• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no treba nevedej, ze cekas dvojcatka :grinning: kdybys cekala jedno, tak bych te taky tipovala k porodu :wink:
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Len tohle neni zadny pupik. No mit tu kabel do pocitace tak ti ukazu co to je poradny buben.. Uz se pomalu ani v posteli neotociiiim :grinning: :grinning: :grinning: Takovy jako mas ty jsem mela asi tak ve 24 tydnu.. Je ja ti tak zavidim, ze se nemusis nosit s velikym pupikem :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Len a uz se otviras a nebo jsi porad uzamcena na zamek? :grinning:
25. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky ja vcera kamaradce rekla ze jsem otevrena na spicku prstu a ona zacla vivadet ze uz budu rodit a ze mi to vubec nezavidi.. Ze pry fuuuuj... To je hrozny jak na to kazdy clovek vzpomina jinak.. Samozrejme rikala ze je to jako krasny, ale ze mi vubec nezavidi tu bolest..

Ach jo porad me nekdo strasi..
25. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
POkud jste na zamek, tak mi ho, prosim, pujcte....hele, taky vas ty kopance bolej? Oni mi oba davaji najevo,jak sgtrasne se jim nelibi,ze sedim :frowning2: Uz abych mohla lezet - i kdyz to je taky mazec, protoze to taky dlouho nevydrzim, strasne me bolej zada :angry:
25. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
rit, no to ja nevim, jestli jsem otevrena,ale asi ne.....snad se to dozvim zitra.....v propousteci zprave od gyndarky mam napsano cipek 2cm, sakral, uzavr,polotuhy, volne nad vchodem hlava plodu, poloha hl. II......tak nevim, co to znamena :confused:
arwi, taky me ty kopance bolej :angry: mam okopany zebra a hlavne mocak...vetsinu casu funim jak sentinel....a mrnousovi se moc nelibi, kdyz lezim na boku, to kope jak divej..... :angry:
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
rit, tu bolest asi budeme muset prezit :grinning: :confused: hele, ty chodis na nejaky predporodni kurzy? nebo planujes? ja mam docela vitr z toho, ze pak nebudu vedet jak dychat a tak..... :confounded:
25. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Len na zadnem kurzu jsem nebyla.. mam domluveny jen takovy dvouhodinovy predporodni kurz v porodnici.. Jen tak zbezne mi reknou co a jak.. Kamaradka na zadnem taky nebila a rikala zeu porodu ti stejne vse rikaj, takze si mysli ze to ani neni potreba.. No nevim..Ä ten kurz mam domluveny na 7.7. tak uvidim jestli ho stihnu :grinning: :grinning: Ja jdu totiz 5.7. na svatbu a treba trochu hodim bokem a bude to :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a este k tomu otvirani.. Ja tam napsano ze hlavicka naleha.
25. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Ritusko, ja jen zopaknu to, co jsem uz mnohokrat rikala. Chci, abyste na to byly pripraveny a treba budete pak i mile prekvapeny....porod BOLI JAKO CERT. Je hodne dobry mit u nej partnera, je obrovskou oporou a to miminko je obrovskym vykoupenim za tu bolest, tudiz to za to stoji a hotovo :slight_smile:

Leninko, a kazdej porod je tak jinej, ze jsou ty kursy vicemene k nicemu a instinkt KAZDOU prinuti :slight_smile: Neboj :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky co se tyka porodu, vzdy jsem se ho strasne bala a hlavne kdyz jsem otehotnela.. A abych rekla pravdu, tak ted uz si to nejak nepripoustim, jen kdyz vidim v zrcadle muj rozkrok, tak si rikam ze proste nechapu jak se to tam bude vejit :sweat_smile: :grinning: :grinning: A normalne si rozkrok neporohlizim, ale mame okolo vany zrcadla, takze to jen tak pro informaci, aby jste si nemysleli ze jsem nejak ujeta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A proste si rikam ze to prezilo spoustu zenskejch a tak ze to proste musim vydrzet taky.. A stejne uz se tomu stejne nevihnu :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Hezké dopoledne těhulky a maminky :slight_smile:

teda ten náš otesánek už váží 3780g, úplně mě to zaskočilo a překvapilo, těsně před týdnem totiž vážila 3340g. Přibírá nějak moc! Ale asi jen dohání tu normální porodní váhu.

