• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak je po mufání... :angry: je u nás bouřka jako kráva a probralo mě to :angry: :angry: se z toho picnu :unamused:

ludvíku - ahojky :slight_smile: tak já to nechápu, proč jako vynadáno? :confused: za to že málo přibral? vždyť když kojíme tak nevíme kolik toho prckové vypijou ... tak my to máme taky tak s tím kojením Ludvi...a to jsem si říkala, že asi je všechno v pohodě... no jsem zvědavá na pondělí co nám mudr naváží a řekne .... Tchýňka se bude muset asi vrátit na ZŠ aby si osvěžila nauku o hodinách, ne? Osm a jedna to je docela rozdíl :angry:
Ludvi - v rámci možností se nestresuj a neplakej, Matějda potřebuje mít klidnou maminku v pohodě...a s tou laktační poradkyní, to není špatnej nápad...zkus se někde pozeptat...víc hlav víc ví :wink:
10. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Holky, tak ja teda nevim, v jakym stoleti to zase ziju - kdyz se Danecek narodil, chodil celych 6 nedel pan doktor k nam domu, ja jsem s nim nikam nemusela a hlavne ho prohledl, ale nevazil - a uz vubec ne, ze by nadaval, ze mi po kojeni malo pribira...dite si vezme, kolik potrebuje a kdyby melo hlad, da to nalezite najevo !!!!
10. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
no arwi - všechno už je za těch 6let jinak, co? nás v pátek pustili z porodky, volala jsem to pedaitrovi /myslela jsem jako že nás navštíví doma/ a on povídal ať v pondělí přijdeme, takže jsme tam pak šupajdili .... ale sousedka má ročního chlapce a jinou mudru a ta k ní na první návštěvu přišla domů...tak asi co doktor tak to je jinak....
ale s tím vynadáním že nepřibírá, to mě Ludvajs docela udivil... to mi přijde nefér vůči maminám :frowning2:
10. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Claudi, já váhu mám. Takže vím, že vypije 60 - 80 za kojení a to je prý málo. Měl by vypít 100 - 120 ml.
Když ho na kojení budím tak stejně pije málo a usne. Tak ho teď asi nechám vyspat do růžova a třeba to bude lepší. Včera odpolka taky vypil tu 120.
Na konejí.net jsem se dočetla, že do tří týdnů po porodu by mělo mít miminko porodní váhu. A tu my máme.
Na pondělí Vám držím palce.

Se staršíma dětička jsem to měla taky tak a brzy jsem úspěšně přestala kojit :unamused: . Nechci proto udělat tu samou chybu.
10. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hele, oni ti doktori dneska taky nevazej slova - ja si zatim stezovat nemuzu, ale jsou takovi. Kamaradka ma segru, ktera prisla na gyndu s mykozou. Ten gyndar ji rekl - podotykam - primar oddeleni - To mate z toho vecnyho stridani partneru...ta holcina ma pritom leta jednoho pritele...
10. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
kuk kočičandy :slight_smile:

Co to tady čtu - miminka přibírají málo? Hlavně žádný stres a slzy!!! Jestli vám u kojení usínají, tak je trošku probouzejte. Takhle jsem to dělal av porodnici, protoře tam Ondra jen hubnul a hubnul. Doma jsem potom měla taky strach, protože chci jen kojit a naštěstí přibírá dobře (ťuk, ťuk, ťuk). Ale měli jsme období, kdy jsem měla pocit, že nemám žádný mlíko a jedno prso mu nestačí a když se napil i z druhého a brečel, byla jsem z toho docela nešťastná. Už jsem taky koukala po nejbližší laktační poradkyni. A myslím, že 90g je dobrý. To není zase až tak málo, ne?

U nás dětská doktorka doma taky nebyla. Museli jsme za ní a teď jdeme na kontrolu až 21. července.

