• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
¨Dobrý nocovečer. :grinning:

Jdu vám popřát dobrou noc a omluvit se za zítřejší nepřítomnost - jedeme na výlet po sk.táborech. :slight_smile: Už se těším a doufám, že bude hezké počasí. :sweat_smile: :slight_smile:

Tak si užijte neděli a aťje vám dobře. :slight_smile: :wink:

Arwi, ještě mrknunatu stěnu. :wink:
11. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Arwen, ta je krááásná! :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
arwi, ja si myslim, ze k nim budes mit dobrej vztah i tak.....prece jenom je budes 8-9 mesicu nosit :wink: neboj.....spousta zenskych porodi normalne a pak miminko nekam pohodi a spousta rodi cisarem a miminko miluje.....toho bych se fakt nebala :wink:
andulko, tak si zitra vylet uzijte a budu drzet palecky,aby vam vyslo pocasko :wink: hezky se vyspinkejte....
11. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
Kocicinky, ja jdu lezet bo jsem uplne hotova :frowning2: Rano prijdu a preji Vam nadherne sny :slight_smile:
11. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
dobrooou :wink:
11. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Arwen, budeš je mít ráda. Je přece jedno jak porodíš.
12. črc 2009 v 00:17  • Odpověz
Týjo, Len Tobě se to taky krátí :grinning:

Bledulko, my už tu vakcínu užíváme. Jenda měl po narození ve střevech zase bakterii Klepsionelu (nevím jak se to píše) a strašný průjmy. Takže jsme se rozhodli, že to zkusíme. Jen abys věděla - stojí kolem 750,- Kč, zkusím to proplatit na pojišťovně.

Arwen, díky za optání. Zdáse mi, že se Matějíček špatně přisává. Dumlá sice třičtvrtě hoďky, ale moc toho nevypije. Bojím se, abych mu ještě víc neublížila, když budu trvat na kojení. Volala jsem třem laktačním poradkyním, jedna už to nedělá, druhá není dostupná a třetí je sice moc ochotná, ale má 14 dní do porodu, takže se jí nechce cestovat.
Ještě mám v záloze jednu, kterou splašila moje drahá sestra úplně náhodou na chalupě. Té budu volat zítra. Chtěla bych, aby nás někdo viděl, jak kojíme a tak. Snad to k něčemu bude. Poslední pokus před flanděrou :frowning2: .
Buď začne pít on, nebo já!!!!
12. črc 2009 v 00:26  • Odpověz
Dobre nedelni ranko, kocky :slight_smile: jakpak jsme se vyspinkaly? Dneska tu bude asi pusto prazdno, co? :wink:
12. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
ahoj kočky, v rychlosti se nahlásím:slight_smile:

jdeme dnes jako rodinka do zoo :slight_smile:
tak tam budu pozdravovat tučnáky,jo? :grinning: :grinning: :grinning: musíme si užít idylku ve 4,táta nám jde zítra do práce a mě začne rodeo :grinning: :grinning:

ludvi- a co vakcína-působí? pokud by jo,tak bych uvažovala-i kvůli tomu,že tom měl ty střevní problémy po mlíku-krev ve stoličce atd..a já kvůli tomu mám doporučeno omezit mléčné výrobky-tkže jím jen jogurt denně nebo sýr jednu porci denně a víc už ne..a .žádný mlíko jako takový nepiju...a až postupně začnu přidávat,ale ted ještě nemůžu...
12. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
jinak si vás pročtu večer a napíšu více potom :slight_smile: pěknou neděli všem :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky, dobre rano, maminky a tehulinky :slight_smile: Ja jsem jeste tady, byla jsem u mechanika, znovu tu kontrolku vypnul a ja jen doufam, ze se mi povede do bazaru dojet, aniz by se rozsvitila znova. Pri moji smule se rozsviti v okamziku, kdy do ni sedne ten clovek od nich.

Ludvi, to je blby, at se na vas radsi podiva, bude to lepsi a budete mit klid na dusicce, bud nebude vadit, ze pije po mensich davkach nebo budete muset krmit Sunarem, ale neboj se, taky to pujde, i kdyz je jasny, ze materske mlicko je pro mimi lepsi. No a co pouhe dokrmovani Sunarem a kojeni napul? Myslis, ze to by neslo?

