• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak ja prave dosnidala a bezim do kramu, koupit knedlik :grinning:
3. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak to já si to ZOO ještě rozmyslím :slight_smile:

No jo, odešla jsem o dva měsíce dřív, než bylo v plánu a oni si myslí, že jsem to udělala naschvál...
3. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
jani,kašli na ně...co si myslí,že budeš pracovat až do pordu nebo co...jsem zvědavá co řeknou,až budeš ofiko na mateřské-to už na tebe nebudou moci vůbec nijak......a ty máš vycházky jak?

a zoo si rozmyslet se zakazuje :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak to já už se chystám na obídek. Jen tak něco smlsnu a budu vařit až večeři a to bude květákovej mozeček. Mňam mňam - už se na něj těším.
3. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
leni,ty jsi rychlík teda...to by člověk neřekl-v poledne dosnídat :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Co si myslí, nevím. Ale docela mi to znepříjemňují.
Vycházky mám jen pár hodin, ale občas to přetáhnu. Tak snad se kontrola nerozhodne přijít zrovna v neděli.
3. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zatím pa. Jdu konečně poslat něco do bříška a potom se vrhnu na ta okna. :sunglasses:
3. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
jani-no pokud ti to znepříjemnují,tak jsou schopní možná všeho...takže máš pár možností- bud s nima spolupracovat až do řádné mateřské a pak mají smůlu nebo jim to říct,že už tě to unavuje atd a že už si nepřeješ ,aby tě doma úkolovali-a pak ale je možnost,že ti udělají naschvál pošlou na tebe kontrolu...a to bych teda radši pak vycházky dodržovala...a nebo se nejdřív zkusit zeptat doktora,zda by ti vycházky nepordloužil (nenapsat neomezené atd) a pak jim můžeš cokoliv říct bez obav,že by ti udělali problém....
3. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
jani papá...a já dju pro změnu uspat tomíka ( a asi i sebe :wink: )
3. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, venku je božsky co? aspoň u nás jo, venku jsem byla jen v tričku s krátkým. po obídku už mám taky, tak jsem spokojená, odpoledne si užiju kávičku se svou segrou před domečkem a budem se zase pěkně vyhřívat
3. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
kouknu se zpět, co je u vás nového :wink:
3. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
jééééééé já koukám, že jsem vyhrála svoji první aukci :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3034558
3. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
je to sice větší, ale zase se mi to hrozně líbilo
3. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj denis :slight_smile:
tak gratuluju k prvni vyhravy aukci :grinning: :grinning: sikulka, moc hezky :slight_smile: vsak on do toho malej doroste :wink: ja taky nakupuju vetsi a pak se jenom modlim, aby se do toho malej v to urcity obdobi vesel :grinning:
3. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Ja vas asi nikdy nedoctu :frowning2:

Takze co si pamatuju a cetla sme aslespon letmo :slight_smile:

Iluss gratuluju k OGTT ze je mate v poradku.

Bledulko s tim autem je mi to lito,ale hlavne ze je manzel v poradku, snad vam to pojistovna zaplati drzim pesticky :slight_smile:

Denis fratuluji k vyhrane aukci :slight_smile:

Len asi sem od tebe chytla nakupujici maniii :grinning: Mimibazar radsi chvili neprolizam jinak si zase neco objednam a ted jsem nakoupila i spoustu novych vecicek a tech penizku co jsem utratila :astonished:

Dosel nam vcera kocarek :slight_smile: Tak jsem dneska neodolala a musela ho slozit, uz se tesim jak v nem malou bud vozit :slight_smile:
vcera jsem byla na OGTT a zatim mi od doktorky nevolaji ze by byly spatny, volala jsem tam dopoledne ale jeste nemeli vysledky, ale ze me zavolaji kdyz to bude spatny. Takzze to vypada nadejne :slight_smile:
Bracha nam konecne sehnal auto, to s kterym ted jezdime doslouzi za par dni, tak uz se tesim. Nakonec nam sehnal Golfa v kombiku, barva tmave cervena.
3. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Konecne u nas je jarni pocasi :grinning: Uz svitilo slunicko vcera a dneska sviti zase, asi pujdu chvilku ven na slunicko.
Hlavne musim jit uvarit obidek. Dneska bude cocka :grinning:

Cetla jsem ze jste se bavili o odsavacce na vysavac. Tak yo ni premyslim, prislo me to napred divny, ale je pravda ze si ji maminky chvali.
3. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
ještě menší reakce na předchozí stránky
kayka. k - gratuluju k dobrým zprávám, fotečky jsou krásné, držím palce ať už je všechno jen v nejlepším pořádku. od kamarádek vím, že si před porodem jen k dětské dr. zavolali jestli je přijmou a pak až je kontaktovali po porodu

květ - mě to bolí taky, právě se uklidňuju tím, že tebe taky, tak to bude asi tlačit malý, taky než se dostanu z postele tak to hodně bolí, nebo když se otočím na stranu, když už to rozchodím, tak je to dobrý. nebo když se probudím, že se mi chce na wc, tak to je mazec. ale jestli je to ta stydká kost, nebo malý tlačí někde jinde, to taky nevím. jinak držím palce na pondělí

holky, každopádně si ten srazík v neděli užijte, má být krásně, tak to bude super a hlavně se všechny uvidíte a pěkně všechny spolu potlacháte :grinning: :grinning: :grinning: , jééééééé už to vidím ten babinec :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj len a sister. děkuju, je to první, však taky nikdo nepřihodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sister a co to je za kočárek? máš ho v albu, budu se muset mrknout

já se jinak taky musím pochválit, taky jsme včera koupili komplet celý kočáre, postýlku i matraci, mám to všechno v albíčku, tak třeba mrkněte :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj sis: no jasneeee, vsichni svoje nakupni horecky svedte na me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja to ustojim :wink: :grinning:
denis: kocarek je mooooc hezkej :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
jj len, všechno svedem na tebe, já teď chvíli seděla na aukru a už tam sleduju několik akciček :grinning: :grinning: :grinning:

kočárek je boží, hned jsem se do něj zamilovali, jediné v čem má nevýhodu, je to, že sporťák nejde dát po a proti směru ani přehodit rukojeť, ale to nám zase až tak nevadí, koupíme deštníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak já pro teď končím, za chvíli mám doma miláčka z práce, tak půjdem ven se pěkně vyhřívat, páčko
3. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Denisko kocarek mam v albu, je to Roan :slight_smile:

Postylku a matraci a tak budem teprve kupovat, ale uz se rozhlizim a pomalu mam vybrano :slight_smile:

Zatim papa, mam zkousku s detima na hody, tak doufam ze se moc nerozcilim :grinning:

Jinak pokud uz se sem nedostanu tak si uzijte srazik a hodne fotte :grinning:
3. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
tak jsem nakoukla a nikde nikdo...ale čemu se divím-venku je tak krásně,že není divu,že je zde pusto :slight_smile: manžílek je s Tomínem na hřišti a za chvíli jdu za nima a budeme venku chvíli společně :slight_smile:

sis-doufám tedy,že ogtt je opravdu v pořádku -pokud ti nevolají a byli sjte domluveni,že kdyžtak vola budou...tak super :slight_smile: ale gratulaci si nechám,až to budeš mít potvrzené :slight_smile:
kočárek už máte? tak to se s ním určitě pořád kocháš,co? já když něco mám takhle novýho,tak se na to pořád musím koukat atd :slight_smile:

deni-ahojky :slight_smile: tak vy už taky kočárek máte-ta kombinace se mi líbí :slight_smile: ted si asi už užíváš kafičko na zahrádce,že jo? tak to je fajn,sluníčko už nám všem chybělo-tak ho musíme načerpat :slight_smile:

kočky moje,zatím papá a užívejte krásného odpoledne...

jo a žirafa co má v ZOO rodit zatím ještě neporodila :wink: na www.zoopraha.cz je dokonce webkamera,kterou žirafu sledují on-line :slight_smile:
3. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
Bledulinko, jájsem tady,ale při poslední větě se mi to smazalo!!! :cry: :cry:
3. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
TAkže znova:

