• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledulko, ty jsi normálně Supermanka, tak krátce po porodu a už návštěva ZOO :grinning:
Třeba Vás tentokrát řvací období mine. Nemusíte mít přeci všechno, ne?
13. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Normálně, ty parchanti z pasťáku už zase skáčou do bazénu a řvou jako idioti.
Tak nevím, jestli jsou tam za trest nebo za odměnu ......

Holky, jdu se pochlapit a jdu do vany.
Víte jak to bude studený? Děsně!!
13. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: takze mas doma taky kriklounka? :slight_smile: no ja jsem zvedava na ten nas uzlicek....dneska zase tanci rokenrol...uz nevim, jak si lehnout, abyh me to pandero nebolelo...kope jak zbesilej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na houby jezdime do Holoubkova, je to kousek od plzne....vetsinou tahame hromady hub, dneska to bylo slabsi, ale jsem rada, mela jsem to zaq hodinku ocisteny....predminulej rok jsem cistila dva dny a to jsem pulku rozdala :slight_smile: chces taky poslat houbajdu? kuryrni sluzba je v pohotovosti :grinning:
13. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
brrrr, studenou koupel ti vaaazne nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty pastaci jsou vazne husty....ja chci taky bazen :angry: mozna bych mela nekoho zabit, abych se v tomhle state mela lip :confused:
13. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Holoubkov je kousek do Rocikán.... tam bydlí moje drahá sestra.

Len, nejhorší je, že kdybych nějakýho pasťáka trefila, tak půjdu do basy za ublížený na zdraví :confounded: .
Není už náhodou noční klid?

Určitě budeš mít hodňoučký miminko.
To víš, já už mám poslední, tak si to musím užít se vším všudy. A ráda.
13. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
he he, sice by jsi sla do basy, ale mela bys bazen, internet zadarmo, mohla by sis udelat nejakou skolu...no neber to :grinning: :grinning:
s tim hodnouckym miminkem bych si prave nebyla tak jista...podle toho jak vyvadi uz ted :grinning:
jaka byla sprcha? :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
do sprchy jsem se ještě neodvážila :angry: .
Ale nedá se nič robiť - jdu do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Dobrou...
13. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahojky mamci a tehulinky..

Tak se hlasim ze jsem stale 2v1.. Nase mlade asi ven nechce :slight_smile: :slight_smile: ..

Jinak se omlouvam za absenci, ale nejde nam doma net, takze se sem nedostanu.. Ale slibuji ze az neco tak pisnu smsku.. Jinak je tu neco noveho, nebo nejake nove mimi?
13. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
autor
ahoj kočky,ted jsem dožehlila a čekám až se dítko vzbudí na kojení :slight_smile:

ludvi,to jsme mos ráda,že kojíte dobře a snad doktorka nebude moc prudit :wink: a dá vám čas a klid -a ono se to určitě zlepší :slight_smile:

s tou vakcínou-díky za info-poptám se- vlastně i ted jak manžel stoná s těmi střevy,tak ta naše dračiska ais budou náchylnější (teda Tomík je) takže zjistíma uvidíme...a děkuji za info..... :slight_smile:

leni- já bych si dala tu tvou hříbkovou omáčtičku :slight_smile: pošli mi to prosím směr holešovice :slight_smile: děkujůůůůů :grinning: hlavně,že jsi se v lese naztratila a neporodila někde na pasece :slight_smile: :grinning: :grinning: aspon trochu že ten tvůj chlap projevil strach :slight_smile:

claudi- tedy vy rostete,to je pěkný-ono se to ustálí,metráčka mít nebudeš,neboj :slight_smile:

holky,jdu už kojit tak papá a dobrou noc :slight_smile:
13. črc 2009 ve 23:41  • Odpověz
Aaa koukam ze nejsem sama kdo je bez teple vody :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')

Nam ji vypli ode dneska na 6 dni, doufam ze me to chytne v tech sesti dnech a ja si budu este na rychlo ohrivat vodu na omyti :grinning:
13. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
Bledu Adamek je kraaaaasnej.. Moc moc velka gratulace :wink:
13. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
tak nakojíno,odříhnuto,přebalno a ještě ho uspat a jdu taky do peřinek.... :slight_smile:

a hlavně- gratulace sister k včerejšímu svátku a arwence k dnešnímu :slight_smile:
holky- hodně zdravíčka,lásky a štěstíčka a hlavně zdravé hodné dětičky :slight_smile:
14. črc 2009 v 00:36  • Odpověz
autor
ritu ahojky :slight_smile: zatím žádné no vé miminko není :slight_smile: jsem ráda,že jsi v pořádku...však už se ti to krátí,za chvíli budeš mít taky prcka u sebe :slight_smile:
14. črc 2009 v 00:37  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:

