• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
tak hlasim ze zatim jeste nerodim :grinning: Jsem nejaka utahana asi to je po tech prascich na tlak :frowning2: porad bych spala.

Claudi vitej doma :slight_smile: a jeste jednou gratulace k Pepinovi :slight_smile:

Arwi davej na sebe pozor a pekne odpocivej.

Bleduli taky bych sla na prochazku, ale manza natira postylku a sama radsi nikam nepujdu. Jinak spineni uz ustalo, uz jenom vytok, sice neni jeste uplne svetly,ale to snad uz bude dobry. Zapomela sem si ja trdlo zavolat vcera na vysledky odberu, tak snad byly v poradku.

Jdu se pohybovat jinak usnu. Pa :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
arwi- opatrně půjdu,ale kdyby něco tak co- maximálně porodím :grinning: :grinning: :grinning:

sis- tys tu ještě-kočko ,j bych ti tak přála,aby to přišlo dřív než v ponděí :wink: i když teda předbíhat se nemá,že jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale což,slečny mají přednost,tak snad anežka vykoukne brzičko :slight_smile:

koukám,že postýlku manžel taky dělá na poslední chvíli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ti chlapi jsou všichni stejjní-pořád času dost a pak to dělají za minutu dvanáct :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
TAk dopoledne jsme s Víťou úspěšně prospali a do teď jsme tu měli návštěvu. Skřítě spí a já jsem ráda, že jsme doma sami a koukáme na Harryho. :slight_smile: Taťkovi jsme sepsali seznam na nákup a tak zachvilku vyrazí a já budu mít úplný klid - teda až za 15min až přebalím a nakrmím.

Holky, já jsmevás do teď nestihla dočíst. :frowning2:
27. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
tak tady můžete juknout na průběh mého porodu
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393618&vReferer=%2Fphotos%2Fclaudie

v rychlosti jsem to sesmolila... malý Pepino spinká a velký Pepino pořádá dnes v místní hospůdce oslavu, takže už tam šel...myslím, že mu bude zítra ouvej, taťkovi našemu :grinning: :wink:
27. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
holky, prosíme o hlásky pro našeho juniora..............díky :slight_smile:

http://boleslavsky.denik.cz/multimedia/galerie/1364276.html?section=1,2
27. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Claudi, ten je kráááááááááááááááásnej :slight_smile: Moc vám to sluší. A máte suverénně nejvíc hlásků a jeden z toho ode mně :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
změna, asi tenhle odkaz bude na hlasování...jsem pako :grinning:

http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi26.html
27. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
arwoušku - děkujeme :slight_smile: . Jak se daří těhulko naše? Odpočíváš, odpočíváš? :wink:
27. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Claudýsku! Ahojda maminko!
Udělali jste mis Pepínem a Ludva s Matýskemdo porodnice velikou radost! :slight_smile: :wink: A ještě jednou velegratulace. :slight_smile: Tak ať sedoma hezky "zatáhnete" a zvyknete si všichni rychle na sebe. :slight_smile:

Taky musím holkám popsat ten náš porad - pořád to slibuju a ještě jsemse k tomu nedotala. :sweat_smile:

Víťuš se vedle vzteká a chce se chovat, ale to se choval celé odpoledne, takže musím vydržet.
BLedul, my chováme a mazlinkáme se často a hodně,ale když má tyhle histeráky, kterýmasi to chce vyloženě vynutit, tak mi nezbývá nic jiného,než ho nechat vyřvat. POhladím ho, povídám mu, sedím u něj, ale snažím se ho nechovat. Ale když vříská moc dlouho, tak to taky nevydržím.
Jdu má dát cumlíka.
27. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
No jo, cumlík byl venku. A kdyby se máma nevybavovala s tetama, mohlo být ticho dřív. Stejně ho po usnutí zase vyplivne. :slight_smile:

Claudi, jdu kouknout na fotečky Pepínka. :slight_smile: Už se těšííím!

Arwi, už jsou záda lepší? Odpočla sis? Aty brambory se smetanou bych si dala taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Cpu se boruvkama se zakysanou smetanou, mamci moje. Jarda se snazi o kompletaci steny, ale nejde to, neni k tomu poradnej navod a je to proste jen hromada prkynek. Tak ja nevim :unamused:
27. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky holky..

