• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
claudi-tak kyčličky ok, to je super :slight_smile: koukla jsem na fotky a pepínek je úžasný :slight_smile:
prosímtě o cloně jsem taky nevěděla-kdybych na ní náhodou nenarazila v prodejně,kde ji měli na pultě :grinning:
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
arwi - technoparty :grinning: :grinning: :grinning: no budeš mít asi hudebně nadaná dítka :grinning: :grinning: dej do alba nové fotky bříška, ať vidíme jak nám rosteš mamino :wink:

bledul - to jsi mě uklidnila, že to s tou clonou byla náhoda.... už jsem si připadala jako z pralesa, že nic nevím a neznám co všechno vlastně pro ty prťata existuje :grinning: :grinning:

holky, to je stejně škoda, že nebydlíme kolem sebe poblíž...bychom mohli spolu kočárkovat a tak...
9. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Claudisku, hmmmmm, brisko :slight_smile: :slight_smile: Tak ja se jdu cvaknout do zrcadla :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
arwen není to žádnej med, ale musím říct, že Benešov je úžasnej, celou dobu tam byli na mě všichni moc hodní :slight_smile: a nic nepodceňovali :slight_smile: a jak ty????
prvních 14 dní jsem ležela fakt se bála a taky mi nebylo nic moc, pak to bylo lepší :slight_smile: i jídlo se dalo jíst až na malé výjimky, zítra až bude víc času se určitě rozepíšu :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Klárinko, tak aspoň, že na Tebe byli hodný...stejně Tě obdivuju, já bych normálně utekla :frowning2:
U mně nic moc, už mám přísnej zákaz chodit do práce, začala jsem se otvírat a taky se mi teď dvakrát udělalo hodně zle a nevím, co to je :frowning2:
9. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
arwi- takže prckové ti tam tancují,jo? :grinning: :grinning: :grinning:

claudi-jedině se všichni přestěhovat do jednoho místa-koupit kus louky a postavit tam domečky pro letní maminky a jejich mimča :grinning: :grinning: :grinning: ale co práce,nevím jedině že bychom se podělily a některá z nás dělala prodavačku,některá kadeřnici ,některá ..... no koukám,že už plácám pěkný hlouposti :grinning: :grinning: :grinning:

claudi- já myslím,že o spoooustě věcí pro prcky nevíme a že ty vychytávky objevíme až bude pozdě a prckové je nebudou potřebovat :grinning: :grinning: :grinning: teda já to tak kolikrát mám :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Holky, v albu Vorvaní mládě je živoucí důkaz velrybosti :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
arwi - krásně kulatý domeček pro mimísky :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
bledul - dobrý nápad....koupíme louku a jdeme na to :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Claudinko, ten je sladounkej, ten malej Pepulinek :slight_smile: nejlepsi je ta fotka, jak spinkate spolu :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
asi se mi probouzí ten náš cvrček....tak jdeme koupat....zatím pa :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
jsme vykoupaný /sice s muzikou :grinning: /, napapaný a už spinkáme... :slight_smile: taťka je na nohejbale, no teď už asi na pivku a já mám nožky na stole a vychutnávám klídeček.... paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

arwi - co Danulí, ozval se z chorvatska?? jak se má brouček malý a jaké tam mají počasí?
9. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Klárinko!!!! Vítej doma a zase mezi náma!!! :slight_smile: Huráááááá! Konečně Tě pustili!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad si ten zbyteček těhu už užiješ s Ondráškem a taťkou v klidu doma. A porod budeš mít rychlý a pohodový a zbytek šestinedělí taky - za odměnu za to utrpení v nemocnici. :slight_smile: :wink:
9. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Claudinecko, Ty s myslis, ze mi jeho otec obetuje smsku za 3 koruny? Kdepak....to je moc penez. Jsem rada, ze se od nej dockam prozvoneni, na kterem jsme domluveni - a to mu stejne musim napsat, ze na to prozvoneni cekam :angry: :angry:
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
arwi - to je teda ale blb !!! :angry: ať ho kousne žralok do nohy, za trest!! :grinning: :grinning: To musíš být jako na trní, co? ale nestrachuj se, Danulí je správnej chlap a užívá si to určitě v pohodě... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Claudisku, ja uz si na divne chovani jejich rodiny zvykla, jen pevne doufam, ze se to nenauci i Danulice :slight_smile:
Nezapomenu, jak se sel podivat na Pepu do koupelny :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
no to bylo dobrý :sunglasses: :grinning: :grinning: asi šel zkontrolovat, zda je Pepa opravdu chlap :grinning: :grinning: :grinning:
Arwi a co Jarda, je tenhle týden ještě v lese nebo už ho máš u sebe v bytečku? :wink:
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Je naposledy v lese a v pondeli nastupuje do prace - teda, to jsem zvedava...

