• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ránko holky,

u nás je ošklivo, tak snad u Vás je lépe
24. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Unko u nas je take osklivo, ale jak je chladno, tak me je mozna lepe.. Me je totiz jinak porad hrozne vedro a strasne se potim.. No proste hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
dobré ráno kočky :slight_smile:

ahoj Unko,už tu po tobě byla poptávka :slight_smile: jsem ráda že jsi se ukázala :slight_smile: jak se cítíš ?

ono je asi hnusně v celé ČR...tady v krkonoších to byl hnus-foukalo,lilo v noci..před chvílí zase lijavec - fakt léto jak vymalovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
rituš- tak to jse super,že můžeš rodit normálně-to je paráda :slight_smile:

ale moc nepředbíhej např. unka už by určitě taky ráda měla prcka v náruči,že? :wink: koukám rituš,že máte s lendou stejný termín a obě máte pocit,že budete rodit dřív-teda to je skoro na sázku která z vás bude rvní :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Jéééééé holky vy jste hodné, měla jsem toho teď hodně pracovního a po porodu jsem chtěla mít klid. Holky takhle dobře jsem se necítila celé těhotenství, malému se nějak ven nechce, asi jsem ho v tom 34 tt dokonale přemluvila a co vy, jak Vám je???
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
unko, no mě osobně j dobře- resp jako v tomto stadiu těhotenství-takže klasika- poslíčci řádí, zlobí mě záda a pálí žáha,ale jinak dobrý :grinning: :grinning: :grinning: už lehce čekám,kdy to přijde :slight_smile:

no a co se ostatních týče,tak nevím zda to víš,ale :

Andulka má Vítka (minulá středa)
Ludva má Matěje ( v pondělí)
Claudinka má Pepína juniora (také v pondělí)

Andulka už je z porodnice dokonce doma a ted jsou v pořadí na porod krom nás dvou ještě Lucca a Sister...ale Lenourka a Rituška vyhrožují,že nás předběhnou...

a arwen trochu zlobilo bříško s dvojčátky,tak ta musí taky ještě vydržet
Klárka je stále v nemocnici a asi do cca 10.7. bude...leží tam už myslím víc než měsíc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už jsem si unko říkala,že ti asi pošlu zprávičku,zda jste v pořádku :slight_smile: tak to jsem ráda,že jsi se ukázala... :slight_smile: tak nám pak dej vědět :slight_smile: až budeš mít novinku :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak dodatečně všem maminkám a jejich miminkům:

Je to jako pohádka, když se začne život děťátka.
Přinese lásku, radost i smích, stane se pokladem rodičů svých.
Ať děťátko má všeho dost, v životě jen pro radost.
Zdraví, štěstí, veselosti, jak v dětství, tak v dospělosti.
Rodičům ať radost dělá, budoucnost ho čeká skvělá.
Celý život bez nesnází, ať ho úspěch doprovází.

Bledul koukám, tak to teď bude nával, kdo bude první :grinning:. To, abych si pospíšila

Arwen, tak hodně odpočívej ještě máte čas!!! Klárko přeji hodně sil, holka vydržte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj kočičky moje. Teda u nás je taky ošklivo, to je léto, co? Ale já nevím, jestli to není s těmi bříšky lepší, než 40 stupňů ve stínu a koupele ve vlastním potu...pro maminky s miminky to ale zas tak ideální není, mohlo by být něco mezi :slight_smile:
Dneska přijde ten šéf, tak mu zkusím vysvětlit situaci, nevím ale, zda není notebook do postele až moc velký přání...

Půjdu dohledat všechny míry a váhy našich tří dalších letních miminek a zaktualizovat tabulku :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
unko- no ted by se mohla strhnout třetí vlna a docela se do ní hlásím jako zájemce :grinning: a s tebou je v té vlně počítáno :grinning: -mohla bys ji spustit-už máš vlastně po termínu,že?
24. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
arwi ahoj :slight_smile:
tak pk napiš jak jsi pochodila u šéfa....

no léto o 40 stupních bych nechtěla tak jako tak,ale příjemných cca 23 stupnů a trocha lsuníčka by neškodilo :wink:
24. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Jo a ještě jedna informace - zkoušela jsem si ráno fotit břicho a normálně nemám tak dlouhé ruce - ať natahuju, jak chci, nevejde se tam :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
arwi-hele,kdybys viděla to moje břicho,tak mlčíš- jako bych tam totiž ta dvojčata měla taky :grinning: :grinning: :grinning: však i dle pohmatu i toto dítko bude macek :confused: :wink:
24. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Bledul nějak jsem prošvihla oba termíny první 20.6. a druhý podle utz 22.6.
24. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
un- tak snad už nebudš dlouho čekat...vanesku jsi rodila v termínu?
24. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
taky jsem ji chvilku přenášela, teda nakonec se zjistilo, že špatně zpočítali termín
24. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Jsem tady, tabulka je aktualizována, horší je, že jak se nám plní, bude horší sem pak všechno dostat, ale já ji pak zpracuju, vyfotím a vložím jako fotečku :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Andulko, mos ráda si přečtu Tvé zkušenosti s epi, s největší pravděpodobností mě šmiknou a já bych na jednu stranu hrozně chtěla být při vědomí, ale na druhou stranu mám panickou hrůzu z toho, že neucítím půlku těla :frowning2:
24. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojte slunicka :slight_smile: taky u vas tak leje? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ne, Leninko, tady ted sviti sluni....
A prisel sef....to bude :frowning2:
24. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Leni u nás zataženo, ale neprší
24. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky ja myslim ze vas uz urcite nedprebehnu, ale kdyby to prislo treba o 14 dni drive nez mam termin, tak bych se nezlobila..

