• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwi, hezky se vyspinkejte vsichni tri :wink:

iluss, ja na pampers slysela nic moc dobryho :confused: zatim mam to jedno zkusebni baleni huggies....tak uvidime....o fixies jsem ani nepremyslela....
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
no nám pampersky vyhovují :wink: taky jsem o těch huggieskách slyšela, že jsou dobrý. Ale u nás byly zrovna pampersky v akci, tak jsem je koupila a jsou fajn :wink:

a ty fixiesky jsme dostali, tak jsme je vyzkoušeli a fakt jsou hrozný.
22. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
jo a dneska mi přišel dopis ze sociálky ohledně porodného, že mi přijde nejpozději v červenci :wink:
myslela jsem, že je porodné 11000,- a ono je 13000,- tak jsem byla přijemně překvapená :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
jeee, no tak to urcite potesi :wink: sice jsou to jenom dva tisice, ale urcite to pomuze :wink: taky by to mohli dat vyssi....to zase zvednou, az se nebudou deti rodit..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
no tenkrát to bylo 17000, to bylo úžasné, ale bylo to jenom chvilku. Sestřenice měla rodit před pár lety koncem března, ale malej si dával na čas a porodila začátkem dubna, no a oni to od dubna snížili na 11000,-, takže to prošvihla ani ne o týden.
22. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Len, už to taky pomalu balím, půjdu do hajan, už se mi nějak zavírají oči :wink: dobrou
22. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:

tak nejprve velikááánská gratulace Caudince a velkému epínovi k malému pepínovi :slight_smile: at je hooodně zdravý,spokojený a šťastný a at vám claudinko dělá jen samou radost :slight_smile: a jsi mamka šikulka a teda jen koukám-jdeš si jen tak na kontrolu a už vlastně skoro rodíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ted by snad už taky někdy měla porodit Unka,že-ta měla termín už někdy o víkndu,ne? ? a taky se to blíží lucce, sister a snad taky i mě .... :wink:

jinak psala mi Ludva (když ještě nevěděla,že ji sestřička rodná prozradila) a psala,že má dobrou zprávu pro Lucinku,Miu a malou sister :slight_smile: Matěj je na světě...

..no prostě Ludva maminka sní nevěsty pro Máťu už teď v porodnici :slight_smile: :grinning:

jo a psala jsem i Klárce a ta mi zatím vůbec neodepsala,tak snad se nic neděje -zítra ji napíšu o Pepínovi,tak snad se ozve-snad je v pořádku kočka naše..už mi tu chybí..je zvláštní,ž tu tak dlouho nebyla...

Sisi-koukám,že jsi měla náročný víkend....s tím cvičením- no snad zaberou jiné fígle-sice jsi krátce před porodem,ale někdy se podaří ,že se otočí až těsně...každopádně snad to dopadne dobře at již hlavičkou,tak KP...

Iluško- krásné fotečky :slight_smile: a jste náádherná rodinka-moc vám to na společné fotce sluší :slight_smile: a lucinka roste jao z vody :slight_smile: a dortík bych si dala hned teda ...honí mě mlsná :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

kočky,všechny se opatrujte-arwi,jsem ráda,ž jsi měla hezký odpočinkový víkend :slight_smile:

dobrou noc :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
ahoj kočky,tak nakukuji,co a jak nového a tady ani noha :confused: :sweat_smile: počkejtéééé,snad všechny nerodíte.... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to by nebylo fér-to mě kdyžtak vemte do rodící party :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

no,nějak jsem si četla včerejší příspěvek a je znát,že byl psán do ela pozdě večer :wink:
chtěla jsem napsat že LUDVA SHÁNÍ nevěsty,ne že je SNÍ

tady v krkonoších je teda pěkně hnusně-fouká vichr a do toho prší -to je fakt léto jako vymalovaný tohleto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
kočky a ted mi psala Klárka

" ..celkem to jde,neberuléky,včera jsem ale musela mít kapačku,bolelo mě břicho,dneska je mi dobře :slight_smile: člověk jak se tady válí má problém s jakýmkoliv pohybem.Unaví mě i sprcha......"

a posílá gratulaci miminkům i maminkám :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
tak a ještě doplnující sms od klárky- na mou otázku,zda ví,jestli půjde domů...

" já věřím,že to půjde bez těch léků a pustí mě jště s bříškem domů-pouští po ukončeném 36tt, což bude kolem 10.7. Tak počítám dny,domů potřebuju,nemám nic přopravený,ségra slíbila,že přijede a vypere,vyžehlí , já na to s tím tvrdým bříškem asi mít nebudu :frowning2: .... myslím na všechny koníkovky ."
23. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko letní těhulky a maminky! :slight_smile:

Včera ve 23:18h psala ANDULKA:
"Mám velkou radost z Pepínova narození! Je to kus mužskýho :slight_smile: Claudince a Pepinovi staršímu gratulujem a Pepínovi juniorovi přejeme do vínku jen to dobré, zdraví, radost a posíláme pusinku. "

Dnes už Andulku pustí domu, tak se sem na nás přijde podívat :wink:

Tak už se to i Klárce blíží a snad už ji tedy brzy pustí domů. Musí to být pro ni opravdu dlouhé, namáhavé a taky stresující, že nemá ještě nic připraveného. Sle ještě že jí ségra pomůže, musí se teď kočka šetřit :wink:
Držím jí palečky, ať všechno dobře dopadne!