A mam pred sebou kilo tresni - to na ty polstarky :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
A jsme z procházky doma. Nakojila jsem venku a teď si spokojeně spinkáme v košíku :slight_smile:

Jéé klárko!!! Vítej doma. To je dobře, že tě pustili. Doma je nejlíp, viď? Už se nám tu po tobě stýskalo!!! Bledulka nám vždycky o tobě dala zprávu, jak se máš :slight_smile: Teď už bude jenom dobře a za chvilku tu bude i druhý Ondrášek :slight_smile:

Claudi - pepinek je spokojenej chlap, viď? moc mu to na fotkách sluší :slight_smile: i tobě

arwi - a tvoje bříško je taky super :slight_smile: počkej - až se dvojčátka narodí, ještě se ti po něm bude stáskat. A o Dádu se neboj - určitě si to tam užívá!!!

a nějakou louku pro naše spolešný bydlení můžeme klidně pořídit :slight_smile: dobrý nápad
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
arwi - k těm peckám, četla jsem o tom na nějaké diskuzi a maminky říkaly, že je dobré je dávat do myčky do toho stojánku na příbory, tak prý se dobře očistí... tak pěkně papej /ne teda celé kilo na posezení, ať ti není šoufl/ a pak šup s nima do myčky :wink:

jani - taky jsme usnuli v košíku :slight_smile: Je to bezva věc, nedám na něj dopustit... Ale postýlku nějak zanedbáváme...přes den většinou v košíku nebo venku v kočáře a v noci, no hádejte holky kde je ten náš mazel? no přece s náma v posteli... :grinning: ale to asi znáte, co?
9. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile:
Ja si naopak oddechnu, az to pandero mit nebudu, je to tiha a jsem uplne nemotorna :angry: :angry:

Cim vic se blizim ke dnu, tim vic zjistuju, ze to kilo tresni staci sotva na jeden polstarek :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
píšu jak tatar - pardon :confounded:
9. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Heleeeee, Claudinkooooo, to jsi mi nemohla napsat driv, co? Pred chvili jsem vyklidila mycku a jako na potvoru jsem pouzila posledni tabletu, takze do vyplaty budu myt rucne :angry: :angry: :angry:
Snad to pecky vydrzej :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
arwousku - tak to posilam velkou omluvu... :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
arwi - sice si oddechnes, ale stejnak na to bříško nakonec budeš vzpomínat s láskou :wink:

Ondra s námi v posteli spí zatím jen ráno - vemu ho tam když se krmí tak kolm tý pátý šestý - jinak ho dávám zpátky do postýlky
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
No proto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Normalne je namocim, odmocim a omeju a houby zle :slight_smile:

Janicko, to ano, to je pravda, ale tahat se s tim je sila.

Strasne by me zajimalo, jestli neco od minule pribraly...
9. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Já myslím, že určitě jo. Už se nemusíš honit v práci, tak si spokojeně přibírají :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojte kocicky :slight_smile: tak jsem se konecne dostala k netu :wink: mam toho nejak moc moc moc...... :angry:
klari ahooooj :slight_smile: to vis, ze si na tebe pamatujeme, bledulka preposilala zpravicky :wink: to je super byt konecne doma, co? te obdivuju, ze jsi to zvladla....jsi tam byla pekne dlouho, co? ale za chvili bude konec.....jeste my ctyri a uz tu budou komplet vsichni mimiskove :sweat_smile:
holky, ty vase detisky jsou taaak kraaasny...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja uz se tolik tesim :slight_smile: asi to neni zadna sranda, mit doma najednou takovou zizalku, ale je to krasny, co? Ja uz mam do porodky pripraveno vse krom tech podprsenek :confounded: ale mozna si je zajedu koupit zitra, neb se mi dneska podarilo prodat Kettlera, takze uz mam i penizky :slight_smile: Petrovi prijde vyplata az v pondeli a meli jsme 100 korun :frowning2: hned je mi lip, kdyz je par peneZ v zaloze :wink:
arwi, neboj, jsem ok, ja bych dalajinak vedet....jen nejak nestiham na konika.....nebo kdyjavascript:addEmoticon(':wink:','vBody')z sem vlezu, tak tu nikdo neni, takze jdu vzdycky radsi neco delat, protoze mam pocit, ze to nestihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kocino, zitra to tomu doktorovi rekni, vubec si nepripadej jako hypochondr, potrebujes poradne vysetrit! jinak brisko kraaasne :sweat_smile: a ani mi tak velky neprijde :wink: a kdy se ti vraci Danecek? ten jeho tatka je ale skrt :angry: bych mu dala, ze ti ani nenapise :confounded: :angry:
deni, teda porod jsi nejjednodussi nemela, koukam....bledulka ti pri dalsim mimcu urcite poradi, jak na rychlovku :grinning: :grinning:
bledul, to je super, ze si Tomik takhle Adamka hlida :sweat_smile: to musi byt sladky :sweat_smile: a adamek se hezky vybarvuje, to bude fesak.....jeeee, to tady ty nase letni holcicky budou mit tezky rozhodovani :grinning: :grinning: a jinak ten napad s loukou je dobrej, muzem zalozit vlastni vesnici a muze se jmenovat Letnikov :grinning: :grinning: :grinning: takova urcite jeste neexistuje :wink:
9. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
jani, jak pises o tom styskani po brisku, tak ja si uz ted neumim predstavit, ze ho nebudu mit..... :confused:
9. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
leni - co je to Kettler??? :confused:
9. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.