• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Rit, ještě těch 14dní vydrž. :wink: Hele, já když srovnám Vítka (narozeného mezi termíny) a mimča rozená dřív, tak je to fakt dost znát. Víťuš je prostě od začátku krásný miminko. :slight_smile: :dizzy_face: A neříkám to jen proto, že je moje. :grinning: :wink:

Iluško, Pupí je ráda, že jsem doma, ale z Vítka je "div živá" - jak by se tady řeklo. Na jednu stranu ji hrozně zajíma a na druhou se ho bojí. Myslím, že jí Víťa voní. :slight_smile:

Jinak tady je taky dost ošklivo. Chtěla bych jít na procházku s kočárkem, ale v tomhle počasí se mi moc nechce. :frowning2:

HOlky,já vás pořádještě nedočetla. :sweat_smile:

Arwi, písla jsem Ti Vítkovi míry do IP a držím pěsti u rozhovoru se šéfem! Dejpak vědět,ju.
24. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Andulko: No nevím nevím, ale Lucinka je narozená dřív a taky je to krásný miminko!!! :grinning:

a mimichodem čekáme na Vítkovi fotečky. :wink:

A kvet: kdy budou radimkovi fotečky???
24. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Dočítám...

Bledul: claudi- tak naše dítě bude mít různě po těle třešně,meloun,jahody,jitrnici, větrník,sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Iluško, já to nemyslela vůbec špatně!!! A ani jsem nechtěla říct, žeby ta miminka nebyla krásná - to ne! Jsou! Ale jsou taková malinká a tak. Asi to neumím pořádně vysvětlit. Nechtěla jsem se Tebe anijiné maminky "dříverodičky" dotknout. Mrzí mě to.
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ritunko, ahojky, teeeeeda, moc krasne fotky :slight_smile: Mas krasne brisko, zadne moc velke, pockej na moje zrcadlo :grinning:

Andulíčku, ano, je pravda, že ty maximálně donošené děti jsou takové vyžehlenější, baculatější a takové dopečenější....Iluško, Lucinky se to týká taky, vždyť taková chvíle před termínem nnic neznamená - to já se hrozím toho, jak budou vypadat moje děti, kdyby se narodily někde ve 32. týdnu :confounded:
24. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
jeee, andulko, vždyť já se vůbec nezlobím :wink: :grinning: já ti to nijak nevytýkala, jen jsem chválila i svoje miminko :grinning:
24. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
holky dneska malá vůbec nechce spát. Pořád chce dudat, ale nechce dudlík, ale moje prso. Když ho nemá, tak pořád brečí. Dneska asi nic neudělám a to jsem chtěla žehlit. Nejsem schopná si ani pořádně ohřát oběd.
24. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak jsme doma z vychazky....fuj, to mokro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon jsme nezmokli :slight_smile:
andul, ja myslim, ze ilusska to pochopila :wink: je fakt, ze kdyz jsou ty mimca narozeny driv, tak se jeste vyvijej....vsak ilussce rekli, ze to mela asi spatne spovcitany, ze mala byla uplne v poradku :wink: ja dneska narazila na fotecky mimiska narozemyho o tri mesice driv :astonished: jeste mel chlupaty zadicka a byl takovej scvrklej, chudatko...takova mala opicka :confused:
24. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
jeee, chudinka malinkej, snad se z toho dostane.
24. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
ahoj maminy a těhulíny :slight_smile:

tak jsem se prospala -s tomem-opět doháním noc ....

UNKO- na to přenášení s ptám proto,že zatím když se ptám maminek vícerodiček,tak hodně moc jich rodí děti v obdobném termínu jako první dítko..tak mě to zajímá ze "statistického hlediska" a přemítám,zda podobně jako Toma vyrodím i druhé mimčo :grinning: :grinning:

LENI- no tak se s rituškou vsadte kdo bude první :slight_smile: a my vám budem fandit :slight_smile:

