• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
leni- no doufám,že prcek bude čekat maximálně na tatínka a ne na kombajny...

co si chceš vybrat? myslíš rodné číslo-ale to je dle data :slight_smile: a když to bude neděle,tak to bude 090705 :grinning: :wink:
29. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
leni a že mě s Rit předběhnete je klidně možný- já mám břicho furt děsně naoře a k porodu to nevypadá ani omylem :wink: :slight_smile:

a už fakt dobrou,kouknu sem odpoledne :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
bledul, chci si vybrat den, kdy porodim :grinning: :grinning: nejlepsi by to bylo nekdy, kdy nebude horko nebo dusno a nejlepe aby to probehlo nekdy pres den....abych nemusela vstavat treba v jednu hodinu a jet do porodnice ala srasidlo :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
dobrouuuu :wink:
29. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsem šoupla Lucince do albíčka nové fotečky! :wink:
29. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
jeee, to je diblik :sweat_smile: hlavne ta prvni fotka, jak jste spolu :wink: a umi se i pekne rozcilovat :wink:
29. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak ja mazu s pesanama a na nakup....udelam si tu rejzi :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojda,

celé dopoledne jsme byli s kočárkem ve městě vyřídit Vítkovi papíry- no, vyřídili jsme něco málo přes polovinu. :frowning2: Zítra musím na sociálku pro potvrzení, že nepobírám PPM. :angry:Ještě že tam stejně zítra jedu kv. lístku na peníze z neschopenky, ale pak musím znovu na ÚP - ach jo. :wink:

A co je horší, Víťulka má na jazýčku moučnivku - kvasinky - soor (nebo tak nějak se to jmenovalo :sweat_smile: ) - takové bílé flíčky, co přecházejí jako do povlaku. Volala jsem paní doktorce a ta nás poslala do lékárny pro Genciánovou violeť, kterou mu tu máme vytírat a když to do zítra nezmizí, přijde se na něj podívat. Tak držte pěsti.

Jdu vás zkusit dočíst.
29. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak - a mam nastavenej notebook a muzu do postele :slight_smile:
Ilusko, zda se mi to nebo je Lucinka tolik podobna tatinkovi? A kde mas kila navic? Vzdyt Ty jsi hubenoucka....

Lenicko, tak to bude to, cim se zrovna laduju, ale oni to teda prezentujou jako normalni ryzi, ale je to strasne dobry

Anduli, neboj se nic, to ma velka spousta detatek, brzy se to ztrati....
29. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile: jj, to brzo zmizi...akorat budes mit fialovy prsa :grinning:
arwi, to je fajn, ze uz mas kompik doma..... :slight_smile: my se ted vratili a jsem zase jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: sprska uz se na me tesi a ja na ni taky :grinning: ale jeste musim do kramu, protoze tam dluzim 26 korun...nejak jsem to nevypocitala :slight_smile: jo a rejzi mit nebudu, bo u nas nemaj vajicka :angry: takze si udelam cocku s pecenym tocenakem..mnaaaam :wink: za chvili jsem tu :wink:
29. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
arwi a jak u vas rikaj normalni bily rejzi? :confused: ta s vajickem je smazena :sweat_smile: jeee, ja ti ji zavidim :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Mnam, cockaaaaaaa :slight_smile: A hned mam inspiraci na zitra, ale nemam tucha, jestli mi ji Danuli bude jist.
No proste tam maj napsany ryze a nic vic :grinning: :grinning:
Prave jsem sezrala pul oriskovy Milky, ja prase
29. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
ahoj holky,

andulko-to e mi líto s tou kvasinkou...hele,at ti zítra kdyžtak i mudra řekne,jak se starat o prsa-zda taky genciánou potírat-ono si to pak často maminka s miminkem předávají (prso-pusinka)..bude to možnái chtít nějak pořádně ošetřit to,aby sis to nezanesla na prsa z mušlí,podprsenky atd-kvasinka je potvůrka ...asi nějakým pořádným vypráním prádla,steilizací mušlí a právě že potřít i ta prsa-ale to se fakt pora´d...

