• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul krásné fotečky
i já k malému taky pořád čuchám, jsem narkoman :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Heheeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ted jsem si vzpomnela, jak jsem cuchala k Danulkovi, kdyz byl miminko - to bych si ted rozhodne neriskla, on totiz placa takove kombinace jako ja a mnohdy jeste horsi a pak je to supersila :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak jsme zpět od paní doktorky a od Lenky a za chvilku vyrážíme na kyčle. Na štěsí jdem jen přes ulici - do oken ortopedie koukáme z okna našeho pokojíku. :grinning: Jdu na záchod a pak vyrazíme.

Zatím pa
9. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Čus mamulky,

tak teď mám alespoň chviličku Vám písnout. Malej je moc hodnej, buď spinká nebo kouká a papá po třech hodinách. Je spolehlivější než hodinky:slight_smile:

Vanesska ho přijala moc hezky, akorát nám breberenda onemocněla má neštovice a angínu, fakt vražedná kombinace, takže lítám, jak hadr.

Jinak kočárek už mám, přišel dva dny po návratu z porodnice. Zkusím hodit nějakou fotečku, snad to stihnu.

zatím papa
9. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
unko, Samuel je nádherný, právě jsem koukla do albíčka. Tak ať ti malý takhle pěkně dělá radost a můžeš odpočívat. Veneska ať se brzy uzdraví, s těmi neštovicemi a angínou asi nic moc :cry: tak ať je to brzy pryč. Drž se
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky,

tak se zdá, že ty naše děti jsou nějaké hodnějšá, že? Teda aspoň s Ondrou mám takový pocit, že se to trochu zlepšuje. Ty pecky určitě pořídím. Včera jsem tu vyhrabala takový ten naplněný polštářek, co se v něm zlomí to želízkoa on apk ztvrdne a hřeje. Akorát jsem si říkala, jestli to nahřívání nemůže miminkům nějak uškodit? Co myslíte?

My opruzenou prdelku zatím nemáme. Teda doufám, že bych to poznala, kdyby jo. A zatím používáme Pampersky. Teď se ale chystám vyzkoušet ty plínky z DMka. Zítra tam pojedu, tak nakoupím. A doufám, že budou mít ty pecky.

Arwi - pěkně odpočívej a uvidíš, kdy se miminka ohlásí, ale třeba to fakt zvládneš do té doby, bež se vrátí tvůj doktor.

Jo jo, miminka krásně voní :slight_smile:

Holky, když si necháváte miminka ve vaší posteli, spí jen tak na vaší matraci nebo je nějak podkládáte? Já jsem dneska dala Ondru do kojícího polštáře, ale on se tam strašně mlel a když jsem se probudila, byl tam chudáček strašně zkroucený.
9. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jé ahoj unko. Samuel je fakt fešák a je fajn, že je takhle hodný. Tak ať to vydrží!!! A chudinka Vaneska ať se brzy uzdraví. Skoro jako u ludvi s Jéňou...
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Andul, masáž bych si taky nechala líbit. Poslední dobou už ani Honza moc nefunguje...
A jak dopadly kyčličky? Dělali ultrazvuk?
9. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Denic - dáváš sab simplex do každé lahvičky? A těch 15 kapek, jak je napsáno v příbalovém letáku? Já dávám před kojením 10 kapek, ale občas i vynechám.
9. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
prcek se začíná hlásit, po krmení vyrazíme na chvilku ven, tak zase když tak večer - jestli u nás ovšem nebude koncert :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj Janicko a Ondrasku :slight_smile:

Normalne jsem vymyslela, ze jsem pitoma a ze jsem si mohla pytlicek s peckama udelat sama, protoze jsem snedla letos tolik tresni, ze by to dalo pro celou porodnici :slight_smile:

jani, ted jsem zkoumala Ondraska zblizka a je teda ale taky cela maminka :slight_smile: Fakt :slight_smile:

Unko, Samuel se Vam moc povedl :slight_smile:
A Deni, Vasicek je bozackej......mate to vsechny holky ale krasny deticky :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoj arwen - tak to já jsem letos neměla třešeň ani jednu - takže mi nezbývá nic jinýho, než ten pytlík už konečně koupit!!!

