• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len: no, nějak to nemusím, když je to při nějaký akci, tak mi to nevadí, ale jen tak... nevím, cítím se pak tak nějak divně nepřirozeně, natož natáčení na kameru, to nesnáším... ale slibuju, že fotky z porodnice budou určitě :wink:
3. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky, já tu vykecávám a už mám 2minuty na námeští!!! :astonished:

Pádím a jsem zvědavá ve kterém bazénu se najdu po návratu. :grinning:

ZAtím papaáááá
3. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
květ-já mylsím,že to lenda myslela spíš tak,že když se koukne na svoje bříško a vezme v úvahu,že andulka ho má o měsíc větší....takže se strefuje i do svého pupíku (tak jsme to pochopila) ale s tím rozdílem,že ona u tučnáků neskončí-pokud ji tam andulka nestáhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
len: to je pěkný 3 kila :slight_smile: Já jsem měla před 14 dny 9
MMCH - Už jsem vám řekla,že vás mám ráda??? :wink: :slight_smile: :grinning:
bledul: hmmm, a treba by se do ni zmiloval...a to by mohl byt problem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Nakonec to skončí hromadným otužováním těhulek u tučňáků :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
andulko-ještě mají super bazének u hrochů- pravda -trochu zapáchá,ale zase bys tam byla nejmenší tvoreček :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
andul: užij si to tam :wink:
andul: myslím ten obídek s kamarádkou a malou panenkou :wink:
bledul: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
andulko,já tě mám taky ráda kočko :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a všechny,co jste takhle v pohodě
3. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
andul papá :slight_smile: užij si sluníčka.. :slight_smile: a už bacha a slunko,mám ze včerejška lehce červený výstřih od trička-už to pěkně pálí-to jarní slunko :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
bledul: pravdu dis, devce.... :wink:
kvet: tak to je supr :slight_smile:
andul: nerekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my tebe taky.... :wink:
3. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
... hele holky, já vás mám taky všechny ráda! :wink:
3. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
bledul: hrosi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze nemaj v ZOO vorvane, tak bysme mohly skocit vsechny a nikdo by si nas ani nevsimnul :grinning:
jj, bacha na slunicko......
3. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
jeee holky, to je supr, jak se tady mame vsechny rady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hi hi hi
3. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Nazdáre, koukám, že se tu máte všechny moc ráda. No však já vás taky :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj janci :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak já teď zmiznu (ostříhat ušiska tomu našemu darebákovi) a nevím jestli se tady dneska ještě ukážu, každopádně o víkendu ne, tak asi nejspíš až v pondělí po poradně :slight_smile:

Mějte se tu moc hezky, užívejte sluníčko a ať se vám ten srazík v neděli vydaří na 1* :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
květul-doufám,že darebákem myslíš nějaké zvíře (psa) a ne manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože kdyby byl manžel bez uší,tak by pak dělal že neslyší a to chlapi občas dělají moooc rádi :grinning: :grinning: :grinning:

tak krásný víkend a v pondělí na poradně at ti to dobře dopadne :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky kvet, jsem ráda, že se cítíš fajn. Zase jste prokecali pěknějch pár stránek.

A venku je už konečně teploučko!!!

Holky, myslíte, že zaměstnavatel má právo po vás chtít, abyste pracovali z domova na neschopence? Mě pořád s něčím otravují a já už toho mám dost.
3. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
jani,ahojky :slight_smile:

leni,tak když tam není vorvan,tak skočíme do toho normálnío jezírka co tam mají-tam bude nanejvejš nějaký kapřík- a tam si můžeme udělat hromadnou koupací těhu párty ...a myslím,že ze ZOO do Bohnic je to relativně blízko,takže :grinning: :grinning: :grinning: ....

holky,víte že v praze je ulice "chocholouškova" ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
jani-na to nárok nemají-jsi nemocná na neschopence a nazdar...ale mohou dělat problémy v tom směru,že pokud nemáš neomezené vycházky,tak si mohou vyžádat na tebe kontrolu :unamused:
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Kvet - tak ahoj a užijte si grilování

Já se dneska odpoledne chystám umýt okna. A četla jsem, že vy jste taky začaly řádit s uklízením
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
he he, takze plavky do ZOO s sebou :grinning: :grinning:
ahoj jani :slight_smile: no co je toto? :confused: oni te otravujou na neschopence??? posli je nekam....jsi jednou prace neschopna, tak bud neschopna..... :wink:
3. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
kvetul: tak pa paaa, a nestrihni prhacovi i usi, myslim, ze jorksiraci se nekupirujou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
No jo, jsou na mě oškliví :frowning2: Teď na mé práci hledají všechno možné - co jsem jako měla dělat a neudělala a tak. Hrůza.

Já se teda koupat nebudu. Když mi Len půjčí foťák, tak vás budu fotit :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdu něco zblajznout k obídku. Zatím pa.
3. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
jani: nic si z toho nedelej, jsou to blbci!
fotak ti klidne pujcim, ale do bazenu budes muset....to neni dobrovolny, ale povinny :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.