Tak u nas akorat zaclo prset.. Ted jsem odpo spala asi dve hodky, byla jsem nejaka unavena.. To pocasi mi nedela nejak dobre.. Malej mi zacina davat zabrat. Uz treti den mi je tak trosku spatne od zaludku.. Asi mi moc na nej tlaci, nebo nevim.. A stale me kazdy den poboliva podbrisek, jako bych to mela dostat..

Jinak Claudiku malej moc moc krasnej.. A dodatecne strasne moc moc gratuluji, opravdu se vam povedl!!! :wink:
27. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak názorná ukázka - Víťulka je od 17h vzhůru a chvilkama bekal, chvilkama jen koukal, takže už ho mám u sebe na klíně zachumlanýho v hnízdečku z koj.polštáře.
27. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
A do teď byl Víťa vzhůru,takže jsme posunuli koupání z před 20h na teď a doufám, že pak už usne.

Holky, to je hrůza ty záplavy! :frowning2: :cry:
27. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
No, to teda, chudaci lidi :frowning2:
Stenu jsme vzdali, to fakt neni mozny bez nekoho, kdo tomu rozumi, takze si pockam, az prijde zas v tydnu ten kamarad...
27. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Claudi: tak to jsi měla taky pohodový porod bez komplikací :wink: koukám, že to tu je samý pohodový porod. Tak jen tak dál ostatní zatím těhulky!!! :wink:

Pepíno Junior je opravdu fešák!!! :slight_smile:

Jinak dneska jsem vážila tu naši princezničku a už je jak normální miminko, váží 3910g (takže docela otesánek :grinning: )
27. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Ilusko, kez by byl ten muj porod jako ten vas.....ale to bych chtela asi moc :cry:
27. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Claudi, koukám, že Tě humor nepřešel ani během porodu - to je prima. :slight_smile: A Pepíno je krásnej vlasatej klučík. :slight_smile: Myslím, že anketu vyhrajete. :wink: Aspoň to tak zatím vypadá. :slight_smile:

Iluš, to už je Lucinka velká holka! :slight_smile: :wink:

Tak po koupání a krmení s Víťulkou klokankoval taťka a já jsem se normálně přistihla, že žárlím. Krom asi půl hodiny jsme se s Vítkem ani nemazlila,protože tubyla odpoledne byla návštěva a tak ho chovala ona a teď mě hrozně mrzí, že jsem ho nechala tak plakat a nevzala si ho k sobě... :cry:
27. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky,viděly jsteten porod toho telátka v televizi? V tom filmu "Mezi námi zvířaty"? To je bžunda! :grinning:
27. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobre ranko holciny..

Paani mam za sebou prvni hroznou noc a doufam ze uz jich tolik nebude.. Vcera jsem nemohla usnout, protoze mi bylo zle od zaludku, asi mi tam malej zase nejak tlacil.. No kdyz uz se mi to po pulnoci povedlo, tak ve tri rano me chytla bolest bricha a usla jsem az rano v sest.. Protoze kdyz se to nejak ustalo, tak jsem samozrejme nemohla usnout, tak jsem si sla este omyt hlavu..
A ted jsem se opet vzbudila s tvrdym bolavim pupkem.. Tak mu Dada domlouval at tam vydrzi do svatby :grinning: :grinning: to jsem zvedava jak ten chlapecek umi poslouchat, ale predstava ze budu spat timhle stylem treba az do terminu, no tak to se mam co tesit.. :frowning2: :frowning2: To snad bych nemela ani silu to nase zlato vytlacit
28. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko těhulky, maminky a miminka! :slight_smile:

Tak jsem včera odpoledne šla s kamarádkou kočárkovat, půjčila si od ségry miminko a vyrazily jsme. No a jakmile jsme vyrazily, tak se spustil obrovský slejvák, ale nám už se nechtělo vracet, jsme si řekly, že to za chvilku přejde, tak jsme akorát navlíkly na kočárky pláštěnky a procházkovaly se (samozřejmě bez deštníků), tak jsme vypadaly docela srandovně :grinning:
Ale asi po deseti minutách ten déšť opravdu přestal, ale to už jsme byly promáčené na durch. Ale jak bylo vedro a dusno, tak to do konce procházky na nás docela uschlo :wink: akorát jsme měly nožičky pěkně zablácené.

Za chvilku jedu k našim do čelákovic, tak tu dnes nebudu. Jedeme se podívat na babičku a dědečka :wink:
28. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Jinak preji holky krasnou nedeli..

