• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwi, neslibuju termín, ale zkusím to co nejdřív. :wink:

Taťka umyl, nastupuje mamka s prsíčkem :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
rit, tyyy jo, to jsem fakt nekoukala :confused: jenom jsem tam vlitla, vzala prvni boty, ktery se mi trochu libily a sla dom....
25. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
to neva ze jsi nekoukala.. Ja jsem nejake nasla na Aukru a za dobre penize, jenze se bojim ze mi nebudou a anebo ze mi budou kratke kdyz se do nich nasoukam s pupikem, chtela bych je tak ke kolenum..
http://aukro.cz/item666799836_krasne_damske_letni_saty_made_in_italy.html

http://aukro.cz/item664220623_saty_v_barve_lila_s_bolerkem_velikost_univerzalni.html

http://aukro.cz/item670616535_romanticke_krasne_ruzove_saty_univerzalni_az_xxxl.html

Holky kouknete na ne, co myslite?
25. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Ty prostredni se mi libeji asi nejvice, ale bojim se jit bez podprsenky, aby se mi nespustili prsa a ja pak tam chodila s flekama :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
hezoucky :sweat_smile: mne se hodne libej i ty prvni......hele a nemuzes si vzit podprdu s pruhlednyma raminkama? bez bych asi taky nesla :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Len ty se me taky libej, jenze se bojim ze budou s mim pupikem hodne kratke.. A ja se opravdu necitim na to abych mela saty do pulky stehna.. Chci je mit tak okolo kolen
25. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ritu, mne se libi prvni a druhe :wink: MOC
25. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
no jestli je to plavkovina, tak by se snad nemely moc scvrknout, az je natahnes pres pupik.... :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Ježkovi,vy jste toho zas napindaly! :astonished: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Anduliii to neeee, asi jei se spatne koukla :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: napindaly????? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Taky me to slovo pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky vubec nevim proc, ale uz druhy den mam tak trosku zaludek na vode.. Porad se mi vracej stavi a je to strasne neprijemne.. fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Rit,já myslela od včera. :wink:
Mně se líbí ty první dvoje. A myslím, že bys pod ty druhý klidně mohla mít i prsenku - ta slečna na ji má taky. :slight_smile:

Leni, já jsem je měla v porodnici a mám tu ještě ten druhý balíček, ale teď už jen jako nouzovku. Nemaj ze spodu pořádnou nepromokavou vrstvu a hlavně se fakt jen nasáknou a mlíko v nich zůstává normálně tekutý. :frowning2: Takže když je ta vložka nasáklá, teče to všude kolem a ven. :frowning2: :frowning2: Ty vložky od Chika to mléko "zgelovatí" a nepropustí. :slight_smile: :wink:
Odsávačka je super. :slight_smile: Jen se musí dát pozor,aby byl ten silikon,co sedává na prs, všude pevně nasazený na odsávačce. Jinak tam nevznikne ten podtlak.

Holky, na levý ruce mám Víťu a pravou píšu na noťasu na klíně. :grinning:
25. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
RIt: mě se nejvíc líbí ty první šaty! :wink: jsou fakt nááádherný! taky bych je chtěla :wink:
25. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Rit,to je tím, že mimčo už nemámoc kam růst a tak tlačí na žaludek.

U vás se "pindat" nepoužívá? ??
:confused:
25. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
jeeeee :sweat_smile: ja uz ho chci videt, prdolku :sweat_smile:
no na ty vlozky jsem teda zvedava, to aby je clovek porad menil, co? :angry: aspon ze ta odsavacka funguje :wink:
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
pouziva, ale uz jsem ho dlouho neslysela, natoz cetla :grinning: :grinning:
rit, nic si z toho nedelej, ja se pred chvili malem pozvracela, jak se mi vratily stavy....vcera jsem myslela, ze si vyrvu hrtan, jak me palila zaha :angry:
25. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Len tak co se tyka me zahy, tak radeji ani nemluvim.. Kolikrat si rikam ze to ani neni mozny, v zivote jsem nevedela co to vubec je..
Anduliku to vis ze ho pouzivame, ale tak me to nejak od tebe prekvapilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, mne je blbe a vubec nevim, co to ma byt :frowning2:
25. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
arwi: a nesnšdla jsi něco špatného?
nebo není to tím tlakem, jak jsou ty bouřky?
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
od zaludku?
25. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Arwiku a copak ti je?
25. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ne, od zaludku vubec ne, jenom me boli podbrisek, docela hodne, to bricho je proste tezky a tlaci dolu, premyslim, jestli by nepomohl podpurny pas...
25. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
arwi, ja myslela, ze uz ho mas.....tak si ho rychle kup.....na to tvoje brisko by asi byl potreba...neni divu, ze te tahne dolu a ze boli
25. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nemam, zlaticko, je drahej jak bejk :angry:
Nekde se po nem podivam
25. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Arwen tak hlavne moc odpocivej, mozna si bez uz ted lehnout pokud muzes.. A byt tebou pokud to pujde, tak uz zitra do prace nechod a cely den odpocivej.. Hlavne kdyby neco tak hned vyhledej nejakeho lekare.. Drzim ti palecky at se ti udela lepe..
25. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ja fakt do te prace mam chut nejit. Je to posledni den. A musim k doktorovi. Asi udelam to, ze pokud mi bude lip, pujdu k MUDrovi aw pak se v praci jen tavim jakoby rozloucit....musim si vzit ten notas...
25. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
No to je dobry napad.. Radeji se neprepinej.. Pokud ti neni takhle dobre, tak to opravdu nepokousej.. Drzim moc moc palecky at je ti lepe!!!
25. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
arwi, zkus nejakej bazarek na netu......a fakt odpocivej.....
25. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.