KVĚTULDO - polohu na tygra ti pošl do IP-odkaz na video - a jak se ptáš na Klárku- tak ta je v nemocnici už přes měsíc,protože jí tvrdla děloha a otevírala se...dostávala léky,které smí brát jen pod dozorem lékaře...no a asi si ji tam nechají do 36 týdne,což je u ní okolo 10.7. takže tam holka naše zlatá stráví nakonec asi 7 týdnů- musí to být na hlavu :confused: :unamused:

LUCCO- no jestli chcš stíhat fotky s bříškem tak si radši pospěš :grinning: :grinning: :grinning: máš to za pár :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ANDULKO- tak to je Vítek hodný,že tě nechal hezky spinkat a že první noc byla dobrá..a myslíš,že to bylo tou flískou? nebylo to třeba i tím,že jsi ho více zavinula? některé děti moc dobře reagují na to,když je víc zavineš-připomíná jim to prostředí v bříšku a více se potom zklidní :slight_smile: a taky neklidné dětičky (což byl Tomík) reagují pěkně na šum-fén,vysavač,rozladěné rádio....takže jsme ho pevně zavinuli,pustili slabě rozladěné rádio a uklidnil se mnohem dřív než normálně...ale to se asi musí vyzkoušet :slight_smile:
jo a budu tady skandovat- chceme fotku,chceme fotku,chceme fotku :grinning: :grinning: :grinning:

RITUŠ- tak dobře,že kontrola u OG dopadla dobře- ted už si užívej apolináře :slight_smile: já tam vždycky po kontrole v ambulanci zašla k té jejich kapli-to je vedle schodiště na druhé straně jak se jde k ambulancím v prvním patře a tam jsem "poprosila," aby na nás "někdo " dohlédl a vše aby bylo Ok...sice nejsem věřící,ale nějak to byl můj rituál už od doby,kdy jsme se zkoušeli otěhotnět u apolináře s Tomíkem :slight_smile:
ty jo a obdivuju tě,že ještě řídíš,já teda řídím málo,ale ted už bych asi za volant nesedla-otázkou teda je,zda bych se tam vůbec vešla,abych k tomu dosáhla na pedály :grinning: :grinning: :grinning:

u nás nic nového, jen jsem ještě vběhla tady v jilemnici k fotografce a nechala udělat pár fotek s Tomíkem a břichem- pro Honzu-dnes má svátek a my si k svátku vždy dávali drobnost-mňaminku...jenže on ted skoro nic mnaminkového jíst nesmí,takže mu udělám malý albumek s našima fotkama :slight_smile: :slight_smile:

jo a asi vám sem tedy i vložím na ukázku fotky z té neděle -co fotil honza v přírodě...ale prosím vás- poznámky na giga břicho mi dávkujte opatrně :wink: :wink: :wink: - vím,že je veliké a všichni mi to docela omílají-holt co narostlo to narostlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
hmmm, taky mi ho bylo lito....a ty maminky mozna vic...... :frowning2:
24. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky, ani nevite, jakej mam strach, ze bych mela dve takovy....
24. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
arwi, kdyyz budes hoooodne odpocivat, tak takovy urcite mit nebudes :wink: a jak ti je? co ten vytok? uz to prestalo?
24. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
tak holky, a máte mě tam v albíčku a prosím prosím,smějte se potichu :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
arwi- lenda má pravdu-tvoje miminka budou v pořádku,ale bude to chtít odpočívat hooodně :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
bledul, jeeee, to jsou hezoucky fotecky :sweat_smile: teeeda, to bude kluk jako buk :slight_smile: a moc ti to slusi..... :wink: a mate to tam vazne krasny....
24. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Bledulko, to je nadherna priroda a krasny brisko. Mam taky takovy. A asi vetsi....moc Ti to slusi !!!
24. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
leni- no vždyt říkám,že to bude pořádnej kluk- už před 14 dny pan doktor odhadoval podobnou velikost jako měl Tomík (ten měl 4 kila a 53 cm) však si taky říkám,kdo to má prorodit :grinning: :grinning: :grinning:

a děkuji vám za pochvalu..