Ludvísku - tak paráda s tím kojením.... nejsi přece žádné pako, to bylo jasné, že chybu udělali soudruzi v ordinaci a ne že závada je u tebe :wink: ta mudra by si zasloužila za uši za ta´kový blbý kecy :angry: :slight_smile:
pasťáci pěkně řádili v noci, co? noční klid je přece od 22hod, ne? kup si tu střelnou zbraň a neváhej, adeptů na odstřel máš dost /pasťáci, tchýňka, mudra.../ :grinning: :grinning:

taky se tu ukázala Rit, to je fajn, že jsi v pořádku :slight_smile:

mláďátko mi usíná, tak jdu něco "podělat"....hezký den všem :wink:

Arwi - kde jsi kočko? hezky si užij dnešní sváteční den :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holčičky. Tak dnešní noc probíhala asi tak, že jsem nejdřív nemohla usnout z důvodu technopárty v břiše, když jsem konečně usnula, tak jsem se hezky za hodinu zase probudila a letěla na wc - už VŮBEC nevydržím byť hodinu bez čůrání - holky, taky vás to takhle strašně nutilo? Za dawlší půlhodinu mě probudilo šílený pálení žáhy - asi jsem neměla jíst ty smažený karbanátky- udělalo se mi tak zle, že jsem se ještě poblila, do toho samo čůrání. Když jsem znova usnula, přilítl Daneček a povídá - Maminko, pojď mě honem vyléčit a letěl taky na záchod - tak jsem vylítla, co se děje a on čůral a do toho si držel nos, ze kterýho mu tekla rajská proudem - takže nastalo léčení krvavýho nosu a opětovné uspání dítěte. Pak jsem zase usnula a nenáviděla budík v sedm.
Teď jsem u noťase a pracuju, protože mi došlo, že když nastoupím na PPM 8 týdnů před termínem, okradu se o těch 14 dní práce, tím pádem peněz....
Jen to začíná být takový na pytel, bolí mě bříško, když si lehnu, klidně i s polštáři pod pupkem, stejně tvrdne a bolí, takže je jedno, jak ležím - nevím, jestli se jim tam bude chtít dopékat ještě měsíc.....
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Claudinko a Pepínku, děkujeme za přání - vyřídila jsem to dvojčátkům, mají to dvakrát - Danulka je pohladil a povídá, že doufá, že jim to dojde :slight_smile:

Leni, z toho si nic nedělej, já jsem totiž tu odvahu taky nenašla a taky jsme u zubáka nebyla, ptala jsem se na to ale gynekologa a on mi řekl, že to vážně není povinný, že je potřeba spíš navštívit obvoďáka, než zubaře.
Já bych táááááááák šla na houby a už se bojím, nevylezu žádnej kopec a za chvíli jsm zadýchaná a pak mě jen všecko bolí :angry: :angry:
14. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojda!

Venouš(segra) tu je až do podvečera, tak tu budu až večer.

S-Mějte se všechny bááájo! :slight_smile: :wink:
14. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojte kocicandy :slight_smile:
arwisku, vsechno nej nej k dnesnimu svatku :zipper_mouth: teeeda holka, tys mela ale noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by me asi trefilo....ja ho zalomila asi o pulnoci a vstavala jsem skoro v jedenact....tyyjo, ja bych ted posledni dobou jenom spala....jak se pres den natahnu, tak behem ctvrt hodiny chrnim.....takhle toho moc neudelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a koukam, ze ty zase pracujes jak das....tetka, dej si pozor. A budu drzet palecky, aby mimiskove vydrzeli co nejdyl....hlavne si zajdi k dokimu, kdyby te brisko moc bolelo nebo kdyby neco, ju? :wink:
zitra chceme jet k nasim, odvezt tam nejaky pytle, co tu mam pripraveny s vecma, tak uvidime....jestli bude prcek radit jak vcera, tak snad ani nikam nepojedu :unamused:
jeee, rit, to jsem rada, ze jsi jeste 2v1 :grinning: uz jsem myslela, ze jsi si tak pospisila :wink: koukam, ze mas doma taky vojenskou sprchu, jako ludva :grinning: :grinning: tyyyjo, ledovku bych asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to budes mit super, jestli te to ted nekdy chytne...jeste si ohrivat vodu...jeeeje.... :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
anduli, uzij si navstevu :wink:
14. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
bledul, posilam porcicku houbovky potrubni postou :grinning:
ludvi, tak to je fajn, ze chyba neni na vasi strane...ono to pujde :wink: a na mudru vem bazuku, jak psala claudi :wink:
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
čauky holky,
Arwen připojuji se ke gratulantům.
Šetři se holka, už to máš za pár ......

