• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Bledulí a Claudísku, tak komár je super - jen jsi mi pripomněla, že mám mít do poradny taky moč - ovšem pozdě - už je spláchnuto :angry: Večer jsem taky čuměla do blba a ráno pochopitelně málem zahodila budíka oknem...komáry tady máme taky, ale naštěstí se projevují jen štípanci na mé noze a nebzučí mi do ucha.

Claudi - mám na sobě Tvou sukni, je moc hezká a je až na zem, jen neoblíknu nic jiného, než triko, co jsem :angry: měla včera na sobě - ještě jednu dík :slight_smile:

A k tomu skamarádění Danulky - má na to přinejmenším zvláštní metody - s Pepou se šel kamarádit tak, že se na něj vlítl podívat do koupelny, když se sprchoval a s hurónským smíchem zase vylítl - asi ještě nikdy neviděl nahatýho chlapa :grinning: :grinning:

Dneska jedu s malým do školky, pak hned do poradny, pak do práce, pak do Hradce na jednání, zas zpátky dro práce, pro Danulí, do druhé práce - pak odvezu Danulí do školky, kde mají velké děti dnes spát - no, to zas bude den....
19. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
dobré ráno Arwoušku :slight_smile:

to mě těší, že sukýnka zi udělá službu a že se ti líbí... A není už moje, ale tvoje...dala jsem ti jí.. :wink: S tím trikem nemusí vypadat špatně náhodou. Tak se obchodní jednání podaří...dneska na něj nezapomeneš, viď? :wink:

teda dneska máš jezdící den, viď? moc, moc práce a zařizování... :frowning2: Tak snad alespoň o víkendu trochu zvolníš a budeš odpočívat... :wink:

jedu nakoupit, zatím se mějte dámy, pa :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobre ranko. tal koukam ze nejsem dnes jedine rani ptace ktere vztavalo okolo sedme :slight_smile: :slight_smile:

Arwen tak drzim palecky at je na ultrazvuku vse v poradku :wink: :wink:

To nese mlade se rozhodlo ze me bude dnes mucit.. :sweat_smile: :sweat_smile: Fuj mam celekem neprijemne a dost bolestive jakoby bodanii v podbrisku, nejak se tam mele a boli me to ..
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Kocicky, tak je to v pytli. Zacinam se otvirat, pokud by se to do pristiho tydne jeste zhorsilo, musela bych do nemocnice...navic jsou obe dve zadeckem a uz se asi neotocej, takze to vypada na cisare. Do tydne mam predat praci a zustat doma :frowning2:
19. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
caute babiny :slight_smile:

zprava od ANDULKY :
Ted tu byl pan doktor na vizite a prelozi me z JIPky na sestinedeli, kde budu mit Vitu u sebe!! Snad to zvladnu Ani

tak drzime palecky, Andulko :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Paani Arwen tak hlavne na sebe davej pozor a hodne odpocivej!!! Je mi to moc lito kocko..

Holky tady je hnusne, strasne venku prsi
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky Len.. Jak je? Dekujeme za zpravicku :wink:
19. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
arwi, to je mi lito :frowning2: ale to mas z toho tvyho honeni se :angry: porad ti rikame, ze mas odpocivat.....no, aspon uz budes doma a bude klid...ted se bude muset honit Jarda....

no, jdu vas docist, baby, zase jste toho nakecaly :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jen skok, vubec nestiham docitat. :frowning2:

Vsimla jsem si ze Andulka uz ma Vitecka :slight_smile: :slight_smile: tak gratulace nejvetsi :slight_smile: hlavne ze jsou oba v poradku.

