• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwi :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Claudi, dávám. :wink: Ale my jsme na látkovkách 100%. :slight_smile: Na kontrole ve 3týdnechTi na ortopediii řeknou, zda to máš dělat dál nebo už nemusíš.

Holky, jsem nějak mrtvá, ani vásdočítat nestačím. :frowning2: Vítek ted dostal další mlíčko a spí, tak já si jdu taky zalíst.

Dobrou.

A jsem ráda, že užKlárku brzo pustí!
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
andulko, hezky se vyspinkejte :sweat_smile: dobrou noc :pensive:
29. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
by mě asi trefilo!!! :grinning:
29. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
no tedka jsem se dostala ke zprave o Klarce, tyjo, stejne chudak, ze to musela trpet, ja bych normos zdrhla, to musi byt k unudeni :frowning2:
29. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
andulko sobrou noc!

já čekám ještě na manžu, za půl hoďky přijde z práce a ještě na další krmení před půlnocí. Nechce se mi totiž jít do hajan a za hodinku vstávat znovu na krmení. Tak vždycky radši počkám.
29. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
kocinky, taky dobrou noc, nechce se mi moc spat, ale vazne nemuzu najit tu spravnou polohu...papa rano a krasne sny
29. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
arwi, dobrooou :wink: hezky si odpocin :wink:
29. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
ja se jdu taky ulozit....tak zase zitra...pa paaa a dobrou noc :wink:
29. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
paaa a dobrou noc!!!
29. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky,

všem moc děkuju za gratulace k miminku.
Vůbec nestímhám nic, na tož pak něco dočítat :grinning: .
Jen jsem tak letmo zjistilila, že máme s Pepínem od Claudinky dneska narozzky :grinning: :grinning: :grinning: .
Claudi, taky ti moc blahopřeju a hlavně aby byl Pepíno pořádnej chlapák :grinning: :grinning: .
29. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jé, a Sis už má taky Anežku?
Tak to je paráda. Takže Sis, jsi velká šikulka, moc přeju Tobě i malé Anežce hodně zdravíčka a štěstíčka.
Tý jo, tady to jede jako po másle.
29. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak jsem okoukla všechny ty novorozené drobečky.
Všichni jsou krásnýýýýýý. Snad budu mít taky někdy čas vložit sem fotečky našeho Matěje.
Zatím kojíme po dvou hoďkách, trvá mu to celkem dlouho (asi další rejpal v jídle na obzoru :grinning: ) a v mezičase něco uvařit velkým a pohrát si s nimi. Už se těším, až budeme moct jít s Jendou ven. Hned to bude veselejší.
Momentálně je tady příšerná bouřka, takže velký děcka mám v obýváku - strašpitlové. Mates naštěstí chrní. Ale každou chvilku by se měl vzbudit na kojení. Včera chuděra fňukal do dvou do rána. Bolelo ho bříško a zřejmě byl ještě plnej dojmů z návštěvy tchýně :cry: . Normálně přišla s oparem na puse :angry:. Celkově mě prostě vytočila. Takže návštěva proběhla během 5ti minut, já vytočená do běla, manža taky. Nakonec jsme s Matýskem bulili v noci oba. A to bych řekla, že už jsem dost stará nato, aby mě mohlo něco takhne rozhodit.
29. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Psát si tady sama nebudu, mějte se všechny i s miminkama krásně.
29. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak a je tu další miminko. Sis - tak nakonec si Anežka dala říct a nečekala na žádné vyvolání, viď? Velká gratulace a přeji vám hodně štěstí a zdraví!!!

Claudi - my dáváme taky jednu látkovku přes papírovou. Ale když třeba jedeme někam na návštěvu, tak ji Ondráškovi nedávám.
Dneska mu jsou čtyři týdny. Fakt to strašně letí!!!

Iluss a andulko - moc to těm vašim mimískům (a samozřejmě i vám.maminkám) sluší!!!

Holky. mám na vás takový hloupý dotaz. Dneska jsme byli v Praze na nákupech. A protože venku svítilo sluníčko, bylo to v autě docela rozpálený. Jak to děláte? Ondra byl chudák úplně propocený na zádech, když jsme dorazili domů a to měl jen lehké dupajdy. Nemáme klimatizaci, tak nevím, jak tohle budeme řešit...

