• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
teeeda bledul, to je romanek :grinning: to by me asi trefilo, kdyby se mi neco takovyho smazalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeee, to je super, ze vam repik pomohl, ted uz bude adamek jenom krasnet :slight_smile: za chvili to vsechno budou kluci jako buci a krasny princeznicky :sweat_smile: ja uz se taky mooooc tesim.....
s tim tlakem mas recht, aspon ze to vydrzelo tak dlouho, neumim si predstavit, ze bych musela byt v nemocnici tak dlouho, jako treba klarka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele, jak pouzivas ten sab simplex? to kapes malymu primo do pusinky? ja ho vcera taky koupila, ale nevim, jak mu to budu davat.... :confused: bledul, fakt ti zavidim, ze uz muzes spat na brise.....na tom boku uz me to nebavi a vsechno me z toho boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anduliii, moc vam to se satkem slusi :wink: ja si pak s dovolenim vypulcim putovni satek od claudi a taky to zkusime....ale je hruza, jak jsou ty pruhy latky drahy :confounded:
11. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
jinak jsem rada, ze se vam fotecky libi...byla to rychlovka....kamaradka dneska jela na dovcu a nevim, jestli bude jeste pupi, az se vrati :wink:
11. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
arwi. tak at se obchod s autickama vydari :wink: asi bude lepsi vetsi domecek na koleckach :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
leni,kapu ho na lžičku a šup s ním do pusinky :slight_smile:

hele,za chvíli si už taky lehneš na břicho- musím říct,že mi ta záda v tomhle těhu dala festovně zabrat....nebýt těch zad bolavých,tak klidně mám bříško dál.. :sweat_smile:

jo fotky se fakt podařily :slight_smile: tenhle styl se mi líbí,jen na něj manžílek nemá zařízení...máme jen digitál (ne zrcadlovku a světla nemá ani clony či jaks e to vše jmenuje...ale jednou bych mu to ráda dopřála,tak uvidíme :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
bledul...hi hi....ja to atelierovy zarizeni taky nemam :slight_smile: mela jsem pred brichem na zidli lampicku prikrytou trickem :grinning: :grinning: :grinning: jooo, kdyz nejsou prachy, tak se musi improvizovat :grinning: :grinning:
se zadama zatim musim zaklepat, ale zacinaj me dooods bolet nohy....hlavne chodidla, kdyz se na ne postavim a rano, kdyz se chci protahovat, tak me zlobej lytka....ale jak pises, za chvili to bude ok :wink:
a adamek ti ty kapicky neplive?
11. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
he he, koukam, ze jsem vymyslela novy slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: melo to byt DOOOOST :grinning:
11. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
ne neplive,on je hnedka s pomlaskáním spolkne :grinning:
lýtka-myslíš jako křeče? holka vydrž,za chvíli tu prcek bude..a jméno bude filípek?

