• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobre rano holky..

TAk hlas jsem poslala.. :wink:

Jinak jak mi ten den vcerejsek hrozne zacal, tak pokracoval cely den.. V noci jsem nemohla spat. Potom se mi povedlo usnout, ale samozrejme se mi zase zadal nejaky strasny sen, ze jsem se musela pred nekym skovavat a potom jsem se hadala s mim tatou a tak strasne jsem v tom snu na nej kricela, ze kdyz jsem se vzbudila, tak me normalne palelo v krku.. No nic sedla jsem do auta a jela jsem pro kamaradku , meli jsme jet do podebrat na mazoretky.. Bylo tam mistrovstvi ceske republiky a jeji sestra tam vystupovala.. Tak nez jsem ji s manzelem vyzvedla, task jsem este volala me tete. Protoze kdyz jsem jela do podebrat, tak jsem si rekla ze se v Nove Pace zastavim pro kocarek abych si ho vzala domu no a ta na me spustila ze mi ho domu neda, protoze to nosi smulu.. Tak chudak kamaradka, ze si ho teda necha u sebe, abych az si privezu rpisti tyden korbu to mohla pripravit a vubec ozkouset jak se to vse vubec sklada.. No a to byla samozrejme este ta lepsi cast dne..
No nic, sedli jsme do auta vyrazili smer Podebrady po dalnici.. Tak si tak v klidu jedu po dalnici asi tech 130 km a predjizdim veliky nakladak a ten kreten (nezlobte se za nazev) Kdyz jsme byla asi zhruba v pulce jeho navesu mi zacal bez blinkru a jakehokoliv naznaku predjizdeni vjizdet do meho pruhu.. No tak jsem dupla na brzdy a zacla na nej troubit.. Nastesti zareagoval v cas a stahnul se spatky, ale bylo to opravdu o milimetri a jen jsem cekala jestli o nas skrtne a stahne nas pod jeho naves.. Muzu vam rict, ze v tu chvili jsem zareagovala dobre ani jsem se nejak strasne nelekla, ale pak kdyz odjel tak jsem musela sjet do krajnice bach se uklidnila, strasne jsem se trasla a bulela. No po chvilce jsem se uklidnila a byla jsem schopna ridit dal.. Fuj ale muzu vam rict ze to bylo hnusny...
No nic shlidli jsme mazoretky a vyrazili smer Nova Paka.. Po ceste nejaky magor v BMW kabriu jede v protejsim pruhu a najednou zacne najizdet do meho.. Asi mu fouklo na majak..
A kdyz se vratim vecer do Prahy a odvazim Dadu z prace tak magor s taxikem mi vjel do krizovatky..

Ale vse jsem ustala a hlavne bez nehody, i kdyz na te dalnici to bylo opravdu o milimetry!! No den jak vysitej!! Strasny..
21. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
ritusko, proboha, hlavně, že se nic nestalo. je dobře, že hlavně reaguješ pohotově ty, protože je fakt, že na druhé řidiče se nemůžeme spolehnout, to znám taky a hlavně u nás na kuháčích, už několikrát jsem byla taky pod kamionem, nikdy prostě nedávají přednost. hlavně opatrně :wink:
jinak zdravím všechny, a přeju krásný zbytek víkendu.
21. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Andulko : Matýsek se chudinka musí ještě pár dní flákat :angry: .
Jenda stále horečkuje a Bulovka je opět zavřená :grinning: :grinning: .
Takže u nás nic nového.
21. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Holky tak uz mam fotecky s pupikem.. Tak je tam jdu akorat vlozit :wink:
21. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
TAk holky az zitra, protoze jsou strasne velike a musim je nejdrive zmensit
a nebo to udelam mozna este vecer, ale nic neslibuji
21. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
čaues :slight_smile:

Arwikovi hlas poslán, už jich má 6 !!! tak hlasujte, hlasujte holky... :wink:

rit - na silnicích jezdí někdy pěkní volové, to je pravda... :angry: , hlavně, že se ti nic nestalo a všechno dobře dopadlo :wink:

ludvíku - ještě pořád Jenda marodí? už to trvá docela dlouho, ach jo.... :frowning2: A Matýskovi se taky nějak nechce ven, co?

já už bych docela ráda pustila malého pepina na svět, včera mě celé odpo pobolívalo břicho a spodek, noc taky nic moc a dneska je to podobné... Nebyli jsme přes noc doma, tak jsem si říkala, že zapracuje zákon schválnosti a přijde to na mě a museli bychom do porodnice do Jablonce /jestli tam vůbec nějaká je :grinning: /, no a ono nic... Zítra ráno jdu do poradny do porodky, tak jsem zvědavá co mi řeknou, jak to asi vypadá nebo co... Nebo mi taky neřeknou nic, že... :unamused:

tak buchty, krásný zbytek neděle :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky,

tak hlásím, že jsem poslušně odhlasovala :slight_smile:

Dneska máme první letní den a můžu vám říct, že u nás je teda pěkná zima :angry: Takhle si ani pořádně neužiju kočárkování.

