• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwi, treba se to ted zmeni, kdyz se nebudes tolik honit :wink:
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
No tady uz houka nejake auto.. Nebo co to je..

Arwen musis hodne odpocivat, ale vim ze to jen tak nejde, sama se nedonutim lezet kdyz mi vyslovene neni zle..

Holky me bolej tak zebra, ja se snad zase rozsirujim to neni uz mozny
25. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Fuj holky ja tady padnu smrady.. Meggi zas a opet si prisla lehnout ke me, ale prdi mi tu pod nos.. Jezis to je smrad to je strasny.. Ona nas chce asi otravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: he he, to znam.....mam tu dva mistry v prdeni :grinning:
25. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
No ale nase Meggi je prebornice :grinning: :grinning: :grinning: Uz od malinka
25. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak uz to vypada ze je po bource a a zacina se vyjasnovat :slight_smile: :slight_smile: No bourka pryc sMatyasem to ani nehlo a Meggi ma bourku taky u zadku... Takze jsem se tu bala jen ja
25. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky ja mam takove prace a me se nic nechce, jsem uuuuplne starsna a lina fuj
25. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
dante taky prdi co se narodil :grinning: :grinning: :grinning:
tady jeste leje, tak snad to prestane, abych mohla pro ty boty....
25. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Holky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Copak pes!!!!!!!!!!!!! To JA mam doma nositele Nobelovky za prdeni !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
arwi, tak to jsi jeste asi nemela tu cest citip psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: horsi nez kdyz vyvazej zumpu :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Teda holky abych sepriznala, co jsem tehotna tak take na to trpim.. Obcas si rikam ze bych si mela asi koupit neco na nadymani, ale zase mi prijde zbytecne se cpat praskama kdyz jsem doma a nikoho tim neoptezuji.. :confused: :confused:
25. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Leni, my meli jezevcika, prdela desne, ale je pravda, ze ti vetsi psi asi naji vetsi zasobu plynu :slight_smile: :slight_smile:
Pujdu vybrat penize a zaplatit najem :frowning2:
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Arwen kam se zenes, mela by jsi odpocivat kdyz te dnes boli pupik
25. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
no jo, najem se zaplatit musi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rit, ja mela prdici den vcera :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Koukam holky ze jsme se zase dostali k zajimavemu tematu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj......no ale nic nenadelas, hadam, ze bysme jinak praskly :grinning:
25. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj mamce a tehulky :slight_smile:

Tak hlasim navrat z poradny, zase sem tam stravila pres tri hodiny. Mala ma porad stejnou vahu podle UTZ a zacina sestupovat, akorat je porad KP, ale s tim sem se uz smirila. Akorat mam vysokej tlak tak sem dostala prasky na tlak a zase magnezium. Doktor me asi udelal heimlicha nebo jak se to menuje, prijemny to nebylo :unamused: Vzali me krev a zitra si mam zavolat na vysledky a pokud nezacnu rodit sama tak v pondeli v 7 mam nastup na vyvolani. Zatim me to nedochazi ale treba se mala rozhodne prijit na svet do pondeli.
Strasne me boli zada a obcas i podbrisek jako kdybych mela zarazeny vetry nebo jako pri menstruaci. Tak su sama zvedava. Spat uz taky poradne nemuzu.
Mela bych si jeste vyfotit bricho nez porodim :grinning:

Tady zatim neprsi ale je tady hrozny dusno tak treba nejaka ta bourka prijde :slight_smile:

Arwi to je super ze te sef necha delat doma a prejdes rovnou na materskou. Setri se at ty dva nosis co nejdyl.

Jedem jeste z manzem nakupovat kdovi jestli jeste bude cas :grinning:

Papa
25. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky Sis.. tak drzim palecky at se mala do pondelka umoudri a jde to samo od sebe.. :wink: :wink: Brisko nam urcite vyfot at vidime jak ti to slusi :wink:
25. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
tak odpo u nás nachvilku přestalo pršet tak jsme s malou hned vyrazily ven. Teda venku je pěkný vedro, jsem se nabalila a hned u dveří venku jsem se zas svlíkala, je tam vedro i na tričko!
25. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
ale malá odpoledne aspoň na chvilku venku usnula, když jsme venku, tak chrní jak dudek :wink: ale doma to je hrozný, tam vůbec nechce spinkat.
25. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Sis: tak držím palečky, ať ti to dobře dopadne :wink: o víkendu odpočívej a v pondělí uvidíš :wink:
25. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
tak a máme tu další velkou bouřku a slejvák a padají tu kodonce kroupy :astonished:
25. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Ritu, ja byla prece jeste v praci a zitra bych mela taky, ale na to, jak mi je, asi nikam nepujdu :frowning2:
Ted jem 1,5 h lezela,ale nepomohlo to, to bricho se strasne tlaci dolu a je priserne tezky :frowning2:
Najem jsem musela jit zaplatit, melo to byt do 20. - horni hranice je 25. v mesici, jinak by bylo za kazdy den prodleni penale 2,5%....
25. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
tyyyjo, to platite i penale? :astonished: uz jsi doma?
no ja mam nakoupeny botky od vietnamcu....jedny na ven a jedny do porodnice.....dohromady za 500....takze jsem spokojena.....
25. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,zase zlobil internet tak ted konečně jde,tak jsem vás jenom prolítla opravdu hooodně rychle :confused: :wink:

sis-přeji rychlý porod a hlavně bez problémů-at už přirozený nebo vyvolaný :slight_smile:drž se a budeme tu na tebe moooc myslet :slight_smile:

s ludvou jsme si psala sms- čekají s matějíčkem na propuštění :slight_smile: a posílá gratulace claudince k pepínovi :slight_smile:

za sebe- u mě nic nového,ani náznakem že by se něco mohlo dít,takže asi jen tak neporodím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
bouřky na mě asi nezabírají a on si to stejně prcek rozhodne sám,takže mi asi nezbyde než "vyděržať"

a přijel mi manžílek,takže mě určitě omluvíte, jdu si ho s Tomíkem užívat,tátu našeho zlatýho :slight_smile:

zatím papá a mějte se co nejlépe :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojda!

Omlouvám se, za zanedbávání, ale Tom je s náma doma a tak se mu chci věnovat. :slight_smile:

Jinak my byli dneska prvně u naší paní doktorky - je moc milá - a aktuální váha 3503g! :slight_smile: Porodní byl a 3600g a pak jsme klesli na 3200g - takže Víťulka zaslouží ooobrovskou pochvalu! :slight_smile:

Budu tady během Růžovky. :wink:

A Bledul - ty prsní vložky od Chica jsou fakt SKVĚLÝ!!!!
Leniku, ty co máme od Aventu jsou úplně na prd. :angry: Jsou to jen vatové kulaté tapony a hrozně rychle prosáknou. :frowning2: :angry:
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
andulko,já jsem tady zase :slight_smile: manžílek si šel hrát s Tomíkem do auta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do toho našeho starého rozbitého,takže tom je v sedmém nebi,že může točit volanntem,a lomcovat s pákou atd :slight_smile: :grinning: :grinning:

jsem ráda,že chicco vložky se osvědčily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: oni jso fakt skvělý a vyplatí se to i za ty peníze,že jo? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

Vítka chválím,očividně pěkně baští a očividně mu maminčino mlíčko chutná ...pohlad ho za mě :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj Bledulí a Andulí :slight_smile:
Andulko, kdy budou fotecky? Horim zvedavosti....

Leni, musim prave dodrzovat terminy, abychom to penale neplatili :frowning2:
25. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojky, ja jsem odpoledne nejak usnula.. Neco jsem predelavala a pak jsem se jen natahla ze si minutku jen oddachnu a spala jsem skoro az do sedmi.. No a ted se cpeme jogurtem s piskotama, nektarinkou a tresnema..

Andulinko tak to je super ze Vitulka takhle hezky pribiva :wink: :wink: A jak se jinak citis ty?

Aha Arwen, ja myslela ze uz jsi dneska doma.. Tak ale davej na sebe pozor a odpocivej.. Moc na tebe myslim, doufam ze te to prejde..

Len to jsi ale krasne nakoupila :wink: :wink: A nevsimla jsis, nemeli tam nejake hezke saty?
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
andul,to mi teda nerikej :angry: to jsou zmetci! ale do porodky si je asi vezmu, asi to staci, ne? a co ta odsavacka,uz jsi ji zkusila?
bledul, neboj, porodis :grinning: asi ne dneska, ale urcite to prijde :wink:
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.