• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
To aby si clovek bral klice i na halzl, fuj. Jeste, ze zadny penize nemam :grinning: :grinning: :grinning: Pepca ma dovcu nebo dela?
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Pepino starší má od pátku dovču a tenhle týden s námi zůstane ještě doma... Naplánoval si zároveň nějakou práci kolem baráčku, takže si užívá nás a ještě něco stihne udělat... Teď je v Boleslavi a vyřídil rodný list a pojišťovnu, pak jsem mu napsala ještě seznam co má nakoupit, není tu už skoro nic k jídlu...tak asi momentálně běhá někde po Intersparu a nakupuje a nakupuje... :grinning: :grinning:

a co Jarda, je u tebe? nebo ještě tenhle týden má práci? a co Danulí?

holky, kdo jste už porodily....dostaly jste něco od svých drahých za porod??? já ne...ale mám si prý něco vybrat sama, že by něvěděl co.... Líbil se mi jeden stříbrnej prstýnek, tak jestli ho ještě budou mít... :grinning:
29. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ja dostala tenkrat za Danulinka akorat kytku, jinak se nenamahal. Byva zvykem za to, co zena zvladne, trosku drazsi darek, tim ovsem vubec nechci rict, ze by byl prstynek malo. Zasadni je, ze si Pepa vzpomnel. Tak si ho vyber a je to :slight_smile:

Jarda tady neni, ma posledni tyden, MOZNA 14 dni praci v lese a pak se pujdem past :frowning2:
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
ale nepůjdete.... vždycky všechno zatím dobře dopadlo, tak to tak bude i pokračovat...Bála jsi se že nebudete bydlet a bydlíte, takže i s tou prací se to nějak vyvrbí...neboj se :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jo, tak tohle zdaleka jiste neni a spis to vypada hodne zle, protoze ji shanime uz 3 mesice a proste neni :frowning2: a awni nadeje na zadnou, dotazniky ma vyplnene a podane, ale proste nikde neberou, spis propousteji :angry:
29. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Sis: obrovská gratulace k narození Anežky!!!!!! téééda nám se tu rodí miminka skoro každý den! :grinning:

Arwi: tak konečně doma, viď :wink: tak koukej hezky odpočívat a nepřepínat se!

Bledulko: držím palečky na dnešní poradně!

Claudi: no tak to je teda fakt vrchol!!! lidi jsou opravdu hrozní, kdyby kdekoliv jinde, tak to beru, ale zrovna na porodním? fakt síla!!!
29. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Claudi: já nic nedostala, dostala jsem od něj prý krásné miminko! :grinning:
ale mě to nevadí, hlavní je, že se toho porodu taky zúčastnil, on tam totiž zpočátku vůbec nechtěl a bál se toho. Takže spíš tohle byl ten dárek :wink:
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojte kocicky, hezke dopoledne :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Ilusko, to mas taky pravdu.....:slight_smile:
Co Lucinka?

No Leni, uz jsem si rikala, kde jsi :slight_smile: Jak je, co je noveho?