Útok na pasťáky bych mohla svést na laktační psychozu :grinning: :grinning: :grinning: .

Ve čtrtek jdeme na převážení, budu muset politicky mudře vysvětlovat, že mlíka máme dost, jen je Matějda další nežravka v rodině. Co nadělám. Holt se v tom grafu v očkováku opět potáhneme na spodní hranici :angry: .

Rit, taky bez teplý vody????
Bájo, co? Hele kdyby to na tebe přišlo, tak bude pár dní v porodnici a pak už voda poteče.
Možná by to bylo řešení, jak se vyhnout studený sprše :grinning: :grinning: .

Len s tím spaním to je normální. Užívej si to dokud můžeš, už ti zbývá jen pár nocí.
14. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holcinky, dekuju moc za pranicka :slight_smile:
Jede sem na navstevu mamka a ja tady usinam u pocitace, ale totalne, to je nejaky divny vsecko :angry: :angry:
14. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
arwen připojuju se ke grtulantům, vše nej... s tím bříškem, vím přesně o čem píšeš, ale nepodceňuj to a raději zajdi na kontrolu a hodně odpočívej :wink:
jinak jsem zpět doma z poradny, dopadla na výbornou, monitor vypadal lépe jak minulý týden (bez kontrakcí)takže jsem šťastná, začínám se cítit čím dál tím líp :grinning:
len mám to samý jak ty taky se mi bezvadně spí, tak honem dokud to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile: tak už mě tu konečně máte!!!

Jsem si to u ročičů o týden prodloužila :wink: bylo totiž krásné počasí a taky hlavně jsme s Lucinkou měly naplánované skoro na každý den nějaké vyšetření u doktora, tak aby jsme pořád nejezdily sem a tam, tak jsme tam zůstaly a dědeček nás všude vozil autíčkem :wink:

Tak už máme za sebou ultrazvuk ledvin, ultrazvuk močového měchýře (tam jsme musely jet dvakrát, protože na poprvé se to nepovedlo, malá se akorát před tím počůrala, tak ho měla prázdný a nešel vyšetřit), pak vyšetření kyčlí a já návštěvu své gyndařky. Všechna vyšetřní dopadla na jedničku :wink: a teď už nás jen čeká ve črtvrtek návštěva dětské doktorky - klasická šestinedělní prohlídka.
Mám na ní spoustu otázek, tak si to asi budu muset všechno sepsat, abych na něco nezapomněla. A taky bych jí chtěla požádat, aby lucince propíchla ouška na naušničky, koupila jsem jí nádherné naušničky, bude fešanda :grinning:

Jinak minulý týden v noci mě Lucinka pěkně vyděsila. Normálně si v noci spinkáme a najednou slyším, jak se malá dusí, sípá, chrochtá a nemůže dýchat a do toho jak jí to vyděsilo, tak začla strašně řvát (tím si spotřebovala zbytek vzduchu v plicích), ale jak se nemohla nadechnout, tak mi zrudla, zmodrala a dusila se a nemohla vůbec nic. No nic horšího jsem fakt nezažila. Ona asi dostala rýmičku a nemohla kvůli tomu dýchat a musela jí ta rýmička ztéct do krku a ona to asi vdechla a začla se dusit. A jako na potvoru jsem u rodičů neměla odsávačku, protože jsem nečekala, že tam zůstanu tak dlouho. Tak už jsme pak celou noc nespaly a já až do rána proseděla v křesle a malou jsem měla na hrudi, aby měla tu hlavičku maličko vyvýšenou a aby se aspoň trošku uklidnila. Protože ji to taky vyděsilo a byla potom taková vylekaná a plačtivá. Ale ráno už byla v pořádkiu, nechala jsem ji trošku vybrečet, rýma vytekla a odpoledne už nám taťka dovezl z domova odsávačku.

