• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwísku, ty pecky asi musí být něčím ošetřený aby neplesnivěly. :sweat_smile: :confused:
9. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
claudi http://elipticke-trenazery.hledejceny.cz/crossovy-trenazer-kettler-verso-100/obrazek :wink:
arwi, jj, jak pise andulka, taky si myslim, ze jsou necim osetreny...ze si jen tak naplivat pytlik nemuzes :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kocinky, ja je vydrbu a vydezinfikuju :slight_smile:

Leniiiiiiiiii, no ahoj, no proto, ja uz zacinala mit strach.....
Doki to vi, ja unej byla, jen mi zmeril tlak a rekl, co mam delat, kdyby neco, ale krev a nic mi nevzal :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj leni a andul!!!

andul - jak dopadly kyčle

len - teda, na tom sis protahovala svoje svaly, jo? To je ale přístroj :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
len - aha, to je mučící nástroj teda :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
arwi, no hlavne aby jsi mela v poradku moc....z toho se to asi taky pozna....vic nez z krve, myslim :confused: jo a k tem peckam....to je asi vydezinfikovat muzes, ale jestli nebudou uuuplne suchy, tak muzou zacit plesnivet.....hele, mozna je strcit vysusit do trouby :wink:
jani, jj, protahovala, ale ne moc dlouho....pak jsem zacala mit ty problemy s tlakem a to protahovani mi nedelalo dobre, takze mi to tu rok zabiralo misto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
claudi, muceni to bylo ze zacatku, nez jsem si zvykla....ale vydrzet na tom 40 minut bylo maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Leni, no fůůůůůůůůůůůůj :slight_smile: To je dobrovolné mučení? Ošklivej stroj :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak 40 minut bych nevydržela ani náhodou

pomalu ale budu muset začít cvičit - bříško mám pěkně povolené :slight_smile: doufám, že to půjde aspoň trošku dolů - ta váha

no jo - dobrý nápad - arwi - strč pecky do myčky a pak do trouby a je to
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
arwi, nebylo to tak hrozny :grinning: he he, jsem ho ted prodala a po porodu mozna budu kupovat zase na to povoleny bricho :grinning:
9. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jani a jak jsi na tom s vahou?
holky, ja uz mam nahore 11 kilo :astonished:
9. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky, jdu do sprchy, než se malý zase probudí a potom na kutě - teda snad
9. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
jani, tak si uzij sprsku a postylku :wink:
9. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jsem ucinila pokus oholit se bez zrcadla :slight_smile: :slight_smile:
To bude neco :grinning:
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
ja mam holeni v pohode....jak mam ten intuition tak to jde nadherne bez zrcadla :grinning: uz se holim preventivne kazdej druhej den, kdyby to na me nahodou prislo :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jsem se rizla dvakrat, hlasim :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak jsem vás konečně dočetla.

Leni, nemohl by být Letníkov na kousku louky Tvého tchána? :grinning: :wink:
A jak probíhá balení? Kdy se vůbec stěhujete? A jak se cítíš?

TAk u pediatričky jsme moc pochválený nebyli, ale naštěstí jsme nedostali ani vynadáno - Vítek moc nepřibral. Ale je to nejspíš tou debilní moučnivkou, od které ho bolí pusinka a mě prsa. :frowning2: :cry: Máme čas do příštího čtvrtka, aby víc přibral, jinak budem dokrmovat. :confused:
U Lenky Víťa spal, takže jsme se učila masírovat nožičky na panence.
A na kyčličkách byl docela statečný a důležité na závěr - máme je v pořádku! Další kontrola za 3 měsíce.

Taky jsem se na ortopedii potkala s maminkou z porodnice, která rodila se mnou a poradila mi tip na tu moučnivku, tak to snad zabere.

Claudi, já jsem taky prvně řídila sama s Víťulkou v autě. Kde Pepínka vozíš - ve předu nebo v zadu?
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
JInak hlásím, že mám nějakou podělanou virozu - z nosu mi teče, hlava třeští, je mi zima, jsem urvaná jak kotě a to je Skříťulka hodný zlatíčko.

Jdu zkouknout fotky.

