• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Hezké odpoledne těhulínky a maminky :slight_smile:

Tak jsme se akorát vrátili z procházky. Ale docela mě to venku naštvalo, v telce slibovali, že dneska bude krásně jasno, sluníčko a teplo. A venku je zatím pod mrakem, vedro a strašný dusno!!! No kde maj to sluníčko, tak to fakt nevím.
Jinak dneska se za mnou měl přijet kamarád z Prahy, tak jsem se na něj těšila, dokonce jsem napekla a on nakonec nepřijede :frowning2: jeho šéf s ním potřebuje nutně dneska něco projednat, tak ho neuvolnil z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snad dorazí příští týden.

A co je tady nového? žádná nová maminka krom Andulky? :wink:
18. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
dnes si dám k večeři asi ovocný salát :wink: v lednici se mi chladí meloun a broskvičky. MŇAM!!! :grinning:
18. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Tohle dusno me znici, nohy a ruce mam otekle a bricho jak sutr..
Iluss u nas sviti skoro cely den slunicko.. Az ted se prihnali mraky
18. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
ahoj kočky, mám čerstvé info od Andulky :slight_smile:

andulku po císaři bříško bolí,moc dobře jí zjevně není- omdlela,málem zvracela atd,ale už jí zabraly léky proti bolesti... prý to je po císaři normální a nemáme se bát :wink:
Vítek se pořádně nabaštil až ted,předtím blinkal od noci..

Malého jí nosí 4x za den a už jim to prý docela jde:slight_smile: je to prý zlatíčko a celý tatínek a prý jsou tam všichni hodní a ochotní :slight_smile:

A všechny pozdravuje :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Jee Bledu dekujeme za zpravicku..

Jinak Anduliku drzim moc moc palecky at je ti brzy lepe!!!!
18. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
holky pomoooc !!!!!!!!!!

:grinning: :grinning:

ASI SE ZBLÁZNÍM...

bydlíme v domě s okny do vnitrobloku a je zde vše slyšet...a už asi hodinu a půl !!!!! si tu někdo pouští na plný pecky nějaký církevní náboženské písně či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nic proti,ale po hodině a půl mám pocit,že mě odvezou k chocholouškovi :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě chybí dechovka a místo mluvení začnu kokrhat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
iluško-pinkni mi sem prosím trochu tvého ovoce-zejména melouna :slight_smile: děkujííííí :grinning: :grinning: :grinning:

ritu-ještě můžeš zkusit chladnější koupel nohou ...
18. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Bledu dekuji za radu, ale sprchuji nekolikrat dene a moc to nepomaha :confounded:
18. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
jééé,kde jste kdóó :confused: :confused: :confused:

a ludva je doma a nebo už následovala andulku? ale to by nám dala vědět snad - bud by napsala a nebo by vzkázala po sestře své rodné krvi :wink: :sweat_smile:

holky,já se bavím....manžel mi v týdnu pomohl s žehlením a nějak u toho koukal na televizi...no a dnes řekl,že bude znova žehlit,že se aspon podívá na pokračování toho filmu... film právě začal a já slyším v úvodu " na motivy románu rosamundy pilcher..." :grinning: :grinning: :grinning:
tak se docela bavím :grinning: :grinning: :grinning: ono to je z války,takže asi zajímavé téma,ale stejně mě dostalo,jak si ten můj mužskej stoupne k prknu a kouká na rosamundu :grinning: :grinning: :grinning: a přísahám,že jinak je úúúplně normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem si vzpomněla na vratný lahve...ta scéna jak kouká manželka na telenovelu a manžel to komentuje a ona na to "žehlils někdy? nežehlil...tak vidíš ..." :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
bledulko: to z těch vratných lahví je dost dobrý a fakt to sedí :grinning: :grinning: :grinning:

jinak buď v poho, já na ten film koukám taky :wink:
18. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
iluss ahojky :slight_smile:

já nic nemám rpoti tomu filmu,ale pobavilo mě,jak to přepnul a že to začíná a ta hláška,že je to podle rosamundy :grinning: :grinning: :grinning: a nějak mi to celkově nesedlo k mužskému plemenu :grinning: :grinning: :grinning:

já si jdu zatím oskenovat těhu průkazku-abych ji měla zdokumentovanou dřív než mi ji seberou... :wink: :slight_smile: a pak dodělat obídek na zítřek :slight_smile:)
18. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
tehulinky preji vam krasne sny a dobrou noc.. Za chvilicku prifrci Dada a ma pry chut na francouzky, tak jdu mu je pripravit..