Lenulinku, ahoj :wink:
12. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj bledul a arwi :slight_smile:
bledul, zoo si uzijte a u tucnaku se urcite stavte :grinning:
arwi, budu drzet palecky, aby kontrolka vydrzela vypnuta :grinning: zkus jet pomalu, treba to pomuze :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
jsem si rikala,ze uz tu dlouho nebyla rit....snad uz neni v porodnici :confused:
12. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
jinak zitra jedeme konecne na ty houby :grinning: ja se taaaak tesim :sweat_smile: snad bude malej hodnej, abych to uslapala....ale nastesti kam jezdime je to vetsinou po rovince :wink:
12. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Leni - p o m a l u ?????? Co to je, to jde? :astonished: :astonished:

S tou Rit mas pravdu, nojo - ale nepsala ona neco o navsteve maminky v Pace? Taky nam nekomu mohla dat cislo, ted mi ale neco rika, ze ho ma mozna Andulka....
12. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
no jo, pomalu, aby se motor tocil pamalu :grinning: :grinning: :grinning: jsem neridicka, tak nevim, ale urcite to jde :grinning: :grinning:
s tou rit nevim......je mozny, ze jela k mamce....hmmm, ale ja myslela, ze je tady, kdyz psala, ze ji dava do kupy byt.....no nevim...ale snad by dala nejak vedet, holka nase opuchla :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak jsem doma, je to jasne, dvojcatka se i s Daneckem budou navzdycky mackat vzadu ve Fabii (pokud se mi ji nepovede prodat pres internet soukrome osobe). Pres bazar to nehrozi, kontrolka se rozsvitila jeste v Jicine a navic v bazaru maji takovoy pristroj ktery meri hustotu laku a ihned pozna, ze je auto bourane (tenkrat mi ho naboural byvaly pritel). Svezla jsem se ve Sceniku, ale tim to skoncilo. Kocarek pro dvojky do Fabie nedam ani omylem, takze s cestovanim smula :angry: :angry:
12. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Lenourko: Cauky! mrzi me to s tim pritelem, ze se ted nechoval, tak jak mel... oni to ty chlapi moc neresi, kdyz to ta zenska nejvic potrebuje na konci tehotenstvi, jim to vubec nedochazi.... ale to se zlepsi, neboj! :slight_smile:
Hele, abys z hub nejela rovnou do porodky... kor kdyz mas problemy s tlakem, ale kazdopadne, az tam pojedete, tak si to uzij, pac ja nez se dostanu do lesa... snad mi to letos jeste vyjde!!!!
A jinak te tchyna prosi, jestli by ses nemrkla na ten ucet? Oni by to asi potrebovali nejak utahnout, ci co a nechteji to delat sami...
12. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
arwisku, tak to me mrzi :frowning2: kontrolka jedna zlobiva :frowning2: ach jo....no, zkus to nejak pres net....a kolik za to autino chces? holt budes muset cestovat bez kocarku.....a jak jinak? jak se citis, kocko?
12. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Leninko, pujdem se projit na chvili...ach jo :frowning2: Potrebuju za ni aspon 85000, abych mohla koupit Scenika, uz jsme napsala chlapovi, co taha auta z Francie.
Po ceste jsem potrebovala v jednom kuse curat a mela pocit, ze mi holcicka chce tou hlavickou snad rozmackat ehm....tamto....
O tu kontrolku vubec neslo, tim, jak zjistili, ze bylo auto bgourany, jsme se dal nedostali :angry: :angry:

Jak je Tobe, zlaticko?
12. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Koci, ja jsem dneska celkem v pohode.....prcek je dneska taky docela hodnej, ale urcite zase zacne radit vecer.... :grinning: ahc jo, s tim autakem je to pekne naprd, treba to nekdo koupi osobne bez bazaru.... :wink: fabinka je fakt pro tri deti asi mala :confused:
hele a prckove se treba jeste nemuzou otocit? ze bys je mela nakonec oba hlavickou?
hezky si uzijte vychazku :wink:
12. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
čauky

Arwi - to je škoda s tím autíčkem, ale třeba ho prodáš mimo bazar a Scenic nakonec bude :wink: Stěna v obýváku je moc pěkná, hodí se tam...a cena taky gut :slight_smile:

Leni - náádherné fotky, povedly se.... to říkám pořád, Saudek je břídil :grinning: Nejvíc se mi líbí ta s vodou jak se medvídek odráží, fakt pěkná :sunglasses: :slight_smile:

bledul - tak u nás se šátkovat nebude ani náhodou, nějak nám to nevyhovuje, mě ani Pepínkovi, takže jsem ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet a nevyhodila jsem prachy za něco co bych nepoužívala... díky ještě jednou... mám ho tedy poslat Lence nebo jsi domluvená s někým jiným na vyzkoušení? stačí říct, zabalím a pošlu štando péde dál :wink:

zítra jdeme do poradny, jsem zvědavka kolik budeme vážit, snad je vše v poho...Někdo se tu ptal jestli do poradny některé nechodíme nějak často /už nevím kdo/...No tak my jsme byli na první prohlídce tři dny po propuštění z porodnice a teď jdeme podruhé a to je po 14ti dnech... tak nevím jak to mají ostatní...

