• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no kde jste kdo??? :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kombajny?? :grinning: :grinning: :grinning: no tak dlouho to snad trvat nebude :confused: abys pak neporodila petikilovyho macika :confused: :grinning:
andul, ten tlak cestou byt nemohl, ani strachem z vysledku...jsem byla az neuveritelne klidna a predtim jsem sedela asi pul hodiny v cekarne.....nevim, co mi tam zase haprovalo :angry: a to jsem si rikala, ze se citim, na ukazkovej tlak...hmmm, to jo :angry: :angry: :angry:
arwi, taky jsem mela divnej pocit, kdyz jsem koncila v praci, delala jsem tam pet let :confused:
rit, saticky hezkyyy, dobre jste vybrali :wink: kocarek taky hezkej :wink: a z melouna si nic nedelej, mame ho kazda :grinning: :grinning: :grinning: hmmm a pupik mas teda o kousek vetsi :wink: ale o moc ne :grinning:
26. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Len pupik mam minimalne tak jednou takovej :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
rituš- šatičky jsou moc pěkné :slight_smile:
a k tomu nějaké bleděmodré doplnky-náušnice,něco na krk atd a budeš hned ppo nevěstě ozdobou svatby :wink: :slight_smile: a bříško jako takové je taky tvoje ozdoba :slight_smile:
a do svatby koukej vydržet a nepředbíhat :grinning: :grinning: :grinning:

leni- no ani bych se nedivila,kdybych čekala na ty kombajny :grinning: :grinning: :grinning: ,ale snad ne...no a pětikolivý macej je možný i tak- máme to v rodině-velké děti-můj záta měl taky 5 kilo,když se narodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák babička... :zipper_mouth: :fearful:
26. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj devcata :grinning:

Tak hlasim ze jeste nerodim,mala si to asi nechava az na pondeli :grinning: :grinning:

Ritus hezky saticky, moc ti to slusi :slight_smile: Kocarek s autosedackou samozrejme taky :slight_smile: A z melounu si nic nedelej mam taky takovej o kousek vetsi :grinning:

Len gratulace k poradne. Tlak je potvora, ja ho ted mam taky vysokej a nafasovala sme pataky :frowning2: Jinak ja sem po vysetreny u doktorky nikdy nekrvacela az ted co sem byla v porodnici, ale to je asi tim hmatem co me udelal.

Bledul snad uz ti to taky dlouho trvat nebude. To s tema zadama te docela chapu. A uzij si vylet na Snezku :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
sis-ahoj :slight_smile:
upřímně- na Sněžku házím bobek :grinning: :grinning: :grinning: sice bych byla rarita-porodit na vrcholu Sněžky,ale nemusím všechno :grinning: :grinning: :grinning:
ale jako bez legrace uvažujeme o tom,že se lanovkou kus cesty svezeme -na portášky-pokud to tam někdo znáte-to je při cestě na sněžku..a tam mají trampolínu a tomík by se vyblbnul a my si tam dáme borůvkové knedláíky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :slight_smile: :wink: a pokud se mi bude zdát,že mám miminko oc vysoko,tak se přidám na trampolíně k tomíkovi a shrknu dítě dolů :grinning: :grinning: :grinning: no koukám,že humoru mám ještě hodně,tak to asi ještě opravdu rodit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:

sisi-už na tebe často myslím,tak se pak ozvi,budu moooc čekat a držím palečky :slight_smile: a taky se snad ozve unka-ta měla termín myslím v sobotu minulou a v středu nebo kdy byla ještě 2v1
to krvácení je stále krvácení nebo špinění? :confused:
26. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
tak jsem právě vložila ty středeční fotečky panděra s Tomíkem do alba :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Bledulko: tak to je dobře, že manžílkovi ta léčba pomáhá :wink:

Jinak nevěstinka tvého Tomíka je dneska moooc hodná :wink: na procházce se jí moc líbilo. Už je vykoupaná, voňavá a napapaná a dává si šlofíka před spaním :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
iluško ahoj- tak dnes blo naštěstí pěkně,že? tedy aspon tady na horách svítilo sluníčko...snad i u prahy...

tak popřej nevěstince dobrou chut a pohlad ji za mě :slight_smile:

kdy vyrazíte k rodičům "na dovču" ?
26. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Rit: krásný šatičky :wink: a pupík jsem čekala větší z toho, co jsi popisovala. Náhodou máš hezký bříško!