Andul - Ondra vzduch polyká akorát při kojení. Někdy se přitom docela vzteká :slight_smile:

Claudi - tak to je asi počasím nebo co. My jsme dopoledne taky proplakali :frowning2: Od jedenácti spinkáme, tak za chvilku bude zase krmeníčko :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
klari - doma je fajn, viď? už se těším na fotky bříška!!!
10. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
doktorka mi řekla, že mám zavolat až dorazíme z porodnice a prý přijede za náma domů :wink:
jani ahoj, doma je blaze, i když jsem tu sama, tedy s pejskem, ale je to žúžo :grinning:
jdu se mrknout jestli máme doma foťák, a případně se vyblejsknu :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Arwen, v porodnici mi dětská sestřička taky nechtěla moc radit. Vdycky mi řekla : vy máte třetí, víte kolik tady mám prvorodiček? Tak jsem jí řekla, že je to moje poslední děťátko a že si to tam chci užít se vším všudy. Že tam jsem naposledy. Jenom se usmála a potom už byla pořád v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: .
10. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak pupík je v albíčku :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Ludvi, mě paní doktorka řekla, že ještě týden počkáme a pokud přibere Víťa zas tak málo budem ke kojení dokrmovat. Měl minulý týden hodně řítkou stoličku (asi nějaká virozka, kterou mám teď i já) a jak má v pusince tu moučnivku, tak že to mohlo být z toho.Takdoufám, že to bude příští týden ok. Taky už jsme nad porodní váhou.
MMCh - Ludvi, já taky musím Víťuldu budit na krmení - ale naštěstí máme dovoleno "až" po 3h. V noci ho nechávám spát, jak chce - stejněse budí po 3,5h. :slight_smile:

Jinak jsme zkoušela ten tip od kamarádky a té maminky z porodnice (v podstatě to samé, jen doupřesněné kamarádčinou pediatričkou) na moučnivku a ťukám, ale vypadá to líp. :slight_smile:

Mně paní doktorka nabídla, že se za náma staví doma, ale nakonec jsme tam z vlastní vůle jeli sami.

Jani, to jsou trhlíci kapříci, viď? Hele a odříhává si Ondulka po jídle?
10. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Klárinko, vždyď Ty jsi krom bříška nepřibrala nikde ani deko! :slight_smile: :wink: A bříško máš krásný! :dizzy_face: A bafík je kouzelnej. :wink:
10. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
andul máš pravdu, roste jenom pupík a to jen dopředu :grinning: přibrala jsem asi 10 kilo +- dle jiné váhy, takže jsem spokojená :wink:
10. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
klarko - hezký pupík :slight_smile: , sluší ti to :wink:
10. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Taky jsem zaktualizovala albíčko :slight_smile: :wink:
10. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
holky, že se vám teda ty synové povedli :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Klárko, to ti závidím.
Mně zbylo 10kg nahoře a není mi po porodu asni snubák :grinning: .
Teď jsem zrovna ve stádiu, kdy mi těhu věci padají a do normálních se vejdu tak za 5 let :angry: .

Jdeme se krmit.
10. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
andulíne - hezké fotečky... vítulka je frajer jak dělá tu rybičku :grinning: :grinning: a foto pro tety z letnikova, tak tam vám to moc slušinká :slight_smile:

ludvi - jsem taky ještě buřtózní a mám asi deset kg, které jsem před těhu neměla :grinning: tepláky to jistí, do těch se vejdu, jinak je můj šatník též tnačně omezen :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Jzkovy, Andulicku, ted jsem si teprve vsimla, ze jsi mi vyfotila jizvu :slight_smile: Dekuji - vazne to neni desny, moje mamka ji ma pres cele bricho a jeste k tomu vertikalne, driv se s tim nemazali....dalsi moje znama ji ma sice polozenou jako Ty, ale taky pres cele bricho, protoze je hodne silna a asi to muselo byt. Ma dva kluky a oba dva cisarem.
Vis, ja po tech mych neslavnych zkusenostech ani nechci rodit normalne, tedy mele se to ve mne, na jednu stranu chci a na druhou jsem dodnes nezapomnela na tu bolest...
Na dnesnim UTZ bylo zase videt, ze by to prirozene ani neslo, holcicka je hlavickou dolu, ale chlapecek pricne.