Přeji vám dobrou noc, jdu se vysprchovat a pak na kutě. Papa
29. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj ludvi - no máš asi docela vyvedenou tchyňku, že jo? A Jenda se snad z toho brzy dostane :slight_smile:
A co vlastně říkají dítka na nového brášku?
29. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahojky sister-28 června v 23:40 porodila holčičku Anežku 3120g
porod koncem pánevním ale rychlí a naprosto ukázkoví.
papa švagrovka
29. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz
autor
dobré ráno kočičky :slight_smile:

doli-děkujeme za zprávičku,,sis už nám také dla vědět a tak o malé Anežce už víme :slight_smile: sis je šěikovná,že to takhle zvládla :slight_smile:

Ludvi- tchýně je na pěst- s oparem- bych ji hnala hne d ze dveří...fakt síla....ono některým lidem ais fakt nedochází,že i "obyčejný opar" je u malých miminek pěkný svinstvo... :angry: :angry: :angry: a jak je na tom Jenda?

jani - nám se tomík jako malé miminečko taky hodně potil-propotil všechno...a ve starém -v tom bouraném-autě jsme taky klimošku neměli..manža tam koupil nějaký malý autovětráček-sice to neochladilo tolik vzduch,ale aspon se tam ten vzduch hýbal a bylo to snesitelnější....jiank ale neporadím...ted máme klimošku,takže to řešit snad nebudu

holky,jdu dělat snídani,dítě si to žádá,takže zatím ahoj :slight_smile:
30. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj milackove....tak jsem zjistila, ze se u ty prace proste lezet neda, kdyz si nastelu polstare pod zada, mam notas vysoko a nevidim na klavesnici, protoze ho mam na panderu a pres Rip je videt spatne, ze ano...tak to budu nejak stridat a chvili sedet a chvili lezet....chjo
Horsi je, ze tam beze mne asi nemuzou byt ci co a ve dve musim na chvili do prace na jednu schuzku :angry: :angry:
Rekla jsem, ze ano, ale na nejkratsi moznou dobu :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky devcatka...

Tak uz jsem doma z poradny.. No vse v poradku.. A predbihat teda s rozenim nebudu, protoze pry rodit este nebudu.

No jdu si udelat neco k jidlu a protoze okolo druhe jedu do Dvora Kralove pro moji mamcu..
30. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Ritunko, teda tady dneska ale vubec nikdo neni - hlavne, ze jsi v poradku!!!!
30. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
No asi vsichni rodej :grinning: :grinning: :grinning: a nebo se staraji o sve narozene ratolesti :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
ahoj...:slight_smile:
prdlajs roděj :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neroděj.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bud mají porozíno a nebo jsou držáci jako např já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my byli s tomem ve městě a ted jdeme spát...je tu horko,tak máme zapnutý ventiůátor a já v sobě navíc nanuka :grinning: :grinning: :grinning:

tak zatím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mnam, nanuk, tak toho tady nemam....ahoj Bledulinku :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak dneska nám Ondra nechtěl v noci spát. Byli jsme vzhůru od jedné do čtyř :frowning2: Bylo to vůbec poprvé. V noci vždycky po kojení usnul hnedka. Jen doufám, že to takhle nebude pravidelně. To bych asi nezvládala. No, snad se to po šestinedělí nějak srovná.

Bledulko - no jo, klimatizace by se hodila. Mám docela strach, abychom ho v tom autě při nějaké delší cestě nepřehřáli. Docela ti závidím tu tvou odpolední siestičku. Já teď dodělávám obídek a snažím se tu nějak poklidit, ale nic moc nestíhám... Vždycky jsem si říkala, že do tří let bychom chtěli druduhé mimčo. Ale když to teď vidím, tak nechápu, ja bych to všechno zvládala... Asi mám teď nějakou blbou náladu - no, spíš jsem už ze všeho nějaká unavená.