Rit: ty vlastně přineseš nevěstě štěstí :wink: nevěsta má mít přece něco modrého a v tomto případě to budeš ty :wink:
26. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
s tou léčbou-no jsem moc ráda,ulevilo se mi trochu a má i dovoleno zkusit "lehce" povolit dietu...takže zkusíme aspon ovoce-jablíčko atd,aby měl nějaké přirozené vitamíny atd..
26. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
bledulko: to jsou moooc krásný fotečky s Tomíkem, moc vám to tam sluší!!! Tomík se ti podobá čím dál víc! :wink:

jooo, dneska bylo konečně hezky, teplo a sluníčko, ale i bylo obrovské dusno, tak se špatně dýchalo, ještě že už nejsem těhu, to bych to asi neušla :wink:

k našim na dovču vyrazíme koncem července (řekla jsem si, že do konce šestinedělí budeme doma a až pak vyrazíme)
26. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
tak to se asi k vašim už hodně těšíš,že? :slight_smile: dusno bylo,ale mám pocit,že včera tu bylo horší-to jsem fakt lapala po dechu,když jsem šla - tlačila kočár se spícím tomáškem do kopce (takže cca 23 kilo zátěž-kočár + Tom) a potila se všude :grinning: :grinning: :grinning: ale ted už mě ta námaha nevadí-říkám si,že když to přeženu,tak maximálně začnu rodit :grinning: :grinning: :grinning:

děkuji za pochvalu fotek- on je tomík tak nějak napůl podobný nám oběma- když ho někdo zase vidí s tátou,tak řekne že je celý Honza...po mě má tomík oči a to je asi to dominantní....
26. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
no,já si jdu holky dělat pedikůru :grinning: :grinning: :grinning: takže zkusím pozici hadí ženy (hadí žena před porodem :grinning: :grinning: :grinning: ) a zkudím si dosáhnout na vé ladné přioteklé nožky a zkusím na ně vidět přes ten útvar co mi vyrostl v místě břicha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Bledul ty si jeste zvladne ostrihat nehty? to te obdivuju,me uz je mesic striha manza :grinning: a stejne tak oblikani ponozek :grinning:
Krasny fotecky s Tomikem, moc vam to slusi :slight_smile:

k tomu spineni, cerstva krev to nebyla nastesti ani po vysetreni, je to takova ta tmava a ted uz spis hnedy spineni, takze si z toho hlavu nedelam. Mala se porad vrti dostatecne tak jsu klidna.

Zacina tady hrmit, ale bourka asi nebude :unamused:
26. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Dobrý podvečer. :slight_smile:

Holčinky,my byli dneska prvně s kočárkem venku! :dizzy_face: Bylo to super! :dizzy_face: :dizzy_face: Jen jsem z toho dost unavená. :sweat_smile: Byli jsme ve městě, koupit kamarádům svatbení dar a ušli jsme cca 6km, což je na sobě docela cítím. :sweat_smile:
A na tu nedělní svatbu do Mělníka nepojedu. Tom nejspíš na otočku ano, ale my s Víťou zůstaneme doma.

Rituš, ty šatky jsou moc hezký! :slight_smile: :wink:

Bledul, víš,jak to bylo s TOmíkem- jeden nic adruhý den jsi rodila. :slight_smile: Tak nevěš hlavu, třeba ten červen ještě stihneš. :wink:

Arwenoušku, jak se cítíš coby "pracující z domu"? :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holčiny,

no, nakecaly jste toho tady dost :slight_smile:

Takže rit, bledulko, illuss, arwen, len a samozřejmě andulko- skoukla jsem všechny vaše fotky - bříška moc pěkná a Vítek je moc krásné miminko - maminka se v něm nezapře

Rit - šaty jsou pěkné, já si teď musím tak ynějaké pořídit, ke konci srpna ze mě bude svědkyně a zatím se tedy do svých starých nevejdu... No, ještě chyvilku počkám, jestli to půjde dolů a potom budu muset začít shánět

Arwi - tak konečně už budeš odpočívat doma - to jsem ráda

A u sis bude brzy novina :slight_smile:

U nás bylo dneska pěkný dusno. Vyrazila jsem s kočárkem a vrátila jsem se celá mokrá :slight_smile: Ondrášek je dneska nějaký podezřele hodný :slight_smile: Docela spinká i přes den, ale občas mi docela brečí :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak Víťula spí, Tom ho zapíjí a já vlastně prvně po návratu z porodky uklízím a vařím. :sweat_smile: :slight_smile: A to jsem se těšila,jak si tady s váma sednu. Snad to ještě stihnu.
26. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo a mám za sebou první domácí brečící kravál, ke kterému jsem zvládla nejít. Nebylo to jednoduchý, ale dokázala jsem to. :slight_smile: Víťa se chtěl chovat po koupání chovata uspávat na ruce, ale 1. tu mám již zmíněnou práci a 2. a předně ho na to nechci naučit. Uvidíme, zda to půjde.
26. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jani, já musela dát po kočárkování taky tričko na šňůru. :sweat_smile: Třeba Ondřejka zmohlo to počasí nebo užsi doupravil režim. :wink: :slight_smile:

Jdu zahustit polívku.
26. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj andulko, tak tě docela obdivuju. Já myslím, že Ondra si úspěšně na chování zvyknul a my se stali jeho oběti...
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
A teď se mi nudí na papání. Tak se běžím vyčurat a udělat si pití a jde se krmit :slight_smile:
Pa
26. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hezké dopoledne, tady se ještě spinká? Anebo rodí?
27. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
ahoj maminky a těhulky :slight_smile:

tak se opět v rychlosti hlásím a jdu vřit obídek :slight_smile:

noc nic moc- nějak se nám v noci vzbudil špatně To ík a asi půl hodiny jen brečel a nešel moc uklidnit... :frowning2: nevím,jestli se mu něco zdálo,teplotu neměl,...nevím,bylo to divný... nakonec se zklidnil až v naší posteli a vypadalo to,že se přestěhuju do jiné postele,nebot už mi v té naší nezbylo moc místa...nakonwc ho manžel přenesl do jeho pelíšku ..v noci se ještě dvakrát probrala knoural ale ráno byl jak sluníčko :wink:

já si včea udělala večer péče o tělo :slight_smile: takže jsem si uděůaů tu pedikúru ( sis-ano,ještě si na nehty dosáhnu v pohodě- nejen stříhání,ale celkově pedikůra byla v pohodě-když sedím v tureckém sedě,tak nohu zdvihnu hoodně vysoko :grinning: :grinning: :grinning: ) a pak jsem si udělala koupel-doma máme jen sprcháč,tak jsem využila,že nikdo večer nebyl doma (jen manžílek) a já se naložila do vany,oholila si nožky :sweat_smile: a paqk relaxovala ve vaně,kde mi ani netvrdlo břicho-takže bomba- a poslouchala u toho svou oblíbenou Hanu Hegerovou :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě relax a klídek a dnes večer si to zopakuju,když tu ještě nikdo nebude :slight_smile: jinak mi je totiž v týdnu blbý obsadit koupelnu na tak dlouho :wink: akorát už břicho kdybych chtěla namočit tak nemám šanci- ční tak vysoko,že je prostě nad hladinou :grinning: :grinning: :grinning: ale na ta moje záda byla koupel jako balzám-bychtam nejradši i spala :slight_smile: :grinning: :grinning:

sis- tak co? jak je dneska..nerodíš? :grinning: :grinning: já ne :slight_smile: co špinění-už ustao?

andulko-vidíš,to jsem se tě chtěla zeptat,zda jedete na tu svatbu a už to vím...doufám,že kvůli tomu nesmutníš :wink: procházka musela být fajn poprvé :slight_smile:

jinak já nevěším hlavu že nerodím :slight_smile: od začátku tak nějak tuším,že to nebude u mě brzy :slight_smile: štvou mě jen ta záda a pak ta nejistota jak to dopadne ,ale jinak se mimču asi u mě líbí :sweat_smile:
fakt obdivuju tebe a klárku,jak jste měly bolavá záda již před těhu,že jste to tak zvládly-zvládáte...

s tím domácím kraválem-docela taky obdiv-to jsem u toma nedokázala a asi to nedokážu ani u druhého miminka-nechat ho brečet a nejít k němu...ale na druhou stranu z toma je docela pohodové veselé a společenské dítě,tak třeba ta moje přítomnost a chování k něčemu bylo...ale uvidím,jak to bude s druhým miminkem-zda vůbec bude čas na nošení-pokud ne,tak zkusím vytáhnout šátek a nosit v šátku ...jo a už mám doma to kravičkovvé BECO -přišlo mi,když jsi byla v porodce...je super a moc fajn....pokud dnes vyrazíme na výlet,tak ho manžílek zkusí na tomíkovi :slight_smile:

Jani - já byla taky maminka ,která pořád chovala...dělej jak to chceš ty- mě nejvíc stresovala moje rozpolcenost,zda chovat či ne...at to budeš dělat tak či tak,tak se nenech vysterosvat jinýma co to dělají jinak...mě nejvíc trápilo,když jsem přijela někam,kde mi někdo vyčetl,že ho pořád chovám...pak jsem ho nechovala a zase mě trápilo,že mu ubližuju a prostě pak jsem řekla dost,kašlu an to co kdo říká a budu to dělat jak chci já a manžel a tečka...a tak je to se vším holky- at děláte co děláte,tak si za tím stůjte a obrnte se proti řečem okolí....nikde není psaný,co je právě pro vás a pro to vaše miminko nejlepší a nenechte si do toho kecat...vy jste maminky a vy víte,co je pro to vaše miminko a pro vás to nejlepší...:slight_smile: vždycky to jde dělat (všechno) mnoha způsoby a vy si stůjte za tím svým :slight_smile: i když deset dalších maminek z okolí to bude dělat jinak... :wink:

no nic,jdu fakt vařit a tak se zatím mějte krásně a papá :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky kočky moje upovídaný :slight_smile:

jdu se ohlásit...jsme od včera doma, hurá, hurá....

Velký dík všem za gratulace a držení palečků a také zároveň omluva všem komu jsem neodpověděla na sms...nějak nebyl čas :wink: :slight_smile:

snad večer zasednu /no nezasednu, spíš přilehnu nebo přistoupnu :grinning: / k PC a dám nějajé foto a napíšu jak to všechno probíhalo... :wink:

nedočítám, moc jste toho napovídali, jen kouknu Arwen do tabulky, zda tam není nějaké nové mimi... :slight_smile:

áááá, Pepino už kvíká, tak jdu mrknout co potřebuje mazlíček náš malej :dizzy_face: :dizzy_face:

zatím se loučím, pa pa :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Claudinko nová letní maminko :slight_smile:

ještě jednou obrovská gratulace k narození Pepína. Přejeme vám hlavně hodně zdravíčka a ať vám to doma s Pepínem hezky jde a prospíváte :slight_smile:

Už se těšíme na fotečky a vyprávění!
27. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj moje holcicky :slight_smile:
Tak Jarda prijel uz vcera, abych tady nebyla sama, dneska jsme se byli podivat na namesti, jsou tam trhy, jeli jsme autem a zaparkovali u posty, kde jsme zaplatili inkaso a jsme o 4000 lehci :frowning2: a muzu vam rict, ze i kdyz jsme sli pomalicku a opatrne, tak uz houby zvladnu a jsem rada,ze jsem zase doma. Varim zapeceny brambory se slehackou a rajsky salat a na trhu jsme koupili boruvky - taky je u vas prodavaji? Docela by me zajimaly prazske ceny...
V pul treti ma prijet kamoska s manzelem a detma a budou nam pomahat smontovat tu stenu, jenze nemame vrtaky, takze nam nejspis budou lezet skrinky na zemi :angry:

Claudiskuuuuuuuuuuuuuuuuu - ahoj maminko, dekuju Ti za smsku, povidej, jak probihal porod a co oba Pepcove?
27. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
ahoj claudinko :slight_smile:

ještě jednou veliká gratulace oběma rodičům k malému Pepínovi a prťouskovi do života jen to nej :slight_smile:

Taky se moc těším na vyprávění a na fotečky... docela dobrý- jdeš si na kontrolu a už začínáš rodit :sweat_smile: :sweat_smile:

tak ať vám to spolu jde a budeme se těšit až nám přijdeš povyprávět :slight_smile:
27. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
arwi ahoj :slight_smile:

hezky odpočívej broučku :slight_smile:

holky,jdu si lehnout -odpolední spánek s Tomulkou - a pak asi vyrazíme někam na výlet pokud se nezkazí počasí...tak zatím papá :slight_smile:
27. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Bledulko, tak opatrne, at pak nechdis jako ja, potrebovala jsem na sebe rudlik :slight_smile:
27. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.