• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, kdybys mohla, takti klidne poslu :wink: hele, ty veci ma kazda porodka jiny....ja si tam treba nebudu brat skoro nic..... :confused:
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
len, tak to se máš, já si tam musela brát úplně všechno, nic mi tam nedali
29. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
no ja si mamvzit jenom tohle
* Toaletní potřeby
* Obuv na přezutí - omyvatelná
* Župan - při alergii vlastní bavlněnou košili
* Mateřskou podprsenku 2x, vložky do podprsenky
* Spodní kalhotky - vhodné jsou na jedno použití (síťové)
* Papírové kapesníky, hodinky, lze vzít malý nafukovací kruh, tekutiny - minerálku
* Léky, které dlouhodobě užíváte
a pro mimco dostanem uuplne vsechno......jeste nemam ty podprdy :confounded:
29. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Snažím se přidat nějaké Vítkovi fotky,ale nejde mi to. :angry:
29. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Leni, tak to jsme na tom stejně - já si taky brala věci jen pro sebe. :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
len a ručníky a poporodní vložky tam dostanete?

jo a nezapomeň ty kuchyňské utěrky, jak radila bledulka,ty fakt hodně využiješ :wink: já je používám i doma!
29. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
jinak já si tam musela brát pro mimčo i plínky a vlhčené ubrousky, dali nám tam jen oblečeníčko a jednu zavinovačku na celý pobyt (když ji mimčo poblinkalo nebo počůralo,tak smůla, na jinou nebyl nárok, protože nebyly)
29. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
andul, tak do toho trochu kopni, at to jde :wink: hmm, taky si myslim, ze je sileny, kdyz te nutej tam brat i plinky a tak.... :angry:
29. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
dokonce i když byla malá celou dobu pobytu na sesterně v inkubátoru, tak jsem jim tam musela donést svůj balík plínek a těch ubrousků. a když došlo, tak si ke mě sestřičky došly pro další.
29. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
rucnik asi patri do tech hygienickych...urcite si vezmu osusku a nejakej mensi rucnik....vlozky dostanem :wink: a na co ty uterky?
29. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
iluss :astonished: :astonished: :astonished: to je teda husty :astonished:
29. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
no po porodu budeš hodně krvácet, tak jsem se tím utírala tam dole, abych si neušpinila ručník. A taky jsem si jima utírala bradavky, protože mi hodně teklo mlíko, tak abych si je neutírala do ručníku. Je to takové hygieničtější. Krvácím pořád, tak se jimi utírám ještě i doma.
29. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
do sprchy jsem bez těch utěrek nechodila
29. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
hmmm, tak to si je musim napsat na seznam, dik...... :wink:
29. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
tak jdeme koupat, malá už mě volá :wink:
29. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojky holky..

Tak tady je uz bourka taky. ted zaclo prset a hrmii. Fuj zase jsem doma sama, to se budu bat..

Jinak co se tyka hormonu, tak na me to pusobi take.. Vcera jsem bulela u rodiciho se mimca v televizi a dnes jsem se probudila rano v sedm.. Jen abych to upresnila, nase Meggi se jako mensi pripocuravala a trvalo ji to dlouho nez prestala.. No a ted uz prestava harat a jak ma nateklou tu pipku tak asi ten sverac ji spatne drzi moc a pricura si vlozku.. No a dnes rano jsem se vzbudila v sedm. Meggi mela pocuranou vlozku, me bolela ruka v zapesti od otoku a David sel zase opet rano do prace a nejak to na me padlo a sedela jsem na gauci a bulela kvuli tomuhle.. No hruza.. kdyz jsem si potom uvedomila proc bulim tak jsem si pripadal jak magor :grinning: :grinning:

Bledu ty vazne cekas s tim rozenim na nas?!! :grinning: :grinning:

Jinak moc moc gratuluji k novemu miminku a preji hrozne moc zdravicka a at mala dela jen a jen radost..

Jinak rano jsem byla na Karlaku na te krvy.. No rikala jsem si ze tam urcite budu dlouho cekat, tak jsem si zaplatila parkovne na hodinu a ctvrt. podotykam ze to stalo 50,- No ale vlezla jsem tam, dostala jsem poradove cislo a sla jsem hned na radu. Takze i s odberem jsem tam ztravila tak max. 5 minut.. No reknu vam berou to tam jak kravy na porazku :grinning: :grinning: No kdybych to vedela tak dotoho automatu nebudu rvat tolik penez
29. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Len a kde ze ty budes rodit?
29. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Iluss mala je nadherna a tobe to taky strasne moc slusi.. Ani bych nerekla ze jsi nedavno rodila.. Je ja ti tak zavidim, doufam ze mi to take pujde takhle hezky dolu..
29. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj rit, tak u nas jeste neprsi....zatim jednou zahrmelo....tak uvidime, jestli z toho neco bude....
jj, ty hormony jsou sileny....ja jsem tady porad taky sama a navic v baraku jako krava...jeste ze tu jsou ty psi :grinning:
rodit budu v motole...co si mas vzit ty k apolinari?
29. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
len k Apolinari jukni sem. Nechce se mi to vypisovat :grinning: :grinning:
http://www.apolinar.cz/porodnice/index.htm

No a uz je zase po desti.. prene tohle nesnasim.. kdyz spadne jen par kapek a je potom jen takove to mokre hnusne dusno fuj
29. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Bledu fotecky jsou moc moc krasne!! :wink:
29. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
rit, tady asi ani prset nebude....ja chci bazeeeeen :angry:
29. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Len ani mi nemluv.. Je ja bych se sla cachtat.. Ach jo
29. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
hmmm, me by zajimalo, kolik tak stoji letni provoz bazenu......jestli si ho muze poridit i normalni clovek.....
29. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
sice ma bazen na zahrade spousta lidi, ale nevim nevim, jestli bysme to zaplatili....
29. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Len podle toho jak by jsi chtela velky..
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
no myslim takovej normalni, aby se v nem dalo plavat :wink:
29. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
No tak to vubec netusim..

Holky Dada mi vcera prinesl z prace gulas.. ted se snim cpu, udelala jsem si ktomu testoviny a je to absolutne uzasne!!
29. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
hmmmm, taky jsem si obcas nosila z prace gulasek :wink: ja jsem omackova....mnam mnam
29. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
arwen urcite zase lita po vyberech....no nevim nevim..... :angry: dostane na zadek....rikala, ze si to necha na vikendy a jarda bude jezdit s ni.....
29. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.