• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
to si pis :grinning: :grinning: jen aby se dostali na spolecny piskoviste :grinning: :grinning: pak musime nekdy udelat srazik, az budou prckove vetsi.... :sweat_smile:
23. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Leniku, ne, jeste nejsem, ale snazim se nic moc nedelat a predavam praci kolegyni, dal si doma instaluju programy, co budu potrebovat a zitra pujdu somrovat notebook

K tabulce: Zitra na 100% zaktualizuju!!!!!
23. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
ty jsi jeste v praci???? :astonished: teeeeda....sup sup domu, kocino....
ja si ted dala varit zeleninku a snazim se vyprat zupan, abych nemusela kupovat novej do porodky. jsou na nem nejaky skvrny, co nejdou vyprat, tak jsem do pracky soupla savo. kdyz jsem ho vyprala, tak jsem ho chtela vymachat v avivazi a ja debil tam misto avivaze nalila peknou davku sava, takze budu jeste tak trikrat machat a pak minimalne dvakrat s avivazi, aby to nebylo citit :angry: :angry: ja jsem fakt kopyto :angry: :angry: :angry:
23. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jinak andulka uz je s vitkem doma, ale neje jim net :angry: :frowning2: snad to nejak zprovozni....

jo arwi a kde mas danecka, kdyz jsi tak dlouho v praci?

tyyyjo, ja se zase zblaznim, co ten malej vyvadi :astonished: :astonished: doufam, ze se mu fakt nechce ven :unamused:
23. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Teda, člověk si odskočí do porodnice a pak aby si vzal měsíc dovolenou, aby vás dočetl! :astonished: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahooooooj andulko maminko :grinning:
23. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
vitam zpatky :wink: tak povidej..... :confused:
23. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj Leninko,zlatíčko!

Holky, všem vám moc děkuju za podporu v porodnici. Leni, Il, Bledul děkuju za esemesky - moc mi to pomáhalo. Hlavně večer - to se mnou hormony mávaly hrozně. Každý Tomův odchod z návštěvy jsem obrečela. :confused:
23. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
no ale uz jsi doma, koci :wink: ted uz to bude fajn......a jakpak se citis? Co manzilek a co Vitek? :confused: uz se tesim na fotecky :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
LUDVÍSKU, gratuluju k Matýskovi!

CLAUDINKO, vám k malému Pepínovi!

A všem vám přejeme jen a jen to nejlepší a nejkrásnější pro miminka i pro rodiče a spokojený život!!! :slight_smile: :wink:

A+T+V
23. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Leni, jsem ale ještě mi to nějak nedošlo. :sweat_smile:

Jsem hodně unavená - Víťa už 3 noci pořádně nespal. Dneska byl vzhůru od 2h do 6:40h s půlhodinovou "spací" pauzou. Ale jinak je to miláček nad miláčky!! Je úžasnej! :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
takze zatim na velkyho space nevypada, co? a spinka aspon pres den?
23. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
a to je mi jasny, ze je uzasnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky uz se na toho naseho pana uzasnaka tesim :grinning:
23. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Přes den spí jak Šípková Růženka - i na krmení po 3h ho musím budit. :sweat_smile:

Leni, už Ti toho taky moc nezbývá. :wink:

Jsem v dočítání zatím ve středu kolem 14h :sweat_smile: , tak ani nevím,zda během dneška není nová zpráva od Unky - ikdyž bych to věděla přes telefon, že? :slight_smile: :wink:
23. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
vcera a dneska se moc nepovidalo.....a od unky zadna zpravicka :wink:
andul, ani mi nerikej...uz se mi spatne dycha a vsechno me boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak muzes spinkat aspon pres den, ne? :wink:
andul a co v nemocnici? jaky to bylo?
23. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andulko! Ahooooj maminko a Vitecku :slight_smile: Jeste jednou prijmete blahoprani :slight_smile: Jsem moc rada, ze jste v poradku :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Leninko, taky nemuzu dychat, hruza, vubec
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
arwi, to je fakt silenost...neumim si predstavit, ze by tam byl prcek dvakrat :astonished:
23. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
zitra si vyfotim bricho...mam pocit, ze uz rust nemuze, ze proste praskne :astonished:
23. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky Arwenko, děkuju za gratulaci. :slight_smile:

Holky, vydžte! Stojí to za to!!! :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
andul, arwen vi, ze to za to stoji a ja to tusim :grinning: :grinning: ale jak se to blizi, tak zacinam mit trochu strach....hlavne kdyz to ted muze byt kazdej den... :confused:
23. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
andulka pilne docita :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
juuu, ahojda andulko :slight_smile: tak konečně s Vítkem doma, viď !

a jak to vůbec probíhalo? zvládla jsi to statečně! :wink:
23. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Len, strach mít nemusíš, spíš se těš :wink:

Já se ani nestihla bát, jsem si pořád říkala, že se začnu bát až před porodem. No a jak to na mě přišlo o měsíc dřív, tak jsem ani nestihla mít strach :grinning: tak aspoň k něčemu to bylo dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Len, tak se zkus namáhat a hýbat co nejméně a spíš hodně ležet. :wink:
23. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak jak jsem se pobytu v porodnici bála hl. kvůli zvěstem o sestrách na šestinedělí, tak musím jen a jen chválit!!! Všechynsestryjak na JIPce, tak na ženským i na nenatologii byly hrozně fajn a super a se vším mi pomáhaly. Tom nám na mé pověření nakoupil Merci a tak jsme s Víťulkou oběšli všechna oddělení a podělili setry zaslouženou čokoládou. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
No, Lenicko, taky si ho vyfotim, uvidime, kdo ma vetsi. Mne se uz i kuze napina, jako bgy chtela prasknout a i Bonela je na to kratka :frowning2:
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
a sbal si radši tašku do porodky, když máš to tušení, že možná porodíš dřív, abys byla v klidu - už jen pro tvůj lepší pocit. Abys nebyla jak já, že jsem s prasklou vodou a mokrýma kalhotama ještě štrachala ve sklepě a hledala tašku, do které ty věcí sbalím :grinning: :wink:
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Andulko, tak to jsi měla štěstí, že ti sestry se vším pomáhaly. Nás tam bylo hodně rodiček, tak na nás ty sestry pak neměli moc čas, tak nám nic neukázali, tak mi ani neukázali, jak nakojit, přebalit a tak. Tak ještě že jsem to všechno znala od ségry a od švagrových. A s ostatním mi pomáhaly a rady dávaly holky na pokoji.
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky, ja sla dnes s mokryma kalhotama po ulici, lidi se divne divali.....a vubec. At mi trhnou....jakej ja mela strach :frowning2:
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.