• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len: :grinning: :grinning: no jo, člověk si je hned zamiluje :slight_smile: on pes byl trochu dominantnější, ale nic velkýho... je to asi tím, že měli na dvorku ještě kokra a tak byl zvyklej... on spíš měl ostatní psy na háku a říkal si, že se s nima nebude zahazovat :slight_smile: Na tý výstavě to byla sranda, kámoška zrovna předváděla fenku a já psa hlídala, no a on na paničce je hrozně závislej a když ji delší dobu neviděl, tak se mi předníma nohama opřel o ramena a začal štěkat na všechny strany, lidi si v tu chvíli asi mysleli, že bude po mně :grinning:
3. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
co to tady kujete za pikle, bledulko?! :grinning:
3. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
tyyy jo, kvet: za chvili budes mit Radimka u sebe a budes nam moct davat rady cerstvy prvorodicky a maminky :sweat_smile:
3. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
květ- lenča má s andulkou nevyřízené účty-viz minulá stránka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
bledul: no jo, uteče to jako voda :slight_smile: Navíc nikde není psáno, že budu rodit za 2 měsíce, že? Taky to může být už klidně za měsíc :grinning: Jen se v pondělí musím doktora zeptat jestli je možný, aby mě Radimek hlavičkou tak moc tlačil, občas mě to docela dost bolí
3. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
bledul: jo to nakupování :grinning:
3. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
len: no jestli ten porod nějak vůbec rozdýchám :sweat_smile:
3. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
kvet: no to zavislactvi souhlasi :grinning: ma ho porad za zadkem :grinning: :grinning: a vystavy? hmmm, to myho nervacka by asi kleplo, kdyby mel RR pred cumakem a za zadkem...to by asi nedal, takze vystavy jsme vypustili...ale dalsiho si budu kupovat na vystavy...uz mam vyhlidnutou stanici v Kosicich :grinning: :grinning: ale nechci videt tu cenu, he he :grinning: za Danta jsme dali 20 000 a vali se nam v posteli :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
kvet: rozdychaz, neboj :wink: :wink: bude to jenom par hodin :wink:
bledul: jj, k tucnakum, treba ji ta voda zchladi :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
len: vždyť ono je kolikrát lepší mít miláčka v posteli než ho akorát někde stresovat, přece jen, když je to kámoš, tak to je kámoš :slight_smile: Co myslíš, že ten náš "trhač"? Dopoledne kvůli němu nemůžu ani ustlat, protože tam chrní :grinning:
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
len: pár hodin :sweat_smile: ... už jsem klidnější :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
květ-no je fakt,že se ti to už véééélmi blíží :wink: :wink:

květ a nebolí tě jakoby ta kost-stydká spona? některé maminky pocitují její bolest..

leni-a nebo ji dáme k těm vydřičkám :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
bledul: no já nevím jak to popsat, ale asi to nejspíš je ta kost, jak říkáš, hlavně to bolí, když ležím a pak vstanu, tak prvních pár kroků, nemůžu kolikrát dát ani nohy od sebe, ale když to rozhejbu, tak to je dobrý
3. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
kvet: tak ho zastel :grinning: :grinning: to mas ale dobry, svyho trhace vezmes do podpazi a presunes jinam, mne to takhle nefunguje :grinning: :grinning: a mas pravdu, taky si rikam, proc ho stresovat...takhle je spokojenej a ja taky :wink:
a kvetul, ono to utece, neboj....si vem, kdyby to bylo opacne - par hodin by jsi byla tehotna a pak devet mesicu rodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bledul: vydricky znej taky dobre :grinning:
3. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
květ-tuhle bolest neznám,takže nemohu potvrdit zda je to ono...doktorovi to řekni,ale pokud by to byla ta spona,tak je to možný-fakt si na to některé maminky stěžují....
3. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
len: no ty jsi ale optimista :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
bledul: já mu to řeknu, ale už minule jsem si na to trochu stěžovala a to právě říkal, že má Radímek u vstupu hlavičku a sestřičce pak diktoval, že je 2 cm od čípku nebo co
3. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
leni-no tak takovýhle nápady naštěstí matička příroda neměla :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
květulinko a ukážeš nám svoje bříško a tebe jako takovou? :slight_smile: koukám do albíčka a ty nikde :wink:
3. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak já jsem jako původně chtěla pochválit Léně receptík... Ale pochválím ho stejně protože je to moooc dobrý! Přidala jsem si tamještě trochu nastrouhanýho sýry a kdyby do toho byla ještě červená sladká paprička... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A náhodou - já jsem závodně plavala, tak bych se tam možná ani neutopila. Ale myslím že teď bych se líp adaptovala mezi tuleni - ti maj taky veeelký břicho. :grinning:

A Květul, taky souhlasím s tím, že je lepší mít miláčka v posteli než někde jinde. :grinning: :grinning: :wink:
3. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
andulko-neutopila,ale zmrzla :slight_smile: a navíc by si tě mohla vydřička či tučnáček splést s rybičkou a chtít tě ochutnat :grinning: :grinning: :grinning:

a pokud is připadáš jako tulen,tak budeš muset přijet na konci května na slavnostní otevření nového tuleního pavilonu....a jsi taky cvičená,jako tuleni? taky jezdíš po bříšku na klouzajdě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Len, to je děsná představa - ta stím opačným časovým hatrmonogramem těhu. :astonished: :grinning:
3. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
bledul: když já ještě žádnou fotku nemám :grinning:
3. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
holky, tak jsem ted mluvila s mamkou a bavili jsme se mimo jine o kilech, tak rikala, ze bych to mela mit dobry, ze pri mne pribrala 9kg a pri brachovi 10....tak jsem rekla, ze to zni dobre a ze doufam, ze nebudu mit jako ona porody....tak to zvaznela a rekla TAK TO NECHTEJ! to potesi, co? :confounded:
andul: to jsem tada, ze ti chutnalo, ja to mam moc rada :wink:
bledul: no nechci byt hnusna, ale kdyz kouknu na sebe, a andulce do pasu, kolikaty ma tyden, tak hadam, ze by si ji s rybickou asi nespletli :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
andul: tyyy jo, to me ale napadla kravina, co? :confused: :confused:
3. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
len: a kolik kilo už máš nahoře?
3. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
kvet: ty se nerada fotis? :confused: no ja mam nahore zatim 3
3. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
len: to vůči andulince nebylo ale vůůůbec hezký :confounded: :grinning:
autor
květuldo-japato??? tak to napravte....at jednou radímek vidí,jaký měl domeček :slight_smile:

leni- no tak by si mylsely,že je to kámoška lachtanka :grinning:
kvet: ja to nemyslela zle :sweat_smile: ale kdyz vidim ten svuj pupik, tak hadam, ze andul ho ma uz vetsi.....a me by si rozhodne s mrstnou rybkou uz nikdo nespletl :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.