udělala jsem nové albíčko :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
jj, bude to filipek....petr at si trhne s oliverem nohou, za to, jak se chova :angry: hmmm, krece, je to hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty fotecky jsou kjasnyyyy :sweat_smile: tatkovi to se satkem moc slusi :slight_smile: moc se mi libi ta, jak si s tomikem davate pusinku na hristi :slight_smile: mas kraaasny deticky, se nedivim, ze jsi spokojena mamca :slight_smile: hlavne ze jsou prckove zdravi, vid? :wink:
11. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
hele a ty kapicky se muzou pouzivat i u takovych prcku? koupila jsem si i rourku, tak jsem zvedava, jak budem bojovat s prdikama :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
a o kybliku taky porad premyslim, jen se bojim, abych v tom malyho neutopila :confused:
11. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
no u malých píší po domluvě s lékařem- u těch tříměsíčních kolik....u toma mi to dovolila děckařka hned :wink: já teda skoro vše konzultuju navíc s tchýnkou a ta co neví,tak zjistí od kolegyn pediatrických... :wink:
11. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
kyblík mi přijde super- nevím,jak by adámek snášel vaničku-třeba dobře,ale tom vyloženě vaničku nesnášel a proplakal koupání...tak jsme naběhli do krámu a koupili obyčený velký kýbl,tam to zkusii a tomík se tam vždy zklidnil..tak jsme pak koupili oroginál koupací kyblík...a do malého bytu to je pro nási uspora místa :sweat_smile:
11. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
tak to mas dobry, kdyz je tchynka takhle u zdroje :grinning: no a koupaci nadobku bych mela vyresit co nejdriv, neb jeste zadnou nemam :confused: nevim, v cem budu smudlu koupat :confused: nejak se neumim rozhodnout....
11. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
asi to nejdriv skouknu u nasich, jak jsou na tom s mistem a pak dokoupime :wink:
11. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
jinak si myslím,že ho neutopíš :slight_smile: ona voda nadnáší,navíc jednou rukou mu tu hlavičku podepřeš a druhá myje :slight_smile: a ten kyblík má omezen prostor,ta hlavička nemá kam padnout jakoby- a stačí,že ji podepřeš,aby nezaplula pod hladinu :slight_smile:
11. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojda!

Včera navečer mi psala Ilča, že se u rodičů zdrží do úterý, tak abychom se o ně nebály. :wink: Všechny vás pozdravuje!
Já se omlouvám, ale včera jsem to nějak nezvládla sem přepsat a dneska jsme byli venku a odpoledne jsem vytuhla s Víťou. :sweat_smile:

Holky, nevíte, jestli se pečením zlikvidují alergeny z jahod? Tchýňka byla sbírat na plantáži a já budu péctbublaninu, tak jestli ji můžu taky nebo ne.
Já vlastně pořádně vůbec nevím, co jíst můžu a co ne. A hrozně mi chybí ovoce a zelenina. :cry:

Jdu kouknout, co jste probíraly. :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Bleduli, když probíráte to koupání, tak mám otázku - jak je to stěma ouškama? Můžou se namočit nebo ne?
JInak fotečky jsou krásný a myslím.,že se nemusíš bát, že by Tomík Ádulku neměl mít rád nebo naněj měl být žárlivostí ošklivý. Z Tomíka ta láska úplně srší. :slight_smile: :wink: Však má taky super vzory v obouch rodičích.
Ten Tvůj Honzík je fakt zlatíčko! Nejen že šátkuje,ale i ta jeho láskyplná teorie o oblečení. :slight_smile:

Já musím Tomíska taky pochválit - dneska mi koupil outdoorovou mikču a objednal mi dvoje rejoicky (dlouhý gatě a 3/4) a na pondělí jsem dostala penízky abych si mohla koupit ještě botky. :slight_smile: A s Víťou mi taky pomáhá, jak může. :slight_smile: Láska moje!

Leni, Petr je fakt na facku. :frowning2: :angry: A se jménem pro malýho,bychTIřekla to samé, jaks psala - taky bych dala Filípka. :wink: A fotečky, Leniku, jsou nááádherný! Snad se nikdo neurazí, když řeknu, že jsou to jedny z nejhezčích fotek, co tu na Koníkoj jsou. :slight_smile:
JInak drfžím pěsti, abys do porodky jela až rodit a nemusela tam ležet nijak dýl. Ale neboj, kdyby náhodou jo,tak my Ti budem s Víťulkou psát. :wink: :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Arwenko, co fabinka - už je vygruntovaná? A Ty se hýbeš nebo jsi se "pro změnu" zase honila? :confused:

A co ostatní mamky a zbylé těhulky? Jak se mají?

