• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Fuuuj ja jsem se cunacky prejedla.. Ale ted nevim estli prasknu a nebo se pozvracim.. Ale bylo to vazne uzasne....

No Arwenka jw holka zlobiva, jestli nekde lita sama..
29. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
ahoj holky, jdu sem přetlumočit dvě sms :slight_smile:

od SISTER :

"Děkujeme za přání,sama jsem se divila jak to bylo rychlý.teď bojujeme s přisátím,nemůžu ji vzbudit...."

Od KLÁRKY

"...Daří se nám dobře,stále jsem bez léků,piju jen magnosolv.Bolesti nejsou,tvrdnutí občas.propuštění se blíží,přesné datum mi zatím neřekli,ale snad to bude už brzy,už se nemůžu dočkat.Pogratuluj všem novým maminkám k jejich pokladům :wink:.................... Klára a Ondrášek."
29. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky zene se sem silena bourka a jestli prijde az sem tak ja se normalne (omlouvam se za to slovo) ale poseru se strachy, protoze to tam vypada strasne :frowning2: :frowning2:
29. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
rit, tyyyyjo, tady je to porad v klidku :confused:
bledul, diky za zpravicky :wink: klarce preju, at uz ji konecne pustej domu a sis drzim palecky, aby se brzy prisali :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Bledu dekkujeme za zpravicky :slight_smile:

Ty vole holky tam to triska, ale este porad je to v dalce... Ale jsem posrana strachy.. Premyslim jestli radeji nemam vse povipinat..

Muze to neco udelat s pocitacem kdyz mame na baraku hromosvod?
29. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
rit, neboj, bourka ti nic neudela, kdyz nejsi venku :wink: .....ja dokonce nechavam otevreny okno :grinning:
29. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
no ale uz je to kousek, ted to tu kraplo az jsem si musela zacpat usi a pekne jsem se lekla.. okna jsem zavrela a televizi odpojila ze site.. fuj to je hnus.. Ja to tak nesnasim kdyz jsem sama
29. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
tyyyjo, tak to ja bych se zblaznila bez televize :grinning: :grinning: hele, to nemuze nic udelat, kdyz mate hromosvod :wink: to si ji klidne zapni :grinning:
29. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Normalne ty nasi potvore je to uplne jedno.. Ona normalne spi na gauci..
29. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak my jsme vykoupaný,napapaný a teď usínáme a oba moooc doufáme, že Víťulka usne. :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ja ji moc nezapinam, stejne sedim v loznici u pocitace tak je to jedno.. Ta telka me netrapi.. Ale ja se proste bojim bourky kdyz jsem uplne sama doma.. Uplne to nesnasim..
29. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
to ja mam zase bourku rada.....teda kdyz nejsem venku :wink: nasi psi to maj taky na haku....dante se rachotu nebal nikdy :wink: uz to tady pekne hrmi a nebe je uplne zluty :slight_smile:
andul, tak drzim palecky :wink: uz jsou noci lepsi?
29. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Rit neboj, u nás byla silná bouřka od sedmi skoro do teď, před chvilkou přestala, klidně měj zapnutý comp i telku, nic se nestane. Já mám dokonce v ložnici taky otevřenou ventilačku. A telka byla celou dobu puštěná, mám ji tu jako zvukovou kulisu :wink:

jak říká len, když jsi doma, tak se ti nic nestane! :wink:
29. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
No vypada to ze uz to pomalinku odchazi a to jsem moc rada protoze pred desatou musim jit ven abych vyzvedla Dadu z prace..
Ja jsem strasnej posera.. :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak jak se máme všichni? :slight_smile:

u nás bouřka ani nebyla, trochu venku zabublalo, pak spadlo pár kapek, pak zase sluníčko, pak taky vykoukla duha a zase bylo dusno jako v prde....

rit- nesmíš se moc bát, aby Matyášek nechtěl jít předčasně ven :slight_smile:

leni - iluš má pravdu s těmi papírovmí ručníky, já je taky v porodnici používala po každém sprchování a doma taky... takže vřele doporučuji :wink:

nám v porodce taky nedali nic moc...na celý pobyt 4 (slovy - čtyři!!!!) papírové plínky, na den tak 3 látkové plínky, 1 zavinovačku, 1 košilku na prcka....jinak nic a pro maminky vůbec nic... Nejsou prý na nic finance ...

Klárce přeju, ať ji co nejdříve pustí domů a vše aby bylo v pořádku!! :wink:

my dneska byli u dětského mudr., vše je OK, váha jde nahoru a žádné /ťuk, ťuk/ problémy nejsou...Jen prý mám dávat přes papírovou plínku ještě látkovku, prý kvůli kyčlím.... dáváte jí taky holky?
29. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky ja letim pro toho Dadu.. Tak zatim pa pa a preji hezke sny a dobrou noc
29. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile: tak jak doma? uz jste sehrani? :wink: :wink:
tady z bourky asi taky nic nebude....hadam, ze to vsechno bouchne zase na jihu, kde je to nejmin potreba...vam povim, fakt je mi tech lidi lito...chodit do prace, tak neco poslu na ty konta...ale momentalne jsem rada, ze mame na jidlo :frowning2:
29. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo a latkovy plinky nedavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ritus, papa a bourky se neboj :wink:
29. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky, neeee, ja nelitala, byla jsem jen u dvou lidi a na jedne pujcce, Danulicka s sebou, pak jsem tady byla, ale Danulinek okupoval pc, hral hru a ja delala uctovani. ted usnul a ja napul lezim a napul sedim s notasem v posteli....neni to ale moc pohodlny teda, to to kreslo u pc je asi vic
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
arwi, tak to mas stesti, ze jsi nelitala :wink: hodna holka...prckove to urcite oceni :slight_smile: hele, ja mam komp taky porad v posteli :wink: lezim na boku a notas vedle sebe...to je nejpohodlnejsi :wink:
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
leni - domácnost už se přizpůsobila našemu novému členu...tak snad to ocení :grinning:
prcek už chrní tři hodiny, tak myslím, že brzy zakvíká a bude mít hlad a já budu muset přistavit mlíkárnu
:grinning: To kojení má stejně výhodu, že je hned vše po ruce a nemusí se nic chystat :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Leniku,mne to lezeni na boku strasne boli :frowning2: nevim, co vymyslim za polohu,asi kulovy - jako v sexu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
arwi, my uz pomalu ani nevime, co sex je :grinning: :grinning: a dlouho jeste nebudem, chudak petr :confused: :grinning: no me prave vyhovuje jenom poloha na boku.....
claudi, urcite to oceni...jen skoda, ze si to nebude pamatovat :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Claudi, já zatím dávám jen papírovou plenku, hadrovou přes to ještě ne. Dětská doktorka zatím nic neříkala a na vy šetření kyčlí jdeme až za 14 dní, tak uvidíme, co nám tam řeknou.
29. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
No, to my taky ne, uz mam svaly jak Schwarzenegger :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
hihi, tak to já sexovala až do porodu :grinning: ještě večer před tím jsem byla dost akční , hihi :grinning: a možná i proto už tu mám lucinku :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
jinak včera jsem měla termín porodu :wink: (a druhý termín mám přesně za týden) :grinning:
29. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak doufám, že tam není schované ještě jedno, které pečlivě čeká do termínu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
hi hi, iluss, to by bylo dobry :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ilusko - teda, ja radsi ten zakaz respektuju, i kdyz nekdy je chut jak blazen :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.