• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
čauky maminy a těhulínky :slight_smile:

tak krásný, dlouhý příspěvek tu celé odpoledne po částech smolím a teď když ho chci odeslat, tak se sviňák jeden nevděčnej ztratil :angry: :angry: :angry:

teď nás čeká koupání, tak se rozepsat nemůžu, možná večer bude čas a neusnu a příjdu se ohlásit :slight_smile:

všechny vás zdravím a doufám, že se vede co nejlépe

jen ještě gratulace pro Unku a jejich Samíka :slight_smile: moc,moc, moc blahopřeji maminko! ať se Samík má čile k světu a provází ho jen zdraví, štěstí a láska po celý život. rodičům ať dělá jen samou radost a Vanessce je hodným bráškou :wink: :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Arwenko moc moc ti to slusi!!! Arwen koukni na stranky porodnice kde budes rodit, tam bude urcite napsane co potrebujes do porodky sebou.. Kazda porodnice to ma totiz jine..
28. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
arwi- fotka dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

andulko- vana super,ale nepopohnala čápa ani o kousek a poslíčky mám dál .-) ale záda si lebedila :slight_smile: :slight_smile:
a těším se na tvůj popis dne D :slight_smile: :sweat_smile:

claudinko- krásný popis porodu a úplně snad závidím,že to máš za sebou :wink: :sweat_smile:
hlas fotečce poslán :slight_smile: a manžílka zaúkoluju a pošle ho i z práce atd ..:slight_smile:
28. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
no,předchozí příspěvěk jsem měla rozepsaný a neodeslala jsem ho hned- takže změna-poslíčky už nemám :grinning: :grinning: :grinning:

a dítě dostalo zákaz se do pátka narodit,nebot ráno manžílek odjíždí a vrací se právě v ten páek a já budu radši,když ho nebudu odvolávat z prahy ale když bude u mě a nebude nikam pospíchat autem ..
takže prcka odmítám vypustit dřív než v pátek :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Bledulko, ja odmitam prcky vypustit jeste mesic :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
arwi :grinning: :grinning: :grinning: správně :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
A ja odmitam ho tam zase drzet dele jak 14 dni :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Hihi, holky, kdybychom si to tak mohly naplanovat, co? Stejne, jako by planovaly ty vsechny, co se pustily do te ostre debaty na mem tematu :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jo na jednu stranu by to bylo fajn :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak jsem zase tu :slight_smile:

no kdyby to tak šlo naplánovat si co a jak, že jo? :grinning: to já měla taky ještě nějaké plány a od pondělka je všechno jinak :wink:

arwi - komoda super, to se ti bude přebalovat jedna báseň :wink: bříško máš jako šikovný stoleček, to taky není k zahození... a koukala jsem že tu máme novou příspěvkářku, nějakou J.a.r.d.a., neznáš ji náhodou ? :grinning: :grinning: Co Lucka, psala že se máte sejít?

rit - fotky krásný, sluší vám to rodinko :slight_smile: a šaty taky gut :slight_smile:
a neboj, že nepoznáš, kdy to na tebe přijde....jak už ti tu holky psaly, je to tak, ty pravé bolesti jsou velmi pravidelné a jiné než poslíčci nebo menstruační bolesti...zkrátka instinkt ti napoví, Dáda to stihne a krásně spolu porodíte malého Matyáška :slight_smile:

bledul - taky krásný fotky :slight_smile: to fotil manžel? jestli ano, tak to je machr....moc pěkné prostředí a ty krásná modelka :slight_smile: A co Gunárek? bude fakt čekat do pátku až se vám taťka vrátí z Prahy? :wink:

andul - co záda? mě tedy nebolí...mám problém spíš se sešitým spodkem, ještě stále si nesednu ani náhodou...sprchuji, mažu tím gelem z dubu, větrám a já nevím co všechno a stehy mě stejně pnou jako čert.. musíme být statečné a všechno vydržet... vždyť máme jako daň za to všechno to nejkrásnější - naše miminka :dizzy_face: :dizzy_face:

taky děkuji všem za poslání hlásků do ankety našemu mladému, někdo se tu ptal na výherní cenu...no milion ani dovča v karibiku to není dámy... :grinning: prý nějaký plyšák či co :slight_smile:

Ludvi - jak je ? přeju Jeníkovi rychlé uzdravení a tobě ať to všechno zvládneš bez stresů a v pohodě :slight_smile:

tak a už nevím na co jsem ještě chtěla reagovat...holt hlava děravá je hlava děravá...a bude už asi jen hůř :grinning:

mějte se krásně a opatrujte se, pa
28. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak už jsme zpátky doma :slight_smile: u našich to bylo bezva, byli jsme celé odpoledne venku na zahradě, já jim tam ozobala veškeré borůvky a maliny a malá se aspoň krásně vyspinkala na čerstvém vzduchu.

Andulko: mě se ty prsa ani moc nezvětšily (tak o jedno až dvě čísla), tak to jde, já je totiž měla předtím docela malé,tak to je teď příjemná změna a ani nesou těžké, takže záda nebolí. Mě hodně bolely v těhu, když jsem měla velké bříško, takže teď už je pohodička a nic nebolí.

Andulko: jinak já zpočátku taky měla doma větší klídek a pohodičku, když byl manža v práci a já byla s malou doma sama. Je to divný, ale fakt jsem si víc odpočinula a všechno nějak líp zvládala :wink: a jinak manža malou ještě ani nekoupal a nepřebaloval. Jak se narodila takhle malinkatá, tak se jí bál vzít a pořád říká, že to začne dělat, až malá začne sama držet hlavičku, tak jsem na to zvědavá :wink: on se jí strašně bojí vzít, aby jí náhodou neublížil.

Jinak my nechodíme každý den ve stejnou dobu na procházku, protože se mi pokaždé malá probouzí v jinou dobu. Je tam plus mínus hodinka rezerva. A my vyrážíme hned po nakrmení.

Unko: obrovská gratulace k narození Samíčka!!! :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka a pohodových chvil!

Jani: já mám po porodu taky tak nějak všechno svalstvo ochablé :confounded: tak doufám, že se to brzy srovná a vrátí do normálu.
28. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Arwi: :grinning: dost dobrá fotečka!!! :grinning: s ní bys klidně vyhrála nějakou cenu!!!

Claudi: musíš vydržet tak 14 dní, pak ty stehy vypadnou a přestanou bolet a pnout. Taky mi zpočátku dělalo problémy sedět.
28. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky dostala jsem chut na palcinky, tak jsem nelenila a par jsem jich upekla.. :slight_smile: :slight_smile: Mam hotovo a nadobi omyte
28. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Přišla jsem vám jen popřát dobou noc :slight_smile:

Bledul - já vím, že vrána to nebude ani náhodou, ale i výsledky genetiky se můžou někdy mýlit :wink: I když by to byla asi dost velká náhoda

Arwi - bříško máš pěkné a praktické :slight_smile: a jarda s námi teda moc nepokecal :slight_smile:

Ludvi - vítej doma!!! A s Jendou to snad bude brzy v pohodě. A snad tchyně návštěvu přežila a oknem neletěla :slight_smile:

Rit - už se ti to, kočko, blíží - jsem zvědavá, s čím přijdeš v úterý z poradny. Třeba to bude jako u claudíska a půjdeš rovnou rodit. I když ty máš ještě krapet času :wink:

iluss - tak to musel být pohodový den :slight_smile: jo a ta moje kamarádka, co se v srpnu bude vdávat, bude mát dort z vaší cukrárny - poslala jsem jí odkaz :slight_smile: v nejbližší době se tam chystá zajet

tak jo, jdu na kutě, pa
28. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
dobré ráno,hned po ránu krásná zpráva :slight_smile:

MÁME DALŠÍ MIMINKO :slight_smile:

zprávička od SISTER :slight_smile:

"na vědomost se dává,že se v 23.40 28 června narodila Anežka,váha 3120g, délka zatím neznámá (nemají tak dlouhý metr) . gratulace přijímá mamča."

tak maminko a tatínku veliká gratulace k vaší malé holčičce a malé Anežce hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka v životě :slight_smile:

a ještě gratulace sis,že jednak zvládla takhle hezky porod,dřív než by jí ho dnes vyvolali a že zvládla porod pánevním koncem... jsi šikulka sis :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
autor
jinak já stále nerodím, čekám ještě,že porodí lucca a já se asi přidám k poslední vlně (klárka a arwísek :grinning: ) s tím,že nechám předběhnout i lenourku a ritušku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

i když to v pase "dnes čekáme chlapečka" je docela vtipné...a večer si řeknu- nepřišel,nepřišel :grinning: :grinning: :grinning:
ted mi odjel manžílek zpět do prahy a já jdu na 10 hodinu do poradny,tak jsem zvědavá ...ale líbila by se mi porodit v neděli-to by bylo krásné rodné číslo 090705 :grinning: :grinning: :grinning: no očividně mám ještě dost sil na těhotenství a dost humoru,když si vybírám termín porodu dle rodného čísla co? :grinning: :grinning: :grinning:

Tomík má rýmu a doufám,že to nechytnu,nebo ten porod asi neudýchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: takže se s ním nepusinkuju a snad to bude k nečemu.... mě včera tak staršně bolela hlava večer,že jsem ani nemohla usnout a dala si paralen...snad to bylo jen nedostatkem tekutin....

tady krásně svítí sluníčko,pokud bude pěkně,mohli bychom jít s tomíkem do lesa na borůvky odpoledne :slight_smile: nebo na houby-prý rostou..akorát kdo se k nim bude ohýbat :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
29. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
jani- i když by se genetika zmýlila,tak to co jsem i já viděla a rozpoznala na ultrazvuku mi nedovolí byt jen pomyslet na slečnu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahojky, krásné dobré ráno.
Nejdřív ze všeho veliká gratulace Sis k malé Anežce, přeji hodně zdravíčka a štěstí do života :slight_smile:

Jinak - ode dneška jsem konečně doma !!!!! Nikam nejdu, dopoledne by mi měli dovézt notebook, nakonfigurovatwifi router a já budu pracovat v postýlce (i když to určo nevydržím celý den...)

Bledulko, ahoj, nemyslím si, že by si chlapeček ještě dával tolik načas a čekal až na parťáky z mého vrhu, i když by to bylo moc krásný, mít stejně narozený kámoše, ale i kdybych je tam měla zašít, tak se tam ještě dopečou :slight_smile:

Jsrad tady hledal nějaké tatínky, ale měl smůlu, tak mu to nedalo a šel pozdravit aspoň vás :sunglasses:
29. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
ahoj arwi :slight_smile:
to jsem ráda,že už jsi doma :slight_smile: Už si ty i dětičky zasloužíte klid :slight_smile: a i když nebudeš celý den ležet v posteli,tak budeš mít možnost si kdykoliv lehnout a odpočinou a nemusíš se nikde honit a krčit...:slight_smile:

no a zda si můj klučík deá na čas- no asi jo - i jsem to dopředu tušila :slight_smile: a už jsem si tu i dělala srandu,že vyleze ven,až budou jezdit kombajny :grinning: :grinning: :grinning: ale v pohodě,nijak mě to zatím netrápí,jen doufám,že vyleze dřív,než by došlo na vyvolávání-to bych docela nerada..ale uvidíme,ještě má čas :slight_smile:

claudinko- jo a děkuji za pochvalu foteček..manžel fotil ty v přírodě,ty co jsou ateliérové jsou od fotografky jako překvapení tatínkovi...no a ten dnes ráno odjel a fakt si netroufnu říct,zda bude prcek čekat do pátka nebo ne :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
včera jsem už měla poslíčky docela dlouho,pak to bylo i pravidelné a najednou nic...bylo po všem a to už jsem si říkala,že by se mohly kontrkce zintenzivnit a být častější a že by to bylo fajn...a prcek zase vzal zpátečku :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Bledulko, Ty jsi dobra, Ty to hlaseni maleho k porodu jeste vitas :slight_smile: Ja zacinam mit nocni mury a intenzivni pocity, ze to nezvladnu, ze se neco posere nebo nebude v poradku...Jarda je navic od pristiho tydne bez prace ( v lese se v lete nedela a jeho kolega odjizdi na dovolenou a vo je horsi, nema zadnou jinou :frowning2: )
To je v pytli, uz vidim, jak se stehujeme k mamce...
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
arwi- no jasně že to vítám- jednak se pěkně trénuje děloha k porodu a jednak si říkám,že až začnou ty pravé kontrakce,že mě každá z nich přiblíži našemu miminku :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a co nějaká brigáda pro jardu, něco dočasného, to by snad mohl nějak sehnat,ne? i kdyby hůř placenýho tak aspon něco..

a zvládneš to- neboj :slight_smile: žádný stresy :slight_smile: každá z nás má někdy pocit,že to nebude Ok,ale musíme věřit tomu pěknému :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
tak zatím papá,jdu se chystat do poradny :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak jo, Bledulinku, kdyby neco, nezapomen dat vedet!!!
29. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko berušky :slight_smile:

taťka nám odjel zařizovat rodný list a zdr.pojišťovnu, původně jsme chtěli jet všichni tři, ale odpo máme ještě návštěvu u dětského dr., tak jsme usoudili, že by to bylo moc cestování najednou a zůstali jsme s Pepinem doma...teď chrupká a já si dala krásnou sprchu, umyla si dredy /jak by řekl Ludvík :grinning: / a dokonce i v klidu posnídala :slight_smile:

arwi - tak sláva, že už budeš doma... a co výběry? s tím jsi flákla nebo bude jezdit Jarda, když je teď bez práce...

iluš - tak 14 dní se to snad s těmi stehy dá vydržet...řekla bych že už je to dnes zas o kousíček lepší :slight_smile:

Jani - Ondrášek má dnes 4 týdny, že? to to letí ....

bledul - ať je vše v poradně OK a pak poreferuj kočko :slight_smile:

SISTER - velikanánská gratulace k Anežce, jsi maminka šikulka a už máš svého drobečka na světě :dizzy_face: Tatínkovi patří taky gratulace a Anežce do života jen to nejlepší :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Claudinko, to vis, ze neflakla....odpoledne nejaky mam a taky jednu pujcku....nebudu se honit, hezky pomalu a opatrne. S tim se flaknout neda, protoze je to jedinej jistej privydelek...a co Pepino a tatka, je asi nadsenej, vid? A jak v noci, je hodnej nebo by bastil? A co malej Peta, jak reaguje, uz ho videl?
29. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
arwi - dostaneš na holou, jestli budeš zlobit, jasné? tak pěkně pomaloučku, polehoučku a opatrně, aby se ti dva mimísci v bříšku nevzbouřili a nechtěli ven zbytečně moc brzy :slight_smile: :wink:

no taťka to zvládá na jedničku, má u mě velikou pochvalu...pomáhá, chová...a hlavně se nebojí vzít ho do ruky i bez zavinovačky...jsou to děsný kámoši :dizzy_face:
a Péťa u nás ještě nebyl co jsme doma, takže malého zatím neviděl....ale předpokládám, že reakce nebude veškerá žádná...asi ani nezaregistruje, že má nového bratrance :frowning2:

jsem dnes tak akční, že dokonce vařím...sice jen špagety, ale i to je úspěch...je prostě znát, že je mi lépe a hned to jde od ruky všechno líp..../tak abych to nezakřikla :zipper_mouth: / :grinning:
29. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Claudi, ja vas vsechny tak strasne obdivuju, ja si pamatuju, ze jsem byla uplne hotova a vyrizena po porodu Danulky, nebyla jsem schopna nic, ale musela jsem, protoze jeho tata nebyl z tech, co by doma moc pomahali a volno mel snad jen par dni....vzpominam si,jak jsem padala na hubu a mam strach, ze to td bude jeste horsi :angry: :angry:
Ne, Claudisku, nezlobim, fakt budu opatrna a nenalozim si toho na sebe moc...
S Petou je to teda na pytel, ale ono se to srovna v pozdejsim veku,tohle znam z vypraveni toho kamarada, co ma aut. dcerku, ted ji je 12, myslim, a zacina se to rovnat, protoze se s ni zabyvaji a chodi do specialni skoly :slight_smile:
Ja bych strasne chtela Pepcu videt :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
arwi - neboj všechno zmákneš....bude to asi nářez, ono mít jedno nebo dvě je docela rozdíl, ale až se to všechno zaběhne a usadí, tak to určitě půjde...Jsi naše šikulka a vůbec se tím nestresuj... :slight_smile:
S Péťou se to taky doufám zlepší, on nastupuje od září do té spešl školky, tak snad nějaké pokroky budou...

holky, psala jsem na diskuzi Mladá Boleslav co se mi stalo v porodnici, tak vám to sem zkopíruju, ať vidíte že lidi svině jsou naprosto všude :angry: :angry:
takže:

jo a ještě malá nepříjemnost z porodnice: ztratili se mi tam peníze
Měla jsem u sebe 1600 a nějaké drobné, doma jsem si ještě říkala, mám si to vzít sebou nebo ne? a pak si povídám, ale jo, ať tam nějaké peníze mám, kdyby něco....
No a od pondělka jak jsem dala kabelku s peněženkou do skříně, tak jsem peníze vůbec na nic nepotřebovala a tudíž v kabelce ani nebyla...Až ve čtvrtek večer, když už jsem tušila, že půjdeme v pátek ráno domů, tak jsem si pomalu balila věci a jdu do kabelky dát ty formuláře a koukám že peněženka otevřená, tak do ní mrknu a tam jen ty drobné a dvě padesátikoruny...no a tisícovka a pětistovka v prde....
to je síla, co?
šla jsem to oznámit na sesternu, s tím, že samozřejmě vím že nic nedostanu, ale jen aby o tom věděli...sestra se snažila to svádět spíš na pacientky nebo jejich návštěvy, já si ale myslím, že to byl někdo z personálu Těch šancí, kdy to vzít nebylo moc, jen když jsem byla ve sprše nebo šla pro jídlo do jídelny, jinak jsem byla vlastně pořád na pokoji....
No a druhý den přišla na nás mrknout PA z kurzu Helča a tak jí to líčím, ona to znovu diskutovala se sestrami a jedna za mnou přišla, že to nahlásí na policii...tak jsem souhlasila, ale než naše slavná policie dorazila, tak já už byla propuštěná...tak se možná ukáží u nás doma, nebo pošlou nějaký dopis...

jako je jasný, že se na to stejně nepřijde kdo to byl a už vůbec neexistuje možnost, že by se peníze vrátily, to je mi jasný...ale štve mě že se to stalo...zrovna v porodnici!!!

takže 4000 stál nadstandard, 400 otec u porodu a 1500 mi šlohli....tojde ne?
29. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Claudi, to je hnus :angry: :angry: kdyz maj lidi zaludek krast na hrbitove, tak se nezastavej pred nicim, svine mizerny, ale ono se jim to vrati - a jeste ke vsemu sestry.....treba i uklizecka to mohla byt, to by mi sedelo spis, ale humac to je prvni kategorie....
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
no jo je to fujtajbl :angry: taky si myslím, že spíš nějaká uklízečka nebo doplňovačka čaje a tak...je to tam samá ukrajinka a kdo ví co ještě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.