Taky jsem se divala Klarce na brisko, opravdu jsi nikde jinde nepribrala a moc Ti to slusi !

Andulko, Vitecek je borec - nejlepsi je ta fotka, jak tlaci prdika a taky ta rybickova :slight_smile:

Claudi, Ty toho nech, videla jsem Te pred porodem a ani tehdy jsi nebyla kredenciozni!
10. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Ludvi, ted teprv jsem se podivala do Tveho albicka, mas krasny deti, vsechny tri :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Bledulínku - dneska mi dorazil balíček :wink: Ještě jednou díky :slight_smile: Krémík už jsem po koupání použila, tak uvidíme jak nám bude vyhovovat... Překvapilo mě jak je ten šátek dlouhý, to jsem nečekala :confused: Ještě že jsi k tomu přiložila ty instruktážní papíry, bo bych se do toho určitě zamotala jako housenka :grinning: :grinning: O víkendu to nastuduji a vyzkouším ... jsem teda zvědavá co na to Pepínek bude říkat :wink:

takže pak po vyzkoušení ho pošlu Lence, když bude chtít nebo ho pošlu zpět tobě...jak se domluvíme, ju?
díky

hezký večer všem kočkám i koťátkům, dobrou :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
tak jsem na chvilku u vás - teda dneska to naše zlatíčko není vůbec zlatý - koejní po dvou hodinách, vzteká se u toho a všeho všudy naspal tak tři a půl hodiny, teď je na chvilku v košíku - samozřejmě očiska vyvalený, tak doufám, že brzy zabere
nevím, jestli ho trápí bříško nebo co, ale teď je v klidu, tak snad je jenom naštvaný na mámu, že ho dneska nevyvenčila v kočárku

jdu mrknou na ty vaše fotky

jo a anulinku - Ondra si docela odříhává, protože toho vzduchu spolyká snad víc než mlíka, takže to jde docela rychle - pak si kolikrát ještě nějaké to mlíčko dá a potom si říhne jak kdy

ještě jsem si vzpomněla, že ludvi tu psala o kojící podprsence z Tchiba - já jsem si jí koupila - zkuste na ní mrknou, je docela fajn a dá se koupit i přes net :wink:

tak a už jdu na ty fokty
10. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
klari - moc ti to sluší a bříško máš moc pěkné a pejsek je roztomilej :slight_smile:

jé andul - Vítek je fakt kouzelnej skříťulda!!!
10. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jani, zkoušela jsi Ondru přikrýt ještě nějakou dečkou navíc? Vítkovi zabírá teplíčko - nemůžu ho moc navlíkat,protože by se hned zpotil a měl by potničky, ale nahřátý třešinky nebo venku dečka navíc o okamžitě zklidní a spinká jak andílek. :slight_smile: :wink:

Claudi, tak to jsem zvědavá, jak se vám šátkování osvědčí. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly Víťulky. :slight_smile: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Pekny vecer :slight_smile:

Klarko vitej doma :slight_smile: to je dobre ze ti je lip a pustili te konecne domu, prece jenom doma je doma :wink:

Tak jsem skoukla vsechny fotecky. Miminka jsou nadherny. A samozrejme i briska zbyvajicich tehulek :slight_smile:

Dneska jsem utahana jako kote, mala skoro cely den nespala. Od rana me bolela hlava takze uz jsem to vecer nevydrzela a vzala si paralen. CHtela jsem se odpoledne vyspat tak jsem si ji vzala poprve do postele a prdolka usnula behem peti minut :grinning: Tak uz vim jak na ni. Sice kdyz jsem ji pak dala do postylky tak mela hodne lehky spani a budila se, ale vydrzela spinkat o hodinku dyl. Po koupani mela oci zase jako tenisaky, tak jsem sedela u notebooku a malou v naruci, tak jsem ji pustila Nohavicu a ona behem deseti minut spala :slight_smile:
Asi si poridim v Dmku ty pecky.

Holyk nechodite ma ty kontroly s prckama nejak casto? Me doktorka prisla na navstevu kdyz jsme prileji z porodnice, pak jeste jednou za tri dny a to malou zvazili a zmerili a mame prijit az po sesti tydnech az nam skotroluji nozicky. Jinak mam volat kdyby neco.