arwi-jenže ty tam máš dvě miminka-sice nemáš týden do termínu,ale dvě jsou dvě :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Bledulicku, to je jedno, ja ted merim tu tzv. Velrybost :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
velrybost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu se taky zmerit :confused:
24. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
tak....pres pupik mame 104cm :astonished: :grinning:
24. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Ja nemam metr. Utekl. Vzdal to. Nestacil........ba ne, mam ho doma, ale pred 14-ti dny tech 107 mi stacilo.....
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Nešel mi Kůň. :confused: :frowning2:

Od 14h do teď jsme s Víťulkou "klokankovali" a teď se malej vzbudil, tak se ho Tom snaží udržet vzhůru - ale moc jim to nejde. Víťa usíná. To zas bude noc, když celý den Skřítě prospí. :sweat_smile: Ale lepší, než aby plakal.
24. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Mne taky nesel, nevim, co s nim porad delaji, asi byl u kovare :slight_smile:
Anduli, mela jsi spat s Vitkem, sicfe bys to mela taky obracene, ale aspon nekdy by ses vyspinkala....kdy budes mit fotecky? Jsem na nej taaaaaaaaaaaakhle zvedava :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Bledu co se tyka rizeni, tak me to strasne bavi.. Kdyz jsem mela nove ridicak a vlastnila jsem ho 3 dny, tak jsem ridila 800 km do Italie na jeden zatah a nemela jsem stridajiciho ridice.. A co jsem tehotna tak v aute se citim bezpecneji kdyz sama ridim , nez kdyz me nekdo veze...

Len tady na toho prdolku uz jsem taky koukala.. Vubec to te mamce nezavidim a drzim jim moc palecky at jim vse dobre dopadne..

A holky co se tyka meho pupiku, berte v potaz ze jsou to uz pres mesic stare fotky a ted vypadam uplne jinak.. Jsem cela otekla, no hruza.. Jsem strasne rada ze jsem ty fotky udelala takhle driv, protoze kdyz se ted vidim na fotce tak se mi chce brecet.. mam oblicej jak napumpovany balon
24. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Bledu fotecky jsou moc pekne!! A neprijde mi ze mas velke bricho.. Ale teda oproti me ho mas este krasne nahore.. Ja uz pod prsama vubec nic nemam.. Ale ono neni oco stat, protoze mi ted vice prekazi.. No ale co ja ti budu povidat :grinning: :grinning: ty jsi nase zaslouzila mamca :wink: :wink:
24. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Arwi, jak to dopadlo se šéfem? Možná jsi to už psala a já to přehlídla, ale pořád naTebe myslím.

Bledul, jdu kouknout na ty fotečky.
A Víťu na pevno balím, když pláče. :wink:

Rit, moc Ti to na těch fotkách sluší!

Holky, fotky budou, ale musíme je nejdřív stáhnout a probrat. Tak doufejte, že se umoudří počasí a bude líp, protože v tomhle chladném deštivém hnusu, jsme s Tomem oba zralý akorát na postel.
24. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj tehulky a maminky :slight_smile:

CLAUDI gratulace k Pepinovi, at mas hodny miminko (samozrejme jako kazda maminka ) at rostete ve zdravi a brzy vas pusti domu. :slight_smile:

Andulko vitej doma z porodnice :slight_smile: taky se tesim na fotecky :grinning:

Bledulko krasny fotecky z prirody. A k tomu brichu ja mam taky takovy :grinning: merit se radsi nebudu.

Ritusko taky hezky fotecky moc ti to slusi. Ja sem taky ridicka, jak pises taky se citim lip za volantem, ale ted uz mio to dela problemy hlavne skrz natekly nohy, ale jeste zvladam. :grinning:

Zitra jdu do porodnice na kontrolu tak jsu zvedava co mi rekne doktor, jestli uz se chystame k porodu. Ale jelikoz jeste nemame natrenou postylku tak to jeste v planu nemam. :grinning: Se spanim je to cim dal horsi chodim porad na zachod, obcas mi ztvrdne bricho a boli me zada. Ale to k tomu vsechno patri a tesim se az ta nase mala vyleze na svet. :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Tady nikdo neeeeniiii :confused: :confused: :frowning2:
24. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
My jsme s Víťou tady! :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.