• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, hele..... http://www.netrealit.cz/dum-prodej/praha-5/211-239926 nebo http://www.netrealit.cz/dum-prodej/praha-5/211-239224 .....to je neskutecny :astonished: je to taky tady na Praze 5
arwi, tak hlavne na sebe davej pozor a kdyztak hned volej, ju? :zipper_mouth:
jeee, chuderka klarka....ta si uzije pulku tehotenstvi v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: klari, drzim palecky......
bledul, vitejte doma :slight_smile: jak jsi zvladla vybalovani? ti reknu, ze bych misto baleni radsi vybalovala :wink: a k tomu terminu...jelikoz mi kardiolozka napsala, ze nemam prenaset a Petr ma odlet 31, tak by si to snad mel uzit se mnou :wink:
sis a zmensily se ty bolesti hodne po epiduralu?
7. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
jeee bledul, to by bylo fajn s tim satkem...jen bych asi potrebovala potom i instruktaz, jak se to vaze....nikdy jsem v tom nazivo miminko nevidela......
7. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Leniku ale i další mamči a těhulky, co zvažujete šátkování: http://www.babysatky.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=6
7. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
leni,tak až budeš šátek chtít,tak pak napiš a pošlu ti ho k vašim -mezitím ho klído půjčím i ostatním..instruktáž...no osobně bych ti to asi ukázat mohla,ale bude fajn,až bys měla i toho svýho prcka aby se to dalo rovnou zkusit..ale na notebooku mám někde v záložkách video na youtube,tam to bylo pěkně vidět..a jinak jsou hfajn stránky tyto http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=6

-a konkrétně i tenhle úvaz mi přijde na miminko novorozeně nejlepší
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
andulko-taky pěkné stránky- já se přiznám,že uzel na kříži s kapsou dělám obyčejný :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Bledul, objednala jsemsi tenhle šátek - http://www.branakdetem.cz/mam-eco-satek-pomegranate.htm.
Ale vážně zvažuju, že tu objednávku předělám na tenhle: http://www.isatky.cz/zara-novinka/jade-yonder-4.html
(mají ho na tom původním webu taky, ale tady je lepší popis). Teď mám půjčenou guatemalu - pevný,hodně silný šátek - a s ním nemám problémy, co se nošení nebo vázání týče. Tak si myslím, že bych ten pevný zvládla už od začátku a možná to bude lepší i na ty moje záda, že budu vědět, jak se šátek bude chovat. Co myslíš Ty?
7. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
jo a to video :slight_smile: je tam dost dobrej týpek :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0

a pak další

http://www.youtube.com/watch?v=KGasl2AU65s

a u tohodle videa jsou i další videa s úvazy :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
bledul - to by jsi byla hodná, kdyby jsi mi ho zapůjčila na vyzkoušení....já bych alespoň zkusila co a jak a pak se rozhodla, zda ho pořídíme nebo ne....a Lence bych ho poslala zase já :slight_smile: Tak jestli můžu, písnu ti do IP adresu :wink:

Klárce přeju, aby ji ty dny a noci v nemocnici uběhly co nejrychleji a už aby byla doma i s Ondráškem :slight_smile:

arwi - to jsi udělala dobře, že jsi k tomu dr zašla :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
kocky, diky za ty odkaziky.....snad to nejak zvladnem podle obrazku :grinning:
7. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
claudi-napiš mi adresu do Ip ,šátek pošlu a pak ho pošleš lendě :slight_smile: nó probléémo :grinning:
7. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
jo a jak jsem zvládla vybalování-nezvládla-ještě tu je spousta tašek-tomík se do toho motal,vybalování odloženo na dobu,až bude v posteli-ted se s tátou koupou :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
bledul, to jsou super stranky....ten typek je dobrej :grinning: takovyho drobecka ma..... :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Leniku, mně kamarádka ukázala kříž s kapsou a zbytek zkouším vázat právě podle těch obrázků, co jsem sem dávala - mám je v knížce. :slight_smile: A musím sebekriticky říct, že docela úspěšně. :slight_smile: Ale všechno se to dovychytá časem, neboj. :wink: Já se taky nebojím. :grinning: :wink:

Arwi, hlavně si prosím tu záchranku zavolej, kdyby Ti bylo nedejbože zase zle!

Holky, mě dneska hrozně bolí hlava a jsem unavená jak kotě. Normálně zvažuju paralen. :confused:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
anduliii,ja myslim, ze paralen se muze, ne? hlavne kdyz ti to pomuze, kocko.....
7. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jeee andul, ted jsem jukla do albicka na nejnovejsi fotecky Vitka....je kouzelnej :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Leniku, ty jsou z min.týdne. Teď je ještě kouzelnější. :dizzy_face: :wink: :grinning: Hihi. Ale děkuju moc!
7. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
no to verim :sweat_smile: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
andulko a piješ hodně? já na to zapomínám a u kojení máme vyšší potřebu ...

