• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jeee to je dobre :wink:
24. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
A jak se citis Anduli??
24. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Spoceně. :grinning: Potím se teď ještě víc než v těhu - hlavně v noci. A teď mám už 2,5h Vítu na prsou a to jsou kamínka. :grinning:

Rit, Bledul, moooc vám to sluší!
24. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
bledulko: krásný fotečky, moc ti to tam sluší :wink:
24. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
andulko: a ty vítka během dne budíš, aby byl vzhůru? já lucinku nechávám spát i přes den. Vždyť miminka ze začátku jen spinkají, potřebují načerpat sílu. Já jsem spíš ráda, když mi přes den usne.
24. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
tak dneska jsem lucince nabídla všechny dudlíky, co tu pro ní mám koupené a ani jeden nechtěla, u všech se šlebila a plivala je. Chce dudat jen moje prso. Vždycky totiž brečí a když jí dám na prso,tak se hned uklidní a je v pohodě. A to ani nechce pít,prostě jen dudá. A nebo si strká palec do pusy a dudá ten palec nebo občas rovnou celou pěstičku. Dudlíky prostě ne a ne.
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Utíkáme koupat - nejdřív Víťu a pak maminku. :grinning:
24. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Iluš, musím budit na krmení. Máme to nakázáno z porodnice.
24. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
jo ahaaa, já myslela že budiš i normálně, jak jsi psala, že se snažíte vítka udržet vzhůru, aby v noci spinkal :wink:
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoooooooooooooj.....tak jsem si vybojovala notebook domu. Uf. Jeste premluvit pana doktora, aby me poslal rovnou na materskou a ne na 14 dni na nemocenskou....jsem vyrizena, pujdu brzy lezet :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky, ja jsem vyfotila tu prisernou vanu...to uz hranici s prasknutim. To nejde preci udrzet, aby to neprasklo....a jak je dole. Brrrrrrrr - to uz vazne neni hezky.....
24. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Arwenko, takže budeš pracovat z domu?No to je báječný!!! Konečně budeš aspoň trochu v klidu! :slight_smile: :slight_smile:

Iluš, přiznám se, že jsem vděčná, za každou minutu, kdy je Vítek vzhůru přes den, protože to znamená, že o to víc bude spinkat v noci. :slight_smile: Takže, když je Lásenka vzhůru, využíváme toho k povídání a mazlinkání, co to jde. :slight_smile: To je pak vzhůru dýl. Ale když se mu nechce koukat, tak je mu maminek i tatínek úplně putna a spinká. :slight_smile:

Zítra jdem na návštěvu za tetou Lenkou, naučit se vyhánět prdíky - hrozně moooooc doufám, že mu to bude pomáhat žížalce naší milovaný!
24. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Nikdo, kocinky? :astonished: :astonished: Kdepak vsechny jste???
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
kuk :slight_smile: uz jsem tu
25. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
No proto :slight_smile: Uz jsme se bala.... :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Dobre ranko tehulinky a maminky..

Ted teprv vztavam.. Normalne ja asi vazne budu brzy rodit, protoze jinak absolutne nechapu chovani nasi Meggi.. Uz jsem zni uplne hotova, vubec se ode me nehne, porad chodi za mnou. Chodi semnou i na zachod.. A dokonce dneska rano jakmile jsem otevrela oko tak uz sedela u me a kdyz videla ze este spim, tak si nesla na pelech ale lezela vedle me na zemi a porad hlidala jestli spim.. No rikala jsem to mamce, a ta mi na to rekla ze to pry psi vyciti.. No ale je to strasny, protoze ja se nemuzu niakm hnout.. A kdyz nekam jdu a oblekam se, tak vypada ze nestestim vzdycky bude mit kolaps.. Usi ma normalne az pod packama a tvari se strasne nestastne
25. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Arwi, teeeda, brisko mas uz vazne poradny :grinning: ale hezky :sweat_smile: vsak tam bydlej dve miminka :wink:
25. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Arwenko taky jsem koukala jak ti brisko narostlo, ale mas ho moc hezke!! Preci jen jsou tam ty prdolkove dva, tak to musi byt videt :wink: :wink:
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj ritus...no ja to mam doma podobny....teda Dante je zavislak, takze na zachod se mnou chodi normalne, ale venku se zmenil....driv lital jak blazen, nahanel zajice a ted je porad u me :wink: teda kdyz mu zajic prebehne pres cestu, tak vyrazi, ale je hnes zpatky.....normalne ho musim odhanet, aby se vybehal.....ale stejne to nejak nepomaha :grinning: prdelka muj chlupatej :grinning:
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
arwi a hadam, ze to rozhodne nejni velrybost nejvyssiho stupne...jeste museji trochu vyrust :wink:
25. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdete, kocky. To uz hezky neni :frowning2: Strasi me, ze je hodne dole, jako by se jim u mne nelibilo :frowning2:

U mne teda nikdo nelezi, ale je pravda, ze kdyz prijedu k mamce, je kocka taky jina a porad me otravuje:slight_smile:

Leni, kdepak mas fotku???
25. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
arwi, ale ja kdyz koukam na fotku tehulek s dvojcatkama, tak maj skoro vsechny brisko takhle dole....no, asi je to tiha.....
jeee, ja se nevyfotila :astonished: tak to jdu napravit a za chvili to vlozim :grinning:
25. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
No PROTO :angry:
25. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Taky jsme dala do alba fotku šestiletýho Danulíčka....musím uznat, že mu to celkem i sluší :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
tak muj bruch je tam :grinning: :grinning: sice se netvari, ale uz je fakt velkej :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
hmmmm, fesak :slight_smile: to je jak fotka na obcanku :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Ty ses pomatla na rozumu, holka zlata. Poslu Ti cislo na Chocholouska :slight_smile: TOHLE, ze je bricho???? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to si pis :grinning: :grinning: fakt mi prijde vetsi, nez je na fotce :grinning:
25. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Mne zase prislo vetsi na ty fotce, nez normalne. Kdyz me nekdo vidi, tak neslysim nic jinyho, nez ze uz to kazdym dnem bude :angry: :angry:
25. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
jsem zvedava, jak je mrnous velkej :wink: zitra jdu do poradny do porodky, tak uvidime....uz se tesim, az ho zase uvidim a hlavne co mi reknou :confused:
25. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.