• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni, na porod se těš! :slight_smile: :wink: Ze mě byli v porodnici vyplesklý, jak rychle jsem byla po tom císaři v pohodě a pohyblivá . A já jsem přesvědčená, že to bylo z velké části právě tím, že jsem se z porodu nikdy moc nestresovala a těšila se na něj. :wink:
Hele, my měli ještě dva dny před porodem Kubíka a ještě cestou do porodnice jsem se TOma ptala, jak se bude Skřítě jmenovat. :grinning: No a z Kubíka je Víťa. :slight_smile: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
no jo, taky bych se asi tesila vic, kdybych vedela, ze nebudu kdovi kolik hodin trpet.... :confounded:
5. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
petr je dneska fakt na facku...nejenze zase od rana hraje (mel stesti, ze sel se mnou vyvencit psa), ale celej den mu rikam, at zavola tatovi, aby mu poslal rodnej list, kterej budem potrebovat....v devet uz jsem byla fakt namichnuta, protoze nebyl schopnej ten pitomej telefon zvednout a zavolat a kdyz uz jsem po nem trochu vyjela, tak byl jeste nastvanej, jako ze ho obtezuju a vyrusuju od jeho rozehrany hry :angry: :angry: :angry: :angry: grrrr........a to mi jeste sdelil, ze vlastne vubec nevi, kde ho ma :confounded: fakt bych ho zabila !!!! musime na tu matriku a ani nevim, jestli tam musime rodnej list mit taky......nebo staci jenom obcanka....zitra tam budu muset brnknout....
5. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Leni, myslím, že RL potřeba je. Nám stačila kopie oddacího listu, ale myslím, že u nesedaných párů jsou potřeba RL.
A porodu se neboj - vzpomeň si na Bledulčina slova: "Každá kontrakce tě přibližuje miminku." :slight_smile: :wink:
5. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
no to jsem na nej zvedava, jak to zaridi....fakt me stve..... :angry: misto abych byla v klidu, tak se tu budu zbytecne rozcilovat....si rikam, ze jsem nemela platit net, aby mu to odpojili....by mi tady asi lezl po strope.....
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
ahoj kočičky moje zlatý :slight_smile:

hlásím,že nás dnes pustili domů :slight_smile: Adámek se rozčůral,přibral a žloutenku kupodivu neměl velikou...ted budeme do úterka v jilemnici a v úterý nás naočkují (TBC) a vyzvedneme rodný list a tradá do prahy :slight_smile:

ted jsem vás nedočítala,to až někdy v klidu,jen jsem se hctěla nahlásit :slight_smile:

jinak jsem ráda,že jsem doma,moc mi chyběl Tomášek až jsem to oplakala ..takže ted -když je mám tady obě- je mi na duši o mnoho lépe a je radost ty svoje dvě zlatíčka pozorovat...

adámek je jinak dračisko-přes den spinká a v noci pláčeme,tak jsem zvědavá na dnešní noc... :wink: :sweat_smile: :confused:

holky ahoj,ještě jednou díky za vaše sms (andulko,hlavně tobě-ty víš proč :wink: ) a až budeme v praze,tak se snad v klidu ozvu :slight_smile:

ztaím budtě v pořádku vy i vaše miminka ( ta venku i ta v bříšcích :slight_smile: )

a luci-pokud ještě nerodíš,tak zítra hodně štěstí,dojde-li na vyvolání porodu :slight_smile: budu na tebe myslet :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile: jeste jednou veeelika gratulace k tomu vasemu chlapakovi :wink: at jste zdravi a poradne rostete :wink: hlavne ze jste to oba zvladli...teda musim rict, ze to bylo extra rychly, co? :slight_smile: snad budete mit klidnou noc :wink: presne takhle jsem to mela ja....ve dne jsem spala a v noci radila :grinning: tak snad te adamek necha spinkat :wink:
5. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bledulínku! Vítejte doma u babičky a dědy. :slight_smile: :wink: Jsem ráda, že už jste doma! A že máš všechny tři kluky u sebe. :slight_smile: Přeju vám co nejmíň komplikací a co nejvíc pohody!!!
5. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
no nedělám si iluze,že by nechal adámek vyspat maminku,jen doufám,že nechá vyspat aspon tatínka a tomáška :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :confused: aby tatínek zítra byl funkční a mohl pohlídat adámka i tomíka až maminka bude potřebovat dohnat noc :wink: :slight_smile:

tak dobrou, jdu na kutě .... :slight_smile: čekám,že za hodinku začne to pravé rodeo :grinning: :slight_smile: :wink:
5. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Holčinky, jdu taky spinkat.
Doboru noc a hlavně klidné spaní všem!!! :slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj Len,

nezapomeň, že i muži mají své dny :grinning: :grinning: :grinning: .
To chce klíííííd :grinning: :grinning: :grinning: .

Bledulko, to je fajn, že jste doma. Nezůstanete v Jilemnici ještě pár dní?
Přece jen tam máš trošku toho hlídání.

U nás první dny v pohodě až od pátku je to krize s těma zatracenejma prdíkama.
Dopoledne to bylo zlatíčko a po O opět boleníčko.
Matýsek křičí a já mám výčitky, že mu nemůžu nijak moc pomoci, a že nejsem tolik s velkýma dětmama. Oni to asi tak neberou spíš je to můj psychický blok. Jsou už velký, ale přece jen mám strach, abych je neodstrčila.

Andulko, jái myslím, že ty třešňový pecky jsou nějak ošetřený proti plísni.
5. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
Holky, přeju Vám a všem mimískům klidnou noc.
6. črc 2009 v 00:00  • Odpověz
Ahoj, dobre ranko vsem, kocinky, vstavame, mame krasne teplicko (no krasne, mam na balkone normalne v 9 rano 35 stupnu....) Myslim, ze asi zajedu Daneckovi bazen, pokud me ale pak Jarda vytahne...
6. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobre rano vsem :slight_smile:

Unko gratulace k Samuelovi hodne stesticka a zdravicka :slight_smile:

Bledulce jste jednou gratulace k Adamkovi :slight_smile: A vitejte doma u babicky a dedy :slight_smile:

Jak budu mit chvillku tak vam sem napisu neco o porodu. A pokusim se vas pomalu docitat. Doufam ze jsem nepropasla nejake miminko.

Musim jit mala se budi ma hlad :slight_smile:
6. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky Sis :slight_smile:
Tak utikej a zase prijd, ctu ty vase pribehy jednim dechem. Nezapomen na nejakou fotecku Anezky :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky!

Arwen,jen to prubni! Danulkaby se určo nezlobil. :wink: MMCh -nepostřehla jsem, Dandaje na táboře nebo státou na dovče?

Ludvi, já si to taky myslím, že jsou upravený. Na netu jsem našla nějakou diskusi o výrobě doma. Ale přiznám se, že jsem ji nečetla. My máme ten polštářek z DMka.

SIS, vítejte s Anežkou doma!! Už se těším na fotečky! A ještě jednou velegratulace! :slight_smile: A neboj, žádné mimi jsi nepropásla. :wink:

TAk jak teď dvakrát po sobě spinkalo Skřítě krásně, tak dneska to bylo zase náročný a proplakaný. Střídali jsme se s Tomem ve vyhánění prdíků a uklidňovaní a uspávání Víťuldy a ráno jsme byli oba KO. Vůbec si neumím představit, že by mi v noci TOm nepomáhal a já pak měla být s Vítkem celý den sama. Ještě že se Tom k Víťovi tak má a nevadí mu si ho třeba i v noci vzít.