Bledulko: tady je taky hnusně. Je tam zima, fouká vítr a prší :confounded: dneska asi moc procházkovat nebudem!
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Holčinky, já vás nestíhám :angry:
Předávám práci, ale stejně mi jí spousta zůstane...navíc mi došlo, jak malou budu mít nemocenskou, protože jsem měla jako část platu provizi z projektů, o které jsem se starala. Ufffffff......

Jak se máte? Tady je taky výstavně hnusně :frowning2:
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
tak kde jste všechny??? snad ne všechny v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ilusko, to ne, ale mam strach, jestli mi nerupe voda :frowning2: Mam mokry kalhotky a nechapu, z ceho,treba jsem si jen cvrkla :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
a teče to z tebe pořád a nebo už ne? jestli ne, tak to je jen výtok, to se mi během těhu stalo tak 4x, cítila jsem, jak ze mě vytekl proud vody,ale bylo to krátké a za chvilku nic. Tak to byl jen výtok.
Kdyby to postupně odtékalo pořád, tak to je voda a to bys měla k doktorce.
23. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
zase jen rychle před krmením, Vašík mi ve spánku poplakává, tak už mám nachystané mlíčko a čekám, kdy se probere úplně.
Claudince a Pepínovi moc blahopřejeme, přeje hodně zdravíčka, štěstíčka, ať Pepíno dělá rodičům jen samou radost :grinning:
23. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jsem tady, fakt me to vylekalo a sla jsem. NAstesti je to v poradku, jsem teda otevrena na 6 mm a NASTESTI SE TO ZATIM DAL NEHNULO a je to vytok.- Teda mi spadl kamen ze srdicka. Fuj

Mela bych aktualizovat tabulku, nejak jsme nemela cas, mrknu se na to....

Ahoj Denisko, tak co, Vasicek je hodnej a v poradku?
23. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
arwi: to je dobře, že jsi tam šla. Jsem ráda,že to nic není :wink:
jen ať si miminka ještě chvilku pobudou tam, kde jsou!
23. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,
arwen - dvojčátka už se nemůžou dočkat, až tu budou mezi námi, viď? snad si dají ale ještě chvilku na čas a budou si lebedit v bříšku

A zase jedna gratulace: Milý Pepino, ať se ti na to našem světě líbí!! A samozřejmě ti přeji hodně zdraví a hlavně aby na tebe byli tvoji rodičov hodní :slight_smile:

My jsme s Ondráškem nebyli koárkovat ani včera a nepůjdeme ani dneska - je tam jako na podzim a od rána leje a leje. A k tomu fouká hnusnej vítr. Zítra pojedeme na výlet k rodičům do Teplic, tak snad se počasí umoudří a vynahradíme mu to.

Ill - Lucinka fakt roste. Zd se mi, že oproti Ondráškovi, už fakt přibrala. Ondra bude asi pěkný drobek ještě dlouho.

Andul - už se na tebe moc těším!!!

A bledulce posílám pozdrav do hor!!!
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
ill - a co bříško, už vás netrápí? Ondra včera probrečel skoro celý večer, už jsem nevěla, co s ním, ale nakonec usnul a celou noc proprděl :slight_smile: Už jsem pro jistotu koupila ty kapičky sab simplex, ale ještě jsem mu je nedala. Dáváš je Luccince nebo mažeš jenom Pupíkem?
23. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
No, maji jen kilo, je to jeste strasne malo :frowning2: Doufam, ze vydrzi co nejdele a budou v poradku....jedno se otocilo hlavickou :slight_smile:

Ahoj Jani :slight_smile:

Neboj se Sab simlpexu, nam pomahal, taky fenykl a masaz pupiku :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile:

Jooo, z Lucinky už je kus ženský :grinning: naposledy jsem ji vážila minulý týden ve středu, tak to už měla 3320g, tak jsem zvědavá, kolik bude mít teď :wink: zvážím jí zase večer před koupáním. Ale roste opravdu před očima.
Ondrášek je krááásnej, teď jsem ti koukala do albíčka na nové fotečky :wink: je to fakt takovej drobeček.

Jinak s bříškem už je to lepší, piju ten hnusný fenyklový čaj, kamarád mi přivezl ty třešňové pecky v pytlíčku, mažu bříško Pupíkem a cvičíme nožičkama. Občas si ještě brekne a krtoutí se mi v postýlce, ale prdí už hezky :grinning:
Ty kapky ještě nedávám, protože jsme je ještě nekoupili, manžu už posílám týden do lékárny, ale prý už je snad konečně přiveze :wink:

Poslední dobou ale přes den moc nespí a když konečně usne, tak jen na chvilku a pak se hned probudí. A budí se mi na papání po kratších intervalech než po těch třech hodinách jak na začátku. Občas mi přijde, že ani nemá hlad, prostě se přisaje a chce jenom dudat. Dudlíka totiž odmítá, tak jí jako dudlík sloužím já :grinning:
No když jsme venku, tak spí krásně celou dobu, ale takhle jak je venku hnusně a prší, tak jsme doma a doma moc nespinká.
23. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky,

fenyklový čaj piju každý den a masáž pupíku krémem Pupíkem taky dělám. Snad to brzy přejde.

