• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
rit, a kde jste byli kvuli tomu otcovstvi? a kolik to stoji?
25. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
hihi, tak to já veškeré papíry vyplňovala na hekárně mezi kontrakcema :grinning:
se divím, že to po mě vůbec pečetli!
25. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Len dojdi si na matriku, musi jit tvuj pritel stebou.. Nic nestoji, potrebujes rodne listy, obcanky a tehu prukajdu..

Ilus oni mi ty papiry dali uz ted kdyz jsem byla v porodce na kontrole.. Takze alespon to nebbudu muset delat tam :wink:
25. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
No mě je taky měli dát na té kontrole, jenže já se na tu první kontrolu v porodce už jaksi nestihla dostavit :grinning:
25. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
na jednu stranu si i říkám, že jsem vlastně měla docela štěstí, že jsem porodila takhle dřív. Se mi vlastně vyhnuly ty problémy posledního měsíce těhotenství. Velké otoky, velké břicho, špatné dýchání, špatný pohyb, špatné spaní a tak podobně. Já jsem vlastně až do porodu byla dost aktivní :wink:
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
iluss ja uz tyhle veci prave mam asi psledni tyden nebo 14 dni.. A ver ze neni oco stat :grinning: :grinning: Ale OG mi rekla ze kdybych vydrzela este tak 14 dni, tak potom uz by to bylo k porodu uplne idealni.. Takze az pujdu na tu svatbu, tak musim hodne juchat.. Treba to prijde :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
ale nejuchej zas až tak moc, aby tě nemusel odrodit oddávající :grinning:
25. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
no to ne, ta svatba je na Petrine a ja rodim u Apolinare, tak to neni zas tak daleko a je to o vikendu, tak Praha nebude zasekana :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, jsem tady, byla jsem na obede a malem nedosla zpatky, fakt si musim podpirat pandero, boli to :frowning2: Mam pocit, ze se mi urve a upadne :unamused:
25. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Arwen tak si hlavne ted odpocni!!! A pri nejlepsim se bez natahnout!! Drz se
25. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
jasne....uz to nezvladam. Ty vogo, si pripadam jak nemocna, ne jak tehotna.....
25. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Arwen nemuzes to takhle brat.. Vem si ze tehotenstvi je pro tve telo zahul a ty ty drobecky vytvaris dva a oto je to pro tebe tezsi.. Jen prote musis ubrat.. :wink:
25. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
JA vim, jenze je na pytel byt tady sama :frowning2: Uf. A za tyden vozit maleho do skolky a jezdit pro nej....copak u tohohle mujze clovek lezet? Jako by to nekdo mohl delat za mne :angry:
25. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kristo, děkujeme, mám dojem, že nám tuhle novinku sděluješ jako první - tak je to super :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak jsme zpatky z vychazky....ani nemusim popisovat, jak jsem splavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj, to je hnus....dam sprchu a zkusim zajet pro ty boty...ale pekne tam hrmi a hnusne se zatahuje, takze uvidim.....
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Len no u nas uz strasne prsi.. Taky byt tebou nikam se nezenu
25. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
ty vado, se fakt zblaznim :angry: zitra jedu do ty porodky a fakt potrebuju NUTNE novy boty :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
tak chvilku pockej ono se to treba prezene, ale prsi hrozne
25. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
nechci se tahnout nikam do centra, myslela jsem, ze zajedu jenom na Luka, tak maj tamani nejakej obchod s botama....ale jestli bude lejt, tak to vzdam, dorazila bych tam s totalne mokrejma ponozkama :grinning: :grinning: :grinning: to abych si vzala igelitak, abych si ty botky mohla zkusit :grinning:
25. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Len dobry napad :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
tady to zacina pekne triskat.. Pry bourka podporuje rozeni :grinning: :grinning: , tak ze by uz treba dneska :grinning: :grinning: Ale to asi ne
25. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Neeeeeeeeeeeeeeeee, at si ta bourka je, kde je a neleze sem, ja nechci rodit :angry: :angry:
25. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Arwen, tady to celkem triska a na me to teda nepusobi :grinning: :grinning: To zase budou jen nejake babske reci, ale slysla jsem od par lidi
25. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
arwi, ty rodit nebudes, neboj :grinning:
rit, to jsou rany, co? :astonished: uz zacinaj i blesky :confused:
25. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
a uz leje :angry: :angry: :angry: kruci :angry: :angry:
25. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
No tady u me mi to lita pred oknem a celkem chvilkama to jsou rany.. Jsem zvedava jak to bude dlouho trvat, nam se totiz vetsinou bourka vyhne.. Vzdy jen tak trovhu a je hned pryc.. Fuuuj ted jsem se tak strasne lekla, normalne tady sjel hned u nas velkej blesk hned kousek od nas od baraku
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Ja kdyz jsem sama, tak se bourky bojim
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
tak bourky se nebojim, ja zase nesnasim tmu, kdyz jsem sama doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Taky nemusim bourku, kdyz jsem sama. A kdyby si tam chtely jeste min. 6 tydnu byt, byla bych jim vdecna, ale sama na sobe citim, ze se to nepodari:frowning2:
25. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.