Já nechci k hrochům! :frowning2: To radši nikam! :grinning:

A k opalovacímu krémusi musíme sbalit i šátek nebo slamáček na hlavu a sl. brýle. :wink: Byly jsme se Zuzkama celé odpoledne venku a jsemztohosluníčka pořádně uondaná. :pensive: A to máme jít za 10minna rodinnou večeři - vč. prarodičů a tety s rodinou - snad tam nebudu usínat. :sweat_smile:

HOlky, gratulujuk úlovkům a Sis tichouncek dobrému OGTT! :wink:

BLedul, užij si hřiště amoc na něm nelítej! :wink:

My jedem na tu véču.
3. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
čau broukové..... :slight_smile:

zase je dnes krásný teplý sluníčkový den.... to je tak božíííííí :grinning: :grinning: :grinning:

v létě tady asi nebude ani noha 1) nebudeme mít tolik času, protože nás budou mimi zaměstnávat a za 2) budeme pořád kočárkovat venku...

ale jsem taky nějaká vyšťavená jako ty Andul, jo a užij si rodinnou véču :wink:
3. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahojky devcatka tehotne..

Venku je posledni dobou tak krasne, ze se snazim byt co nejvice venku. Vcera jsme byli asi ctyri hodiny na Hostivari. Takze Meggi byla v sedmem nebi. No a dneska jsem sla pesky do Ikemu a potom zpet, ale nejak mi ta prochazky nedelaji dobre na pupik. Dneska mi i dokonce nevlastni matka rekla ze mam celkem nizko pupik. Tak nevim. Ale domu z Ikemu jsem sla pekne v klidu, ale brisko pekne bolelo, ze jsem si musela doma hned lehnout.
Tak doufam ze se nejak trosku rozchodim, protoze ja jsem zjistila ze vubec nic nevydrzim. Nemam zadnou kondicku.
Jinak nam je fajn, coz jsem rada.

Jinak vsem grartuluji k ulovkum a Iluss tobe k OGGT.
Me to ceka ted nejak behem tydne nebo tak. Fuj
3. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
To je zase ale krásný den. A to teploučko je tady tedy znát. Od včera jste toho moc neprobrebentily :slight_smile:

Já jsem úspěšně umyla okna, vysála a vytřela a potom už jsem jenom ležela na gauči a funěla :slight_smile:

Jinak tu odsávačku na vysavyč už máme taky objednanu :slight_smile: Švagrová jí používá a nemůže si ji vynachválit. Jen je jiná, než tu ukazovala bledulka. Ale snad to bude nastejno.

Koukám, že vám dorazily kočárky. Momentík. mrknu se na ně.........
4. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
denis - tak nakonec x-lander? My ho máme taky, akorát tříkolový a černo-zelený. Ta rukojeť přehazovat nejde, ale snad nám dobře poslouží :slight_smile:
a sister má také pěkný - prostorná korbička :slight_smile: to se určitě hodí

a holčiny mějte se moc hezky a zítra pa!!!
4. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojda!

Holky,já jsme na té včerejší večeři fakt vytuhla. :sweat_smile: Měli jsme zamluvený salonek jen pro sebe a v tom salonku je i pohovka a dvě křesla kolem konferenčního stolku a když jsme přišli, tak tam byli jen tchánovci a tak jsem si sedla na tu pohovku a pánové se usadili do křesel. Jenže pak se začalo scházet zbylé osazenstvo, až na jednou zbylo u stolu jen jedno místo a tak jsme zůstali všichni tři sedět na měkoučkým. No a jak jsem se najedla, tak jsem začala usínat už před zákuskem a po něm mě musel manželínek budit, že pojedem domů dřív. :sweat_smile: :grinning:

A dneska jsem ráno musela vyrazit do Bejby centra pro kalhoty, protože bych se zítra v těhu džínsách už asi uvařila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Berušky,co si budete brát na sebe?? Nemyslímjako velkou večerní nebo tak. :grinning: Ale spíš jak moc teplý. :confused:
4. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.