• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Ilusko :slight_smile:
Koukam na Lucinku, to je ale kocka velika, roste jako z vody, a ten krasnej dort - a rodince to moc slusi :slight_smile:
Jak zvladate? Co v noci?
22. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
jj arwi, taky z toho mam radost :wink: jen jeste musim vydrzet minimalne dva tydny, nez bude mit dovolenou, to bude doma kazdej den..... :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj, omlouvám se, že sem lezu, nemáte zprávy o Claudii?
22. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
mishule....zatim ne, ale cekame na zpravy z porodky :wink:
22. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Neeeeeee, nemame, ach jo, jsem z toho taky lehce na nervy
22. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
No., jestli nastupovala kolem jedny na porodni sal, tak uz by mozna mimipepino mohl byt na svete :wink: vsak ona da urcite nejak vedet, jak to pujde :wink:
22. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jen jestli nemusela, chudak, prozivat nejakej silenej porod, ona je to jinak holka hubena - ale kdyz to zvladla Ilca s tou jeji drobouckou postavickou, tak to snad bude ok :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
ja myslim, ze to kocka zvladne :wink: zatim to tu bylo u vsech holek v pohode a claudi bude pokracovat :wink: :wink:
22. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
No jasna vec - jsme tady od toho, abychom to zvladly na jednicku - jen ted uvazuju porad, jestli se mam odhodlat k epiduralu...
22. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
arwi: jooo, lucinka mi roste před očima. Je to fakt úžasný, jak se za ty tři týdny změnila a vyrostla. Už je z ní pěkná baculka :slight_smile:
Zlvádáme to v pohodě, v noci je docela hodná (vůbec nebrečí, jenom si na mě vždycky broukne a zakňourá), budí se kolem půlnoci, pak mezi druhou a třetí, pak mezi pátou a šestou a potom kolem osmé. Celé noční kojení je docela krátké, jen se napapá, odříhne si a jdeme chrupkat, ale kolem té třetí je to na dlouho. To s ní jdu do obýváku, nakrmíme, přebalíme, pak chce znovu papat a pak si odříhneme a to trvá třeba třičtvrtě hodinky.

Taky si myslím, že to Claudinka zvládne na jedničku :wink:
a nerada straším, ale třeba ještě neporodila, třeba to zas tak rychlý nebude a porodí během noci nebo brzy ráno. Ale každopádně už se jí to blíží (tedy pokud to nemá za sebou) a za nedlouho bude mít cvrčka v náručí! :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
No to je fakt, že zatím ty porody tady probíhaly docela v pohodě a bez jakýchkoliv problémů! :slight_smile: jen tak dál těhulky! Doufám, že to v takovém směru bude pokračovat :wink:

a ne jako v jiných diskusích, kde se předhání, která měla horší porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
tajné info v 18 h byla na 8cm otevřená
22. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
No, diky, Mish....asi to zas tak rychle nejde....ale ona to da, je to nase Letni maminka a tady se rodi na jednicku :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj mishulle :slight_smile: juuu, tak to už by mohl být malej na světě!!!
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ilusko, to je hodna Lucinka, taky bych chtela tak hodne deti...
22. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
tyyyjo, diky za tajnou informaci :wink: no to uz by pepino mohl byt treba venku..... :sweat_smile:
teda co mne malej ted dela v brise, to je neskutecny :confused: boli to jak cert......myslim, ze bych mu mela vyhlasit vecerku.....au au.... :angry:
22. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
hele, jak je to u dvojcat? ja bych se bala, ze kdyz mi jedno usne, tak se druhy vzbudi :confused:
22. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
len: i to je možný, dvojčátka nespí na povel najednou :wink: ale zase většinou miminka usnou, jakmile se přebalí a nakrmí, to je vždycky utahá, tak když je bude arwen krmit najednou, tak potom i najednou usnou :wink:
horší pak bude, když se na jídlo bude budit každý zvlášť. Musí se to vydržet do konce šestinedělí, to se to ještě všechno musí přizpůsobovat tomu, co a kdy chce miminko a až potom po šestinedělí se může začít nastolovat určitý řád.
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
jeeee chuderka arwen, to aby si nechala prisit dalsi par rukou :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
No, taky z toho mam hruzy, ale vim od kamaradky, co ma dvojcata, ze druhe mimi proste na to jidlo budila, protoze by se zblaznila a nevyspala vubec....
22. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
arwi: to je taky dobrý nápad. Já dkyž někam potřebuju jít na čas, tak malou vzbudím, nakrmím jí ( i když třeba ještě není její hodinka), aby se mi třeba venku najednou neprobudila a nechtěla napapat.
22. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
arwi, tak to mas ale fajn, ze mas kamaradku s dvojcatkama....aspon poradi :wink:
22. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
no tak když máš kamarádku s dvojčatama, tak ti určitě poradí hodně takových fíglů, jak na ně a jak si to celé ulehčit, to je praktické, to se hodí :wink: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
hele iluss, mela ty jsi nejaky poslicky? nebo to bylo raz naraz?
22. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
a neni pak mala mrzuta, kdyz ji probudis mimo ten jeji rytmus?
22. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
P O Z O R !!!!!!
Mám ÚŽASNOU ZPRÁVU !!!!!!!!!!!!!!!! Posílám Vám její znění :slight_smile:
Tak, kočky, koníkovky, dnes v 19.05 jsme se rozrostli o malého človíčka. Jmenuje se Pepíno, váží 3,61 kg a měří 47 cm. K světu se má až-až :slight_smile: Maminka vyčerpaná, ale šťastná. A taťka? Byl úžasnej!

Tak, Claudinko naše, krátké to nebylo, nicméně jsi hrdinka, moc blahopřeju, hodně š'tastných chvil, zdravíčka a lásky!!!!!!!
22. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
já poslíčky neměla, bylo to ráz na ráz, rovnou mi praskla voda a kontrakce začly až při cestě do porodnice.
je fakt, že poslední týden-14 dní před porodem mi tvrdlo břicho, ale ne moc a nebylo to vůbec bolestivé, tak jsem tomu váhu vůbec nepřisuzovala.

mrzutá vůbec není, já jí probudím něžně, pohladím jí a dám jí pusu a ona se hezky probudí protáhne a chce pak sama od sebe papat :wink:
22. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
jeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak dve miminka v jednom dni :sweat_smile: claudinko, hooooodne stesticka a zdravicka vam obema :wink: at se tu Pepinovi libi a mamince gratulaci...obrovskou :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ano, dneska je to krasnej den, pujdu si lehnout, ulevilo se mi za Caludinku i Ludvu, tak se opatrujte, Ilus s Lucinkou a Ty, Leni, hlavne klid, at je ten Petr vazne doma!!!!
Ja to mela s porodem stejne, rupla mi voda a pak jsem dostala bolesti....

Krasne sny vsem!!!!!
22. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
jeeee, claudinko ooobrovská GRATULACE k malému Pepínovi! Zvládla jsi to báječně, kočko! :slight_smile:
přeju vám oběma hodně štěstíčka a zdravíčka a ať jste brzy fit :wink:

arwi: dobrou noc!

jinak holky, moje poznatky: nekupujte si plenky Fixies, já vyzkoušela Pampersky (ty jsou úžasný) a Fixies (ty stojí za prd) - jsou krátké a po stranách protékají a vůbec nám nesedí!. Normálně malá ležela na boku a počůrala se a normálně měla celý bok bodýčka a dupaček mokrý, proteklo to na boku, i když ta plenka byla dostatečně utáhnutá a zalepená.
22. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.