Ludvi - pořád nám stonáte? Snad se to brzy obrátí. Nemáš to holka jednoduchý, viď?

Rit - dávej na se be v autě pozor. Já za sebe můžu říct, že moje reakce jsou vždycky spíš ke škodě, takaspoň, že jsi to ustála. Ale musíš se teď opatrovat!!!

Tak holky, jsem zvědavá, kdo bude další. Teď by to mělo jít jako po másle, ne?
21. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Holky ja uz jsem zacla konecne prat, nebyla jsem jista v cem to vyprat a mamca poradila Batole.. Lovelu jsem nechtela, protoze mi hrozne smrdela.. Tak uz mam vyprane plinky a ted peru nejake ryflicky a tmave.. Konecne se mi to uz hezky risuje.. :slight_smile: :slight_smile: Jo a dneska jsme byli v OBI a meli tam v akci nastene svetlo, sice nebylo detske, ale koupila jsem normalni nastene bodovky... No snad tam budou hezke..

Zitra rano si uz konecne jedu pro korbu s autosedackou :slight_smile: :slight_smile:

Holky ja teda nevim jak ty poslickove vypadaji a nebo vubec jak poznam treba slabe kontrakce.. Ale jak mi klesl ten pupik tak jako uplne dole v podbrisku me obcas k veceru boli bricho jako kdyby me tam nekdo bodal a mam ho uplne tvrde.. Muze to byt ono? Je to opravdu neprijemne.. Jen se ptam... Preci jen ten pocit neznam a za tehotenstvi jsem ho zatim nemela..
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Claudie, tak to vypadá, že brzy tady bude další mimísek :grinning:, ale je fakt, že já jsem se takhle s poslíčkama trápila týden
Ritusko, klidně to může být, já bych fakt řekla, že to jsou podobné bolesti jako při MS, ale nejprve jsem tvrdila, že já nikdy nějak bolestivou MS neměla, že to asi nepoznám a můžu říct, že jsem ty poslíčky poznala, jak na mě přišly. Já to měla už ze začátku třeba půl dne, bříško vždycky bolelo tak možná minutku, bylo tvrdé a mě se to hned ze začátku vracelo v intervalech po 5ti minutách.
Ludvi, opatruj se
Jani ahojky.
Tak my se pořád trápíme s prdíkama, včera už jsme nasadili kapky Sab, gel Pupík nějak nezabíral a ty kapky jsou lepší, je to s nimi snesitelnější, do každé lahvičky s Nutrilonem mu dám 15 kapek. A aspoň jednou denně má stolici, dneska se fakt trápil, a nakonec se mi vykadil po vykoupání přímo do osušky :grinning: :grinning: :grinning:, ale bylo mi to jedno, hlavně, že se mu ulevilo a snad bude večer pěkně spinkat.
Přeju vám všem krásnou neděli, přidala jsem pár foteček Vašíka
21. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Milé letní maminky, mám pro vás zprávu, doufám, že se ségra nebude zlobit, že jsem to práskla :wink:.

takže:

LUDVA: MATĚJ 3,73 KG, 52 CM SE NARODIL DNES 22.6. VE 4,15 HOD.

Přieji všem snadný porod a zdravé dětičky.
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
jééé, véééliká gratulace k malému matýskovi :slight_smile: Ať je hooodně zdravý a spokojený a sťastný :slight_smile:

a veliká gratulace i rodičům a sourozencům
To jsem moc ráda,že to Ludva takhle krááásně stihla a nemusela si porod nechat vyvolat :slight_smile: ..paráda :slight_smile:

a díky peťce- rodné krvi, že nám tu krááásnou zprávičku přišla říci :slight_smile: a až maminu i mimčo uvidíš ,tak je moc a moc pozdravuj :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

No tak to je báječná zprávička!!!!! :slight_smile:
Ludvo: oooobrovská gratulace a hodně štěstíčka a zdravíčka tobě i malému Matějovi!!! :slight_smile:
Doufám, že vše probíhalo v pohodě a jste oba v pořádku. Už se tu na vás moc těšíme! :wink:

Jinak včera jsem si psala s Andulkou a všechny nás moc pozdravuje a už se na nás moooc těší :wink:
22. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Ludvi - gratulace veliká k Matýskovi... :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobře, že už to máš za sebou a jste oba v pořádku...Přeji moc zdarví a štěstí do života malému a tobě taky samozřejmě... :wink:

kočky - mám taky novinku... :confused: byla jsem ráno v porodnici v poradně, klasika váha, tlak, monitor...Pak mě doktorka vyšetřovala rukou, jsem otevřená na 3cm a hlavička se tlačí hodně dolů...Poslala mě ještě na utz, tam bylo vše OK... a nakonec usoudila, že si mohu zajet domů a mezi 12-13h nástup, ale ne na pokoj, ale přímo na porodní sál... :confused: :slight_smile: Tudíž to vypadá, že ještě dneska se něco semele a Ludvískův Matýsek bude mít parťáka na narozeniny :slight_smile:

opatrujte se kočky a já pak písnu někomu SMS :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
custe baby :slight_smile:
no ja nestacim valit oci :grinning: takze ludvi, veeeelika gratulace :sweat_smile: moc zdravicka a stesticka tobe a hlavne Matejickovi, at se mu tady mezi nami libi :sweat_smile:
a claudi....ze by dve miminka v jeden den? no to je parada :sweat_smile: tak ti koci, drzim palecky, aby slo vsechno hladce a Pepino byl dneska s tebou...hlavne at to moc neboli a je to rychle :wink: zvladnete to a budeme se tesit na zpravicky :wink:
22. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
leni - díky :slight_smile:
jdu ještě pověsit prádlo, pak šup do sprchy a za chvíli je tu Pepan a drandíme do porodnice, tak už opravdu pa :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jééééééééééééé další miminko, Ludvi moc gratulujeme s Vašíkem, Matýsek je pořádny klučina, asi ti to taky dalo pěkně zabrat, ale už to máte za sebou a přejeme vám oběma hlavně zdravíčko a štěstíčko, ať se máte všichni spolu krásně :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Bledulko, ty se taky opatruj, už to máš taky za pár, tak doufám, pak taky dáš co nejdříve vědět. Opatruj se, opatrujte se všichni 3, resp. 4 :grinning:
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Holky díky, pozdravy vyřídím. Ona už vám to všechno popíše sama :wink: .

Claudie, dávej ne sebe pozor a šup na porodní sál :wink: . Tý jo, já byla na 3 cm 45 minut před porodem, tak radši jeď :confused: .
22. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj!!!

Matějovi i celé jeho velké rodince přej hoodně zdraví a štěstí a abyste byli všichno spokojení :slight_smile:
Tetce díky za zprávu :slight_smile:

Claudi - tak to jsem zvědavá, jestli se to dneska zadaří - budu sem nakukovat, jestli se Pepino rozhodne přijít na svět už dneska :slight_smile:

U nás je všechno v pohodě. Chtěla jsem přidat zase nějaký fotky, ale dneska šel Honza poprvé od porodu do práce (vzal si dovolenou, abychom to tu na začátku všechno zvládli) a odnesl si i foťák, tak snad zítra.

Denis - Vašíka už je pěkný kus chlapa :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
ahoj všem,hlásím se z hor :slight_smile: :slight_smile:

teda claudinko,co to čtu ? :slight_smile: už tě tu tedy nstihnu,ale budu na tebe moc moc myslet at to máš brzy za sebou a at jste ty i pepíno junior v pořádku :slight_smile:

a taky lehce závidím,už bych taky klidně jela rodit,al jsem otevřená jn na dva cm a prcek je vysoko,takže musím počkat,al bylo by fajn,kdyby to přišlo někdy od čtvrečního odpoledne do nedělní noci- to tu bude manžílek a nebude k porodu spěchat autem :slight_smile:

pokud neporodím do pondělka,tak v pondělí další kontrola :slight_smile:

no jinak dnešsní noc byla hrůza, záda tak jak dnes mě ještě nikdy nebolely a osobní masér je v praze ..navíc mě bolelo břicho,ale to mám z toho "včrejšího loučení" s manžílkem :wink: :wink: :grinning: :grinning:

jiank jsme ještě včera byli s Honzou nafotit v přírodě nějaké těhu fotky,tak bude-li čas a síla,tak sem nějaké vložím :slight_smile:

ted jsem chvilku sama,nebot u nemocnice přistával vrtulník,tak švagr chnapl Tomíka a jeli se honem podívat na vrtulník jk bude odlítat :grinning: :grinning: :grinning:

jo a andulka krom gratulací ludvě (psala jsem to holkám-Klárce i andulce) tak psala,že snad zítra půjdou dopmů a taky psala ,že má hooodně mlíčka,že bez mušlí by nemohla být :slight_smile:

ale určitě nám pak andulka všechno poví sama-snad je zítra opravdu pustí :slight_smile:

zdravím i maminky denšu,janču a ilušku-pohladte za mě ty svoje zlatíčka :slight_smile:

...holky,slyším,že nad domem letí vrtulník,tak to už asi ten od nemocnice odlítl a za chvíli jsou kluci doma,tak se honem loučím a zase nakouknu :slight_smile:

tak zatím papá a pěkné odpoledne :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Deni,shlédla jsem fotečky-vašík mkoukám roste jako z vody :slight_smile: moc kráásný...já už chci taky gunáárka v náruči :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Hezké odpoledne letní těhulky a maminky :slight_smile:

Claudi: no tak to je super, to držím palečky, ať to všechno dobře dopadne a ať máš pohodový a rychlý porod :wink:

Se nám ty porory nějak hezky rozeběhly :wink:
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile: jo jo, je to tady jako na dratku, co? :wink: to by bylo zlaty, dve miminka za jeden den :slight_smile: a jakpak se mate vy, holky? :wink:
22. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ludvi velike gratulace k Matyaskovi :slight_smile: :slight_smile: Ze si dal ale na cas, a je to kluk jako buk :grinning: tak at se vam dari :slight_smile:

Claudi myslim na tebe a at vam to probehne hladce a co nejrychleji a jste oba v poradku :slight_smile:

Ahoj Bledulko, kocicku se snazim cvicit ale docela me to zmaha moje fyzicka je cim dal horsi :unamused: takze tu 100 nedam ale jeste mi poradili dalsi finty tak zkousim... Jinak zkusim porod KP a kdyz to nepujde tak cisar, rozhodne se mu branit nebudu zdravi male je pro me dulezitejsi.
Uz jsi se rozhodla jestli budes rdit v merunkovem nebo hraskovem pokoji? :slight_smile: Uzivejte hor :slight_smile:

Jani a Deni fotecky jsou uzasny :slight_smile: Uz se taky tesi az tu nasi malou budu drzet v naruci, hlavne aby byla zdrava :slight_smile:

My jsme meli narocny vikend. V patek jsme meli zaver sezony se sborem a v sobotu jsme byli na 40 tinach ( hasicskych :grinning: ) takze jeste dospavam. Tasku do porodnice mam zbalenou a vozim ji v aute :grinning: tak jenom dpufam ze az to na me prijde nebudu sama doma.
Konecne uz mame vymalovany pokoj u tchyne a nastehovany nabytek. Uz "jenom" veci, obleceni uz nastesti mam naskladane. Dokonce jsem zvladla i umyt okna, ale dalo mi to zabrat :grinning:
Ted jeste cekam az nam udelaji prebalovak, doufam ze to stihnou nez porodim :astonished:

Zatim pa :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Len: my se máme báječně :wink: i když malá už si začíná brekem vyžadovat moji pozornost, začíná být pěkně vyčůraná :grinning: :grinning: :grinning: je to takovej chovací mazel! (asi po mamince :wink: :grinning: )

Jinak dala jsem nové fotečky Lucinky do albíčka :wink:
22. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
takze takovej malej vycuranek, co? :grinning: :grinning: no fotrcky jsou kraaaasnyyy :sweat_smile: jeee, ja uz se tak tesim :sweat_smile: ve stredu zaciname devaty mesic :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holčičky, tak jsem zpět z chaloupky i ze všeho ostatního, odpočívala jsem, co se dalo, všichni na mě byli strašně hodný a nejvíc Jarda, byl to hrozně krásnej víkend....
Děkuju Lenče za informace o narozeném Matýskovi a o Claudince v porodnici :slight_smile:

Takže:

Ludvi, obrovská gratulace ke zdravému, velikému Mytýskovi, hodně štěstí do života Vám oběma :slight_smile:

A Claudi, moc na Tebe myslím, ještě, že jsem stihla přijet v týdnu, já Ti říkala, že se mi zdá, že máš hodně dole bříško - drž se, holčičko
22. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahooooj arwi :slight_smile:
tak to je fajn, ze sis uzila fajn vikend a ze jsi hlavne odpocivala :wink: tak Jarda byl hodnej,jo? :sweat_smile: to je fajn, ze nezlobi..... :wink:
22. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
MATÝSKOVI !!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem pako

Leni, ahojky, jeste jednou diky za informace, to je skvely, jak se nam to plni malickyma mimiskama a taky, ze Petr stihne Tvuj porod :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj arwi :slight_smile: no to je báječný, že jsi měla krásný víkend a že o tebe tak hezky pečovali :wink: tak to má být!!!
jen si to užívej a hodně odpočívej, dokud jsi těhulka :wink:
22. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.