MMCh - Bledul, počkej na bezbříškové tulinkání - to je krása! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
:angry: Kocinky, ani mi nemluvte, Anduli, ja bych do toho svihla :angry: :angry:
Fabinka je vevnitr vycistena, to ano, zitra pujde jeste do mycky, ale svitila mi uz asi mesic kontrolka motoru a pochopitelne jsem se nedostala do servisu, tak jsem dnes dojela k jednomu mechanikovi, ktery mi napojil ridici jednotku na diagnostiku a zjistil, ze tam je nejaka zavada, nejaky speceny svazek ci co a vymena stoji neskutecnych 50 000 Kc. Malem me odvezli do blazince. Kontrolku vypnul, nicmene mi rekl, ze se rozsviti diky te zavade znovu. On to dovede opravit, nejak by ty kabely ruzne nastavil - za 4000. Haha. Ted, kdyz nebudem mit vlivem Jardova nastupu do nove prace ani na najem v cervenci :angry: :angry:
No a jako dojedu domu a co myslite - ta mrcha mizerna se rozsvitila znova. Zbyva mi jen doufat, ze az mi ji vypne zitra pred odjezdem do bazaru, ze se NAHODOU podari dojet az tam a ze se nerozsviti.
Neni to zadna zavada, ktera by ohrozovala provoz vozidla, ale hazi to chyby do ridici jednotky a neprestane to driv, nez se to vymeni.
Si tak nejak myslim, ze mame po Scenikovi :angry: :angry:

Ted se tady pokousime pridelat stenu na zed, uz to mame roztahany taaaaaak dlouho a ja uz bych to chtela mit v kupe. Brdo - by me nastvalo, kldybychom to povesili a museli se stehovat :angry: :angry:
11. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojte kocinky :slight_smile:
andulko, jeee, diky za pochvalu :sweat_smile: jeste ze existujou pocitace a s foteckama se da kouzlit :grinning: andul, s tim petrem nema cenu se rozcilovat....jen si rikam, ze bych zase mohla udelat takovou mensi scenu, to vetsinou na nejakej cas pomuze....ale rikam si, jestli to stoji za to :unamused: ale na facku je, a na poradnou...co ti mam rikat....
arwi, teeeda :astonished: 50 000?? :astonished: no to je sila....za to uz koupis nejaky ojety auto....ale to znam. Petr mel neco s podvozkem(neco mu tam prej klepalo, ja nic neslysela) a stalo by to minimalne kolem 50ti tisic tez :astonished: tak to nechal poopravovat po castech v ruznych servisech a nakonec jsme za to dali 20 000....sice taky hruza, ale dost jsme usetrili....to je hrozny s tema autama, co? a nejhorsi je, ze nic neudelas...proste se to musi nechat opravit....

koukam, ze tu nikdo nejni, tak jdu do sprsky a pak to tu jeste trosku pofackuju....chtela jsem dneska uklizet a jeste neco pobalit, ale nejak to nedopadlo....kdyz jsme byli na vychazce, tak me tak divne bolelo bricho a kriz, ze jsem si lehla, kdyz jsme prisli domu, usnula a vstala az ted..... :confounded:
11. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
andul, a to jste hodny, ze mi budete se skritkem psat :sweat_smile: no kdyz se nebude nic dit, tak mam nastup v utery nebo ve stredu a termin mam v sobotu....uvidime, jak to dopadne....hlavne se musim setrit, aby mi nevyskocil ten tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo a mmch, uz se mooooc tesim, az si budu delat miminkovsky fotecky :slight_smile: to abych si na to koupila specialne pocitac :grinning: uz se vidim, ze nebudu delat nic jinyho nez fotit :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dala jsem do albicka Arwen nahledy prave povesene steny :slight_smile:

Ahoj Leniiiii, jak se citis? Na to auto radsi nemyslet a doufat, ze bude kontrolka hodna....
11. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
teeeda arwi, to vypada super :slight_smile: to jsi rada, ze to konecne visi, co? :wink: kolik jste za ni dali? koukam, ze se ti bytecek zacina pomalicku zaplnovat, vid? s kontrolkou budu drzet palecky :wink:
citim se lip nez odpoledne, sice se poboliva cely telo, ale da se to vydrzet :wink: a co ty? prckove jsou hodni? :wink: uz jsou pekne velky, taky bys to teoreticky mohla cekat kazdym dnem, co? :confused:
11. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Leni, jeste neeeeee, to by me lifrovali do Hradce a musela bych třam pak lezet s detma v inkubatoru, podle Dr bych mela vydrzet jeste minimalne mesic. Ty brdo, otaceji se tam a je to uz pekne bolesetivy, jak se tam nevejdou, bricho mam jak mesicni krajinu, samej krater :slight_smile:
Stena stala 9900, ale je pochopitelne na splatky, ktery si jeste ke vsemu na sebe napsala mamka, protoze ze znamych duvodu mne nikde nic na uver nedaji
:unamused:
11. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
no ja myslim, ze to jeste ten mesic urcite vydrzite :wink: hi hi, ja si neumim predstavit mit v brise dve mimca....ten raubir, co tam mam ja mi uuuplne staci....kolikrat az poskocim, kdyz se dobre trefi :grinning:
no, cena je to celkem v pohode, za tu stenu, jeste ze si mamca ty splatky vzala....na kolik splatek to mate?
ja pristi mesic zaplatim posledni splatku u homecreditu a uz nemusim platit vuuuubec nic :grinning: :grinning: :grinning: to je uuplne neskutecny...po tolika letech kazdomesicniho placeni nebudu platit vubec nic.....samozrejme nepocitam treba 4000 nasim a pak bezny vydaje....ale nebudou mi chodit zadny slozenky :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
No, ja si to taky predstavit neumela, ale ted je uz nevystehuju :grinning: :grinning: :grinning:
Je to na dva roky, kolem 500 Kc mesicne.....ale fakt vypada moc pekne a moderne, mam z ni radost
Ja uz taky jine splatky nemam a doufam, ze mi jaksi nepribydou, ze....
Normos ja mam holcicku hlavickou dolu, ta hlavicka je uplne, ale UPLNE az tam, takze mi jakymkoli pohybem desne tlaci na mocak, tudiz litam co pul hodiny.
Chlapecek je zase napric a oba maji u sebe prdelky a to je to, cim tam nejvic hazej a kde se mi dela nejvic bouli :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj,

Len, ty fotky jsou naprosto fantastický !!!!!
Hele a s tím Petrem, já myslím, že je to tak, že je trošku nervˇozní a maskuje to tím, že dělá mrtvýho brouka.
U mého managera to tak někdy funguje, když je průšvih nebo dusno, sedí u poč a hraje hry nebo si jde lehnout a spí!!!
Já jsem z toho vždycky na prášky.
Hlavně se nerozčiluj nebo ti stoupne tlak
:grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahoj ludvi, dekuju :sweat_smile: no ja uz se nerozciluju, rozhodla jsem se rezignovat pro klid v dome :wink: jen ty chlapy nekdy nechapu, jak kdyby v ty palici obcas nic nemeli.... :angry:
no a jak u vas? co jenda, uz je zdravej? chudacek, trvalo to sakra dlouho :frowning2: a co mimisek? jeste vas trapi prdiky?
arwi, takze asi budes rodit cisarem, co? no aspon ti usetri tu bolest :wink: a jizva nebude videt, koukni na andulku :slight_smile: ti verim, ze z ty steny mas radost, vypada fakt moc hezky....a 500 mesicne je v pohode :wink:
11. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Len, ja bych na jednu stranu chtela rodit normalne, aby proste prisli na svet se vsim co k tomu patri - nevim, vubec netusim, jaky pak budu mit vztah, kdybych neprozila tu bolest, kdyz uz ji znam u Danulky......to jsou uvahy, co?

Ludvisku, ahojky, jak je, co malej?
11. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.