a má to i jinde v pusince? a má to po setření bílého povlaku sytě červenou spodinu? některé děti mají takhle bílý jazyk i proto,jak hodně baští mlíčko mámino :wink:
29. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
he he, a ja zrovna cucam jesenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, na cocku se taky tesim...a z pulky udelam cockovou polivku s parkem :grinning: jeste ze neni petr doma :grinning: :grinning: jeee, on je takovy zlaticko....jsem s nim volala, tak rikal, ze je unavenej, ze pujde hned po praci spat...tak jsem mu rekla, ze to ma z toho, ze cuci do jedny hodiny do zdi a nespi (vstava v pondeli ve ctyri) a on mi na to rekl, ze spat nemohl, protoze me hlidal :sweat_smile: :sweat_smile: ze jsem byla pres den nejaka divna, tak prej kdybych nahodou zacala rodit :grinning: :grinning: :grinning: no neni zlatej? :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
arwi: jooo, nezdá se ti to, malá se teď opravdu hodně podobá tatínkovi :wink: zpočátku to byla celá já a teď jde hodně do manžovy podoby.

no kila mi zůstaly na pozadí a bříšku, ale mám nahoře už jen asi 5 kilo. Když se na sebe podívám, tak to moc nepoznám, poznám to špís na kalhotech, které jsem dřív nosila. některé džíny ještě neoblíknu a některé mám trošku těsnější.
29. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
iluško-lucinka je kouzelná a tobě to opravdu moc moc sluší :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
tak jsem chtěla vyrazit s malou na procházku, pořád jsem čekala, až se mi probudí a teď se spustil obrovskej slejvák a hřmí tam, tak dnes ven nepůjdem :frowning2:

malá má taky bílý jazýček, ale nevím, jestli to je ta moučnivka :frowning2: myslela jsem, že je to normálně od mlíčka.
Asi zavolám švagrové (bydlí hned vedle) aby se na malou přišla podívat, ona má dvě malé děti, tak mi snad poradí, jestli je to ono.
29. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
iluss, vam prsi? tady je horko jak blazen a slunicko sviti a sviti..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
arwi, fdanecek nema rad cocku? :confused:
29. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
holky a u moučnivky je obvykle nechutenství...většinou děti chtějí méně jíst...
iluško-nelekej se ,bílý povlak může být opravdu od mlíčka.... :wink:
29. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
jak jsme šli spát po obědě tak tady pršelo-spíš teda,hřmělo a ted je pařák a sousedovic děti se ráchají v bazéně a já jim zááávidím .-)
29. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
bledul, tak to bych jim taky zavidela :slight_smile: ja jdu do sprchy a uvarit tu cocku
29. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
len: jooo, tady je obrovskej slejvák :confounded: už aby ty bouřky a déšť přestaly!!!!!!!!

no tak s papáním malá opravdu problémy nemá :wink: tak snad to bude opravdu jen od mlíčka.
29. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
já chci taky čočkuuuuuuu, poslední dobou mívám chu´t pouze na to, co kvůli kojení nemůžu! :frowning2:
29. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
iluško pro klid duše se radši klidně zeptej ,ale od mlíčka to fakt je často...naopak moučnivka často bývá i jinde než na jazyku- na sliznicích v pusince-na bocích atd
29. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
tak teď se mi malá probudila a jak začla otvírat pusinku, že má hlad, tak jsem jí tam mrkla. A jazýček moc bílý nemá a nikde jinde v pusince to taky nemá, tak to předtím asi orpavdu bylo od mlíčka :wink:
tak už se mi ozývá, tak jdeme krmit!
29. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
iluš,tak to je super-a přejeme s tomíkem lucince dobrou chut :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
holky, ta cocka je super :grinning:
29. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Iluš, prý to má většina miminek, ale to neznamená, že to má Lucinka taky! :slight_smile: :wink: Ale kdyby se tonjáhodou objevilo, tak víš, co to je. :wink:

A Vítek nechutenstvím netrpí, ale nejde mu moc sát,jak ho to asi bolí.
:frowning2:

My teď soutěžíme, kdo bude mít fialových víc částí těla. Zatím je to nerozhodně - Víťa pusu a ruce, já prso a ruce. :grinning:

Jééé, SIS! Veeeelikááánská gratulace!!! Anežce všechnonejlepší do vínku a žádnou zlou sudičku k postýlce! Hodnězdraví, štěstí, pohody a radosti vám všem!!! :slight_smile: :wink: Jsi šikula, že jsi zvládla porodit malou i zadečkem na před. Hele, to bude pohodářka, ta vaše princezna - už teď má rutinu na háku. :slight_smile: :wink:

Bledul, na kombajny fakt nečekejte - to by mohl mít Gunárek už i zuby, až by se narodil. :grinning: Zkus z okna vystrčit praporek a dát na parapet misku se zobáním, třeba tím čápa nalákáš. :slight_smile: :wink:
29. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Leni, já chci taky čočku!

Arwen, zkusím najít ten seznam do porodky, ale nevím, zda jsem nepasala jen tu výbavičku. :sweat_smile:
29. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.