Rit - tak jeď opatrně a dávej si po cestě přestávky :slight_smile: A k porodu to nevypadá? To ale nic moc znamenat nemusí. Mně to řekli na poslední kontrole před porodem ve čtvrtek taky a v pondělí jsem rodila :slight_smile: Třeba si to malý nechává na tu svatbu. Aby tam bylo trošku veselo :slight_smile:

Nanuka bych si dala taky :slight_smile: Je tu na padnutí. Ale doma máme naštěstí chládek, tak moc ani nevylézám ven a s kočárkem půjdeme asi až na večer.

Iluss - tak co malá? Koukám, že vám hezky přibírá. My budeme Ondráška vážit dneska - na kuchyňské váze :slight_smile: Tak jsem zvědavá. Minulý týden měl 3200g. Doteďka přibíral tak čtvrt kila za týden. No jo, má co dohánět. Když nás pouštěli z porodnice měl jen dvě a půl kila. Kolik měla Lucinka?
30. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Devcatka loucim se jedu pro tu maminu.. A este taky po ceste se musim stavit v Nove pace pro fochy do skrine.. No nevim jestli se ukazu vecer, ale zitra urcite ano..

Tak se mejte krasne a ahojky
30. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj rit a šťastnou cestu!
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jani: malá měla při propuštění z porodnice 2620g. A teď už má určitě 4kila. Dneska jí kdyžtak zvážím :wink: ale je fakt, že přibírá docela dost. Už na ní vůbec není poznat, že byla maličká a nedonošená. Do albíčka jsem jí dala její váhy, jak postupně přibírá.
30. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

tak já jsem vzhůru,Tomulka dospává jště blíží se sem zase hnusná bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
z čehož nemám adost,nebot jsem za prvé- chtěla jít do lesa
za druhé- nemám bořku ráda- kdyby mi aspon spustila porod,ale nějak to na mě nefunguje...a za třetí- když už bych náááhodou rodit začala,tak by mi vadilo,že v té slotě by jel manžel k proodu-to bych ho ani snad nemohla volat- ještě by se mu po cestě něco stalo....suma sumárum - chci pěkné počasí s rozumnou teplotou a bez dusna...ale to chci asi moc,co?

rituš- jestrli jedeš z prahy do paky,tak opatrně-je to dlouhá cesta a určitě tě chytne hnusný počasí.-je to ted po celé republice.....určitě se pak ozvi ...

jani- k autu- no ještě pak jedině zkusit mokrou vyždímanou plínku do okna,aby se větralo přes ní a trošku to oachladilo vzduch,pak fakt zkusit autovětráček a málo prcka oblíkat a dělat zastávky,aby se dal vyměnit vzduch..nejhorší je takovéto dusno,kdy se vzduch nehne a nejde ani vyvětrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a miminko obléknout hodně lehce-jen třeba do bodynka,dát mu ponožky jen a pod něj plínu,aby až se spotí,mohlas mu jí vymněnit za suchou...a v případě potřeby ho další lehkou plínkou přikrýt...víc poradit nemůžu...my takhle jezdili k rodičům-cca dvě a půl hodiny cesty...jo a stínítka do oken,aby co nejmín sluníčka pražilo dovnitř...

odpolední siestičku mi nezávid,ono mi to brzo skončí-těžko pak zesynchronizuju nové miminko s Tomíkem a bude útrum..spíš já závidím,že už máš zdravého prcka doma :slight_smile:
hele a co se týče zvládání-neboj,to se podá a upraví a po třech měsících začne trochu lepší období a pak bude každým dnem líp a líp :slight_smile:
já si po porodu neuměla představit,že bych chtěla děti hned takhle a podívej-po roce to bylo už tak fajn,že jsme si řekli,že druhé půjde :slight_smile: a dodnes tedy doufám,že půjde... :slight_smile:

zvládneš to,neboj se,jen je to td trošku náročnější na začátku-zvlášt jetsli ti Ondrášek pláče a hůř spí...neboj,brzy bude dobře :slight_smile: však jste tady všechny maminky šikovné,tak žádné pochybnosti :slight_smile: věřte sobě samým a opovažte se o sobě pochybovat...jste a budete dobré mámy....a basta!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
holky a dnes má tuším termín Luccca a ta se taky dlouho neukázala...ale snad by nám dala kočka vědět.... :confused: :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.