TAk nejak zitra ahojky
18. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
rituš- tak pán domu má chut na francouzky a ty mu je jdeš připravit? :wink: ty máš doma schované francouzky? :grinning: :grinning: :grinning:

no dobře no,zase v tom vidím jiný smysl :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Bledu a kam ty vubec ted chodis na kontroli, kdyz rodis v Jilemnici?
18. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Bledu myslela jsem francouzke brambory :grinning: :grinning: :grinning:

Psala jsem tu dneska ze jsem je delala. :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
rituš- zatím k apolináři,protože tam jsem registrovaná..no,ale o víkendu asi udělám už přesun do jilemnice a od apolináře se odhlásím a budu už chodit v jilemnici...

zítra právě jdu k apol...

já vím,že jsi myslela brambory :wink: :slight_smile: ,ale to víš,hned jsem se musela ozvat,když jsem viděla francouzky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahaaaa, a to jsis to rozmyslela az ted ze budes v Jilemnici? No ja mam posledni kontrolu u OG ve stredu a pak uz budu take dochazet do porodky..

Tak to jo, no kdo by to nevedel, mohlo to tak vyznit :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak ja uz teda paaadim, krasne sny :wink: :wink:
18. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
ritu,já už asi dva tři měsíce řeším,jak to bude s hlídáním Tomíka...a nakonec jediné relativně spolehlivé hlídání padlo a to je docela problém...a nemám v praze nikoho,kdo by mi toma pohlídal kdykoliv - to znamená 24 hodin denně 7 dní v týdnu- ne jen o víkendech, večer atd...ale i v pracovní době a tak...

a manžel by rád byl u porodu,což by se tedy naprosto vylučovalo... původní plán byl,že budeme na víkendy jezdit do jielmnice a když porodím o víkendu tak tam a když ve všední den,tak v praze jenže to neřešilo náš problém...

takže odjedu s Tomem do jilemnice,kde máme hlídání kdykoliv a tak dlouho jak bude potřeba a manžel zůstane v praze sám...a jakmile začne porod,tak sedne do auta a za dvě a půl hodiny tam bude a má tak mnhem větší šanci tam být ne tady v praze,když by to přišlo třeba dopoledne....

u rpvního to bylo samozřejmě mnohem jednodušší :slight_smile: :wink:
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojka,

u nás nic nového :angry: .
Stále 2 v 1 a Jéňa s horečkou :frowning2: .

Zítra přijede mamina, abych si mohla v klidu zajet na monitor. Nechci tady Jendu nechávat samotného s teplotou a nevím jak dlouho na Bulovce budu. Zvažuju další návštěvu pediatra, ikdyž je mi jasný, že na něm asi nic neuvidí. Ráno mudře asi zavolám a poradím se s ní. Přece jenom víkend před námi. Třeba by mu vzala krev nebo znovu CRP. Výsledky výterů budou až v pondělí....
A polkud to všechno stihnu chtěla bych zajet do školy pro Terku. Dneska přitáhla strašně učebnic na příští rok a zítra má přinést další várku včetně učebnic pro Jendu, tak aby to netáhla busem.

Pozdravujte ode mne Andulku, snad už jí bude jen lépe :grinning: .
Máte nějaké zprávy o Sis?

Zatím se loučím a jdu na další kontrolní měření.....
18. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bledulko, držím palce ke Kouckýmu a hlavně ať ti všechno v Jilemnici vyjde i s taťkou u porodu.
18. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahojky kocicky, tak jsem se zastavila ted, ale byla jsem u Claudinky a musim rict, ze tak pekne zarizeny dum jsem uz dlouho nevidela. A dostala jsem pohosteni a tresne a chlebicky a poznala jsem jejiho Pepu :slight_smile:
Claudisku, diky jeste jednou. A ztratila jsem se nahodou jen jednou :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
jééé,ludvi ahoj...tak to je fakt blbý s jendou... fakt příhodná doba :unamused: :confounded: CRP by už ale tedy mělo něco odhalit-pokud by to bylo bakteriálního původu a na atb..

o sis nic nevím,ale číslo má,tak může dát vědět.... já tak nějak nechci nikoho moc uhánět ,protože když na mě někdo číslo má,tak má i možnost dát vědět až sám bude chtít....

zítra dobře dopadni v poradně :slight_smile: říkala jsi,že ti dali čas do příštího pátka? :confused:
18. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
ahoj Arwi :slight_smile:

no u claudiky to je určitě pěkné-už totiž podle fotek :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jo, opravdu moc, takovy dum bych si taky prala...

Zitra jdu taky do poradny a na nejaky podrovny ultrazvuk - tak je snad vsecko, jak ma byt - krome tech pitomych bolesti a tvrdnuti :frowning2:
18. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
PODROBNY, samozrejme....

Ludvi, Ty taky? Tak dopadni dobre, jasny?