A jak se tady máte? Co je u vás nového? Nějaká nová miminka?
14. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Klárko a bledulko, vitejte doma!!! :slight_smile:

Klari: jsem ráda, že už jste v pořádku!

Bledulko: Adámek je fešák, moc se vám povedl!!! :wink:
14. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
aaa, koukám, že vás tady taky trápily prdíky, nás taky. Malá mě předevčírem v noci vůbec nenechala vyspat. Řvala celou noc a strašně se kroutila. Naspala jsem za celou noc tak maximálně dvě a půl hodiny. A ani ráno jsem se nemohla dospat, protože jsme měly vyšetření u doktora. ALe u toho doktora pak byla malá strááášně moc hodná, jelikož v noci taky nespala, tak byla tak utahaná, že celé vyšetření u doktora prospala. Doktor se až divil, že je tak hodná, že mu tam většinou všechna děcka řvou :grinning: tak jsem řekla: jooo,mám holt zlatý dítě!!! (kdyby chudák věděl!) :grinning:
14. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem tu zase na skok.

Bledulko dekuji za pranicko :slight_smile: Jinak jak jsi tu psala o Tomikovi jak beha po byte s pokakanym zadeckem tak sem se pekne nasmala :grinning:

Arwenko vsechno nejlepsi k svatku :slight_smile: Mate moc peknou obyvakovou sestavicku :slight_smile:

Klari tak gratuluji k poradne, to je dobre ze jste v poradku :slight_smile:

Holky uzivejte briska :slight_smile: Me se po nem obcas i zasteskne. Ale na druhou stranu jsem rada ze mam prdolku u sebe :slight_smile:

Ilusko to musel byt hrozny zazitek, ale hlavne ze uz jste v poradku a tyden u rodicu jste si uzily :slight_smile:

Ludvi to je dobre ze vam ta porada s tim kojenim dopadla dobre a doktorce vynadej ze te akorat stresuje.

Kdyz jste se tu tak bavily o houbach, ja je mam starsne rada, ale sbirat je neumim :frowning2: Ale mam sikovnyho tchana ten nosi hribky z lesa porad, ma svoje mistecka, za minuly tyden jich donesl tak kolem 1500 a to nepocitam jeste ty predtim :grinning: Uz mame nejake zavarene :slight_smile:

Len ty fotecky jsou nadherny :slight_smile: Ja jsem ke konci tehu taky byla porad utahana a v noci jsem toho moc nenaspala, ale to k tomu patri :wink:

Mala se mi spinka v kocarku a za chvili se asi zbudi na papani. Uz mame konecne rodny list, takze zitra jdu jeste doobehat urady, nastesti malou nemusim brat sebou, babicka mi ji pohlida.
Jdu delat tatovi veceri.

Papa
14. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
koukám, že jste se tu bavily o dudlíkách, malá ho bohužel vůbec nechce, koupila jsem několik druhů různých tvarů a všechny plive. Když jí ho tam přidržím, tak se začne dávit. Nějak jí nesedí nebo co ( i když jsem zkusila i ty úplně malilinkatý). Nejlepším dudlíkem pro ní jsem zatím já. Ale docela bych byla ráda, kdyby si na dudlíka zvykla, protože dkyž jsme třeba venku ana by potřebovala uklidnit, tak jí vrazím dudlíka a hotovo. Ale takhle si i brekne, protože pokaždé si ji na prso nemůžu dát jen kvůli uklidnění. Kor venku ne.

Lůůůco: obrovská gratulace k Terezce!!!!!
14. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
UFFF, tak se mi vás podařilo dočíst :wink: teda ale byla to fuška!!!

Koukla jsem vám do albíček, krásný fotečky!!!
14. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj iluss, teeeda fuj...to muselo byt hrozny :astonished: bych se asi zblaznila....co jsi prosim te delala? ja bych asi nevedela....takovy situace se fakt bojim :frowning2: jinak gratulace k vybornym vysledkum :wink: jinak na dudlik jsem taky zvedava...koupila jsem zatim jeden, tak uvidime....
klarko, to je super, ze ten monitor dopadl takhle dobre :sweat_smile: snad uz to ted bude v poradku a ondrasek vydrzi do terminu :wink:
sis, taky si rikam, ze se mi po brisku bude asi styskat...nejak si neumim predstavit, ze uz v nem nic nebude... :confused:
14. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.