Ja jsem opet doma sama.. Dada maka a vypada to ze ma volno asi az pristi nedeli.. Holky ja mam strach ze me to chytne a budu tady sama a dadu treba nepustej z prace.. Rikal ze to tam ma teda domluvene, tak budu doufat ze ho pusti

Jinak jsem si v noci rikala jestli uz je to jako ono.. Ale byli to jen poslici.. Rikam si ze bych byla rada az me to chytne aby mi praskla voda.. Protoze nevim jestli to poznam ze je to opravdu uz ono.. Abych do porodky nejezdila na desetkrat :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky Iluss, tak ze jste se nekam neschovali nez to preslo :grinning: :grinning: :grinning: pohled na vas musel byt opravdu zajimavi :grinning: :grinning:
Moc zavidim ze jedes za rodicema..Moc hezky si to tam uzij.. :wink:
Taky bych jela, ale uz se bojim, protoze je to daleko a sama uz si nelajznu jet pres sto km..
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Ritusko, ono je mozny vsecko, mas nekoho, kdo by Te odvezl, kdyby Dada doma nebyl? Ja se taky v noci budim bolesti a zle mi sice neni, ale nemuzu dychat, protoze se nevejdou a tlacej mi na zebra a taky me neskutecnym zpusobem pali zaha :angry:
Taky tady budu v tydnu sama, rikam si, co bych delala, kdyby se neco delo - ale co bych mohla - zavolala bych si sanitku a jela...snaz se hodne lezet (ja vim, to rika ta prava, co to nedokaze vubec) - a pokud to ma Dada dohodnute, putej ho urcite, tohle je snad prenejsi nez prace....
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky Arwi. Prave jsem snim otom rano mluvila.. co jako mam delat kdyz me to chytne A on bude v praci.. Mam nejake zname kdo by me mohl odvez.. Ale rikal ze mu mam zavolat, ze mu v praci na tu chvilku zavrou gril, ze by me odvezl a pak nez by prisel ten jeho kolega by se tam asi vratil.. Protoze on to ma z prace domu 10 min. od nas do porodnice kdyz to neni ucpane je toi taky asi 10 min. A za prace do porodky to je asi taky tak nejak.. Takze to mame blizko a nemusim byt snad nervozni ze by to nestihl :slight_smile: :slight_smile: Ale jen doufam ze by mu treba nedelali v praci problemi kdyby me chtel jet odvezt.. Jelikoz on je temperamentni, tak je schopnej kvuli tomuhle je poslat nekam a proste z minuty na minutu skoncit, kdyby jako ho nechtel pustit..

Holky ja se bojim ze to nepoznam az to na me prijde.. :frowning2: :frowning2: Pokud mi teda nepraskne voda, to bych asi mela poznat ze :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Ritu, nikdo snad neni tak omezenej, aby nepustil chlapa za rodici partnerkou....a pokud je, je to peknej idiot. Neboj e, dopadne to dobre a na pul dne zavrenej gril neni zadna tragedie!
Pokud Ti lupne voda, je to jasan, ze to poznas, pokud Ti nelupne, tak se proste budou stupnovat bplesti, takze to poznas taky. A to si bud jista, protoze poslicci nebo menstruacni bolesti jsou UPLNE neco jinyho :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Rit a Arwen :slight_smile:

Rit, neboj, to poznáš. Ty kontrakce budou pravidelné a budou se ty intervaly mezi nimi zkracovat. Kdyby to byli jen poslíčci, tak ty kontrakce budou nepravidelné a budou se oddalovat, až pak přestanou.
Ještě si vzpomínám, že ten den ráno, když jsem porodila, tak mě lehce pobolívalo břicho a chodila jsem pořád na záchod na velkou (během toho rána jsem byla snad 4x - jestli už to tam uvnitř pracovalo a působilo to nějak na střeva nebo co).

Ale máš dobrý, že máš porodnici tak blízko, tak to určitě stihneš. Do porodnice se má jezdit, když jsou kontrakce po 4 minutách nebo když praskne voda, dřív prý ne.
28. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Rit a myslím, že je na to dokonce nějaký paragraf, že by ho z práce měli uvolnit na doprovod manželky do porodnice.

Tak já se loučím, za chvilku vyrážíme :wink: papaaaa
28. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky moc dekuji za rady :wink: :wink:

JA letim se psikem :wink:
28. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Uz jsme doma.. Vyslapla jsem si jen par schodu k nam do bytu a jsem ufunena jak kdybych bezela zavod :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.