CHtela jsem se zeptat, mala zacina mit trochu vic zakysany jedno ocicko, myslite ze ji muzu zacit sama kapat O-septonex a jak casto? A dela se nejaky pro deti?

Ludvi me po porodu zustalo deset kilo ( pribrala jsem v tehu 22 kg ), zatim to jeste leze dolu, ale asi uz to moc nepujde. Otoky uz me skoro zmizely a snubak taky jeste nenatahnu, doufam ze ho casem navlecu. Jo a obleceny z tehu je mi taky velky a do svyho se taky nedostanu, takze chodim v teplakach a tehu satech, ty jsou me dobre :grinning:

Jdu si dat sprchu a do hajan, jeste me porad trochu boli hlava :frowning2:
10. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Sis, do očíček raději nic sama nekapej. Zeptej se v lékárně na Borovou vodu - dříve se používala.
Některý mimča mívají ucpaný slzný kanálky. Raději se zeptej pediatra nebo očaře.

Arwen, tak si o císaře řekni. Vždyť takhle rodí kdejaká hérečka.
Pokud se na normoš porod necítíš, tak není co řešit.
10. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojte kocicky moje,
tak jsem se na konika dostala az ted. Poradna dneska nic moc.....mela jsem tlak na jedny ruce 160/100 a na druhy 150/90....do prukazky mi napsali ten mensi.....v patek jdu jeste do poradny a ten dalsi tyden v utery nebo ve stredu nastupuju do nemocnice. S tim, ze kdyz si trikrat za sebou namerim takovejhle tlak, tak nastupuju hned :frowning2: vubec se mi do nemocky nechce :cry: jinak vsechny odbery a laborky mam ok...streptokoka negativniho....
Holky, ja jsem tak nastvana :angry: dneska jsem celej den litala po meste, abych dokoupila vsechno, co mi jeste chybelo (andul, prsenku jsem sehnala v DMku, ale mam pocit, ze az se mi nalejou prsa, tak mi bude mozna mala :frowning2: ), Petr samozrejme celej den lezel u kompu....absolutne ho nenapadlo cokoliv udelat, dokonce ani nejedl, protoze nebylo nic uvarenyho....moc dobre vi, ze chci cistit koberec (rucne) a myslite, ze ho aspon vyluxoval?????????? a nedej boze kdybych doufala, ze ho zacal cistit.....vypada to, jako kdyz tu vybuchne bomba a on v tom lezi a hraje tu svoji posranou hru (sorry za ten vyraz, ale nic vystiznejsiho me nenapada)! no a korunu tomu nasadil, kdyz jsem rekla, ze se pujdem fotit a on rekl, ze jde spat a fakt usnul!!!! a to mi delala kamaradka fotky doma, ne ze bych po nem chtela, abysme nekam sli....prisaaham bohu, ze bych po nem opravdu nejradsi neco hodila, aby ho to hodne bolelo a treba se mu rozsvitilo...mam pocit, ze si tu dovolenou nebral kvuli me, ale kvuli podelanymu pocitaci....normalne se mi chce brecet :cry: uz vazne nevim, co s nim....opravdu by se potreboval lecit, protoze to je uz zavislost.....idiot!!! no nic, nebudu se tu o tom vic rozepisovat, protoze se zase rozcilim a nebudu spat.....
takze jsme udelaly par fotecek a snekteryma jsm si trochu hrala, tak juknete do albicka :slight_smile: neni to od profesionala, ale nektery jsou zlaty....bylo malo svetla a nemam softboxy, takze vetsina se nepovedla, ale zkusila jsem jich par nejak upravit :wink:
11. črc 2009 v 01:43  • Odpověz
No ahoj Len, tak za prvé - fotky se moooooc povedly, máš krásný, nepopraskaný bříško, akorát, ani velrybí, ani malinký - super památka je to a vám to s Filípkem sluší :slight_smile: S tou vodou je to super nápad....
Na Petra, koukám, platí jediná věc - vyhodit pojistky - to je děsný, já s takovýma maniakama pracuju a oni se od toho ale vůbec nedovedou odlepit :angry: :angry: Normálně mu řekni, že jdete na ten koberec, jestli mu není trošku blbý nechat to dělat Tebe....sakra, jsi těhotná...