No - něco ze mě mít bude, ale všichni spíš říkají, že je podobný Honzovi :slight_smile: Ale ono se to hodně mění. A miminka po narození by se měly podobat spíš víc tatínkům - to prý takhle zařídila příroda, aby ty naše druhé polovičky třeba neřekli, že nejsou jejich :slight_smile:

No jsem zvědaváí na ty tvoje dva raubíře :slight_smile: Určitě budou taky moc hezký. Jako Danulda.
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Jani, ja v nem proste vidim Tebe, dyk je to tentyz vyraz, ocicka...ale ony se silene meni, Danulicek byl celej po mne, uplna kopie, modry oci....ovsem asi dva tydny, pak se mu vybarvily do tmave hneda a ztratil i hodne moji podoby :frowning2:

A vymyslela jsem, ze si pujdu koupit tresne :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
To je dobrý nápad. My se taky chystáme ven. Dneska tam je počasí v pohodě. Sice není nic moc teplo, ale nefouká vítr, tak jako včera. Ale Ondra se nějak nemůže vzbudit, před chvilkou jsem myslela, že už je vzhůru, ale ještě spinká.
9. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
No normalne, ja kdyz vas tady posloucham a srovnam to s Danuickem, kdyz byl mimi, on fakt tolik nespinkal....mate zlaty deti :slight_smile:
zato ted neni rano do skolky k probuzeni :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
přidala jsem pár novších foteček

jani já dávala do každé lahvičky 15 kapek, ale potom jsem dávala 10 někdy jen 5, ale teď do toho hustšího Nutrilonu AR dávám znova 15 než si na to Vašík zvykne, ať ho ty prdíky moc netrápí.
9. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
ahoj kočky, adámek spí a manžel s Tomem nakupují :slight_smile:

unko-samík je krásný,ještě jednou veeeliká gratulace..je krásný,jak jsou se sestřičkou :slight_smile: ty neštovice si tedy vybraly chvíli :angry: co ti řekla doktorka? musí být děti od sebe nebo to nevadí? :confused:
pak nám zase napiš,jak se sourozenečci sžívají :slight_smile:

jani- myslím,že nahřívání by jim ublížit nemělo ..samozřejmě nesmí to být teplé tak aby je to spálilo a co se týče účinku tepla- tak nesmí se dávat na zánětlivá místa (např. u slepáku) ale na svaly atd působí jakoby relaxačně-uvolní se atd..a svaly jsou nejen příčně pruhované břišní,ale i střeva mají hladkou svalovinu...takhle bych si to vysvětlovala já....

jo a dla jsem do alba kočárek s tím stínítkem :wink:

deni,koukla jsem na fotky a vašík je kráásný a ted teprve si přečetla tvůj porod ... :confused: teda holka,máš můj obdiv,jsi šikulka,že jsi to takhle zvládla bylo to určitě hooodně náročný...

mě řekli,že bych mohla rodit za korunu :wink: :slight_smile: :grinning: primář musel být rád,že si stihl vzít rukavice,když si je oblíkal,byla půl hlavičky už venku prý :slight_smile: :grinning: :grinning:

arwi,tak co třešně ? :grinning: :grinning: :grinning: taky bych si dala,ale radši si jdu dát ten fenyklový čaj :slight_smile: :wink:

aničko,co kyčličky?

jinak teda tomík si asi udělal k adámkovi majetnický sklon-což je dobře že ho vzal za valstního...protože jak jsem ho dlaa pochovat dědovi (mému tátovi,kterého nevídáme tak často,takže k němu má tomík trochu odstup) tak se začal rozčilovat a at jako adámka vrátí mamince- nehctěl,aby ho držel někdo jiný než já a honza...tak jsem ho hned po chvilce radši zase vzala k sobě..nebylo to,že by se chtěl chovat místo něj,ale nechtěl,aby ten děda vůbec adámka měl v náruči ..jinak ho chodí hladit,dává mu pusinky,dudlíka mu chce dávat :slight_smile: ráno vstal a hen d se šl podívat do postýlky a říkal Dadam? on tam totiž adamek nebyl-měla jsem ho u prsu :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
jo a arwi-k maliníku a epii-nu

EPI-No - no poravdě u tebe nevím... :confused: asi bych měla strach do toho jít,protože má se začít v cca 37 týdnu,pokud čekáš porod dřív,musela bys asi i dřív začít ...sice si roztahuješ hráz a i vnitřek pochvy a čípku by se to správně dotýkat vůbec nemělo,ale nevím,zda to nějakou reakci nemůže vyvolat... :confused: navíc- víš jakou mají polohu dětičky? budeš moci rodit přirozeně?
jinak já to své epi-no prodala... dala jsem nabídku do diskuze o epi-nu a hned byl pryč ...tak doufám,že se nakonec nerozhodnu mít třetí mimčo :grinning: :wink: :slight_smile:

maliník-no asi bych počkala do 36 týdne a pak možná zkus popíjet,doktoři účinek zpochybnují,težko říci jak hodně funguje jako účinnou látkou a jak hodně má vliv jako placebo :wink: já ho popíjela chvíli,pak jsem na to už kašlala a jen epi-novala ,ani jsem si nestihla udělat při kontrakcích ten čajík pro rychlý porod... :wink: kdybych to stihla,určitě bych to svedla,že to je tím čajem,ale takhle ani nevím čemu přisoudit tu rychlost :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
jani - já malého nijak nepodkládám, leží na rovině a vyhovuje mu to... V porodnici nám říkali, že pokud má mimi sklony k ublinkávání, tak je lepší zvýšená matrace pod hlavičkou, ale pokud je vše v pořádku tak bych to neřešila...