A kilo je fakt malinko. Musí to v tom bříšku ještě chvilku vydržet.
Napíšu vám jednu příhodu z porodnice:

Měli jsme porodní sál hnedka naproti našemu pokoji, takže jsme tam měly s maminama docela veselo... Jednou v noci tam přišla rodit jedna holka. Doktor na ní byl docela hnusnej a nepřijemnej. Trošku mě to vyděsilo a bylo mi jí líto. Takhle mluvit s nastávající maminkou. Ale potom jsme všechno pochopili. Byla to feťanda, která už u nich rodila loni. Přišla tam bez těhotenské průkazky - od začátku těhu nebyla u doktora. No prostě hrůza. No a když porodila mimčo, zjistilo se, že tam je ještě druhé!!! No a do tři hodin po porodu stihla dát miminka k adopci a utéct z porodnice. Dobré že? Naštěstí byla mimča snad v pohodě. Ale pokaždý když teď na to myslím, je mi z toho na nic...
23. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jani, brrrrrr. Jenomze v ni zbyl aspon malinkatej kousek zodpovednosti a dala deti radsi k adopci, nez by nesla to riziko a nechala si je. Bude jim dobre....u ni by byly chudinky :frowning2:
23. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ondra mě má občas taky jako dudlíka :slight_smile: Ale přes den ještě docela spinká. Sice se teď u toho někdy kroutí - asi to bříško. A krmíme taky někdy dřív než po třech hodinách. V noci se ale probudí třeba až po pěti :slight_smile: Tak se zatím docela vyspím.
23. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
jeee, tak to je teda silný kafe! to je fakt kus nezodpovědnýho tvora!!!
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak to mě se teď v noci budí už po dvou hodinách, nepije totiž moc dlouho. Trošku se napapá a pak už nechce, tak se pak zase brzy probudí a má hlad.
23. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jani, tewn Ondrasek je ale taky nadhernej.....kocham se foteckama :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
holky,je to k vzteku,ted jsem si smazala příspěvk,který už byl dlouhý před odlesláním :angry: :angry: :angry: grrrr :angry: :angry: :angry: :angry:

tak znova

moc vás zdravím... :slight_smile:

tady je teda pěkný hnus počasí-lije,bouří,fičí...kdyby aspon na mě ta bouřka měla vliv takový,že bych začala rodit,ale to za nééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

arwi-jsem ráda,že jsi byla na kontrole a hlavně že je vš v pořádku a nešlo o plodovku...doufám,že se šetříš a odpočíváš :wink: :slight_smile:

maminky- já vám ty dětičky vnáruči už snad i nepokrytě závidím :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už bych to brala mít za sebou...nějak je to pro mě únavnější než když jsem byla těhotná s tomíkm...to jsem byla plná elánu a ted jsem jak líná dorota :unamused: asi je to tím,že tomík vyžaduje docela dost energie od ostatních- ten se nezastaví :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes dopoledne jsem byla koupit malý dáreček od miminka pro Tomíka- jakože mu ho miminko přineslo...snad se nám nějak podaří omezit sourozeneckou žárlivost-jsem fakt zvědavá,jak bude tomík brášku brát...

holky kojící- co kojení? v pohodě? a jak si to užívát- já ty chvíle milovala -jak si to miminečko tou ručičkou pak i prs drží a hltá a polyká :slight_smile: je to tak hezky intimní a mnažel se na to strašně rád díval :slight_smile:

deni-jak to budete dělat venku s mlíkem- když budete chtít na delší výlet (případně dovču,pokud se chystáte)atd?
mám pro tebe tip- jak jsem nesměla nějakou dobu kojit a tomík byl převeden na spešl mlíčko,tak jsme to dělali tak,že jsem měla dvě nerezové termosky - v jdné převařenou vodu studenou a v jedné převařenou horkou a když měl Tomík hlad,tak jsem namíchala správně teplou vodu a uddělala mlíčko- takže jsme i v tuhle dobu mohli na výlety :sweat_smile: :sweat_smile: a po použití vymyla hned nejdřív studenou a pak hned horkou vodu tu lahvičku,aby byla kdyby bylo třeba jakoby čistá... ale třeba to máte vymyšlený a natrénovaný jinak...

a co vy maminky ostatní ?- Jani,Iluš,květuldo - chystáte se na dovolenou? nebo letos to necháte plavat?
23. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
jani- ondrášek je kráásnej :slight_smile: a tobě to mooc sluší :slight_smile: a je to takový drobek co? holky,počkejte až vyrodím 4 kilováho klacka to bude nářez-oprpti těm vyašim dětičkám ho ani nebudu mět do čeho oblíknout :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.