Mamky, chtěla jsem se zeptat, jak kakaj vaše miminka - pořád "míchaný vajíčka" nebo řidký jako průjem? Vítek má totiž poslední dva dny stoličku hodně řítkou (jakoby průjmovou), tak jestli se mám strachovat nebo ne.
6. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Andulicku, kocicko, Danulinek je v Chorvatsku a ja z toho mam nervy :frowning2:
Bazen je bezkonkurencni, super, hned péo obede zase pujdu, delala jsem opet brambory na slehacce, protoze si je Jarda porucil. Andulko, ja nevim, jak to zvladnu, kdyz bude treba Jarda na nocni a budou plakat celou noc obe dve :unamused:
6. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojda kočky a koťátka :slight_smile:

to mi taky uniklo, že Danulí je u moře...jéééé, ať si to užije pašák jeden.a ty Arwoušku nesmutni, on se ti brzy vrátí a ty máš teď alespoň čas jen sama na sebe, tak toho pěkně využij a ospočívej co to jde.... :wink:

andul - my taky kakáme "míchaný vajíčka" střídavě s řídčími míchanými vajíčky, takže to je asi normální, určitě se nestrachuj, pokud by to trvalo nějak podezřelo dlouho, tak se poptej dr., ale jinak buď v klidu mamino :slight_smile:

sis - ahoj holky....vítejte doma :slight_smile: na fotečky Anežky už jsme s pepínkem moc zvědaví :slight_smile:

bledulínku - tak už taky propuštěný? to je fajn....Adámek má otočený režim? tak držím palce, aby ho měl co nejdříve tak, aby se maminka vyspinkala taky trochu.... :wink:

Ludvíčku - co prdíky, pořád bojujete? co pecky, používáš? já se chystám, pokud nás zase dneska večer budou trápit, tak nahřeju tu rýži v ponožce /včera sem dávala Andulka odkaz/ a uvidíme jaký to bude mít efekt... Taky nás trápí, že malý pláče a bolí ho bříško a my mu nemůžeme moc pomoci, byli jsme z toho včera s pepou docela nešťastný, než jsme mu bříško rozmasrovali... :frowning2: A neboj, větší děti se určitě necítí odstrčený, ví že jsi jejich milující maminka, ale taky vidí, že do rodiny se narodil nový člen a ten teď potřebuje maminku o trošku víc než oni dva.... :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Arwi - píšeš, že bude Jarda třeba na noční... Tak on už má nějakou práci??? nějak nepozorně asi čtu a nebo už jsem tak retarda, že si nic nepamatuji :grinning: No jestli má práci, tak to velká gratulace!!! :sunglasses:
6. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj Caludisku - ne, nic Ti neuniklo, jeste praci nema a zitra jde na nejaky pohovor, takze pujde na nocni MOZNA. Porad nic nemame :frowning2:
Neodpocivam, to Ti je asi jasny....byt, pripravuju veci pro miminka, jeste stale jsem zamestnana, i kdyz z domu....zacinam chytat silny depky, ze to nezvladnu vsecko :frowning2:
A Danulinek mi chybi :frowning2:
Co kluci Pepcove? Doufam, ze malyho brzy uvidim :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
arwi - aha, tak to na tom nejsem s tou pamětí ještě tak špatně :wink: Zítra budu držet palce, ať pohovor dopadne dobře :wink:
no jasný mi to je, že neležíš a nechytáš lelky do kabelky :grinning: , ale všeho s mírou, ju ? depky vypusť z makovičky, všechno zvládneš a kluci ti budou pomáhat a domácnost pojede jako po másle, neboj se, jsi šikulka :slight_smile:
malý Pepínek spinká a velký maká venku, betonuje a chystá vrchní zahradu na pokládku zámkovky...a já místo abych něco doma udělala tak tu čumím do netu... :grinning:
chci si objednat slunečník na kočárek, nejde nám u něj přehazovat rukojeť, tak abych mohla stínit alespoň tím paraplíčkem, když jedeme a svítí nám dovnitř slunce blunce :grinning:
6. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
No, ja nevim :frowning2: To neni depka jako depka, ale takovy rozumny uvazovani, ze toho proste bude moc, vime? Kdybychom aspon nemuseli platit ten najem pitomej, to by se zilo hned jinak - jsme premyslela, ze tady snad z jedny mistnosti udelam privat :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky holky..

Len pokud jdete na matriku kvuli urceni otcovstvi tak potrebujete sebou.. Oba rodne listy, obcanky a ty tehotenskou prukazku..