koukám, že přidáváte nové fotky...tak půjdu projet albíčka těch vašich zlatíček, ať se pokochám :wink: Taky jsem vložila pár nových... :wink:

kyčlíky jsme dnes s Pepínkem /i první jízdu sami autem/ zvládli v pohodě... Ultrazvuk napůl prospal a bylo mu šum a fuk co se s ním děje... :grinning: Máme vše v pořádku, tak jsem ráda... Na další kontrolu jdeme po 6ti nedělí, tak to už sfoukneme levou zadní :grinning:

tak jdu na ty albíčka juknout :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
halo halo
pamatuje si mě tu některá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
klááárko jééé,hurááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
to je super ,že jsi tu...jsi doma? asi jo,že? tak povídej? co Uz jak je prcek velký? co to špinění?

jak se cítíš?
9. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
unko - Samík je krásný mimi...a Vanesska je pyšná sestřička :slight_smile:

bledul - Dadámek je ti opravdu hodně podobný :wink: Máš krásný kočárek a clona se zdá být dobrá věc... To jsem vůbec netušila, že něco takového taky existuje, než jsi se tu o tom zmínila...No mám holt mezery :grinning:

jani - Ondrášek je taky fešák okatej :slight_smile:

denis - vašík se povedl!!!

no si připadám, že vám všem jen pochlebuju.... :grinning: ale když ta miminka jsou prostě všechna tak kouzelná, já si nemůžu pomoct :wink:

No kdopak se tu to objevil???????????????????

KLARKO - ahooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
doma jsem cca hodinku, cítím se dobře vleže :slight_smile: moc toho po tom ležení nezvládnu i stání mi dělá problémy :confounded: nešpiním, nekrvácím, bolesti nemám, zítra začínáme 37 tt a na ultrazvuku měl prcek cca 2700 g :wink: dle dnešního vyšetření čípek skoro spotřebován, hlavička hodně nízko, takže do termínu asi určitě nevydržím, ale to už teď neřeším, nehorší máme za sebou :grinning:

jinak moc děkuju bledulce za krásné zprávičky, které mě celou tu dobu držely nad vodou. A vám všem dodatečně veliké gratulace k miminkám :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
klárko,to jsem ráda,že jsi doma... i kdyby jsi doma moc dlouho nezůstala a ondrášek chtěl na svět,tak i tohle musí být obrovská psychická vzpruha :slight_smile:

a svou kondičku po porodu určitě brzy získáš-asi to musí být hodně znát po tak dlouhém ležení...ale bude dobře a hlavně že jsi doma a určitě je ti ted na dušičce krááásně :slight_smile:

...a není zač děkovat :wink: :slight_smile: :slight_smile: ....rádo se stalo :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
klarko - doma je doma, že? jak říkáš, nejhorší máte za sebou a teď už bude vše v pořádku... Ondrášek pěkně roste :wink: jak dlouho jsi tam vlastně byla?
9. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Klárkoooooooooooooooooo :slight_smile: Ahoj! Povídej, kočičko, já na Tebe normálně sprostě dneska zapomněla, že ještě nemáš mimíska - jak Ti je?
9. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
doma je blaze, na stole kafíčko Laté a první návštěva :grinning:
9. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
klárko,tak si užij návštěvu a i manžílka a vůbec všechno doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem moc ráda,že jsi tady :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Bledulinko, děkuju za vyčerpávající info, já jsem si tak nějak myslela, že balonek je u mne mimo hru...ten maliník bych zkusila, ale nemám teda ale tušení, jestli vydržím do 36. týdne :frowning2:

Zítra jdu na kontrolu a bojím se připomenout ty dva hnusný excesy, chtěla bych, aby mě pořádně zkontroloval, aby mi nabral krev a nechci, aby si myslel, že jsem nějakej hypochondr :cry:

Holčinky, já vám mám v břiše snad technopárty, vůbec se mi tam už asi nevejdou a kdybyste viděly ty boule - a fakt to bolí
:angry: :angry:

Klári, prosím Tě, jak se dá zvládnout takovej šíleně dlouhej pobyt v nemocnici? Obdivuju Tě...já jsem se všemožně vymlouvala, abych tam nemusela a mám za to slíbeno na holou řemenem..
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.