Len: teeeda, kočko, ty nemáš skoro žádné bříško?!?!?!!! Takhle velké bříško jsem měla kolem 25tt :grinning:
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky Iluss.. Tak to hezky nabirate :wink: :wink:

Jinak jsem se chtela optat. v albicku mas takove hezke cervene saty na sobe.. Kdepak jsi je koupila?
25. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
rit, tak to vypada, ze asi porodis driv :grinning: mne nic nenaleha.... :grinning: ale kdo vi, treba zitra nalehat bude :wink:
25. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Rit: nestresuj se bolestí. Je fakt, že porod bolí ( myslím ty kontrakce), ale za chvilku na to zapomeneš, Já hned jak jsem porodila, ještě jsem ležela na porodním sále, tak jsem si říkala, že bych si to klidně dala znova :wink:
25. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile: no dyk pisu, ze ve skutecnosti mam to bricho nejak vetsi :grinning: :grinning: a asi nemuzu mit zadny mega bricho, kdyz mam nahore teprve 8 kilo :confused: nevim, jestli to neni malo :confused: :confused: teda ne, ze bych si stezovala :grinning: :grinning:
no a vy pekne nabirate :grinning: neni divu, kdyz je Lucinka porad u prsa :grinning:
25. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
len: já jsem taky na žádné předporodní kurzy nechodila a zvládla jsem to :wink: oni ti doktoři a sestry ti řeknou, jak máš rozdýchávat kontrakce a co ti pomůže. Musíš dýchat jak pes, krátké rychlé dýchání a když na tebe přijde kontrakce, tak se musíš předklonit a roztáhnout hodně nohy. Já je původně křížila, ale doktor mi řekl, že to je to nejhorší, že tak to bolí víc, tak je musíš pořádně roztáhnout a předklonit se do pravého úhle a o něco se opřít
25. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky a dost.. :grinning: :grinning: Zadne popisky porodu, necham s prekvapit :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
iluss...jeeezis :grinning: fakt si to neumim predstavit :astonished: he he, kdyz si predstavim, ze budu dychat jak zpocenej pes, tak se fakt musim smat, je to vtipny :grinning: :grinning: ale az budou kontrakce, tak mi asi do smichu nebude, co? :grinning:
rit: myslíš ty červené šaty z plesu? tak ty jsem koupila před Vánocemi na Karláku v krámku Morgan.
Iluss a maj to tam drahe? Jen se ptam, mam jit na tu svatbu a nemam co na sebe.. Chtela bych si koupit nejake saty, ale nechci za ne davat moc penez..
25. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
iluss, koukam, ze mas v albicku zase novy fotecky :sweat_smile: to je zlaticko, jak se smeje :sweat_smile: hi hi, jsme se s Petrem nasmali u ty fotky, jak je pod ni popisek tri tydny.....jak se v ty postylce ztraci :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Ilus, ahojky :slight_smile: Lucinka je sikulka, bodejt by nenabirala, kdyz porad basti :slight_smile: Ale to je dobre :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Rit: jak co, občas se tam dá sehnat něco levnějšího, tyhle šaty stály 1000,- (nechala jsem si je od manžy koupit k vánocům :wink: ), ten obchod je hned u tramvajové zastávky Moráň jak je tam Čes.spořitelna. Nevím, jestli má na reklamně nahoře napsáno Poetic nebo Morgan.

Len: hele těch osm kilo nahoře taky stačí. Kolegyně z práce přibrala za celé těhu 7kg a moje ségra 9kg. :wink:
25. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
To by bylo tak krasny pribrat tak malo!!! Ja zacinala na 59kg a mam 80 kg. Kazdy teda rika ze to pry neni videt, ale je to strasny a to este nejsem u konce
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, jdu mrknout jen na minutu :slight_smile:

Nestíhám odpovídat ani na nic reagovat, ale všimla jsem si, že ilus nechce malá dudlík. Radimek ho taky dřív nechtěl a chtěl jen dudat prso, a když jsem mu ho konečně podstrčila, tak neuměl bumbat, takže jsme to zase zrušili a teď asi týden už dudlík má a je všechno v pohodě.... jinak nechtěl ty takový "splasklý" dudlíky... má rád takovou tu klasickou bambuli :slight_smile: A jinak pár foteček v albu mám, ale nemám čas tam něco přidávat... spíš se snažím udělat nějaký věci doma :slight_smile:

Andul: ahojky, gratuluju k Vítkovi :wink:
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak zase upaluju, pa pa :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky, bezim s pesanem a pak si chci zajet nejaky botky do porodky, abych uz zacala pomalu balit....rit, uz mas sbaleno?
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj kvet :slight_smile: jeee, ten je krásnej, moc se vám povedl :wink:
A kdy uvidíme šťastnou maminku?

no je fakt, že já malé zkoušela ty placatý skosený dudlíky (z různých materiálů). Tak koupím i normální a uvidíme :wink:
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
kvet, Rdimek je vaaazne slunicko :sweat_smile: uz se tesim, az budeme mit vsechny svoje prcky u sebe :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Len ja uz mam tak nejak zbaleno, chybi mi tam jen par drobnosti.. Jako je rucnik a tak.. Jinak papiry kvuli otcovstvi a vubec co chtej v porodce uz mam vyplnene a pripravene v tasce.. Jen este musim v pondeli na odber krve kvuli epiduralu nebo co.. No nevim, budou mi delat asi nejake testy
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.