy. A mel byt holka, protoze se rodil 18 hodin....

Rezu se tady na celej kancl :slight_smile:
autor
claudi- jo jo,budeme se moci opíjet,abychom se vyčistiliy-super,že? ted přemýšlím,zda je lepší slivovice nebo hruškovice :grinning: :grinning: :grinning:

a arwi- no právě ta sousedka tam asi funguje tak,že jakmile ji spatříš,tak radši honem porodíš- a díky tomu to jde snadno...

svěcenou vodu taky bud shánět - co by člověk nevypil pro snadný porod,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
arwi,náš tom bude taky asi blbeček no ...co se dá dělat ...

a jardovi že předem přeji dobrou chut :grinning: :grinning: :grinning: a jarda to bude muset vypít dvakrát co? - dvě šnůry,dvě děti, dva nápoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Hele, hihi, chudacek m alej - aspon nejakej humac pociti na vlastni kuzi - no co ty chlapy ty deti vlastne stojej? 10 minut prijemny driny :slight_smile:
Mozna min....
18. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že máme další miminko, to je skvělý a moc moc moc gratuluju Andulce a taky tatínkovi :grinning: ...

Ted jsem zvedavá kdo bude další, odhaduju tak Ludvu...
Jdu vás ještě dočíst.
18. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak jsem se prezrala bramboraku, zeli a uzenyho a dostala jsem chut na zmrzlinu :slight_smile:

Ahoj Luci - tý jo, ted mi doslo, ze jsi z Trutnova - odkud presne? Neptala jsem se treba uz? Jsem malinko pako :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
18.Děcko po narození se musí pevně přikládat k pravému prsu, aby nebylo levé. :grinning: :grinning: :grinning: Tak jasný?
18. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
A jeste pro Bledulku - Ty vis, jak funguje darovani pupecnikove krve? To proste jen reknu, ze ji chci darovat a je to?
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
arwi- no myslím,že v první řadě by sis měla zjistit,zda ta porodnice,kde budeš rodit vůbec odběry pupečníkové krve provádí - myslím,že na to jsou nějaké hyg. normy atd a ne každá proodnice tuto možnost nabízí (at již pro účely uskladnění pro vlastní potřebu tak pro darování )

pokud chceš darovat,tak asi říct předem v poradně ,asi na to maj nějaké specielní sety atd.. a nevím,zda nebudou chtít nějaké další tvé vyšetření (odběr krve atd)

moc o tom nevím, minule jsem toho měla dost (cukrovka,hypothyreoza, těhotenství po IUI,streptokok pozitivní...) ,tak jsem nedarovala a ted asi taky nebudu...
18. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak to jo, já si zítra v poradně řeknu :slight_smile: Pokud ji ovšem stihnu, že ano ....děkuji :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sice si tady povidam sama, ale to nevadi :slight_smile:

58.Aby dítě nezemřelo, má se darovat cizí ženě a podat jí je oknem z vlastního bytu. Tato je přinese dveřmi zpět a matce je prodá. Dítě pak jistě nezemře.

To jsou veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
arwi- tak začni šetřit - abys mohla koupit své dvě děti zpět :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jeeee, Bledul, ony budou moje - to znamena, ze by pani musela jeste priplatit, aby se raubiru zbavila :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
No holky dostala jsem uz vcera chut na francouzke brambory, tak jsem si je sla radeji uvarit to aby chudak Maty na sobe nemel fleky ve tvatu pekace s brambory :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Haha :slight_smile: Ja mam zrovna prisernou chut na Pina Coladu - takze jsem zvedava, jak se jim nasklada na telicka kokos, ananas, smetana a bilej rum :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
holky, s těma pověrama je to fakt vtipný :slight_smile: opravdu co věta to perla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nejlepší je,že nesmíme z domu,větrat nesmíme,ale chlastat kořalku to můžeme :slight_smile: ale hlavně nechodit za soumraku nikam,aby nám něco neskočilo na záda..
.iluško,že jsi byla venku za soumraku,když na tebe skočilo to klíště? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
10.Dítě se má oblékat do starého prádelka, aby nebylo pyšné.

Tak je to v suchu - moje deti nebudou pysny a ja nemusim mit vycitky, ze mam pradlo z hrabaku :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Arwen tak to jsme na to stejne :grinning: :grinning: :wink:
18. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ritu, ze by ta Paka byla chudej kraj????
18. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak jsem si dopřála odpolední siestu a hned je mi lépe... :slight_smile: ale sluníčko se mezitím schovalo :frowning2:
18. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Claudi, já myslela, že už nepřijdeš dneska :slight_smile: Tak po páté hodině, jo? Jaký zákusek máš nejradši?
18. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
ano, ano, budu vás čekat mládeži :slight_smile: a žádný zákusky nevoz, jasný?
18. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
nestvi me :angry:
Letim do jedny firmy, pro Danuli a za Tebou :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
tak dobře dojeď a pak cinkni až budeš poblíž :wink:
18. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak a bramburky se mi peco.. Je uz se tesim mnam mnam.. Uz jsem je dlouho nedelala, tak doufam ze se povedou :confused:
18. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Arwi ja myslim ze Pakou to nebude.. Muj otec tam zije a ma se dobre.. Ja jsem v Praze, hele a nic moc :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Holky je neco co bych si mohla koupit na otoky nohou.. Levacka este celkem jde, ale pravou mam jak ban..
18. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
to fakt nevím, mě taky otékají, ale nic na to nedávám...jen jsem dostala od kamarádky z avonu takový mentolový krém, tak tím to večer mažu, to je příjemné... zkus se zeptat až půjdeš do poradny, třeba ti mudr něco nspíše... Jinak hodně podkládej, třeba i v noci si pod packy strč třeba polštář nebo něco.... :wink:
18. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.