My se jdeme teď podívat na trhy na náměstí a zítra máme jet do autobazaru Trotina podívat se na Scénika a oni na naši Fabii.Problém je ten ukrutnej bordel a zasraný sedačky, který teda dneska musíme vyčistit - a to bude prácička, už jsem to jednou dělala a je to pěkná pakárna

:angry:

Taky musím během dneška najít někoho,kdo má doma diagnostiku, aby mi vymazal svítící kontrolku motoru a radši mi něříkal, proč svítí, že ano :frowning2:
11. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: včera jsem tak nějak neměla kdy sednout k počítači- ne že by byl frmol,to tedy ne....ale tak nějak jsme v klídku dělala spoustu jiných věcí a odpoledne jsme šli s Tomíkem a adámkem krmit kačeny a pak na hřiště :slight_smile:

S adámkem zatím v pohodě,zatím je hodný,ale čekám,kdy přijde to pravé řvací období...prdíky nás samozřejmě trápí (takže klasika-masáž,gelíky,pecky,sab simplex a v nouzi rourka) jinak je ale hodný,pije po třech až čtyřech hodinách, jinak často zatím spinká ...když má tendenci plakat,tak se mu líbí v šátku-už jsem ho tam měla já i manžel :slight_smile: a pak se mu líbí koupání v kyblíčku-to si vyloženě lebedí...dnes ještě máme poslední koupání v řepíku a pak už budeme koupat jn ve vodičce :slight_smile: musím říct,že ten řepík na ty poporodní pupínky a olezlou prdelku co měl z porodnice parádně zabral :slight_smile:
Tomulka je zatím na Adámka opravdu hodný,tak snad to tak půjde i dál...spíš se bojím,aby mu neublížil nechtěně..on je občas Tomula jak slon z porcelánu...takže jsme s Honzou jako ostříži :slight_smile: :sweat_smile:

KLÁRKO- máš krásný bříško :slight_smile: doma je doma,že? jak si užíváš manžílka? určitě je na tebe hodný a moc pozorný :slight_smile: Ondrášek vám to všechno jendou mnohokrát vynahradí :slight_smile:

LENI- s tím tlakem mě to mrzí :cry: snad ta nemocnice nebude potřeba,ale pokud ano,tak to ber tak,že zaplatbůh,že se ten tlak takhle dlouho držel,mohl vyskočit i mnohem dřív..a všechno zlý je pro něco dobrý-kdyby jsi šla do nemocnice,tak by to aspon pak mohlo trknout toho tvýho chlapa,že by mohl s něčím pomoci :angry: :wink: je mi líto,že do všech těch stresů tě stresuje i on-oni jsou chlpai v tomto směru často necitliví a nedojde jim co žena-natož těhotná žena může potřebovat..já mám v tomto směru teda asi vyjímku,Honza je zlatý,ale těch chlapů-dřeváků vidím v okolí dost... a jestli je závislý,tak už by se to fakt mělo nějak řešit...ale snad o závislost nejde,když pracuje kde pracuje-na misích si předpokládm jen tak počítač pustit nemůže a zvládne to...
fotky jsou krááásný-hlavně se mi líbí ta s tím médou na bříšku a to jak se méda zrcadlí :slight_smile: fakt bomba :slight_smile:

ANDULKO- ta fotka jak jsi s Vítkem je krááásná :slight_smile: moc ti to maminko sluší :slight_smile: opravdu...komu je vlastně Vítek podobný? já to málokdy poznám totiž :sweat_smile: a co ti kamarádka poradila na moučnivku? (kdyby nás to náhodou potkalo,tak at vím co a jak...nějak bych nevěděla krom genciány co na to..)
Snad Vítulka přibere a nebudete muset dokrmovat...mě tomík přibíral hodně moc a tohle jsem neřešila a ted od pohledu mám pocit,že adámek nepřibírá tolik,tak jsem zvědavá na čtvrteční převážení... snad se ti prckové -i ludvin-pořádně rozjedí a budou jen na maminčině mlíčku...
a co tvoje viroza? už v pohodě?