taky samozřejmě zdravím i všechny ostatní maminy, miminka a těhulínky :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj claudinko :slight_smile: diky za pochvalu fotecek....holky, normalne se budu cervenat :dizzy_face: :grinning:
jakpak to jde u vas? takze satecek se neosvedcil? no mas recht, je super, ze bledul z toho svyho udelala putovni a muze se to takhle vyzkouset :wink: my ho pak taky zkusime,az budeme ne svete :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jsme zpatky.....ahoj Claudisku

Leninko, asi by se jeste otocit mohli, ale ja jsem cim dal vic presvedcena, ze chci cisare a hotovo...jsem podelana strachy, kdyby se otocili, tak snad epidural, ale i tak...

Se sateckama se vam nedivim a obdivuju holky, ja jsem si na Danulku koupila babyvak a vubec v nem nechtel byt, takze jsem tenkrat jen blbe investovala :angry: :angry:
Holky, ja se z tech penez picnu asi, tenhle mesic je uplne vsecko na mne a ja nemam tucha, kde na to vezmu, Jarda bude mit prvni vyplatu az za mesic....
12. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Arwenko: promin, ze zasahuji do diskuze... ale nezkousela jsi chodit po ctyrech jako kocka? Oni se potom deti pretaceji, vetsinou to vychazi.... ale mela by si i vytacet boky... i kdyz chapu, ze bys radeji sla na cisare, ja bych se taky asi bala... ale z doktorskeho hlediska asi neni ceo, vid?

Lenurko: Ok, tak se mrkni... :slight_smile:

Klarko: Helejd, cetla jsi ten vzkazek ode mne? Cca tri stranky zpet, nebo jsi mi neodepsala schvalne... :frowning2:
12. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Raub - to vubec nevadi, ze zasahujes do diskuse, to jsme nezkousela a mam to i strach zkouset, protoze se hdne predcasne otviram a nechci neco potento....ja nevim - Ty s tim mas nejake zkusenosti?
12. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
arwis, neboj a hlavne se z tech penez nestresuj...nejak to dopadne...musi :wink: a nemuze si treba jarda pujcit neco od rodicu, nez bude mit tu vyplatu? a mmch, jak se mu v novy praci libi? a co je to vlastne za praci?
no ja doufam, ze nam ten satek bude vyhovovat protoze jinak nevim, jak to budu s pesanem delat....neni zvyklej chodit po chodniku na voditku, ale behat.... :unamused:
12. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj, jsem tu jen na chvilku, chci se stihnout vysprchovat než nám na týden vypnou teplou vodu :angry: .

Arwen, máš nějaký odhad jak jsou miminka velký?
S tou kočkou to teda nevím jestli to funguje. Slyšela jsem to poprvé od Andulky... Ale kdyby to bylo takhle jednoduchý tak se nerodí žádný KP. Jestli se na normoš porod necítíš, tak to neřeš a jdi na sekci.

Len, dneska jsi v poho, to je fajn.
12. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
arwi: ja konkretne ne, ale pritelkyne meho bratranka, tyden pred porodom ji rekli, ze ja maly KP a asi pujde na cisare... a uplnou nahodou jak sedela v cekarne, cetla casopis, kde tahle rada byla a zkusila ji a prcek se ji hned obratil.. teda nevim jestli hned... ale brzy, nevim, jak dlouho takovej proces muze trvat :slight_smile: ale treba tady budou na koniku nejake rady... a nebo jsem ted na diskuzi po cisarich cetla, ze je dobre davat hudbu do podbrisku...

Lenour: jee, fakt pres tri mesice??? To je sila, teda... ale kdyz tu vcera, nebo predevcirem byla, tak jsem si rikala, ze to nemuze prehlidnout a asi prehlidla... :slight_smile: ale ja ji to vzkazovala po sestre....
on totiz ten kamarad, co je fotil, je totiz muj svagr :slight_smile:) a kde driv bydlela, tak ma muj svara se segrou chatu...

jinak s tema chlapama, nejsi sama, ja mam doma obcas taky takoveho pareza :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Claudi, držím ti palce s poradnou.
Já jsem se nakonec domluvila s laktační poradkyní, že se na nás zítra navečer přijde juknout.
Jinak po telefonu říkala, že by to mělo být v pohodě.

A k doktorce chodíme tak často i kv. Jeníkovi a hlavně si myslím, že je to vždycky na domluvě.
12. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.