Jinak ja mam zdarne svatbu za sebou.. Tak nase mlade se asi ven nechysta, vydrzela jsem tam az do pul treti do rana, tancili jsme jako divi, ale nic z toho neni.. :slight_smile: :slight_smile:

Jinak pokojicek uz je hotovej.. Co mi dala kamaradka postylku abych si ji predelala, tak proste nesla obrousit a ani nijak ztoho sundat ta barva, tak se mamca nastvala a postylka zkoncila u popelnic.. Takze stejne musime koupit jinou :grinning: :grinning:

Mamca byla este tak cila ze mi vymalovala i chodbu, takze se nam bytecek zacina zkraslovat a davat dohromady :slight_smile: A to mam radost, protoze to vypada hned lepe..

A co ty Arwen jak se citis?

Jinak Bledu moc moc gratuluji k narozeni miminka a at vam dela jen samou radost :wink:
6. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj kočky a koťata :slight_smile:

vítám doma sis a bledulku!!! To je fajn, že už jste doma.

No a jak se všichni máte? Koukám, že arwenka doma pilně odpočívá :slight_smile: Danulínovi trochu závidím, že je u moooře :slight_smile: a ta naše miminka trápí prdíky asi všechna, co? No jo, u nás to už je o něco lepší. Sice jsem původně nechtěla dávat ty kapičky sab simplex, ale už na ně došlo a myslím, že fakt pomáhají. A ani je nedávám před každým kojením.

Andulko a bledulko - tak to byly oba dva porody v pohodě, viďte? To je dobře. Andulinka si chvilku poležela a bledulka jen párkrát zatlačila :slight_smile: Docela to tady všichni zvládáme v pohodě. To je dobře. To je i dobré znamení pro zbývající holky!!!

No a jak si užíváte s miminkama? My jsme v sobotu ráno odjeli k rodičům na oslavu prvních narozenin naši neteři a vrátili jsme se až včera večer. Docela jsem měla strach, aby jsme to tam přes noc zvládli, ale všechno bylo v pohodě. Ondra byl zlatý miminko. Sice si párkrát zakřičel, ale nic hroznýho. A dneska je taky celkem v pohodě. Do konce šestinedělí nám zbývá ještě týden, tak pevně věřím, že už se to všechno začíná trochu rovnta. Jo a v noci už spíme šest hodin v kuse :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Claudi, taky budem dokupovat paraplíčko. :wink: Chtěla jsem ho koupit už rovnou s kočárkem, ale paní říkala, že si ho větzšinou kupují mamči až do sporťáků aže se dá dyžtak přikoupit, tak jsme ho nekoupili a jezdíme zatím s přikolíčkovanou plínkou na kočárku. :slight_smile: :wink: Ale to na Skříťulku nevidím. :frowning2:

Jsme po krmení a Víťa se mi píďalí na prsou. :slight_smile:

Jinak jsem taky zavětřila, že už má Jarda práci. Takže budem zatím držet pěsti! :wink: A zvládneš to,neboj! MMCh - Ty opravdu zvažuješ, pronajímat pokoj?? Ke třem dětem a Jardovi ještě někoho cizího?!

Rit, tak to je super, že už pokojík hotový a chodba -no bájo! A jak se líbily šatičky?
6. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
andul - nám taky každý říkal, že sluečník budeme potřebovat až na sporťák - a teďmám plínu. Takže ho musím taky doobjdnat. a ještse dívám na cstovní postýlky. Jakou sis pořizovala ty?

Jardovi to zítra s pohovorem určitě vyjde. všichni tu na něj budeme myslet, tak to ani jinak dopadnout nemůže.

Jé rit. To je fajn, že se ti to takhle rýsuje. A máš zlatou maminku, ta moje by mi takhle nepomáhala :frowning2: Po postýlce se zkus mknout na aukru. Mají tam i nové za dobrý ceny.
6. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahojky Jani a Anduli..

tak co se tyka satu, tak jsem vnich nakonec nesla.. Protoze jsem se behem tydne opet zvecila a saticky samozrejme nesedeli tak jak sedeli predtim a tak jsem si vzala neco jineho.. kdyz jsem se rano pripravovala a sedela ve vane, tak jsem se normalne rozbrecela ztoho jak vypadam.. Kdyz jsem se videla jak jsem otekla v obliceji a za chvilku asi prasknu, tak mi to prislo hrozne..