CLAUDI - tak at se šátek osvědčí :slight_smile:je dlouhý 5 metrů,tak si i vyzkoušíš,zda budeš potřebovat takto dlouhý nebo kratší-já nejsem žádná hubená kost,takže já těch 5 metrů spotřebovala :slight_smile: nejlepší na mimčo bych řekla je kříž s kapsou,myslím,že i andulka ho používá..a ten je na spotřebu šátku nejnárčnější-ostatní úvazy už tolik materiálu nepotřebují... hele,jinak-spíš jde o vyzkoušení toho,jak se to bude pepínkovi líbit- úvazy se s ním nevážou úplně nejlíp,s jiným šátkem to půjde mnohem líp,já mám ted vatanai (na trhu jsou už i lepší a novější) ale už i s ním se to váže o mnoho líp..takže pokud se ti to nebude dobře vázat,tak se s tím nenech odradit a spíš jen zkoušej,zda bude pepínek spokojený :slight_smile: jiank šátek pak asi fakt přepošleš lence,pokud ho nebude mezitím chtít půjčit i někdo jiný-nabídka stále trvá pro vás všechny letníkovky :slight_smile:

ARWI- bříško máš krásný- nádherné bříško s dvojčátky :slight_smile: dětičky už mají kráásnou váhu :slight_smile: ty jo,brzy ti začne ten pravý frmol...ale krásný frmol :slight_smile:

JANI- takže Ondrášek se včera zlobil,jo? snad bude dnes hodnoučký :slight_smile: za chvíli už budeš končit šestinedělí,že? :slight_smile:

LUDVI- teda tvoje dr. je fakt "super" ,že ještě vynadá maminkám,že mimanko nepřibírá-to jsi ho měla nakrmit sádrou,aby jako ztěžknul,či co? :angry: :angry: fakt,není nic lepšího než stresovat kojící maminky v šestinedělí...jako ženská by mohla být trochu empatická....tak držím palce,at to zvládnete bez příkrmů..volala jsi poradkyni? co ti poradila?
jinak jsem koukala na ten colifant jak jsi psala a zkusím se doktorky na něj zeptat- mimo jiné už kvůli tomu,že se bojím,aby se u adámka neopakovalo to co měl tomík-krev ve stoličce kvůli nevyzráé střevní sliznici ...ty do něj půjdeš?

SIS- já u toma normálně oftalmo-septonex používala-ten klasický..ale měl ucpaný kanálek a stejně jsme naklusali na oční a tam nám ukázala jak kanálek masírovat a zprůchodnila jsem to a nemusel na proplach..pokud by sekrece neustávala,tak určitě k očařce..zkontroluje mu očička a řekne co a jak-septonex neublíží,ale u ucpaného kanálku je k ničemu (ucpaný slzný kanálek je hooodně častý u miminek)
at tě ta viroza co nejdřív přejde :slight_smile:

jinak hlásím,že se mi záhadně srazilo ve skříni oblečení :grinning: honza řekl,že toje tím,že jsem ho dlouho nepoužívala a to oblečení ve skříni vyschlo a zmenšilo se :grinning: :grinning: :grinning:
dál hlásím,že je úplně super si moci oholit nohy a intimní partie bez funění a že je super si na to vidět :slight_smile:
a hlásím,že je skvělý si užívat spaní na břiše

a hlásím,že mi začíná být líto,že nemám bříško s kopajícím prckem a že že mi je líto,že už ten pocit s největší pravděpodobností už asi nikdy nezažiju... (trochu závist k vám prvomaminkám,že sii to ještě asi budete moci užít :wink: :slight_smile: )
ale samozřejmě jsem ráda,že je adámek venku a že je zdravoučký :slight_smile:

jdu to odeslat,než se mi to smaže... :wink: :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.