JAní, hezky se vyspi!
9. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobrou noc, kocinky, rano pisnu pred kontrolou....snad se nic nedeje a zas me pusti domu :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
arwi, budem cekat na zpravicku...ja jdu zitra na desatou taky do poradny a pak chci sjet koupit ty kojici podprdy, abych to mela komplet.....takze drzim palecky :wink:
andulko, hele, to je dobrej napad udelat Letnikov na rychnovsku....mimiskum by se tam urcite libilo, je tam krasny prostredi :wink: a hlavne cisto...... a neboj, jak se zbavite moucnivky, tak vahu urcite dozenete :wink: ja jsem zvedava, jak na tom bude s porodni vahou a velikosti ta nase zizalka, ktera mela pri poslednim mereni a vazeni -2tydny :frowning2: aspon ze mate kyclicky v poradku :wink:
9. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
andul, jinak baleni je fakt nekonecny....nejradsi bych si pred barak nechala pristavit ten velikej kontejner a vsechno vyhazela :angry: stehovat se chci hned po porodu....teda doufam, ze zatimco budu v porodce, tak to Petr odstehuje....prcek zatim nevypada, ze by chtel nejak ven....uvidime, co nam reknou zitra....
9. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Bledul, Áda má jednoznačně Tvoji pusinu. :slight_smile: :wink: A díky za fotkus věnováním. :dizzy_face: :grinning:

Arwi, krásný pravidelný bříško!

Un, Samík je krásnej a ta fotka s Vanneskou je krásná. :slight_smile:

Deni, Vašík je krásný chlapeček a moc vámto spolu sluší. :wink:
9. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam sem lezu, sla jsem se mrknout na Lencu, co nasi tchynce prodala trenazer a pozdravit ji... ale jak tu koukam, koho tu nenajdu!!!
Leni a tak tedy zdraviiim :grinning: predpokladam, ze jsi pod nickem Lenoura :slight_smile: pokud ne, tak se omlouvam!!!

Klarko: Ahoooj! Ja nevim, jestli hned vis o koho jde, ale jsem sestra Jindry Bartosove z Davle :slight_smile: koukala jsem do alba a mas moc pekne fotecky, ale uz jsem je videla u onzika ve fotaku :slight_smile:
A rikam si, to je sila, jak to uteklo, ty uz kazdym dnem rodis!!! Teda jestli uz nemas po....

holky, vsem ktere cekate na ten den D, tak drzim moooc palecky! Uzijte si ten den, i kdyz to asi nebude med, ale ten zaver je sladkej! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Leniku, budu držet pěsti, abys to všechno a v pokud možno v klidu zvládla a Filípek aby se narodil vtej nejpříhodnější okamžik a v tatínkově přítomnosti! :wink:
9. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
raubirka: jj, to jsem ja :grinning: uz jsem psala do klokanu, Eliska je mooooc hezka :sweat_smile: no ja uz se moooc tesim na toho naseho zizalku, az vyleze a bude tu s nami :wink:
andulko, diky moc, snad to vsechno dopadne :wink: asi zacnem prcka pomalu vyhanet....uz me ten pupek zmaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Leni, to znám. :wink: A nedivím se. Hele, koukejte si to "vyhánění" užít - s bříškem a pak bez bříška je to nepopsatelný rozdíl. A oboje je úžasný! :wink: :dizzy_face: ... jenda z výhod císaře. :grinning: :wink: :zipper_mouth:
9. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdu přebalit Láskulku a do pelíšku.

Dobrou noc!

Leni, Arwen, držím pěsti do zítřejší poradny! :slight_smile: :wink:
9. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
lenoura: jee, tak to se jdu mrknout!!! :slight_smile: dekuji za pochvalu, taky jsme si dali zalezet! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
andul, vyhaneni si snad uzijem, jestli toho myho pareza vyzenu od kompu :angry: jhezky se vyspinkejte :wink:
raubirka: no ja myslim, ze jsme si zalezet davali vsichni.... :grinning: :grinning: jsem zvedava na vysledek :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Lenoura: jezis, tchyna byla zase ukecana, vid??? :grinning:
no, kdyz to tak beru zpetne, tak sice ten porod nic moc, ale kdybych vedela, ze nejsou zadne komplikace a ze bude vse ok, tak jdu rodit znovu, i kdyz bych radeji cisarem nez normalne, normalne se bojim....
myslim si, ze to nakonec nebylo tak spatny jak to vypadalo, az na to ze si nas nikdo moc nevsimal obcas a taky ze nam nikdo nic nerekl, jinak si zas nemuzu tolik stezovat... mozna ze ted to odstupem casu beru jinak... a priste si asi zaplatim sveho doktora...
tady na tom odkazu je diskuze, kterou jsem nasla o porodech CS a mam tam na konci svuj porod... sice divne napsenej, ale je tam... :slight_smile: je to zkopirovane...
Jinak kamaradka v Motole rodila a byla moooc spokojena, ono asi hodne zalezi na nahode... a na lidech, kteri zrovna maji sluzbu!!!
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101569&vOffset=30&vGotoLast=1#end
9. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.