Vcera jsem byla v poprve na kontrole v porodnici, ztravila jsem tam 2,5 hodiny :unamused: akorat meli akutni cisar, takze nebyl chvili doktor. Mala je porad KP a asi se uz neotoci ( cviceni na ni jaksi nezabira ) odhadem mame vahu 2,9kg takze mam sanci ze budu rodit normalne a v pripade komplikaci cisar. Zatim se podle doktora neotviram ale to je v poradku. Monitor mame taky v poradku. Na vahu se me nastesti nikdo neptal :grinning: Pekne se ve me doktor postaral, aji sem vcera chvili spinila, ale nebylo to cerstvy tak si z toho nic nedelam. Konecne sem dobrala i ty globule co me napsala moje gynekolozka, tak manza ma z toho velkou radost :grinning:

Mejte se hezky :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
kuk a jsem zpět z poradny :slight_smile:

táákže novinky - u mě žádné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a o Andulce už je víte :grinning: :grinning: :grinning:

ale abyste neřekly,že jsem skoupá na slovo,tak vám řeknu,že miminko je dle monitoru pěkný divoch (to není novinka pro mě-kope stále jako navedený :wink: ) ale paní doktorka prohlásila "pihatá rezavá maminka-tak víme po kom tu divokost má " :grinning: :grinning: :grinning: )

jinak prcek je ještě hodně vysoko,tak mě ani nevyetřovala,k porodu to zatím asi nebude :wink:

jo a dr. kouckého jsem si neužila,měl dovolenou ...místo něj mě vzala doktorka Klímková ( bývalá přítelkyně petra Muka :grinning: :grinning: ) a byla taky fajn,dala mi i nahmatat přesně hlavičku :slight_smile:

jinak jsem v čekárně usínala,cca 4 hodiny spánku mi asi nestačily :wink: :sweat_smile:

no a jinak teda dobrý až na to,že jsme s Tomíkem venku zmokli :grinning: :grinning: :grinning: nebot tatínek,který mi ho vzal naproti,aby pak jel honem do práce zapomněl pláštěnku :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
arwi, ty nezbednice jedna...tak dlouho tu do tebe vechny hučíme že musíš zvolnit,až musí přijít takováhle kontrola aby sis dala říct :frowning2: :cry:

doufám,že už konečně poslechneš a vykašleš se na vše co není životně důležitý (což je zdraví tvoje a tvých dětiček) a dáš se do klidu...nic za to nestojí-ani prachy,ani nic jinýho....!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Arwi, Bledulka ma pravdu!!!!! Doufam ze uz si das pokoj!!
19. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
no tohle dočtení dnešního povídání teda arwi nebylo moc příjemný...fakt už zpomal prosím....
19. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
vcera jsem byla od rana ve meste :angry: rano poradna, kam jsem dorazila o hodinu driv (sestricka me privitala slovy, ze us me chtela zacit shanet, ze si rikaly s doktorkou, jestli uz jsem jim nahodou neporoddila :grinning: ), dostala jsem zpravu do motola a ma se objednat do rizikovy poradny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bledul, teda tys me rozesmala :grinning: nejdriv hlaska o zbytecnem pretahovani predkozky, tvuj manzel u prkna , sledujice film podle Rosamundy a pak ty povery :grinning: :grinning: to je fakt sila :grinning: a spousta lidi tomu veri i v dnesni dobe :astonished: aale si rikam, se mam ksicht plnej hnedejch skvrn, tak snad Filipkovi neupadne pindik :astonished: :astonished: hi hi, kazda ta vec by urcite stala o comment sama o sobe :grinning:
rit, drzim palecky, abys sehnala garderobu na svatbu, jj, s nasema pupikama uz neni jednoduchy neco seehnat :wink: koukni na arwen, vezme si zluty kalhoty, udela na nich par skvrn od rasenka a je za vcelku maju :grinning: :grinning: hi hi, tak uz sis poridila curaci podlozku do postele? :grinning: ja ji nemam kde sehnat, kupovat se mi ji nechce, tak budu doufat, ze mi nic v posteli nepraskne :confused:

hi hi, holky, skvrny ve tvaru ananasu, jitrnice, pekace s bramborama, vetrnik, sex.........vy jste cisla :grinning: :grinning: :grinning: bledul, ani necvhtej vedet, jak bude mit Gunarek znazornenej sex....jen se modli, aby ho nemel na cele :grinning: :grinning: :grinning: a hrnec na hlave je taky na jednicku :grinning: ale je dobry, ze nam nezakazujou vsechno, muzem chlastat jako duhy a budeme mit zdravy deti :grinning: :grinning: he he, dost me rozesmalo to hejkadlo, ktery nam bude kricet do ucha, dokud neohluchnem :grinning: :grinning: to je faaaakt sila :grinning: :grinning:

ludvi, koukam, ze Jenda ma porad teplotu :frowning2: natrva to uz nejak dlouho??

arwi, claudi, jeee takze jste si hezky uzily navstevu :sweat_smile: nechce nekdo prijet na navstevu ke mne? :confused: sice to tu neni tak hezky jako u claudi, protoze uz se snazim nenapadne balit a jcou vsude krabice a pytle, ale pohosteni bych tu taky nejaky nasla :grinning: :grinning:
claudi, vzdyt my vime, ze arwen s tim briskem prehani uz od zacatku, tak proc by se to ted melo menit? :wink: vime, ze ho ma normalni a ne vorvani :grinning:

bledu, drzim palecky do poradny, at je vse, jak ma byt :wink: jo a komari jsou sv...!! my tu letos jeste zadnyho nemeli, ale nesnasim je :angry: :angry: :angry: by me zajimalo, proc jsou komari a klistata na svete :angry: :angry: hi hi, a pocurany prsty? to je fakt vtipny :grinning: to musel byt tanec, na zachode :grinning: :grinning: arwen si prsty pocurat nechtela, tak radsi na moc zapomnela :grinning:

takze arwen, dneska to mas zase nabity, koukam :angry: :angry: hele, uz se na to vyprdni :angry: kdyz budes v nemocnici, tak to bude stokrat horsi, nez kdyz budes v klidu doma....a jestli budes pokracovat timhle tempem, tak v ty nemocnici skoncis, kocko :frowning2:

bledul teeeda, nejdriv Koucky, pak pritelkyne Muka....hele, ze ty jsi protekcni pacient :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Paaaani Len co je to za pribeh :grinning: :grinning: No jdu si ho precist :wink:
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Chudak Arwen mi jsme ji tady vynadalli a ona z toho chudera ma urcite nervy... Arwiku davej na sebe pozor, drzime palecky at je to vse ok.. Ale vazne musis zvolnit, jinak to proste nejde.. Ale vim ze kdyz nejsou finance bokem aby bylo kam sahnout, tak je to na pytel.. Na jednu stranu to chapu, ale ty dva mrnouskove jsou prednejsi!!
19. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Neeeeee, nervy ne, ale naval prace :slight_smile: Chudak kolegynka, co to bude delat za mne. A do toho Hradce jeste musim :frowning2:
Jarda se nijak honit nebude, prece jezdi jen na vikendy :frowning2: Holky, mate neomezene vychazky???
Dostala jsem megamnozstvi horciku - pan doktor mi dokonce nejakej venoval a musim do sebe denne dostat bud 12 tablet nebo odpovidajici mnozstvi sumiveho....
19. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Arwen ja kdyz jsem dostala nemocensko zacatkem ledna, tak jsem nemela vychazku vubec zadne.. A potom od unora mi dala neomezene..

Len jak to myslis ze se honit nebude, preci jsou to i jeho deti? A mel by se o ne postarat..
19. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
bledul - ty jsi fakt protekční pacient, co jim tam nosíš prosím tě? že by švestičky ze zahrádky, Hujere? :grinning: C :grinning: :grinning: Co Tomík, už uschnul? Taťka prostě pláštěnku zapomněl, že? :grinning:

leni - to jsi měla včera náročný den, co? tak dnes pěkně odpočívej a nic nedělej... :wink: Do rizikový poradny a proč? :confused: Na návštěvu bychom k tobě šli určitě rádi, ale je to trochu z ruky ... :wink: A včera jsme se fakt dobře pobavili těma pověrama... To byla sranda :grinning: :grinning:

Arwi - no to se dalo čekat, že tahle situace přijde... Budeš se muset doma povinně povalovat a pěkně tam v bříšku ty dva prcky ještě podržet, ať vydrží co nejdéle....Neboj, nějak to s Jaroušem zvládnete a Daník to je taky velký pomocník, bude ti hrát divadlo a umíchá ti nějaký zázračný lektvar :wink: :grinning: Opatruj se kočičko :slight_smile:

taky koukám, že tu byla sis - ahojda, třeba se ještě malá umoudří a otočí se a kdyby ne tak to taky zvládnete holky :wink:

jdu škrábat brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes: a obalovat květák, tak zatím moc netlachejte ať to pak nelouskám dvě hodiny :grinning:
19. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
když jsem byla na PN, tak jsem měla asi první tři týdny vycházky dvě hodiny dopo a dvě odpo....pak jsem řekla, že chci nějaké delší, tak mi mudra napsala od deseti do šesti....a kontrola mi nepřišla za těch 6 měsíců ani jednou...
19. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak jsem si prave ohrala obed a dostala jsem chut na strudl.. A ten uz se mi pece v troube :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
arwi,víš co ti řeknu , že bych ti žádný neomezený vycházky nedala,ani kdybys slibovala hory doly...protože u tebe by to nebylo o tom,že bys byla v klidu ,ale stejně bys dál jela v práci,akorát,že by si doktor myslel,že jsi v klídku...

arwi,hele už je čas se zastavit...panebože snad nebudeš čekat až to dětičky odskáčou ...za to nestojí ani velký byt ani nic jinýho...sama snad nevěříš tomu,že budeš makat do poslední chvílle- už dlouho ti tělo dává najevo že bys měla ubrat ale ty ho neposloucháš...arwi,říkám to drsně a hnusně,ale prostě jinak to asi nejde...

a já bych strašně nerada tady poslouchala tvůj pláč nad tím,že se něco posralo a že některé z tvých dětí odskákalo to,že jsi včas nevzala zpátečku...

smutných témat a smutných maminek tady na koníkovi je dost a nechci abys mezi ně patřila taky!!!!

a k horčíku- není všemocný...moc a moc ti držím palce,abys nemusela do nemocnice na léčbu podobnou jako má klárka....

a ted už tě nechám,nechci tě stresovat ani ti nic vyčítat,jen jsem už jednak ve své práci a jednak ve svém životě ohledně zdraví zažila dost ošklivého na to,abych koukala a mlčela ..
:wink:

a to že se jarda honit nebude...no tak prostě bude muset doprčic..to se máš honit ty? ted? v tvém stavu?

prostě si o víkendu sedněta a proberte to...jedná se o nějaký měsíc dva a to snad musí jít vyřešit- i kdyby jste si měli vzít půjčku či já nevím co.....

arwi,drž se a hlavně se dobře rozhodni....máme tě tu rádi a nechceme tu nikoho smutnýho :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
claudi- no nenosím jim švestičky (asi bych jim je hned při své nenažranosti snědla :grinning: :grinning: :grinning: ) a takovéhoto komfortu já se vzdám a půjdu rodit do jilemnice :slight_smile:

byla tam se mnou maminka,která přenášela asi 9 den a měla kontrakce po 7 minutách,kroutila se tam na monitoru,ale stále se neotvírala...bylo mi jí docela líto,bledá byla jak stěna..tak snad to bude mít brzo za sebou...
19. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
leni,já si říkala,zda jsi ok,že jsi se tu včera neukázala....co tlak? v pohodě? :slight_smile:

holky, včera jsem vyplnovala dotazníky do porodnice )kde stejně rodit nebudu ) a stejně jsme nedokázali vyplnit jméno prcka :slight_smile: pořád máme dva koncepty, z nichž jeden vede,ale ten chceme dát až uvidíme,že je miminko zdravé,protože víme o dost neštastném porodu chlapečka toho jména...tak snad to projde a budeme moci to jméno říci až po porodu až uvidíme,zda je vše Ok..
19. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Arwi prosimte poslechni!! Bledulka ma pravdu, ono donosit dvojcatka neni zadna sranda a to ani kdyz je clovek v klidu.. Moje teta takhle o jedno z dvojcat prisla mesic pred porodem, vse bylo ok a pak najednou zjistili ze jedna holcicka je mrtva.. Vazne to neni sranda a nikomu bych takovehle veci neprala, ale ty dva prtousove co mas jsou este strasne maliccti a mela by jsi je opatrovat a tim ze se budes porad nekde honit tomu neprospeje!!!

Jinak co se tyka jardy, tak by se mel trosku zacit vic starat!! Ty deti jsis neudelala sama a nese za ne taky nejakou odpovednost.. Podivej se treba muj Dada.. POslednich nekolik let nebyl nekde zamestnanej, pokousel se podnikat a tak podobne.. Byl spise zvikli na nekoho dohlizet a zadavat mu praci.. jenze bohuzel to nevislo a tak mu hold nezbylo nic jineho nez proste jit delat do restaurace na gril... Nabral si este smeny nnvic a kdyz ma volno tak se dot¨toho stale snazi podnikat, aby jsme se z toho vseho nejak vyhrabali.. Tenhle tyden mel volno jen ve stredu a to stejne odesel rano v osm a prisel vecer o pul devate.. Vubec se ted nevidime, ale to je proste dan toho, ze budeme mit dite a ja jsem na nemocenske bez penez.. Proste ver ze kdyz bude chtit tak to opravdu jde, jen nekteri chlapi potrebujou trosicku popostrcit.. Ja myslim ze tereba kdyz mu reknes ze uz ty proste dal se drit nemuzes, ze by se mohlo tem prdolkum neco stat, tak mi doprcic nerikej ze se nepostara..

Doufam ze se na me nezlobis, ale mel by ti pomoci, nemyslim to zle, jen chci aby jste byli s miminkama v poradku!!

Jinak devcata priznejte se ktera zvas mi neprala muj obed??? Protoze jsem se do nej pustila a samozrejme jsem si ho schodila na zem a este se mi rozbil talir :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
holky,dítě vypadá,že je unavené -naštěstí,protože já už taky a tak se půjdeme oba uložit :slight_smile:

kočky,koho tu neuvidím-pokud už se někdo rozloučíte ,tak pěkný víkend a at je vám všem dobře :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
rit, tak to je fajn, ze sis ten strudl sla udelat....jeste by melo mimco na cele znaminko ve tvaru strudlu :grinning: :grinning:
arwi, bledulka ma NAPROSTOU pravdu.... :wink: jinak k tem vychazkam, ja dostala veomezeny taky nekdy v unoru....ale od listopadu, co mi nemocenska zacala, mi zadna kontrola neprisla....ale to neznamena, ze prijit nemuze, moji kamaradce prisla za dva mesice trikrat! takze budes sedet doma na zadecku a ne, ze budes litat po certech a dablech.... :angry:
claudi, musim pry byt sledovana kvuli tomu tlaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, a jeste jsem vcera litala po nakupech....hlavne drogerka a lekarna....byste neverily, kolik drogerek jsem musela probehnout, nez jsem sehnala huggies plinky....vsude meli pampersky, ktery jsem nechtela..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Takze druhy pokus... Ohrala jsem si novou varku :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
rituš- rozbitý talíř? talk to budeš mmít štěstí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Len kdyz jsi prazska, zkus se podivat v hypernove a nebo v Tescu.. Ja jsem je sehnala v akci a mame doma troje baleni. V jednom je 90 ks plinek a v ta dva dalsi baliky jsou po 86 ks a dohromady me ty baliky vysli na 700,-
19. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.