• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul: hmmm, vajicko na hnilicku, mnam mnam....a andul, znas vejce do skla? To miluju :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
vejce do skla? Co to je?
3. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
kvet: tak z toho mam vitr taky...ze tomu drobeckovi treba neco zlomim...nebo kdyz bude porad brecet, tak nebudu vedet, co s nim....
3. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
len: máme jorkšírka, v září mu budou 2 :slight_smile: Měla jsem vždycky vysněnýho ridgebacka, ale v bytě bych velkýho psa nechtěla a na dvoře by asi hodně strádal, navíc by asi ani nezvládal zimu venku :unamused:
3. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
len: někde jsem slyšela, že jedna holčina když byla těhu, tak měla úraz na lyžích nebo kde a málem o dítě přišla a ten malej prcek to v bříšku bral jako že ho nechce a když se narodil, tak prej skoro celých 10 měsíců jen probrečel
3. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
kvet: no, to si vezmes nejakou sklenicku, osmazis slaninku, das do sklenicky, nakrajis nadrobno cervenou cibulku, das na slaninku, uvaris vajicka na mekko nebo na hnilicku, oloupes a hodis na cibulku, osolis, opepris, zamichas a papas :grinning: je to fakt dobruuuutka :wink:
3. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
len: to zní famooozně :grinning: to jsem ještě nejedla, budu muset vyzkoušet :slight_smile: ale až po porodu :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
kvet: ja mam ridgebacka a muzu ti rict, ze je to pes do bytu....klasickej gaucak...doma o nem skoro nevim(to je vyhoda velkych plemen v byte), je strasne klidnej, venku ale drak :grinning: jedinej problem plemene je to, ze jsou dost dominantni vuci ostatnim psum...ale velika prednost - bezmezne milujou deti :sweat_smile: uz se tesim, az bude baracek, poridime aspon dalsi dva, to uz jsme se s Petrem dohodli. Petr ho puvodne nechtel, protoze ho vubec neznal...ja ho mela taky vysnenyho a ted bysme nemenili, je to faaakt zlaty zvire....he he, zrovna se vzbudil a vali na me kukadla :grinning: jak neni Petr doma, tak okupuje jeho pulku postele :grinning: Mymu kulichovi uz bylo sest...
s tim miminkem je to hrozny, 10 mesicu brekotu bych asi nezvladla :confused:
3. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni, já tu mám "jen" debrecínku, ale to by nemuselo vadit, ne? :wink:

MMCH - koukej: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3019868 Je sice malinko dražší ale krááásněj!!! :dizzy_face:
3. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
kvet: je to mnam mnam :wink:
3. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
A to to vajíčkona hněličko v té skleničcerozkvedláš, aby se tosmíchalo s tou cibulkou a slaninou?? :confused:
3. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
andul: debrecinka dobra :wink: a klidne, jestli mas i jarni cibulku, mnam....
hmmm, pekne jsi vydrazila :sweat_smile: a ta cena? no jo no...nemuze byt vsechno za korunku...ale i tak je to dobry, v obchode bys to za tu venu asi neporidila....
3. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
ahoj kočičky moje zlatý :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
andul...jo jo :wink: ale je lepsi, kdyz je to neco mezi nahnilicku a na mekko
3. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
co nového-je u všech vše Ok? určitě mě poinformujete ,já to netsíhám dočíst :slight_smile:
len: kamarádka měla psa a fenku v bytě :slight_smile: ale nezdálo se mi, že by byl některej z nich dominantní vůči ostatním psům, asi záleží na jednotlivcích :slight_smile: byla jsem s tou kamarádkou jednou na výstavě, vystavovala totiž oba a potřebovala pomoc, bylo to tam super :slight_smile: Měla jsem od ní i zamluvený krásný štěně, ale neprošlo to, bydlela jsem ještě u našich a ty by ho dali maximálně na dvůr :frowning2: Hrozně tohle plemeno obdivuju a líbí se mi ten jejich 6. smysl jak skoro pokaždý vycítí nebezpečí a zasáhnou :slight_smile:
ahoj bledulko :slight_smile: jakpak se mame?
ahoj bledulko, ani snad nic... holky pořád nakupujou :grinning:
3. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
jééé,nákupy :slight_smile: hádám,že to bude aukro a podobé :grinning: :grinning: :grinning:
holky,vy jste draci :grinning: :grinning: :grinning: ale kdybych neměla spousta věcí po Tomovi,jela bych v tom s vámi :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Bledulinku, ahojky - právě tady vačíme "vejce do skla" podle Lenourky. :slight_smile:

Jdu dát vařit vajíčko. :grinning: Ta cibulka se taky opeče nebo ne? A něco mezi je cca 5min?
3. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
květulinko,ty jsi v pořádku asi,že? když tě tu člověk vidí,tak si řekne,že asi vše Ok-klepu za tebe na dřevo :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Jenže já bych nenakupovala - za to může Léňa! :grinning: :grinning: :grinning: POsílala jsem jí tipy na aukce a dvěmajsem holt neodolala. :sweat_smile: A taky jsme je vyhrála! :grinning:
3. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Ještě že to mám na koho svíst. Chich! :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
andulinko,takhle to svádět na Lénu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jako se říká "to néé já,to samo" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
kvet:hmm, jasne ze jsou i flegmatici, ale 90 procent psu, co znam nebo potkavam, se perou....
kvetul,kdyz jsem nasim rekla, ze si porizuju do bytu ridgebacka, tak tos mela slyset...ze jsem prdla, ze velkej pes do bytu nejde,ze jsou zvedavi, jak to budu zvladat, ze pes bude trpet a bla bla bla....dneska, kdyz tam prijedeme, tak tat leze po ctyrech, mamka mu po telefonu vzdycky posila pusinku od babicky...a v lete jim ho nastehuju do bytu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
bledulko, cítím se naprosto skvěle, dneska jsem i naládovala pračku prádlem, ale nějak mě to zmohlo, pověsit ho bude muset manžílek :sweat_smile: V pondělí jdu do poradny, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne, hrozně moc bych si přála, aby ten hematom byl menší, ale spokojím se i s tím, že to je pořád stejný, vždyť i to je dobrá zpráva :slight_smile: a myslím si, že když na sebe budu opatrná, tak že to už po měsíci samovolně krvácet nezačne.
3. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
andul, ta cibulka je syrova a vajicko tam nech tak ctyri az ctyri a pul minuty
3. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
bledul neboj, ja si to s ni v nedeli vyridim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
květulko-ráda to slyším.... :slight_smile: a za chvíli už budeš mít po porodu,ty necelé dva měsíce utečou jako voda :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
leni-strčíme andulku k tučnákuům,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.