Jeeee, a ctu o Andulce - je to snad i po cisari normalni, kamaradka taky rikala, jak ji bylo zle a zvracela....to bude dobry
18. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
arwi - děkuji za návštěvu, ráda jsem vás zase viděla... Zabloudila jsi cestou zpět jen jednou? Tak to je v normě, jsi dobrá!! :sunglasses:
holky, nevěřte Arwenčiným povídačkám o megabřichu a tak.... Těhu jí sluší a bříško má tak akorát pro ty dva broučky uvnitř... :wink: A Danulík je správnej chlap a hned by se s mým Pepou zkamarádil.... :grinning: :grinning:

Ludvo - to je fajn, že mamka přijde pohlídat...budeš mít alespoň klid na své pochůzky... Držím pěsti, ať je Jendovi zítra lépe nebo raději ať mu není už vůbec nic :wink:

Bledul - máš doma brokovnici?? jestli ne, tak určitě nějakou zakup... mám dojem, že v tom vašem okolí by jsi ji už párkrát využila :grinning: :grinning:

a Andul si to asi nepřečte, ale myslím na ní, ať to holka naše všechno pěkně zvládne a brzy ať jdou s Vítkem domů k taťkovi :slight_smile:

a já nějak nemůžu usnout...když Arwi odjela, tak jsme jeli ještě ke kamarádům na grilovačku a tak hezky se venku sedělo...no a po desáté hodině se mi začalo chtít spát, přijeli jsme domů a v posteli ne a ne zabrat.. :angry:
takže doufám, že tu nebudu u netu ponocovat bůh ví dokolika hodin :unamused:
18. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
claudi- já arwence o tom břichu nevěřím :wink: :sweat_smile: -viděla jsem ji před měsícem a taky přeháněla a bříško odpovídalo dvojčátkům a tehdejšímu týdnu těhu.... takže arwi- tady ti ty povídačky o megabřichu nikdo baštit nebude :grinning: :grinning: :grinning: prostě svědků už je hodně,co dosvědčí ,že to tak není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

arwi-tak at ti poradna dobře dopadne...fakt-už abys šla na MD...aspon trochu klidu by to už chtělo...

claudi-doufám,že jsi nakonec pěkně usnula a nepočítáš ovečky :slight_smile:

mě se blíží moje obvyklá doba uléhání na lože,takže se rozloučím a jdu do hajan :slight_smile: zítra vstávám v půl šetsý,abych byla okolo půl sedmý na monitoru,pak hned k doktorovi,aby manžel nebyl s Tomem doma celý den-pak by s to v práci musel nadělávat a to nechci...

tak papá a zítra ahoj .-)
19. čer 2009 v 00:43  • Odpověz
autor
ahoj kočky...

to byla noc todlencto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
sviňák jeden

vesele si spím a najednou ve 4 hodiny kde se vzal tu se vzal... komár. vzbudil mě sprostě a nedal pokoj...a to jsme tu prosím komára snad 5 let neměli...Já naštvaná před ním uhýbám-potichu abych neprobudila Tomíka až mi z toho (a taky kvůli plnému močáku) začne tvrdnout děloha...naštvaně vylézám z postele, dveřma jsem se bouchla do břicha (už hodně přečuhuje a a nějak jsme si asi nezvykla :sweat_smile: :confused: ) a jdu na záchod...na poslední chvíli si vzpomenu,že musím načurat na papírek kvůli dnešní kontrole a tak na poslední chvíli zastavuju proud první ranní moče a jdu pro papírek....počůrám papírek a svoje prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a papírek odložím...na kus toaletáku na parapet...jenže pak si ho já rozespalá málem shodila do záchoda..naštěstí těsně vedle...seberu papírek jdu si umýt počurané ruce a pak znova do postele a vidím,že i můj manžel,kterého většinou jen tak něco nevzbudí, bojuje s komárem...tak to už nevydržím a začnu se smát,že jsme málem vzbudila Tomíka...komár hajzlík dal asi hodinu pokoj,ale okolo čtvrt na šest už mě definitivně vyštípal z postele...mít tak tu brokovnici co mi radila claudinka :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

ráno zjištuji,že jsem za týden přibrala kilo a půl(že by to ty třešně? :confused: :confused: ) a tak doufám,že porodím dřív,než tímhle tempem strhnu váhy...

tak a ted jdu do té poradny,takže se tu mějte kočky pěkně a dopoledne či odpoledne ahoj :slight_smile:
19. čer 2009 v 06:00  • Odpověz
ahoj Bledulínku :slight_smile:

no ty mě rorzesmíváš takhle po ránu..., krásná ranní story...komár, počurané prsty... :grinning: :grinning: :grinning: Držím palečky, ať mimísek na monitoru hezky předvede co umí a ať je všechno v nejlepším pořádku :wink:

kilo a půl za týden? to je hezké... :grinning: já mám průměr kilo za týden, takže jsi lepší... Včera byla sranda, jsme se s Arwi vážili :grinning: :grinning: Taky pěkný cifry nám to ukazovalo :grinning: :wink:

jasně, že jsem neusnula hned a ovečky skoro počítala... a noc taky nic moc, několikrát na WC, ale tedy bez počuraných prstů... :grinning: :grinning: a od půl pátý už čučím do blba...nechtěla jsem tak brzy vylézat, tak jsem ještě asi hoďku vydržela ležet, jenže pak už se nenacházela žádná vhodná poloha, tak jsem to vzdala a plaším tu...no jo no, tak alespoň budu mít delší den :wink:

P.S: Bledul, brokovnice je na bláznivé pánbíčkářové sousedy, na komára bude stačit plácačka :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 06:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.