nové fotky jsem taky zkoukla-na popud lendi,že tam jsou nové :slight_smile: jsou krásné a ta fotka,jak ti spí na rameni je úplně boží :slight_smile: vítek je krásnounký :slight_smile: jen nepoznám komu je podobný,ale to já poznám málokdy :slight_smile:

arwi a záchranka-co se děje? sem něco přeskočila? kočko,doufám,že jsi v pořádku... :confused:
7. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Bledul, právě že asi moc ne. :frowning2: :sweat_smile: Ale snažím se.
7. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
andul, ja kdyz malo piju, tak me taky boli hlava....hlavne kdyz je vedro....a z tebe navic taha vodu i Vitek ......to ma bledulka asi pravdu, ze to muze byt i z toho...
7. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
andulko,už jdu odepsat-přehlídla jsem,že jsi se ptala,promin :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Bleduli,v poho. :slight_smile: Já se omlouvám, že prudím. :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
andulko-koukám na ně a nevím,zda dokážu poradit :confused: já mám vatanai z druhé ruky (předtím obyč. šanami) a vypadá,že bude stačitten vatanai....tyhle druhy vůůbec neznám..vycházela bych z toho,zda očekáváš,že pak budeš vítka nosit radši v Becu a nebo v šátku-pokud v becu,tak bych volila tenký pružný,který unese střeba méně kil a nemusí být tak drahý...pokud bys radši šátkovala a beco měla jen vyjímečně,tak bych šla do dražšího kvalitního a takového,který unese hodně kil..

za sebe-pokud bych chtěla šátek na první tři až šest měsícůmů a pak bych šla jen na beco,tak bych šla do tohoto
http://www.branakdetem.cz/moby-elasticky-satek.htm

pokud bych chtěla jen šátkovat tak nevím-musela bych asi kouknout na nějaké recenze -klidně i tady na koníkovi...
ten druhý tedy nevypadá špatně,je dražší..,ale snad by se vyplatil,budeš-li více šátkovat než becovat....ale fakt tyhle nové šátky neznám,ale podle popisu vypadá dobře...

moc jsme neporadila,co?

já budu šátkovat tak 4 měsíce a pak zvolna asi přejdu ne beco ....
7. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Já bych chtěla šátkovat. Becovat bude hlavně TOm. :slight_smile: A děkuji za konzultaci. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
TAk jsem tu objednávku změnila. Snad jsem neudělala chybu a budu moct šátkovat hodně dlouho.
7. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
aničko,tak to bych teda i zainvestovala,ale do jakého-to fakt nevím-ale ten druhý nevypadá špatně vlastnostmi a asi tě láká víc,že? :wink:
7. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobry vecer holky.

Jen jsem se vas chtela optat.. Dnes jsem byla na kontrole u Apolinare.. Akorat jsem byla nastvana, jak idiot se tam zenu a kdyz jsem prisla na radu, tak mi sestra akorat zmerila tlak, poslechli ozvy a doktor mi rekl ze me dneska kontrolovat nebude.. Prijde mi ze jsem tam sla zbytecne.. Byl tam takovej mladej doktor.. Ja jen nechapu jakto ze me neprohledl, kdyz mam necele tri tydny do terminu.. je to normalni?

Zitra vas doctu a napisu, predem dekuji za odpoved pa pa a krasne sny
7. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
andulko,chceš mírt dvě dětičky,že? :wink: :slight_smile: , tak ho určitě užiješ :slight_smile: vzala jsi ten modrý?
7. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Pekny vecer :slight_smile:

Tak jsem utahan dneska jako kote. Konecne mala usnula, co jsme se vratili z prochazky tak nespinkala. Pak se po koupani malo napapala takze sem ji za pul hodky davala znovu a ted konecne usnula. Michal ji nechal odrihnout a ja se sla osprchovat.

Len epidural mi v podstate ani nemel cas moc zabrat, ale bolesti nebyly tak hrozny a uz nebyly jenom do zad. Na ty zadovy tp asi tolik nezabira, ale urcite se to vyplatilo. Jestli ho zvazujes ja bych se tomu nebranila.

Bledulko vitejte doma :slight_smile:

Klarka je jeste porad v nemocnici :frowning2: tak at jim to tam rychle utece. Uz se ji to krati.

Andulko Anezka jeste napadnika nema :wink: Krasny fotecky, Vitek je nadherny miminko :slight_smile:

Dobrou noc :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
rituško-normální to je...teda- u apolináře vyšetřují většinou jako vstupní prohlídku a pak okolo termínu...příště ti už udělají mmonitor předpokládám...na druhou stranu-proč by tě měli ted vyšetřovat vnitřně? pokud porodíš,tak se nic neděje-jsi skoro v termínu a nález se navíc může ze dne na den změnit..to by bylo jen pro ukojení zvědavosti jak jsi na tom...mě napoprvé (37+4) vyštřili vnitřnbě (bez monitoru) napodruhé jsem měla monitor,ale už mě nevyšetřovali- zkontrolovali ozvy,dr. mi šáhla na břicho (byla jsem 38+4),ověřila poohu plodu a bylo...pak už jsem byla vc jilemnici,takže dál nehodnotím...
7. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.