• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojte kocky :slight_smile:
jeee, tak andulka uz se ozve z domu? to by bylo fajn, kdyby ji pustili dom, aspon by si uzili na zacatku klidek, babicka prej odjizdi na 10 dni do lazni :grinning: :grinning:
a klarce bych taky prala, aby ji pustili dom, uz je tam, chudinka, docela dlouho :frowning2:
arwi, tak to jsem si oddechla, ze to byl jenom vytok Kilo je vazne jeste malinko...proto musis, kocko, odpocivat jak to jde.......ja mam poslednich par dni taky vlhkou podestylku a vcera ze me vypadl takovej kus pruhlednyho hlenu, tak doufam, ze to nebyla zatka....taky bych byla rada, kdyby prcek jeste nejakych par dni vydrzel v brisku, neb nemam nic hotovo...hlavne me strasi to baleni....chci toho udelat co nejvic, protoze nechat to na Petra, tak mi urcite veci urceny do Rychnova odveze do Decina a obracene :grinning: zname chlapy, ze? :grinning: :grinning:
jani, ten Ondrasek je ale bubisek malinkej :sweat_smile: fakt krasnej :wink:
iluss, to je sranda.....jak pises, ze Lucinka ma 3,3 kila a je to kus zensky....jak se jinak rodej deti treba kolem 3,7 kila :grinning: :grinning: :grinning: no jo, je to kocicka :sweat_smile:
jani, teda s tou fetackou je to siiileny :astonished: ale aspon ze sla porodit do porodnice a neodrodila to nekde venku a pak nehodila nekam do kontajneru....jak se ted v posledni dobe dost casto deje :angry: :angry:
bledul, nic si z toho nedelej, ze mate na horach hnusne...v Praze je to to samy :angry: sice nebouri, ale od vcerejska skoro nonstop lije :frowning2: zase jsem se vratila z venceni mokra jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile: my si kojení taky užíváme a hezky nám to jde :wink:

jinak dovolenou jsme letos zrušili. Nerada bych někam cestovala s takhle malým miminkem. Uvidíme příští rok. Do ciziny teda ještě ne, ale Čechy bychom příští rok mohli dát.
Letos si budem měsíc dovolenkovat u rodičů na zahradě :wink: maj tam bazén a zahradu a hodně stromů a keříků a je to tam moc pěkné, tak proč někam jezdit, když to máme i doma :wink:
23. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj bledulko a len,

kojení si taky užívám, moc jsem se na to těšila a doufám, že to do toho roka vydržíme a mlíčka bude dost. Kolikrát se bojím, aby mu stačilo, ale snad jo. Ill - můžu se tě zeptat? Kojíš vždycky jen z jednoho nebo z obou? Já se snažím jen z jednoho, ale někdy mám pocit, že to je málo a dám mu ještě druhé.

A s dovolenou to letos moc nevidím. Když to ale půjde, možná vyrazíme někam do hor na prodloužený výlet. Třeba v srpnu by to už mohlo jít.

Len - radši si to všechno připrav sama a na Petrovi to nenechávej. Jestli je to podobný jako s mým Honzou, tak ti teda nezávidím. Stačilo mi, když se teď musel starat o návštěvy :slight_smile: Otázky tipu, kde máme misky nebo neotevřené mléko, mě docela dostávají :slight_smile:
hmmm, že by zátka ? No, ten tvůj prcek už se taky pomalu chystá na svět.

A díky za pochvalu Ondráška :slight_smile: Už se na ty vaše dítka taky moc těším!!!
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
ahoj jani, hi hi, tak to jsi me rozesmala..... :grinning: :grinning: :grinning: to mas doma taky typka za vsechny prachy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snazim se toho zabalit co nejvic, ale pripada mi, ze to vubec neubyva :astonished: jenom tech knizek a casopisu.... :confused: a jeste ta moje botanicka zahrada :grinning: :grinning: :grinning: navic me poboliva bricho a dost mi tvrdne....doufam, ze se malej nechysta na svet v nasledujicich par dnech, to by me trefilo :astonished:
23. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
V porodnici jsem to střídala a kojila z obou, aby se mi rozjelo mlíko, ale teď kojím vždycky jen z jednoho. Aby malá dostala přední mlíko na žízeň a zadní tučnější mlíčko na hlad.
23. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
len, musím prckovi domluvit, ať tam ještě chvilku pobude :wink: vím, že už se na nás moc těší, ale my mu neutečeme a rády si tu na něj ještě chvilku počkáme :wink:
musíš se teď hodně šetřit. I když to říká ta pravá, která do porodu lítala všude možně a dělala všechno možné i nemožné :grinning:
23. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
no to teda jo - doufám, že Ondra bude po mně :grinning:

ill - já se taky snažím z jednoho, ale někdy už prostě z něho nechce. Když ho pak zkusím dát k druhému, tak si zase dává pěkně do nosu. No, ještě to nemáme zaběhlé, ale snad se to srovná.
23. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
iluss, se bojim, abych neporodila jako ty...prcek je totiz porad mensi nez ma byt...o 2 tydny :unamused: :confused: v sobotu zaciname 36 tyden....jsem zvedava, co mi reknou v patek v motole...jestli do ty doby neporodim....snad ne, tuk tuk... :wink: sice uz se na nej taky mooooc tesim, ale ty prace jeste....je blby, ze se musime takhle stehovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky doufam, ze malej bude v jistych vecech po mne a ne po tatovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chlapi jsou chlapi :grinning:
23. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
len - a kdy se k rodičům odstěhuješ? až po porodu? nebo potom pojedeš rodit z Děčína do Prahy?
23. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
jani, prave ze je to takovy divoky....z porodnice bych mela jet k nasim, ale jestli porodim driv, takm vazne nevim...Petr jeste musi 14 dni do prace a asi by to sam nezvladl....mame strasne moc veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste ani nemame sehnany stehovaci auto... :confounded:
23. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Honza není domácí tip. Jinak je ale strašně šikovnej. O technické věci a věci kolem baráčku se stará na výbornou.
23. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
tak se hlavně nehoň a všechno pěkně v klídku
nakonec to nějak dopadne
maminka to to u ní určitě všechno připraví
23. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Leni,ahoj. No, k tomu hlenu - nemam potuchy, zda jde vzdycky o zatku, ale muzu Ti rict, ze tohle jsem mela uz nekdy v 5.mesici,fakt, takovy dost velky kusy a dodneska nevim, zda to byla nebo nebyla :unamused:
Dneska jsem mela fakt nahnano, to ja mivam malokdy - jeste, ze jsem doma a ne v porodnici...
23. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
JO a nanestesti jsem zjistila, ze mam 14 dni do nastupu na PPM a pokud nastoupim ted na nemocenskou, budu za tech 14 dni brat 3200 Kc, coz je absolutne nepripustny, takze pujdu sefa zitra prosit o notebook na 14 dni, abych mohla pracovat z postele....
23. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoj kociiii :slight_smile:
no docela ve mne vcera hrklo, kdyz se to objevilo, ale snad to nic nebude....ta zatka by mela byt s primesi krve,ne? tohle nebylo....hele, jeste ze jsi si skocila k tomu doktorovi, aspon mas klid :wink: a praci z postele ti schvaluju, pokud to jde :wink: ale ne, abys pri tom litala po vsech certech a dablech, ty ty ty :slight_smile:
a jak se jinak mate, s miminkama? krom toho dnesniho incidentu.....
23. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
jani, Petr je taky spis na ty veci, co se delaj mimo byt...hlavne mimo domaci prace :grinning: :grinning: i kdyz...nesmim mu krivdit, kdyz mu reknu, tak udela vsechno...vytre, vyluxuje, uklidi, vypere...jen s tim varenim pokulhava :grinning: ale par snidani do postele jsem dostala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
No, ja to taky s krvi nemela a nevim, jestli tam primes krve byt musi, ale myslim, ze teda nemusi a koukej na sebe davat bacha!!! Jinak moc diky za informace, kdyz tady nejsem :slight_smile:
Budu se snazit cely den lezet a kdyz pak odpoledne pride druha prace, tak na ni budu mit hodne casu, rozdelim si ji na cely tyden a nebudu se vubec honit....jinak jsou strasne zivy, porad me ze vsech stran okopavaji a jedno se otocilo hlavickou, ale druhe je porad zadeckem, uvidime, ale spis si myslim, ze me fakt fiknou...
23. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
No, aspon by jsi tolik netrpela.....i kdyz to je taky otazka :confused: on ten cisar je asi bolestivejsi potom....a mit rozriznutej pupik a k tomu dvojcatka.....chjo....ale kdyz te budou muset fiknout, tak asi nic neudelas...myslim, ze vedi, co delaji....a uvidis, treba se otoci i druhej bobik :wink:
23. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
a neboj, bacha na sebe davam :wink: jen to pitomy baleni.....a taky uz mi davaj docela zabrat vychazky se psem....vzdycky kdyz jdeme, tak se malej asi dost rozciluje, protoze me dost bolestive kope a mocak mi dela peknej bordel....jako by mi do nej nekdo pichal jehly :confounded: ale jinak je mi fajn....vsak jsem porad doma a konikuju nebo cumim na telku :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Arwi a ty uz jsi doma?
23. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
len: no doufám, že ještě chvilku vydržíš :wink:

len: jinak já ani nepocítila, že by mi odešla zátka, vůbec jsem to nějak nezaregistrovala. a příměs krve v zátce být může, ale i nemusí. Jestli máš pochybnosti, tak si tam skoč radši hned zítra, jen pro sichra, aby tě doktorka prohlídla.
23. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
iluss, no coz o to, ja vydrzim, ale aby vyderzel malej :sweat_smile: no jeste pockam, jestli se ten hlen bude opakovat a kdyztak bych si tam skocila, vsak jdu v patek do poradny :wink:
23. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
iluss a jak to mas s vahou? jde to dolu?
23. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
arwi a co tabulka? :grinning: :grinning: uz mame o tri miminka vic....a je to vtipny, jak je tam Lucinka sama a jinak samej kluk :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
myslíš mojí váhu? já během těhu přibrala 17kg, začínala jsem na 50 a končila na 67. V porodnici jsem nechala 7kg. Takže domů jsem přišla s 60kg. No a teď mám 55. Jde to nějak samo dolů, ani se o to nesnažím. Asi to je tím kojením a zavinování dělohy. Takže počítám, že do konce šestinedělí se zpátky dostanu na svou původní váhu, aniž bych se o to jakkoliv snažila :wink: takže jsem spokojená!
23. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
no běda jak ji ti vaši chlapáci budou na pískovišti terorizovat!!!! :grinning:
23. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
no to jsem zvedava, jak to pujde mne :slight_smile: tobe to jde dolu krasne....
23. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
neboj, nebudou :grinning: :grinning: :grinning: ji budou chranit pred ostatnima piskovyma teroristama :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
no slyšela jsem od hodně těhulek, že to po porodu jde dolů samo, aniž by se o cokoliv snažily :wink: je to hlavně tím kojením (prý)

no tak to se bude mít lucinka náádherně, mít okolo sebe takových bodygardů :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.