• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak jsem to propocitala a zjistila jsem ze na ten kocarek me vyjde o necelych 9 000,- korun levneji, nez kdybych si kupovala normalne. To je hezekeeee ne!!!
31. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré ráno,

ahoj Arwi - tak že by alespoň jedna "buchtička" byla v bříšku? tak držím palec :wink: a z těch dvou kil co máš nahoře si nic nedělej...teď už budeme jenom přibírat... :grinning: :grinning:

rit - jsi ranní ptáče, na to že jsi šla tak dlouho spát. to já bych byla ještě tuhá.... Gratuluji ke kočárku, krásně se ti povedlo ho sehnat.... :wink: a hned má člověk radost,viď?? :grinning: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Arwenko ja jsem si rekla, jelikoz jsem si vyhlidla kocarek za 25.000,- Tak jsem to udelala tak, ze na www.mimibazar.cz Jse si sehnala pouzitou po jednom miminku hl. korbu, fusak a autosedacku. Mam to vse od jedne pani. A uplne nahodou mi kamarad poslal odkaz emailem na nejaky inzerat ze pani prodava novy sportak o 2500,- levneji nez se prodava. tak jsem mela zrovna stesti a narazila jsem na super kup.
Ale zkus ten mimibazar, tam by jsi neco mozna mohla sehnat :wink:
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoky claudisku, ani nevis jakou mam radost!!! Hlavne ze jsem ho sehnala za takoveto penize. To jsem uplne v soku. Ja vetsinou nemivam takovehle stesti.
A co se tyka meho vztavani, mozna ze bych i este tak hodku pospala, ale rano me delnasove probrali vrtackou do zdi. Ale unavena nejsem. Me hodne dodava i energii to hezke pocasko venku :wink: . Protoze uz to konecne vypoada nadejne ze se otepli!!
31. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
rit - to máš pravdu, to sluníčko dělá zázraky....taky mi nabíjí energii...a to v našem stavu přece potřebujeme :wink:
31. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Claudi to si pis ze potrebujeme. Muzu ti rict ze me to uplne dodava energii. :wink:

Holky ja uz se tak tesim az budeme mit ty nase skritata doma a budeme jeszdit za takovehleho krasneho pocaska budeme moc vyrazet na prochazky.
31. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Jeziz co jsem to zase napsala za hovadinu. Ale urcite viiiim ze jste to vsichni pochopili!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Haaloooooooo kde jste kdo??? Tady nikdo neeeeeeniiiiii??!!! :confused: :confused:
31. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojda, krasne rano holky :slight_smile: tak ze by se nam pocasicko konecne umoudrilo? :sweat_smile:
ritus: to jsem rada, ze jsme te pobavily...my se vcera dooost nasmaly.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
no ja jdu jenom nakouknout, jestli jste nasly nasi novou diskusi, kterou jsme pro vas zalozily a koukam, ze jsi tu jenom ty a arwen...ale ta uz asi zase sla, co? Ja mazu do sprsky, pak s pejskem a musim dneska na gyndu pro ten papir na penize, jelikoz jsem vcera byla lenoch a vyprdla se na to....
31. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
jeee a vlastne jeste claudi :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
já jsem tu jen s delšími přestávkami.... chytil mě amok jarního úklidu, či co.... :grinning: vařím a do toho lítám po baráku jako zběsilá a gruntuju...musím dokud se mi chce a dokud je na to čas, až bude prcek na světě tak tu asi shnijeme, neboť se mi už nebude nic chtít a taky nebude tolik času... :grinning: :grinning: :grinning:

holky, ,moc se na nedělní srázek a na vás a na vaše bříška TĚŠÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Čauky maminy :sunglasses:

Tak koukám, že už máme další diskuzi, to jsme ale drbny :grinning: Taky jsem zaznamenala, že si dáte sťuka a půjdete do zoo, tak tam s váma budu v myšlenkách taky :grinning:
31. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Dneska jsem dala mamce šíleně dlouhej seznam co chci koupit v lékárně pro mě a pro mrňouska, tak se těším až to donese, jen mi je líto, že nákupy kolem prďolky nemůžu obstarat sama
31. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile:

teda vy jste toho večer zase napovídaly!!! :grinning:

teď jsem dorazila teprve do práce. dopoledne jsem byla na tom OGTT. Nečekala jsem, že to bude trvat tak dlouho, strávila jsem tam dvě a půl hodiny. A během toho mi brali krev a moc celkem 3x. Výsledky už snad budou zítra.
31. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Dneska mě honí šílená mlsná a doma skoro nic nemáme a do krámu si taky dojít nemůžu, to je krize, navíc mám od manželína zakázáno vařit, takže si nemůžu udělat ani palačinky a budu muset počkat až dorazí domu
31. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
A ten meloun bych si dala taky :dizzy_face:

ahoj iluss :slight_smile: To je fajn, že už to máš za sebou a ty dvě a půl hodinky - z toho si nic nedělej, já tam tvrdla o hodinu dýl :angry: :grinning:
31. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj kvet :slight_smile:

no tak musíš vyburcovat buď sousedku, ať ti pro něco skočí a nebo příště naporoučet manžílkoví, ať nakoupí hooodně zásob do špajzu a ledničky :wink:
31. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
iluss: asi si dám rohlík se sýrem :grinning:
31. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
jdu naskenovat jednu fotku, kterou mi udělali, když jsem byla ve špitále, je na ní Radimek :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
jeeee, jen do toho, už se těším :slight_smile: moc foteček v albíčku nemáš. Nemáš nějako svoji aktuální fotečku?
31. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak je tam :grinning: Holka zlatá, já jsem se nefotila už ani nepamatuju :grinning:
31. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
jeeee, to je prďolka :slight_smile: hezká fotečka!

tak to musíš napravit :wink: až manža přijde z práce, tak ho tím zaúkoluj! :wink:
31. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
já focení moc nemusím a navíc teď když mám tak nějak trochu jiný myšlenky... snad do porodu nějaká fotka s bříškem bude, jinak až pak z porodky :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
díky za pochvalu :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
Už se nemůžu dočkat až bude po všem a Radimek bude spinkat doma v postýlce... budeme Radimka mít jako takovej dárek k výročí svatby. Zhruba měsíc po termínu porodu spolu budeme už rok jako manželé :grinning:
31. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tohle počasí hrozně svádí k jarnímu úklidu... je venku nááádherně :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
ahoj holky těhulinky :slight_smile: dnes je tak kráááááásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

květuldo,tak na jarní úklid můžeš opravdu tak jenom myslet :slight_smile: ale za necelé dva měsíce už budeš jezdit s Radímkem v kočárku na prochajdách :slight_smile: :slight_smile:

iluško,ahojky :slight_smile: tak snad budeš mít ogtt v pořádku.... jo jo,je to vždycky na dlouho,chodím tam jedině s knížkou :wink:

hlásím,že těhu poradna v pořádku,přibrala jsem celkem kilo a půl, neotvírám se a vyfasovala jsem žádanku na další UZ ve 30-32 týdnu... :slight_smile: :slight_smile: akorát tomík nelibě nesl,že mě pan doktor prohlížel-asi si myslel,že se mi děje něco špatného,protože se rozbrečel což obvykle jinak nedělá...
taky obdivoval fotky miminek na nástěnce a klasicky opět obdivoval i nástěnku s prsama :grinning: :grinning: :grinning:

ted spí a až se vzbudí,tak nám přijede děda.... dnes odpoledne tedy budeme mít společnost :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile: Tak to je moooc fajn, že poradna proběhla na jedničku :slight_smile:

Nikdy jsem si nemyslela, že bych někdy chtěla tak moc uklízet jako dneska :grinning: Však ono už to uteče a jak říkáš, budu konečně drandit s kočárkem. Myslíš si, že ta placenta bude mít vliv na to, že porodím třeba dřív?
31. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
květuldo-to si netroufám říci...když jen jakoby uvažuju,tak pokud by se už neopakoval krvácení (a klepu ne dřevo,aby ne) tak by podle mě důvod být neměl...spíš se u některých vcestných placent musí dělat plánovaný císař,ale ty ji asi nemáš vcestnou,ale nízko položenou,že?

ale ono stejně počítej s termínem plus mínus 14 dní....to ti nikdo neřekne proč některé ženy rodí v termínu,některé před a některé po....

počasíčko je úúúplně úžasný,krásně by se dala vyvětrat peřina :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.