Jani mamca je fajn, ona mi tu chudera gruntuje cely byt abych se stim nemusela delat ja.. A dotoho malujem a atak.. Takze to tu stale je vzhuru nohama, ale uz se to pomalinko zacina vybarvovat :slight_smile: :slight_smile: A to este rikala, ze az porodim, tak ze prifrci oden drive nez me pusti aby mi pry uklidila ( to pry aby me netrefilo az se vratim z porodky) a zustane tu ten prvni tyden kdybych potrebovala scimkoliv pomoci..

Holky ja se loucim, musim letet.. Nas satanek (moje mala sestra) opet zlobi.. Ma hroznou naladu, nemuze usnout a je protivna, takze mame veselo :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
ahoj holky moje :slight_smile:
tak dnešní noc byla s Adámkem v pohodě,ovšem za cenu,že byl stále u prsa a spal s námi v posteli-ne,že by stále pil,ale pak jsem mu v podstatě udělala dudlíka ..pak usnul a když jsem ho chtěla dát postýlky,tak procitl...a tak jsem ho nechala u sebe a vyspali jsme se aspon takhle -já sice značně přerušovaně,ale i tak to bylo lepší než s ním na rameni pochodovat...to si pak snad nějaký režim zajedeme v praze,tady jsem byla ráda,že neburcujeme celý dům..v praze s ním pak půjdu do vedlejšího pokoje a kluci můžou pak spát dál....no a někdy okolo třetí v noci se vzbudil Tomík a přilezl k nám od postele,takže jsme na té cca 130-140 široké posteli leželi všichni 4-Tomík u zdi,pak manžílek dělal hradbu,aby Tomík nekop Adámka a pak adámek a já ..já i manžel samozřejmě stále na jednom boku,otlačeniny naštěstí nemáme :grinning: :grinning: :grinning: no ale v 5 hodin se vzbudil Tomík s šíííleným hysterákem,asi 15 minut v kuse řval a vztekal se a težko říct,so se mu stalo-zda se mu něco zdálo...dlouho trvalo,než se uklidnil,bylo nám z toho s honzou docela úzko...ale pak byl už v pohodě...tak snad se mu jen něco zdálo a nesouvisí to s příchodem nového člena do rodiny :confused:

jiank na adámka reagujem pěkně-říká mu DADAM, chodí se na něj koukat,chce ho hladit i pusinkovat ...ale pak se hned vrhne k nám a pusinkuje i nás..tak se s ním snažím hodně mazlit a pusinkovat a objímat a stále říkám,že se máme s tomáškem rádi a snažéím se ho chválit a chválit za všechno...takže když usne adámek,tak místo abych šla spát i já,tak se jdeme s Tomíkem mazlit,aby mě měl jen pro sebe...ted to ještě je v pohodě,protože tu je ještě táta a ten s ním je hodně,takže třeba ted mám chvíli pro sebe,ale až budeme sami,tak to bude složitější...ale musíme to nějak zvládnout,nechci aby Tomík jakkoliv trpěl...

jinak už jsem dnes velebila rektální rourku :wink: Adulka se kroutil,prděl sice ostošest,ale byl protivný a řvavý a tak jsem mu dala rektální rourečku,on vykadil docela nálož a během vteřiny jako když utne a on usnul :slight_smile:...tak uvidíme jak to bude dál :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
jinak něco jsem dočetla,asi mi dost věcí uniklo,ale v obraze snad jsem,ale informace mi nakonec docela splývají...koukám,že se loupou všechny děti a prdíky mají taky všechny a těhulky už se těší až to budou mít za sebou... :wink: :slight_smile:

andulko,tvůj popis porodu jsem četla, je to moc hezky napsaný a je super,že jsi to takhle hezky zvládla ...a až na to omdlévání to asi nemělo chybu,co? :slight_smile:

ludvi, no plačtivou mám,u Tomíka jsme to neznala,tam jsem byla samý vtip a samá sranda a ted mě zaskočilo,jak jsem brečela a brečela,....ale určitě to u mě souvisí s tím,že trochu o sobě pochybuj,zda to ted dokážu skloubit všechno s Tomíkem tak,aby jemu nic nechybělo-psychicky... no a v porodce mi neskutečně chyběl a já když jsem se koukla na jeho fotku,tak jsem spustila proud slz..setřička mě jednou viděla a ptala se "hormony a nebo se něco děje" tak jsme jen naznačila,že hormony :wink: :slight_smile:

holky-k tomu slunečníku- je fajn,taky ho máme,ale jen vám přeji dobrou ruku u výběru,my měli u prvního kočárku obyčejný univerzální a on se sttrašně v pružině ohýbal a stačilo,aby foukl trochu větřík a už šel k zemi-ohnul se...takže plína to stejně jistila :wink: ted máme k tomu jinému kočárku jiný slunečník,tak uvidíme,zda bude lepší....
6. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
jinak adámek se krásně rozčůral,asi byl jen dehydratovaný jak v porodce nečůral (skoro 18 hodin naprosto suchá plína a ani kapička..) a pak se víc napil a šlo to postupně....

jinak máme krátkou uzdičku v pusince,tak nám ji časem budou muset na krčním střihnout a u nožiček máme malíčky trošku vtočený,tak to mám masírovat,aby se to dalo do správné polohy a pak mu to nevadilo při chůzi-jakoby malíček dává pod ten prst vedle,takže kdyby mu to zůstalo,tak by si po něm šlapal...

a musím pět velikou chválu na jilemnickou porodnici...krom super personálu mě tam staršně potešilo tom,že zbytečně děti nikam neodnáší bez dozoru maminky...

u aplináře mi po porodu dali Tomíka jen pohlaidt,pak ho ošetřili a přinesli mi ho na první přisátí a nechali mi ho asi půl hodiny a pak ho odnesli na dětský..dostala jsem ho až potom a všechny úkony dělali u nich na dětském odd.

tady jsem Adámka dostala hned na prsa asi na 10 minut-super pocit,pak ho sestřička šla zabalit změřit a zvážit,ale to ho ošetřovala ve stejné místnosti,takže jsem se na to dívala mezitím co jsem rodila placentu atd..a pak se mnou byl celé dvě hodiny na sále..takže ho pak viděl hned i Honza když dorazil..kontrola novorozence lékařem proběhla taky tady na sále za mé přítomnosti a pak si ho vzali sestřičky na chvíi,když jsem se měla stěhovat na šestinedělí a potřebovala do sprchy atd...apak jsem ho měla stále u sebe-i pupíček mu odstranili přede mnou,ortoped tam taky byl u nás na pokoji...prostě fajn systém..je jasný,že pokud by něco nebylo Ok tak by to tak nemohlo být,ale u nás nebyl důvod nás oddělovat a tak jsme byla ráda...

jo a holky,normálně- z okna jsem se koukala na dům rodičů :slight_smile: viděla jsem okna koupelny a okna ložnice rodičů a příjezdovou cestu k nim..tam mi Honza s Tomíkem hcodili mávat :slight_smile: sice jsem viděla drobné skvrny,jak byli daleko,ale super pocit,že jsem je věděla,že tam právě ted jsou...a oni se prý koukali,zda svítím-zda jsem ještě vzhůru v noci atd...

jinak bylo zrovna hodně porodů když jsem rodila,takže mi prý nemůžou ani nabídnout nadstandart,ale nějak se jim v ty dny podařilo udržet ten dvoulužík co jsem na něm byla prázdný (myslím,že i díky tomu,že tam tchýně pracuje to tak udělali) a tak jsem tam byla sama a byla jsem ráda,protože návštavy za mnou mohly až na pokoj a tomu jsem byla ráda kvůli tomíkovi-že nikoho jakoby neobtěžuje a že má i klid na seznámení se s adámkem...
pak druhý den mi nabídli přestěhování na nadstandart,ale odmítla jsem,mě to tak nevadilo,že nemám luxusnější pokoj a navíc jsem z tohodle pokoje viděla na ten baráček rodičů-pak už by to asi stínil nějaký ten strom... :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.