• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
kocicky, tak ja jdu taky zalezt do pelisku :wink: asi si pustim Karlika a tovarnu na cokoladu :wink: snad to dokoukam....posledni dve noci jsem to nezvladla :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
lenoura: urcite, ja myslim, ze vysledek bude za 1 aspon pro nas rodice 100% :slight_smile:
dobrou noc!
9. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
raubirka: no jsem na Motol zvedava....kamaradka tam taky rodila a byla mooooc spokojena, az na kojeni, tim se tam moc nenamahali.....ja mela jit taky k apolinari, kvuli tlaku, ale nakonec jsem rada, ze mi moje sefova vybavila Motol, prece jenom tam budu klidnejsi, kdyby bylo neco s prckem nebo se mnou.....snad to bude ale vsechno ok...tuk tuk tuk :wink:
9. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
a mmch, tchynka i tchan byli moc prijemny :wink:
9. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj kocinky, tak jsem vstala a chystam se do poradny, po tom strasnym snu v noci se mi tam ani nechce :frowning2:
Hned vam dam vedet :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Arwi, Leni, myslím na vás! :wink:

Já mám dnes nařízeno zůstat v posteli - kv.té viroze. :confused:

CHtěla jsem se zeptat maminek, jestli jejich miminka taky "polykají vzduch". Ten náš trdlík totiž polyká vzduch jako ryba na suchu. :sweat_smile: :confused: Leží v postýlce a z ničeho nic začně polykat. Většinou po odříhnutí po večerním kojení. je to normální, nebo to dělá jen to naše milovaný trdlo?
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, už jsem zpátky. Tak holčička má 1,95 kg, chlapeček 1,85 kg. Jenže jsem otevřená víc, než minule, naštěstí ne o moc. Zase říkal, že mám ležet....copak to jde, pořád v posteli?
Dostala jsem seznam věcí do porodnice a mám se poohlédnout po dětské lékařce.
Za 14 dní mám jít už na pásy. Naštěstí byl te můj hnusnej noční sen opravdu jen sen....
10. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky arwen, na kolik jsi otevřená???? prckové jsou u velký :wink:
hodně odpočívej ať je tam udržíš co nejdýl :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Klarinko, asi na centimetr a CS mam 36 - to je neco s cipkem, ne?
Jak Ti je?
10. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
čauky

andul - prcka vozím v autě na předním sedadle /airbag je samozřejmě odpojený/ a je to fajn...můžu na něj při jízdě mrknout a tak... náš mazel nedělá to co popisuješ u vitulky s tim vzduchem, tak to nevim .... a viroza at te brzy opusti :wink:

arwi - no to jsou dvojcatka uz pekny ... :slight_smile: a lezet zkus co nejvice :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
tak otevřená jsi stejně jako já, čípek už nemám skoro žádný :frowning2:
cítím se dobře, hlavně v leže :cry: zařizuju co se dá, před chvílí jsem si domluvila doktorku pro Ondráška, poplatila složenky, mamča zakoupí poslední věci co potřebuju v lékárně, ještě musím vybrat přebalovací podložku, komodu mám, vyrobil kamarád (tedy ten pult) komoda je z ikey :grinning: určitě vyfotím a dám do albíčka, tchýně pere výbavičku :wink: a zítra přijede ten kamarád, co nás fotil v 18tt a vyfotí rodinku v 37tt :grinning:

a jak se cítíš ty???
10. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
andul - a kolik jste přibrali od poslední poradny ?
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Claudisku :slight_smile:
bych potrebovala Fabinku nafouknout, abych mohla dat dopredu obe dve... s tim lezenim to tak horky nebude, fakt to nejde porad :frowning2:

Dnesni noc byla teda eno nuno, za prve ten ukrutnej sen a za druhe nasledky moji vecere (Romadur a tresne)...jeste, ze jsem dobehla a ten sen nebyl pravda....
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
CS3 jem chtela napsat....jsem pako :slight_smile:

Klari, ja dostala dneska seznam veci do porodky a oni tady skoro nic nechteji, jen balik plinek, Yal gel a hygienicke potreby...) Premyslim, jestli mi budou nadavat, kdyz budu davat detem bodycka misto tech erarnich kosilek...komoda je to jedine, co mam (plus jeste postylku :slight_smile: )
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
tak já musím mít do porodnice jednorázové kalhotky, vložky, vložky do podprsenky, plínky
co já vím, tak moc rádi nevidí, když neoblékáš do jejich oblečení
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Vlozky a vlozky do podprsenky musim mit taky, ale mne prijde, ze jsem mela daleko vic veci, kdyz jsem tam byla s Danulickem. Plinky teda nedavaji uz vubec zadne :angry: :angry:
10. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! táááákový dlouhý jsem to měla napsaný a ono se mi to neuložilo!!! :angry: :astonished:
10. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak ještě jednou:

Arwi, soukroméobelčení vporodkách neradi vidí kv. zanesení infekcí, virů a bakterií. A neboj, až dášdo tašky ručníky, župan a kuch. utěrky, tak se TI toho málo zdát nebude. :grinning:
Jsem ráda, že ta kontrola dopadla takle dobře. A jak říká doky a my - fakt zkus ležet a odpočívat co nejvíc, ať se dvojčátka hezky dokrášlí. :slight_smile:

Klárinko, vzpomněla jsem si na Tebe, když jsem se večer stulila k manželínkoj a říkala si,jak si asi užíváš první noc doma po takové době - ve vlastní posteli a manželovi v náručí.