To u nas v Praze uz od rana strasne prsi.. No na dvanactou letim na kontrolu, tak potom dam vedet co mi rekli..
Pristi tyden v pondeli musim este na karlovo namesti na odber krve kvuli epiduralu..
Tak se zatim mejte ahojky
24. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
ritus, mooooc hezky fotecky :slight_smile: my je snad sfouknem v nedeli.... :wink: a taky jsem radsi za tohle chladnejsi pocasi, neb se potim jak hovado :grinning: :grinning: jinak at ti kontrola dopadne dobre....teda v tomhle pocasi by se mi vuuubec nikam nechtelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
unko, uz jsem si rikala, jestli jsi nahodou neporodila :grinning: tak sup sup maminko, jsi asi na rade :wink:
bledul, jj, uz jsme si s rituskou rikaly, ktera z nas bude prvni :grinning:
arwi, ja myslim, ze notebook do postele neni zas tak moc....treba to sef oceni, ze chces dal pracovat...i kdyz z pelechu :grinning: koukam do tabulky a my vlastne nevime, kolik Votek meril, co? :sweat_smile: no andulka snad miru doda :wink: hele, asi budes muset vyfotit bricho pres zrcadlo :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme Vitek :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Hola hola :grinning:

Ahoj děvčata :slight_smile:

Přiznám se, že vás vůbec nedočítám, k netu se vůbec nedostanu... běhání kolem prcka, domácnost a pak se snažím vypadnout někam ven.

Koukám, že Klárka je v nemocnici? Copak?

bledul: Polohu na tygříka neznám, ale koukám že v IP mám zprávu, tak až to dopíšu, tak mrknu co tam je :slight_smile:

Jinak Radimek už je zase jako andělíček... stačí jen porozumět co říká a je všechno v pohodě :slight_smile: Dneska mi v noci spinkal dokonce 5 hodin :slight_smile: a přes den se budí na jídlo teda po dvou hodinách, ale když je v kočaru, tak vydrží i 3, takže pohodička :slight_smile:

Ty krevní testy nám nedopadly úplně výborně... výsledek má být 100% a my máme 99%, ale doktor říkal, že to je zatím ještě tak nějak v normě, sice na spodní hranici, ale bát se nemám.

Dneska se s manžou půjdeme ptát na hypoteku, tak jsem zvědavá co nám řeknou :grinning:
24. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
tak ten vzkazíik byl od Denisy, ale odepíšu až příště, protože musím běžet k malýmu, pa pa
24. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojda cácorky! :slight_smile:

Tak mi máme za sebou další téměř brobděnou noc - ale musím Víťu pochválit, že to bylo proti předvčerejšku mnohem lepší. :slight_smile: A nejspíš to byla i moje chyba, protože mu bylo chuďátku asi zima. :frowning2: Měla jsem ho zabaleného do rychlozavinovačky a přes ni ještě danou slabou fleesku, tak jsem si myslela, že to bude stačit - ručičkyměl teplý a za krkem taky. Ale když jsem ho při odříhnutí zabalila nejprve do té fleesky (úplně náhodou - nechtěla jsem aby prochladl) a pak do rychlozavinovačky,spal během dvou minut. :slight_smile:

Teď vyřizuju resty,co mi tu zůstaly před odchodem do porodky a obvolávám lékaře. A peru. :grinning:
24. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Hezké dopoledne letní těhulky a maminky :slight_smile:

Rituško: máš krásný bříško :slight_smile: (a jinak bledulka měla pravdu, taky mi připomínáš herečku Blanarovičovou :wink: )

Andulko: jsem ráda, že první noc doma s Vítkem byla klidná! :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluju novým maminkám a přeju jen to nejlepší.... :wink:
Jinak mě od víkendu trápí chřipka, tak jsem ráda, že prcek zatím ven nechce :grinning: , už je mi dnes teda líp, ale je to tím šíleným počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak holky máte nádherný fotečky miminek a taky těhulky bříšek, moc vám to sluší. Taky se musím nechat ještě vyfotit s bříškem, snad to stihnu.
Jsem moc zvědavá která ted budem na řadě s porodem :grinning:

Andulko a jak to probíhalo v nemocnici před porodem proč nakonec udělali císaře a bolí ta jizva hodně?
24. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Andulko: a co Pupí? jak si zvykla na Vítka? nežárlí?
Kuba je naštěstí v pohodě, vůbec si Lucinky nevšímá. Dokonce už i pochopil, že teď nesmí do mé postele, že tam to je teď Lucinky (když jí v noci kojím a tak), tak abych neměla postel plnou kočičích chlupů, tak jsem ho krásně přesměrovala do manžovi postele a nebo si docela zvykl na svůj pelíšek, ve kterém dřív vůbec nechtěl být :wink:
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak holky uz jsem doma.. No sice je tam hnusne, ale nevadi mi cestovat protoze jezdim autem.. Ale kdybych se mela vlacet MHD taky by se mi nechtelo vylezt z bytu..

Jinak strasne moc dekuji za pochvalu fotecek... :slight_smile: :slight_smile: Jsem rada ze se vam libi..

Jinak u OG nic noveho, vse pri starem.. Jinak jsem dostala nejaky balicek, tak ho jdu prozkoumat copak mi tam dali :slight_smile:
Bavila jsem se s doktorkou ze by mi ani nevadilo kdyby to bylo driv.. A rikala ze vydrzet este tak 14 dni a by to bylo pry idealni.. Tak jsem zvedava kdy to na me prijde :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.