Budu muset zase upravit tabulkuuuuuu - snad behem dneska :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
jeee, takze za vikend dve miminka :grinning: unce i sis veeelika gratulace :sweat_smile: tyyyyjo, za chvili budem mit mimca vsechny :sweat_smile:
claudi, koukam, zes mela porod celkem pohodovej...tak snad to tady vydrzi a zadne z nas nebude mit zadny velky problemy.....
arwi, to je super, ze uz jsi doma :sweat_smile: to, ze jarda prijde o praci uz tak super neni, ale snad se neco naskytne, drzim palecky, abyste se nemuseli zase stehovat :wink: jinak fotka s pupikem je faaaakt vtipna....usetris na nabytku, nemusis kupovat odkladaci stolek :grinning:
ritus, ty chces mermomoci porodit driv nez ja, vid? :grinning: ja jsem zatim vpohode, obcas mam v krizi pocit, jako pri kramech, ale to je jen obcas a hned je to pryc, to asi nic nebude....
bledul, tak to budu drzet palecky, aby cap z afriky dorazil az v patek.....bez cernouska s gunarkem :grinning: :grinning: :grinning: a jen dobry zpravicky z poradny
ja jdu do porodky zase zitra, na vysledky z krve a na EKG.....tlak se zatim drzi pod sto.....kdyby mi ten spodni sel pres sto, tak prej pujdu do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
iluss, no hezkej darecek jsi dostala :grinning: ja jak znam petra, tak to u nas probehne asi podobne....MOZNA dostanu kytku, ale ruku do ohne bych za to nedala :grinning: :grinning:
jinak vcera jsem mela hroznej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano jsem rekla petrovi, jestli pojedem na houby a on mi rekl, ze stejne nerostou a ze nema penize na naftu a ze jsem jak bl.... (ani to nedorekl :grinning: :grinning: )....no a prislo mi to tak lito, ze jsem skoro celej den probulela :frowning2: ani jsem se s nim nemohla bavit, kdyz na me promluvil, tak jsem zase zacala bulet....chudak vubec nevedel, co se deje, protoze kdyz jsem mu to chtela rict, tak jsem zase rvala....volala mi mamka a to hned poznala.....a jak se zacala ptat, tak zase buleni :grinning: :grinning: :grinning: chudak si myslela, ze mi petr neco udelal :grinning: :grinning: no takovej stav jsem jeste nemela, bleeeee...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
arwi, to sis na sebe upletla bic s tou tabulkou, co? :grinning: :grinning: neboj, za chvili tu budou vsechny miminka :wink:
jo, dneska me rano vzbudil postak a dorazil mi ten set do kocarku s oveckama a zavinovacka s myskama :sweat_smile: je to zlaty :sweat_smile: http://www.mimiaukce.cz/vyhrane_aukce.php
29. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Hele, Leni, to je hormonkama nasima splasenejma, mne dneska rano uzralo, ze si Jarda malo vsima deti a nepovida si s nima (jsem zas asi nekde videla fotky tatky, co hladi brisko...)
Na houby taky nesmim, ale to zas vim, ze mysli dobre - ale ja taaaaaaaaaaak miluju hledani houbicek a on se mnou nechce jit ani po rovine :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Leni, mas neco v mailu

Neeee, vubec ne, ja ji delam rada, jen to obcas nestiham aktualizovat hned :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
arwi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak ja to snad porizovat nemusim... :grinning: :grinning: myslim, ze petr ten typ neni :wink: ale aspon je to z PVC a ne ze zeleza jako ve stredoveku :grinning: :grinning: :grinning:
jj, koci, ja vim, ze je to hormonama, ale fakt me stvalo, ze to neslo zastavit.....bylo to divny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, me by petr na ty houby vzal, ale jezdime docela daleko a ja myslim, ze se mu proste nechtelo....byl v patek na tom flamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vubec mu nedochazi, ze jsem tu celej tejden sama :angry: :angry:
29. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
ja taky miluju chodit na houbiky :grinning: doufam, ze to letos aspon jednou zvladnu...po porodu az asi tezko :confounded:
29. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Leni, ja bych sla treba hned, ale musim makat - po obidku sem prijede kolega s tim notebookem a sup do postylky :slight_smile: Sla bych pomalicku, jen po rovny ceste - a nejsou lidi :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Len: nic si z toho nedělej, já zas měla brečící sobotu. Brečela jsem kvůli tomu, že jsem doma pořád sama a že se s manžou skoro vůbec nevidíme. Přes týden když má ranní, tak sice přijede odpoledne, ale jak je utahanej z práce a vstává brzo,tak chodí spát už kolem půl deváté a já tu sama čumákuju do půlnoci. No a o víkendu jsme spolu taky moc nebyli, protože v sobotu jel stěhovat mýho bráchu a v neděli zase svoji mámu. Takže mi to přišlo tak nějak líto a celou sobotu jsem kvůli tomu probulela. Jooo hormony dělaj svý! :grinning:
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
iluss, ja jsem zvedava na svoje hormony, az petr na pul roku odjede :confused: to si asi mamka uzije :grinning: je to naprd, kdyz ty chlapi nejsou doma, co? :wink:
arwi, jenze ty bys k tem houbam potrebovala jeste osobniho sberace, aby ses nemusela ohybat :grinning: jenom by jsi chodila s klacikem a ukazovala :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
tyyyjo holky, ja mam dokoran otevreny okno, jsem skoro naha a potim se jak pes :astonished: za chvili musim s dantem a neumim si to predstavit....nejradsi bych sla jenom v kalhotkach a podprde.....ale to by asi nekdo rychle zavolal chocholouska, at si pro me prijede :grinning: :grinning: :grinning: ale je fajn, ze tam nefouka, tak pujdu fotit :wink: doufam jen, ze mi nepotece pot do oci :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Leniku, pripadam si stejne, vcera jsem se mohla v tom potu koupat, brrrr. Dneska to desny neni, nesviti mi sem slunicko, ale az vylezu, tak se potento, protoze si musim vzit laclace a nic jinyho nemam - tudiz se uvarim. Mam v lednici polarniho pavouka, kterej trpi hlady, chudak, tak pro neco jet musim, videla bych to ale na hotovku - cinsky nudle :grinning: :grinning: :grinning:

Zrovna premyslim, koho vzit s sebou na ty houby, ale napada me jedine Danulicek a ten je vzdycky vyrve tak, ze jim urve hlavicky :angry:
29. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak lepsi, kdyz trha hlavicky, nez kdyby ti hazel do kosiku nozicky :grinning: :grinning: :grinning:
jeee, cinsky nudle bych si dala, mnaaam...nebo jeste radsi smazenou ryzi s kurecim masem...ale zadna cina tu pobliz neni :angry: :confounded:
29. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
ahoj,dorazila jsem z poradny a jdeme honem do hajan,...

takže k poradně v rychlosti :slight_smile: novinky žádné,monitor a vše OK, otevřená jsem úplně stejně jako před týdnem (na 2 cm) tudíž žádná změna :grinning: :grinning: :grinning: kontrola ve čtvrtek :wink: :slight_smile:

prostě červen už asi nevyjde,ale sázím na červenec :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Smazenou ryzi? Tady delaji jen varenou , ale taky moc dobrou. Puvod masa radsi nezkoumam, bo jsem si vsimla, ze tady z okoli nejak smahem kolektivne mizej kocky....chutna to dobre, tak co :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
jeee, vy mi děláte chutě, taky bych si dala něco čínského! :wink:
29. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj bledulko, přiznej se - tobě se to bříško prostě líbí a nechceš se ho vzdát, viď!!! :grinning: :grinning: :grinning:

taky mi chutná smažená rýže na způsob rizota :wink: tu dělaj číňani výbornou!!!
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
iluško- no bříško je fajn,jen doufám,že tam prcek nevyroste do petikilového macka :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokud mě neberou záda,tak mi nic nechybí...asi čekám bud na pátek až přijede manžel a nebo na neděli kvůli pěknému rodnému číslu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
arwi, smazena ryze je nejvetsi mnamka :slight_smile: jeste je skvela s krevetama....vzdycky si ji davam jako prilohu....hele, to se zkus zeptat, vzdycky ji maj..... :wink:
bledul, at je to klidne cervenec, ale necekej na ty kombajny :grinning:
mnam mnam, cina :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
bledul....jeee, ja si chci taky vybrat :grinning: asi zajedu do Jilemnice :wink:
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
bledul, abysme te s rit jeste nepredbehly :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
http://alenkyfood.blog.cz/0801/smazena-ryze-s-vejcem arwi, takhle nejak to vypada plus jeste to masicko :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.