Claudi, Vítek přibral 90g. Prý tihle šmudlíci prý přibírají 120-150g za týden. :confused:
Hele, a nebála ses s Pepínkem vautě? Já jsme takle vzorně nejela ani při zkouškách v autoškole, ale byla jsem dost nervozní, aby to do nás někdo nenapral. Tak jsemcestouzpátky zkusila dát Víťu do zadu a to bylo ještě horší, jak jsemna něj neviděla. :confused: :frowning2:

Copak asi Lenďa, jak ta dopadla a jestli pak se jí podaří sehnat ty prsenky. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
andul - kopni do toho :grinning: :grinning:

arwi - já v porodnici dávala svoje bodýčka, bo ty jejich košilky mě pěkně štvaly, kaničky to mělo orvané, že to nešlo ani zavázat a Pepinkovi z toho pořád koukaly zádíčka, takže jsem Pepanovi řekla, ať doveze z domova a dávala jsem je a naprosto v pohodě, nikdo ani nepípnul... by si taky mohly zkusit, že...za ty prachy...
Plínky nám tam dávali akorát látkový, asi dvě na den a papírovky dali 4 KUSY na celý pobyt :grinning: :grinning: jinak taky nic ... všechno pěkně mít svoje...

zvířátko konečně usnulo, měly jsme prdíkové dopoledne...tak snad už to bude dobrý :wink:
10. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
andul ahojky
noc nic moc jiná postel, jiné prostředí, furt jsem se budila, ale samozřejmě i tak to stálo za to :grinning: doma je doma
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky kde máte přes den ty svoje poklady
myslím, postýlka, lehátko, košík.....
10. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
andul - tak to jsem zvědavá na pondělí až nás v poradně zváží, kolik jsme za těch 14 dní přibrali ?? :confused: :confused: ještě že nemám doma tu mimi váhu, bych ho určitě vážila každých 5 minut :grinning: :grinning:
jízda s Pepínkem? no holka to ti povím, jela jsem jako když tam vezu jadernou bombu :grinning: :grinning: hrozně opatrně, no jak říkáš ty, ani v autoškole jsem tak vzorně nejela :grinning: :grinning: Při zpáteční cestě už to bylo lepší, nebála jsem se tolik a pak jsem zajela ještě na chvíli k našim a to už bylo úplně v pohodě... Časem nám to už ani nepřijde, že tam ty koblížky máme /snad - doufám... :wink: /
10. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
klari - u nás je to všehochuť... momentálně spí v ložnici na letišti, páč jsem kojila v leže a on tam pak usnul a já ho nechtěla přendávat... někdy když zabere hned tvrdě, tak ho šoupnu do postýlky, ta je taky v ložnici... no a většinu času je v košatině /ta je na kolečkách/, takže buď v obýváku nebo třeba na balkoně... a když jsem na zahradě, tak si ho vezmu ven do kočárku... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
holky, jdu si asi chvilku mufnout dokud brouk malý spinká.... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Claudísku, já to s těma bodýčkama udělám taky tak, bo mě ty košilky štvou už dopředu - a to jsem je ještě neviděla :slight_smile:
Na nadstandard tentokrát nemáme korunky, takže asi třeba pípat budou, ale já jim to prostě a jednoduše vysvětlím.... tady plínky nedávají vůbec, takže se nemusím pozastavovat nad počtem :slight_smile:

Hezky si mufínkuj :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím hlavně klárku, to je fajn, že jsi doma.
10. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
KLárko, tak doufám, že to bude dneska v noci lepší. :wink:
Víťula spává taky různě - v postýlce, v lehátku, v naší posteli (jako třeba teď - chtěl mazlit, tak jsem si ho vzala na letiště a Skřítek usnul. :slight_smile: ) a když mi spinká po návrartu z prochajdy a není už čas na krmení nebo tak, tak ho nechávám dospat s chůvičkou v kočárku na zahradě.

Claudi, hezké mufání. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Andul, Matýsek přibral taky jen 90 g. Dostala jsem vynadáno a mám dávat příkrm.
Jsem z nervama v háji, od včerejška řvu jako želva. Do toho si měla tchýňka vyzvednout děti v 8 ráno, takže jsme brzy vstávali (po probdělé noci s Matýskem). A samozřejmě si je vyzvedla až teď. Děti byly celý natěšený a otrávený z toho čekání (prostě na ránu) a do toho Matýsek plive ten zatracenej Nutrilon.
Nejhorší je, že do včerejška jsem byla docela v pohodě. Matýsek se kojí po dovu hodinách a v noci docela spinká (3, 4 někdy i 5 hodin). Vůbec se mi do dokrmování zatím nechce. Přijde mi, že je to spíš horší než lepší. Asi jdu zavolat nějaký laktační poradkyni co mám dělat.
10. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Len, kojící prsenky mají momentálně v Tchibu. A nevypadají vůbec špatně.
Jinak mě je ta krásná nová malá, takže vybírat opatrně ...
10. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Andul, náš Mates taky polyká vzduch jako kapr.

Právě mi přijde, že má žaludek plný vzduchu a proto tolik nepije. A proto taky pořád tolik prdíkuje. Je to prostě začarovaný kruh.
10. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.